Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
26. jan 2010

ludka, jaaaaj, pardoooon

dm1
26. jan 2010

danda25 ze 12 kil 😨 to nas bude mat tak ked bude mat 3 roky hadam... posli nam zo 2 kilecka 😉

danda25
26. jan 2010

dm s radostou a 1. triedou. ozaj som sa ta chcela opytat, ako s tym pruhom? Vam to tiez vybieha?

jamaat
26. jan 2010

Podľa mňa je zbytočné riešiť pri takýchto malých deťoch, či papajú veľa alebo málo. Pokiaľ mu nedávaš jesť nejaké blbosti.

iinuska, ludka mi ide za svedka. 🙂

ladywitch26
26. jan 2010

jamaat, a co medove tyzdne? ako mate poriesene? 😀

kosska3003
26. jan 2010

no moja by len presnidavky jedla uz ma ide porazit s nej

dm1
26. jan 2010

jamaat tiez si myslim ze to vobec nehra rolu kolko papaju. ten nas papa krasne vzdy 200-tovky vsetkeho a je jak sliz krpaty

danda25 teraz to nevybieha ale stale je vajko take namodrale. pisala som tu aj zazitok pred casom z urologickou no des. o jej pristupe pomlcim uz radsej ale povedala mi ze pruh tam je, ze to 2 rokov sa to len sleduje a az potom operuje ak sa nevstrebe. Malemu aj stiahla predkozku sfleku a este ma zjazdila ze to nerobim... a vy ako aj vy ste mali ze?

iinuska
26. jan 2010

jamaat, jeeeej, tak super. A o kolkej je sobas? Nech na teba myslim 🙂

dm1
26. jan 2010

aaaaau prave som sa porezala do prsta pri krajani manga.... nie je este zrele dobre 😖

jamaat
26. jan 2010

lady, medové týždne budú s Emkinými zubami. 😝 ............A na predsvadobnej ceste sme boli pred 3 rokmi v Turecku...len potom akosi zo svadby zišlo 🙂

danda25
26. jan 2010

ved ma prave prisny rezim, starke by mu dali zjest kadeco. Ved ako davali asi nam. len mi uz lezu na nervy poznamky typu "co ti to ta maminka dava jest ked si taky velky". hadam bude velky po muzovi 😀

ladywitch26
26. jan 2010

jamaat, my sme boli na svadobnej ceste az po roku. v levoci na dve noci. 😀 takze to turecko znie rozhodne lepsie.

mimi21
26. jan 2010

HA!!!som vhrala pyzamka, budu do zasoby 🙂
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1728621

danda25
26. jan 2010

no my ho mame stale, niekedy sa mu urobi hrca v slabine a vtedy musime zatlacit. ono ho to zrejme aj boli lebo zacne plakat. ale pred tym to byvalo hrozne. ale tento slabinovy sa zrejme nevstrebe, tak mi hovorila doky. len sa to musi operovat ☹

mimi21
26. jan 2010

danda mne mala zo zaciatku riadne priberala, nozicky mala ako panacik mischelin (este stale take ma) a moja svokra mala taku hlasku co stale dookola davala: Janka, ona je taka Velka (este to V tak zdoraznila) mne sa nozik vo vrecku otvaral 😠 😠 😠

ludmilabb
26. jan 2010

a my sme mali "akoze" medove tyzdne este pred svadbou v Alpach

jamaat
26. jan 2010

iinuska, o 16,00.

nikanika28
26. jan 2010

mimi, pekne pyzamka 😵 , tych nikdy nie je dost 🙂

mimi21
26. jan 2010

nika je tam teraz plno kiityniek, tak sup sup drazit 😀 😀 😀

inak chcela by som teraz niekedy dojst do trencina s mm, ze by ma vylozil v Laugariciu...baby je tam niekde kutik na kojenie???

dm1
26. jan 2010

mimi v laugu je to s kojenim na prd tam je len prebalovaci pult na vecku a nic viac. ja som preto kojila v aute lebo ani niekde na lavicke sa mi tam moc nedalo je to tam take otvorene cele a maly sa stale otacal za kazdym. v Maxe sa dalo v pohode na lavicke oproti detskemu kutiku. Ale vedla v TN v TESCU maju aj miestnost zvlast na kojenie

mimi21
26. jan 2010

dm diky za podrobny popis kojacich moznosti v okoli trencina 😀 😀 😀

dm1
26. jan 2010

mimi nie je zac 😉

mimi21
26. jan 2010

idem ja off, pekny zvysok vecera, dobru a pokjnu nocku vsetkym 😵 😵 😵

emode
26. jan 2010

ahoj,
my sme mali svadobku v Londyne a v Parizi v novembri, tak si to viete predstavit 😅 ale nie, bola som asi v 16. týždni a 1x som cítila pohyby pred odletom do Londýna tak si to pamatam 😀 😀

baby, vam kazal prist na gyndu na kontrolu aj po polroku od porodu???

budte radi, ze vam pekne papaju, sofia max 100 a aj to sa tvari ze ju maximalne otravujem a posledne dva dni neje skoro nic 😖 fakt by som rada vedela, ktore zuby jej idu ...

dnes sme mali navstevu, prisla este jedna sofia asi o 4 dni mladsia od nasej, nemohla som sa na nu ani pozriet a mala nemohla ani hlaska vydat inak bol na strane nasej sofie neskutocny rev ... ??? keby som tak rozumela preco 😨

ludmilabb
27. jan 2010

dobre rano, my sme v noci boli 5x hore, furt sa budi s revom, pozerala som jej aj vrchne dasienko ale nic tam nema
v noci sa susedia hadali, bili ci co robili take dupoty ze aj Sofiu zobudili

Erika mne tiez Sofia place ked nejake dieta krici alebo place, spravi taky vyraz od strachu a musim ju ukludnovat samozrejme naopak ked krici ona tak ine deti placu

martinaxyz
27. jan 2010

😵 Ahojte...
tak konečne sme sa vyspali 😵 😵 😵 prerezali sa všetky 4 horné zúbky 😀 😀 😀
ludmila- nám toto tiež malý robil a tak sme začali častejšie navštevovať Darkových malých ukričaných bratrancov a teraz sa už nebojí...

ludmilabb
27. jan 2010

mata fiha tak zubadla sa vam naraz vykluli 😀

jamaat
27. jan 2010

Zato my sa ondieme s každým zubom osobitne. Dúfala som, že sa jej prereže do soboty, no ale neviem, neviem.

Dobré ráno.

martinaxyz
27. jan 2010

tak aby bol čo najrýchlejšie zúbok von 😉 😉 😉 ...čo varíte dnes malým na obed?

iinuska
27. jan 2010

dobre ranko

emode, ja som bola na kontrole len po 600nedeli a potom mi uz nekazal prist

martina, tak gratulko k zubkom, maly sa musel vytrapit, ked az 4 naraz ☹
Adamko ma dnes cestovinky s mrkvou a petrzlenom a dnes mu dam do toho zltok