Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkad
23. jan 2010

dm tie rifle su uuuplne naadherne 😅 😅 ...vidno, ze sa neviem orientovat na tej ich stranke, lebo inak by som ich mala daavno objednane 😉 😉 😉 ...su uuplne paradne a frajerskeee 😎 😎 😎 😎

dm1
23. jan 2010

zuzkad sak este mozes objednat v tom aprily kludne! ak ta nieco napadne a zbadas na tej stranke daj vediet svagor hned objedna. doniesli mu to domov a neplatil ani korunu za dovoz a nemusel ani platit vopred takze super.

mimi21
23. jan 2010

dm ,nasa Nina vyskala do pol9, ona uplne brutalne pisti, jaci a rehoce sa na tom

Zuzkad my uz budeme mat s mm 4,2 10rokov, koksoooooooo, to je doba
a my uz teraz budeme asi oslavovat len vyrocie svadby...

dm1
23. jan 2010

mimi a nas vobec vynimocne ani neplakal len tak chvilu mrncal tak som ho skrapkala po chrbatiku chvilu a potom zachvilu ticho!

my budeme mat 12/5 tiez 10 rokov!

zuzkaprofant
23. jan 2010

ja mam 15.2 31rokov stara som uz ☹
ja sa an next stranke neviem orientovat
dm a ako ti to chodi na sk z uk postou alebo ti to nikto nosi

zuzkad
23. jan 2010

dm tak supeeer...asi ich aj objednam, lebo su naozaj rozkosne 😉 😉 😉 no hlavne sa musim naucit na ich stranke orientovat poriadne, lebo mam v tom nejaky hokej 😅 😅 😅 😅 😅 ...potom ak nezabudnes mi to este prosim pripomen, lebo naahodou by som zabudla 😖 😖 😖

pekne vyrocniky tu mame 😉 😉

Zuzkap ..ze stara si...to co pises 😀 😀 😀 to pis, ked budes mat taku 60 tku 😉 😉 😉

dm1
23. jan 2010

zuzkaprofant teraz tam bol mm za svagrom tak som im dala zoznam a objednali cez net a prislo to svagrovi priamo domov na druhy den. Doniesol to mm domov. V aprili ide svagor domov tak mu zase poslem zoznam a on objedna a donesie. Takze bez postovneho 😉
baby nie je to nic tazke sa tam orientovat. date si detske a to je rozdelene na newborn a tam su veci az do 1,5 rokov tusim takze aj pre nasich a potom je tam aj Joung boys alebo girls to je od 3m do 5 rokov a uz len kliknete na prvy obrazok a potom stale na sipku na boku a dava vam stale dalsie a dalsie veci. ak sa vam nieco na tej stranke paci len na to kliknete a rozbali vam cenu a velkosti.

iinuska
23. jan 2010

zuzkaprof, tak ja mozem ist rovno do hrobu.....ze ty si stara 😕

emode
23. jan 2010

jamaat tazke chvile prejdu ... uvidis, o tyzden to bude zlata emuska ... a k tej poporodne depke ... no ja sa tiez niekedy nepoznavam, ked hysacim nad sofiou a potom som zla este aj k mm ... ale vsetko ma svoje priciny 😖

dm1
23. jan 2010

mne sa strasne pacia od nextu veci s opickami aj mame roll-upky a mikinku z bazaru. teraz mm kupil pricko ale nic poriadne tam nie je ani na stranke a pritom v min.kolekciach boli take krasne veci.... skoda ze na nete nie su aj stare kolekcie urcite by sa im to predalo

dm1
23. jan 2010

aj toto teraz mm doniesol! opicky moje zlate http://www.next.co.uk/shopping/boys/search/8/26...

zuzkaprofant
23. jan 2010

ja som chcela z nextu objednat pre maleho ale asi v juni ideme do uk tak si nakupim ideme autom bo mm sa nechce terigat so mnou po liedatle bo cele ho nabalim s kufami 😀

dievcence som 31 na krku neivem ani kedy som 24 mala 😀 😀 uz aj postava koza nie je to co bolo a aj tazko sa davam do formi niekedy som preflamovala cely mesaic a nic teraz decko vinka nezvladnem 😀

iinuska
23. jan 2010

dm, krasne vecicky 🙂

dm1
23. jan 2010

zuzkaprofant tak to mas super si sama nakupis ja musim len co je na nete lebo chlapi su akosi na toto nakupovanie samostatne nepouzitelni 😀

zuzkad
23. jan 2010

dm keby som mala vela peniazkov, tak tam objednam asi kazdu druhu vec, velmi sa mi paci ich styl....ta ich moda a kombinacia veci 🙂 🙂 paraaaada 🙂 🙂 🙂

zuzkap dakujem za povzbudenie ...dufam, ze to pojde dole 😉 😉 😉 nech v maji na stretku nebudem ako slonica pri vas 😢 😢 😀 😀 😀 😀

