Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

nikanika28
22. jan 2010

ja som bola vtedy v porodnici, ked bolo finale a zrovna som krmila...tak som nevidela 😀

ladywitch26
22. jan 2010

pred dvoma rokmi co boli, tak tam sa mi viaceri pacili.teraz neviem,ci to bolo srbsko alebo cierna hora a potom ten azerbajdzan, aniel s diablom sa mi pacili, hlavne ten aniel tam bohovsky vrestal 😀 😀 a aj ten ukrajinec,co okolo neho pluscenko kruzil bol tiez dobry. len teraz neviem,ci viac ludia hlasovali zanho, alebo za pluscenka, ked vyhral 😀

juska3
22. jan 2010

lady 😀
nika, ja tvarohovo-smotanovu tortu, a prave som citala Stretnutie majoviek ako si tam pisala,ze do leta musis schudnut a ja som tam chcela dopisat, ze aj ja....tak cvicime rukami od taniera k ustam 😀

nikanika28
22. jan 2010

juska 😀 😀 😀 ...... no ale ze si mi chutky narobila...no-no-no...to sa nerobi 😀 😀

kosska3003
22. jan 2010

no ta fialova to co bolo za hruzu to sa aj ja tam mozem prihlasit 😀 😀 mm isiel spat tak kukam

danda25
22. jan 2010

jej baby, ja s vami normalne nestiham... drobec sice uz dlho spi, dnes bol mimoriadne unaveny ale ja som este viac, nechapem odkial berie tolko energie. mam cas len vecer a to padam uz od unavy 😝

iinuska
22. jan 2010

danda, my sme uz vycvicene 😀 😀

juska3
22. jan 2010

😀 😀 ani ti nejdem pisat akaaa je dobraaa, uz som si druhykrat nalozila, mam normalne krizu, nedostatok cukru, tento tyzden som si nic sladke nekupila a potom takto vymyslam, mala som tvaroh a ze co s nim, tak som zbuchala tu tortu, este je tam aj puding a jahody, no hotova kaloricka bomba

zuzkad
22. jan 2010

cafteeeee

a idem na moj monolooog 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Jamaat...ja som poslusne hned po tebe nahlasila seba 😉 😉 😉

lady uz to zacina...chute 😝 😝 😝 juuj ked spomeniem na svoje tehu tak same jahody, melon, pikao atd atd a teraz neviem ako schudnut ☹ ☹ ☹ ale ty si fifipierko ty mooozes 😉 😉 😉

kosska caaaaaf a co dostanes za odmenu ??

U nas je uz tiiisko, len Mojsejovci nam tu v izbe zneju...nech ich pocuvam ako chcem...ja im vobec nerozumiem co vlastne riesia, lebo sa prekrikuju a trepu z jednej temy na druhu a nestiiiham 😀 😀 😀

Ja som dnes bola s malym u maminy, bola tam jeho sesternicka Kiarka a strasne to bolo rozkosne ako sa hrajkali ...mam aj fotky, ked toto dopisem hodim ich na FB tak ak budete mat chut popozerajte 🙂 🙂 🙂

Cestou k mamine sa ta zima dala vydrzat, ale spat som uz volala mojmu chlapovi, ze nech pride pre mna, lebo bola uz fakt strasna zima a uz aj sest hodin bolo tak som sa bala aby mi maly este neprechladol...tak som radsej isla domov autom..cesta od maminy mi trva cca 30 minut a rada sa prejdem, ale dnes sa uz nedalo a este moja trojdnova migrena 😔 😔 😔 ale kupila som si tie lieky mig 400 a pomohli mi...zatial...a dufam, ze uz sa ta bolest nevrati 😝 😝 😝

Idem nahadzat tie fotky 😉 😉 😉

kosska3003
22. jan 2010

zuzka no mi sme sa o nic nestavili len o dobry pocit

nikanika28
22. jan 2010

juskaaaaaa...tichoooooooo

danda25
22. jan 2010

no v pozadi mi idu monsterovci, no des a hruza!!! este stastie ze nemaju dieta lebo to si uz neviem predstavit co by to bol za misung...

ladywitch26
22. jan 2010

juska, sakra, taketo chute mi nerob... 😀

a ja kaslem na chudnutie v maji, ja uz budem mat brusisko v tom case 😀 😀 😀

luba142
22. jan 2010

ahojte
no ako sme pri tom tlaceni ja mam tycinku Tatiana ale mam uz nervy asi v haji niekde daleko od nas, Barborka je zase chora od pondelka 39 teploty vcera konecne ustupili ledva lieky do nej dostanem co to vypluva alebo vracia a este k tomu dnes vyhadzana tak zase sme leteli k dokimu a ze to asi tie lieky tak mame davat fenistil a mame akusi HERPETICKU ANGINU kua uz mna to vazne nebavi tieto choroby ☹ ☹ ☹

nikanika28
22. jan 2010

juska...tak ja mam krizu uz tiez 😀 😀 ..zozrala som pukance a rozmyslam, co idem poriesit dalej 😀

juska3
22. jan 2010

nika, lady 😀 😀 😀 🤐

kosska3003
22. jan 2010

luba aj my sme zase chore Marika ma sople tak sa vatesuje, ☹ ☹ zatial spinka pojdem za nou zachvilku

jamaat
22. jan 2010

luba, prajem rýchle uzdravenie, o takej angíne som ešte ani nepočula.

