Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

monkap
autor
6. feb 2010

ludka: mas to tazke, ja si to neviem ani predstavit nosit malu stale na rukach 😝 vela sil prajem 😔

monkap
autor
6. feb 2010

iinus - moja tiez rada "studuje" vysavac 😀

ludka: moze ju to aj svrbiet, .... ktovie .... u dr. si s tym bola?

mimi21
6. feb 2010

ludka a nie je to ta siesta choroba??? mne sa mala tiez takto nakomplet vyhadzala...

ludmilabb
6. feb 2010

vsak to ze mala aj teploty a vcera bola vyhadzana po telicku ale teraz to uz ma aj na krku a hlavicke

monkap dakujem, u doki som nebola ak jej to nezmizne pojdem s nou v pondelok

uz mi zaspala a ako naschval ked som ju zo satky prekladala do postele zistila som ze je pokakana musela zatlacit v satke
tak teraz spi v kakacke, booze ☹

monkap
autor
6. feb 2010

mne mal tiez patko tu siestu ... vysoke teploty 3 dni, ktore nesli zrazit ... a potom sa vyhadzal a bolo po chorobe ...

iinuska
6. feb 2010

ludka, drzte sa, nech to malej rychlo prejde.Adamko este tu siestu chorobu nemal

mimi21
6. feb 2010

ludka ja som si ani nevsimla ze mala ju mala, lebo ona teploty nemala vobec, len sa mi vysypala a dr. potom sa cudovala, ze ci nemala teploty, ale vyrazky za par dni, cca 2 same zmizli

drzkajte sa, nech to malej rychlo zmizne a nech je OK 😉

juska3
6. feb 2010

ahojte 🙂

ludka, a keby si vypadla z domu a niekam sla, Sofia bude v inom prostredii, budu ju zaujimat ine veci, ved Janka ti pisala, aby si ju prisla pozriet....Alex, ked mal taketo dni a niekto nas prisiel pozriet, tak bol ako vymeneny,aj prestal mrncat a aj ja som si trocha oddychla...a ako mimi pise, je to tym obodbim a podla este k tomu aj zubky, tak preto chce byt stale u teba a na rukach

juska3
6. feb 2010

jaaj, tak to som ti genialne poradila, som nevedela co je to ta siesta choroba a kym som ja pisala, tak vy ste tiez popisali,..... tak nech to Sofinke rychlo prejde, ze to trva 3-4 dni ☹

juska3
6. feb 2010

Ludka, tak vraj ta vyrazka nesvrbi a kde ste to mohli chytit? inkubacna doba je 6-15 dni, najcastejsie 10 dni

monkap
autor
6. feb 2010

iinuska - ani mne ju lenka este nemala ..... ale my zase bojujeme s hlienmi uz vyse tyzdna, ale uz je to celkom fajn ....

monkap
autor
6. feb 2010

vsetky ste asi vonku, ked je tak krasne ... patrik spi, tak musime byt doma ... lenka sa hra .... je to zlaticko nase ....

mimi21
6. feb 2010

monka ja som doma, mm je s malou vonku, ja dopekam kolac, varila som gulas a puding 😝
a potom, ze chudnut treba, ha pri takejto strave nehrozi 😀 😀 😀

monkap
autor
6. feb 2010

mimi nad pudingom som aj ja rozmyslala ... mozno neskor urobim 🙂

mimi21
6. feb 2010

monka ja mam jahodovo-cokoladovy 😝 😝 😝 - to na motivaciu 😀 😀 😀

mimi21
6. feb 2010

inak mala mi dne snejako nechce papat, obed vobec - skusala som dvakrat a aj ked som ju kojila, tak som mala pocit, ze potiahla nejako menej
ale asi to bude druhym zubom, lebo aj ona ked si niekedy strci prstek do pusky tak sa rozplace, tak to ma asi dost citlive 😒

ludmilabb
6. feb 2010

mimi aj moja dnes slabo je, vlastne prsnik mi odmieta uplne, to uz daaavno takto vyzrazne nebolo...som si odstriekala a po lyzickach davala 😒 aj prikrmy mi teraz jedava len polovicne porcie

