Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

hoogy
28. dec 2009

nas maly sa zase niekedy zobudi len zo zvyku. v noci nepravidelne podla toho ako je hladny a potom vzdy o 7 a pol 9 ide spat tak na pol hodku si este odychne a potom je do tej pol 12 hore a 1 sa budi to je totiz cas obeda. a poobede je to uz take rozhadzane ale aspon doobeda sa nam stabilizuje. vecer chodime spat od tej 7 do tej pol 8,ale to uz po kupkani zalomi pri jedle🙂
inak nas maly je taky pazravec dnes zjedol plny tanier ryze s maskom a za 3 hodiny zase jest a to ani nie je taky tucnucky...vsetko vybeha a 3 tyzdne mi uz vobec nepribral.

mimi21
28. dec 2009

baby ako varite ryzu pre drobcov??? myslim, tak ze kolko jej varite, lebo mi to pride divne taky zdibik ryze varit...

ludka a vy uz mate zubaky???

iinuska
28. dec 2009

mimi, minuly tyzden som davala ryzu 1x. S morcacim maskom a mrkvou.

nikanika28
28. dec 2009

ahojteee, som tu nebola vecnost 😅

mimi21
28. dec 2009

no haloooo, je tu niekto???

ludmilabb
28. dec 2009

som tuuu, mimi my uz mame dva zubale 😵

ludmilabb
28. dec 2009

nika 😉

ladywitch26
28. dec 2009

mimi, my skalni sme este tu 😀 😀

mimi21
28. dec 2009

no ludka, vidis, tak si nas predbehla 😉

ladywitch26
28. dec 2009

hoogy, tak to moja aj ked spraska plnu misku na obed, tak o dve hodky jej dam zasa papat. a je jedno, ci ma mlieko, alebo maso alebo ovocie, tak vzdy po dvoch hodkach zasa jest. resp. po ovoci aj vcassie, tak hodka a pol a uz mrnci. ale neviem, este pred dvoma dnami mi mimo ovocia a masa so zeleninou spratala do seba tak 800-900ml mlieka a vcera len 400ml. proste si miesto 200 cucla len 100 a dost. ako keby mala odmerku v zaludku, ze deci a dost. dnes som jej dala este jedno extra krmenie navyse, tak vypila 590, ale keby toho nie, tak ani tych 500 nevypije. a neviem, mne sa to zda malo, kedze caj mi nechce. neviete, kolko tekutin by malo za den vypit take male dieta?

mystery7
28. dec 2009

ahojte kocky,dnes som bola v tescu a vysantila som sa.maju 50% zlavy.musela som sa krotit.malemu so nakupika kopec krasnych veci. ↲ bol nas navstivit aj maleho krsny a maly dostal dalsie darceky-cerpaciu stanicu a hrajuci projektor na stenu,na uspavanie.dnes sme vyskusali,ale prsnik to isti.↲ dnes sme skusali novu mliecnu kasu,tak ju dal chudatko celu vonku.

mimi21
28. dec 2009

lady ja netusiiiim, ale niekde som to videla, taku tabulku... 😕

ja mam problem co dat malej vecer, ked mi minule zjedla kasu, tak za 15 minut ju komplet celu vygrcala az sme museli rozobrat stolicku a celu ju vyasprchovat
a to uz som mala rozne kase, nutrilon, hami aj od hipp

jamaat
28. dec 2009

No tak ja som práve objednala tu na koňovi cez inzerát presne tú istú kvietkovanú kombinézu, čo máme teraz, ale veľkosť 12-18 mesiacov, čo je 86-ka! Aj som rozmýšľala, či to nebude príliš veľké, ale potvrdila mi aj predávajúca, že je menšia. No budem mať aspoň istotu, že nám ešte 3 mesiace vydrží 🙂

mimi, no proste som varila len ždibik ryže. A kým som bola na vecku, tak sa ten ždibík vody odparil a prišla som v poslednej chvíli, aby mi to neprihorelo.

Emka sa za posledných 10 dní rozpapala, už to nie je len 5 lyžičiek, ale minimálne 100ml spapá. A ani veľmi nevyberá, ktorú zeleninu ano a ktorú nie. Samozrejme, že ovocie jej chutí oveľa viac ako zelenina.

emode
28. dec 2009

ahojte 😅
jej ludka, som necitala spat ste si uzili zubky? ake mate teraz obdobie ? my nosime 6-9 ale tricka a bundu mame aj o cislo vacsie a gate su jej hned kratke ... 😝

lady ty tu hadzes cisla ... my sice jeme pekne ale nie vela, ked ma dost sa naucila teraz normalne ruckou moju ruku odtisne a nedostanem do nej uz nic viac ... ale ked jej to staci ... skor tie tekutiny, z flase pit nevie tak pijeme rovno z poharika ... aj to len obcas asi by som jej mala zacat davat pravidelne ...

ladywitch26
28. dec 2009

jamaat, tak u nas je to presne naopak, ovocie sice zje, ale zelenina, to je lahodka. dnes praskala do seba tuniaka s cestovinami a len sa tak zalizovala. a uz papa teraz 180g, lebo 130 jej uz bolo malo.