Idem ja spať, lebo mám strach, aká bude noc a ako budem zajtra fungovať. Dobrú noc.

kosska3003
22. jan 2010

dobruuuuuuuuu noc

iinuska
22. jan 2010

lubi, to som este nepocula, to ma aj herpes ci co

danda25
22. jan 2010

dobru a hlavne pokojnu noc prajem

luba142
22. jan 2010

jamat, inus ani ja som o tom nepocula ale vraj ma akesi vodove pluzgieriky na mandlickach ci co, ja som citala na nete o tom je tam aj debata s MK na fore niekde

sirinka
22. jan 2010

jaj baby tak vsetkym choruckym rychle uzdravenie!!!

emode
22. jan 2010

lubka no ked sa dari, tak sa dari ☹ tak dufam, ze to malu coskoro prejde ...

my mame mix tycinky, chrumky, arasidy ... a mm si este doniesol slaninku s klobaskou a horcicou a cibulou ... no chudnite pri tom niekto 😖

ja uz druhy den lietam ako pinpong, same vybavovacky, mala bola nastastie u svokry, sme sa smiali dnes s mm, ze ta tam chodi uz ako do skolky az na to, ze stravu jej zabalim 😀 😀 😀

inak my tiez mame za sebou katastrofalnu noc, od jedenastej do takej druhej ani neviem, ci som spala, mozno som medzitym zdriemla, mala vkuse knurala, zubky ju trapia a celkovo nie a nie ju uspat, ked som jej nasilu gel dostala do ust, tak trosku prestala ale to sa rozhodla hrat a rozpravat ... potom mm nespal od tretej do piatej ... no kde su tie casy, ked som sice kojila 3x ale rano som bola svieza ako rybycka 😕

emode
22. jan 2010

tak som zas posledna 😝

luba142
22. jan 2010

siri, emode dakujeme a snad uz nebude horsie 🙂
a tie noci poznam ale nastastie nemali sme tajke ze by hned nezaspala ale sa casto budieva a hlavne dve noci ked mala horucky to som tusim ani nespala

mimi21
23. jan 2010

PRVÁ, PRVÁ, PRVÁ
no ale ze by ma to nejako tesilo... tak to sa neda povedat
mala je hore od pol7 a teraz ako pomsta mi tu vyzyvuje 😝
v noci bola hore o 1 a o4 ale stale sa mrvila, hrozne nekludne spala a ja s nou, mm este spi, on bude mat sluzbu cez den 😀

uz som aj sprchu stihla, mala ako pocula vodu tak zase za radostneho vyskania dostvorkovala do kupelne a ked zistila, ze vo vani som ja, tak len ostala na mna nechapavo kukat z dveri 😀

mimi21
23. jan 2010

jaaaj a som este zabudla dodat, ze sa mi snivalo, ze ma vyhodili z roboty, lebo som bola problemovy typ a nezapadla som do kolektivu - no predstavte si to!!!

jamaat
23. jan 2010

Druhá.

Za nami zase 2-hodinové nočné cirkusy. Potom som jej už dala kvapky.
No a z raňajšieho kojenia a prezliekania som už zase do krvi doškriabaná, doštípaná, dokopaná, pár desiatok vlasov vytrhaných. Pomedzi to stihla ešte pár krát grcnúť.
Asi ju zanesiem do lesa, nech sa o ňu starajú trpaslíci a donesú mi ju, až keď jej vyjdu všetky zuby.

Na sobáši budem vyzerať úžasne. Ako krepá som si kúpila šaty s holými pleciami, takže ten môj doškriabaný dekolt sa bude vynímať. Nechty som si chcela po dlhšom čase pekne spraviť, lenže keď sme boli na prechádzke so psom a prekladala som si vodítko z jednej ruky do druhej, akurát sa rozbehol za mačkou, vodítko mi z ruky vyšklbol a zlomil mi pri tom necht až do živého. A ešte keď mi topánky z MMB nestihnú dôjsť, tak pôjdem hádam v papučiach. 😠

jamaat
23. jan 2010

Ale sa mi zdá, že jej už dole niečo presvitá. Teda nie niečo, ale zub.