juska no ja neviem kde sme to chytili, nechytili ci co to je

nikanika28
6. feb 2010

ahojte babule, ja dnes len tak na skok..
Ludka, vela sily...u nas je to teraz tiez tak podobne...Klarka stale huci, neviem co chce, ked je na rukach, tak v pohode, akonahle ju polozim... 😒
A dnes je posledny den hlasovania, posliete mi prosim hlasok..posledny 🙂
http://www.povedztosmilkou.sk/index.php?hash=ac...
DAKUJEM

mimi21
6. feb 2010

nika, zahlasovane 😉

mimi21
6. feb 2010

no tu je dnes tiiiisko
zajtra ideme na vylet 😉 mm lyzovat a ja s kamoskou pojdeme s detmi do bazena
http://www.skalkaarena.sk/zima/galeria-relaxcen...

ludmilabb
6. feb 2010

mimi vyzera to dobre 😉

kosska3003
6. feb 2010

ahojte tak dneska ste toho moc nepopisali mi sme boli vonku potom som bola zaviest svagra a svagrinu do terchovej na Vysne kamence 😀 😀 a teraz vegetim mala mi stale sopli a zacala pokasliavat tak asi mame zase po plavani v utorok 😢 😢

juska3
6. feb 2010

dnes sme si s mm vsimli, ze ked sa Alex hra alebo je niecim zaujaty a my ho oslovime, tak zareaguje podla intenzity zahlbenia a znie to ako hhhh...v preklade: co? co otravujes? 🙂 😀 😀

iinuska
6. feb 2010

ahojte, aj my sme boli vonku, bolo prijemne, az mi bolo teplo, ani rukavice som neporebovala 😎

no Adamko sa zacina mojkat a tulit. Zacne si tak naprazdno dudlovat, chyti si ma okolo krku a drzi. Je to taky super pocit. Tolko energie 🙂

dnes u nas ficalo same kokoko 😀

juska3
6. feb 2010

iinuska, aj Alex sa dnes zacal tulit 🙂 kraaasne 🙂

dnes uz mas lepsiu naladu? ci?

iinuska
6. feb 2010

juska, ano, to bol vcera nejaky na prd den. Nejako sa mi nedarilo, a tak

emode
6. feb 2010

ahojte
Ludka, tazke to je, ale musime vydrzat, urcite ti to mala vynahradi ked pride jej cas ... 😉

Sofia uz druhu noc tazko zaspava, co sme s vecernym zaspavanim nemali vobec problem, pusti prsnik a otoci sa akoze ide spat, a ked ju chcem zobrat z manzelskej postele do jej postielky tak rev a pokracuje aj u seba ... ale tak trva to asi 5 minut ked zaspi, preco musime zaspavat s placom???

my sme dnes oslavovali s rodinou moje meniny, takze kopec zhonu, viac ludi, ale mala bola ukazkova, krasne spinkala, hrala sa, cely cas ked som pripravovala veci sa hrala pri mne v kuchyni ... mm bol velmi ochotny, no nemala by som si zvykat na takuto idylku 😅 😅 😅

iinuska
6. feb 2010

emode, my mame zajtra rodinnu seslost 😀 mam dilemu, ako mi bude maly cez den spinkat. Manzel sa ponukol, ze s nim pojde von, aby si lepsie pospinkal. Nieco som si uz pripravila dnes, zajtra uz len rezne urobit a popratovat

jamaat
6. feb 2010

Ahojte. Len nakúkam a pôjdem asi do postele, nejako ma láme. Však sme si dnes aj zašlapali s kočíkom, aj vymrzli, aj slnko nás ošľahalo. Aj ma môj drahý rozzúril a keď mi ešte povedal, že som ako Ivanka z Paneláka, tak to už som videla červeno. Sme sa rozdelili, ale potom došiel mierny. Ale veď ja mu to vrátim. Neznáša Bajzu z Paneláka 😅
Nebol to dnes najvydarenejší deň. Ale počasie nám vyšlo krásne a keby sa dalo pólo pozerať z bližšia, tak by to bolo tiež super. Chcela by som niekedy skúsiť hrať to, no ale to sa mi asi nesplní 🙂 .........Dám fotky na FB.

jamaat
7. feb 2010

No čaute. Tak my sme už od šiestej hore a teraz mi tu vyzivuje a mrnčí. No nemohla si pospať dlhšie? Mohla. A ja s ňou.