zuzkaprofant
23. jan 2010

viete co kukam uk next a nemecky tak nemecky je od 5 eur drahsi ako uk hnusoba to je radsej si zaplatim postovne z uk normalen kukam ze jaka drahota nemecka 😀

dm maly bude fesacik

dm1
23. jan 2010

zuzkaprofant to uz lady pisala ze v irsku je next drahsi. najlepsie cenu su priamo v UK. Pocuvaj ak chces objednaj si u mna ved aj tak planujes ist na SK april-maj a ja by som to poslala len vasim. postovne na SR bude urcite lacnejsie 😉

zuzkad neboj pri mne budes vypadat urcite dobre ja som jak sudek 😀

dm1
23. jan 2010

zuzkad sak ja som malemu len par veci objednala ze aby sme vela neminuli a nakoniec to cele svagor platil. som mohla aj viac keby viem 😎

zuzkad
23. jan 2010

dm 😀 😀 😀 vobec sa mi ako sud nezdas 😀 😀 😀
noo tak objednaaavaj ked svagor plati 😉 😉 😉 sa maaas...ja si cvakam sama...ale pre maleho vsetko aj keby so ja mala hola chodit 🙂 🙂 🙂

prave na stv 1 pozeram film, ktory sa odohrava v Grecku a som na mako...ja Grecko ako krajinu milujeeem aj tu ich hudbu a moreee 😝 😝 😝

dm1
23. jan 2010

zuzkad to bolo len teraz nabuduce uz mi to asi nevide 😀

sirinka
23. jan 2010

jaaaj tak pekne vyrocia mate...my tohto roku iba siedme od zoznamenia a tretie svadobne... 😝
ale zato ja budem 30 😠 priklanam sa k zuzke profant...dajako starneme 😀

sirinka
23. jan 2010

zuzkad ja tiez grecko lubim...je to moja srdcovka...ale ktovie, kedy sa tam zase dostanem...

zuzkad
23. jan 2010

dm...treba skusit este raz ... 😉 😉 😉 neverim, zeby niekto nemal chut zaplatit vecicky malemu Matkovi...ked je v nich taky rozkosny 😉 😉

sirinka...praveze nam zacinaju najlepsie roky 😉 😉 😉
Do Grecka sa aj ja chcem urcite este vratit ale tento rok to asi nebude, lebo nejak mam strach letiet este s malym a taktiez aj peniazky na to nie su ☹ ☹ ☹

sirinka
23. jan 2010

zuzkad let je ok, my sme tak boli s rocnou klarkou...do grecka nie je daleko...ale tie peniaze to je druha vec...my ideme tohto roku zase do HR, svokor nas pozval, bude tam oslavovat 60r...a kedze mm meni teraz robotu, ktovie, ci dostane este nejaku dovolenku...

zuzkad
23. jan 2010

noo tie peniaze to je asi to co nas najviac brzdi, ale dufam, ze buduci rok uz naozaj nieco podnikneme, lebo ja more zboznujem a leto bez takej dovolenky je u mna take smutne ☹ ☹ a tiez mi vzdy pomaha na moju astmu 😅 😅

sirinka
23. jan 2010

zuzkad presne...leto bez mora je smutne, ale ked tak rozmyslam, tak aj zima bez mora je smutna hehe 😀

dm1
23. jan 2010

tak to budeme mat potom smutne leto bez mora 😢

ludmilabb
24. jan 2010

ahojte dobre ranko, Sofia so zeleznou pravidelnostou vstava o siedmej ale ukladam ju vzdy o pol osmej takze preto.

spankovy rezim mame pravidelny, doobeda o 10tej ukladam, poobede o 15tej. uz sa to nemeni, som rada ze sa to ustalilo, s mm sme sa dohodli ze jej rezim uz musime vytvorit lebo s tym spanim to bol hocijako

my sme mali prve vyrocie svadby a teraz v marci bude uz 8 rokov co sme spolu, tiez pekne starinky sme 😝

mimi21
24. jan 2010

no pekne ranko vsetkym 😎

jaaaj nespominajte roky, vcera ako sirinka napisala, ze bude mat 30, ma len tak napadlo, ze ved aj ja uz budem mat tento rok 30, no ale to bude az v decembri, takze pohodaaaaaaaaaaa

bleeeeee, dostala som kramy, zatial ma boli len hlava ale ja som aj pred porodom mavala take kramy, ze som o nich ani nevedela
ale som zvedava ci teraz pojdu lahsie kila dole, lebo kamoske gynekolog povedal, ze kym nie su kramy, tak sa tazko chudne, tak ja cakaaaaaaaaaaaaaam 😀 😀 😀

emode
24. jan 2010

ahojte,
co tu vy hovorite o 30kach, my uz mame cez ... 😖
dovolenku aj my teraz planujeme v lete, konecne, preto este odkladame snazilkovanie 😀 tiez nam more velmi chybalo minuly rok ...

ludka velmi podobne, my sme spolu asi 6 rokov a tiez sme mali prve vyrocie 😅

mimi potesila si ma ... ja potrebujem este 5kg sundat 😒