mystery7
28. dec 2009

ja mu davam na veceru bud nemliecnu jablkovu kasu humana,tu zje v pohode,alebo rozmixujem banan so 70ml prevarenej vody a zahustim ryzovou nemliecnou kasou sunarka a toho zje aj 2dcl↲A co sa tyka jedla,tak zje sotva 100ml.sa mi zda,ze malo je.

nikanika28
28. dec 2009

lady, uz davas cestovinu? ja som este nedavala, momentalne mam hlavu smutku z toho, ze mi totalne odmieta flasu...vobec nechce caj a ani mlieko..cize sa nikam nepohnem bez nej 🙄 . Neviem, ako ju mam naucit na tu nestastnicu..asi skusim pomenit dudle a uvidim..
Inac my tiez papame ovocie aj zeleninu v pohode, takisto kasicka chuti..
A dostala som na vianoce malicky notebook, taky cerveny, ci bordovy, taky maly milacik 😵

ladywitch26
28. dec 2009

emode, ale mne uz na treti den, ako sme prisli z porodnice papala 60ml na jedno krmenie, tak mne sa to nezda vela. no proste je papcoska po ockovi, ten zozerie vsetko, co nezozerie jeho. 😀 ale asi mu to zatrhnem, lebo sa mi zda, ze za posledne dva mesiace pribral hadam aj 7-8kil 😠

mystery7
28. dec 2009

ja som malemu kupila v dm speci poharik,so silikonovym naustkom. Je to na takom principe ako bradavka,tecie z neho,len ked stisne.

ludmilabb
28. dec 2009

Erika kedze Sofia je taky mrachtos stale, som nejaku vyraznu zmenu nepostrehla, jedine ked hryzla tak zurivo do vsetkeho a pritom plakala som vedela, ze je to zo zubkov

jamaat
28. dec 2009

Ja na spanie stále kojím. A čajík nechce vôbec, ani bylinkový, ani ovocný. Iba ak by som jej ho prisladila.

mys, akú veľkosť si kupovala? U nás pozlacňovali väčšinou až od roka-dvoch.

zuzkaprofant
28. dec 2009

moj dnes strajkuje vresti od rana mam normalne mikrenu chuda ho bolia zubky predne uz keby mu vysli take to ma tam nalieta ani jest len mliecko pije to bude noc sa tesim muz bude snim spat a hotovo 😀 😀

nas maly keby ste ho videli lezie po zemi a place ked ho zobereme na ruky tak na mlati ze chce ist dole polozime a vresti dalej ani tak ani tak snad sa to zlepsi zajtra

inac ako mate menzes po porode ja brutal zase ma uz par dni boli brucho akoby mal uz prist a stale nic ale zle mi je tak ze az 😢

mystery7
28. dec 2009

kupovala som velkost 6-9, 9-12, 12-18. Prave som doprala. Ked to bude mat na sebe,tak ho pofotim. Len ma stve,ze tie bundicky maju take uzke rukavy a tazko sa obliekaju.

iinuska
28. dec 2009

u nas s jedenim tiez neki je problem. Maly spapa vsetko. Posledne 3 dni ho testujem, lebo hned po dvoch hodinach po veceri, teda kojeni sa posledne dni budil tak skusam , ze o pol 7 davam kasu a o pl 8 este kojim.

nika, ja ked skusam dat malemu flasku, tak to ma skor ako hryzatko. Len do toho dudla kuse a viac vody je na nom, ako v nom 😀 😀

jamaat
28. dec 2009

mys, tak to zase v tomto našom bystrickom tescu majú polovicu toho, čo inde. Aj pred rokom som nakúpila zásoby v Martine, lebo u nás nemali ani prd!

ladywitch26
28. dec 2009

nika, mne nechcela flasku, ked jej to uz pomaly tieklo. tak som jej spravila este jednu dierku do cumla a potom bolo vsetko ok. inak davam pohariky a v nich je uz cestovina. len jej to musim este pomliet, lebo su to take polcentimetrove kusky a ona to tymi dvoma zubami este nepozuje a kazdu chvilu jej zabehlo.

zuzka, ja som mala naposledy pred 6tyzdnami, a uz ma tyzden boli brucho, vyrazky mam vyhadzane po celom ksichte a stale nic.

mys, tie rukavy sa aj mne zadaju na vsetkom nenormalne uzke. ako keby nemysleli na to, ze ked obliekas dietatu mikinu, tak vacsinou ma pod nou aj nejake tricko este, cize by to malo byt sirsie, inak to mas problem narvat.

nikanika28
28. dec 2009

inus, ja ked dam flasu, tak zacne trepotat rukami, krcit nosom a prskat..takze niekedy neni ani sanca strcit jej ten dudel do pusy...ale dnes si asi 5x potiahla cistej vody..zaaaazrak 😝 😀

kosska3003
28. dec 2009

zuzka ja som este menzes nemala tak som zvedava ako sa to prejavovat bude u mna
baby tie co ste si dali robit magnetky tie s fotkami poslite mi link ja som ho kdesi odpasla a neviem to najst akosi diky

mystery7
28. dec 2009

ja sa nasmu ani nedivim ze reve ked mu pcham ruky do tych uzkych rukavou.nastastie este v pohode vojde do overalu.ale ked ideme niekam na navstevu autom tak mu nedavam overal.

kosska3003
28. dec 2009

no mne Marika nechce nic len cicek uz som z toho zufala nasilu jej musim davat aspon 3 lyzicky