Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
22. feb 2010

Že jaké šťastné mamičky sme my, keď tak tie naše príspevky čítam! 😀

ludka, na partičku som zabudla. Pozriem z archívu.

Emka po tých hysákoch nakoniec zaspala s Monikou v posteli. Ja som vysávala a keď som im nakukla do izby, čo robia, tak Monika už len prst na ústach a Emka spala. Tak som sa teda s vysávačom stiahla. 😅

Veru zamračilo sa, potvora! Tak neviem, čo teda ideme robiť.

iinuska
22. feb 2010

ja neviem, no teraz cez den to nejako zvladnem a uvidim v noci. Adamkovi sa na chvilku zlepsila nalada. Stale sa plazi ku vchodovym dveram a vykrikuje tata. A popritom zbiera spinky z podlahy.

iinuska
22. feb 2010

u nas su jarne prazdniny buduci tyzden. Manzel s Petkom idu lyzovat, ja pojdem na ten tyzden k mamine. Dufam, ze uz budeme OK

Ozaj a svokra odisla na tyzden do Podhajskej, tak aspon z toho mam lepsiu naladu 😅

dupinka
22. feb 2010

Ahojte!

Iinuska, kludne si mozes dat napr. Nasivin, ved ten beru aj deticky.... 😉 Adamkovi skore uzdravenie.

Aj ten nas je nejaky umrncany, v noci sa mechril, nadranom mal teple celo, tak ho teraz len sledujem, co bude dalej, ale asi je to zubkami.

Dm, aj my mame vsade bordel, teraz tu bola kamoska, tak som narychlo upratala, take naoko 😒
Co varite? Dajte typ, bo mne dochadzaju napady.

emode
22. feb 2010

ludka no mali by sme, navrhni nieco 😅

ako tehotna som ani ja nic do nosa len vincentku ale teraz uz som mala klasiku olynth asi ...

dm my pekne lozime a sofia je spokojna zacina sa stavat ale nerozculuje sa ked nestoji ... ale myslim ze to aj tak pride 😅

emode
22. feb 2010

celkovo mame teraz take celkom dobre obdobie, chce sice byt aj na rukach ale ja ju v tom velmi nepodporujem, prave zaspala v postielke, samozrejme po sediačky 😒 ju budem musiet ist napravit a prikryt 😖 ale to sa asi zobudi ...

jamaat no normalne sa zopsulo to pocko 😢

emode
22. feb 2010

dupinka ja idem asi strukovu kyslu spravit a poobede nieco este vymyslim, aj sofii by som nieco mala 😒

mimi21
22. feb 2010

iinuska vy byvate so svokrou?

mne moj gynciar vysvetrloval ked som bola tehu, ze to je preto na vsetkych liekoch napisane ze nevhodne pre tehotne a dojciace, lebo predsa si nikto nevezme na zodpovednost ze to bude na nich testovat
a je napriklad otazne, ze co uskodi viac ci to ked si kvapnes trochu do nosa alebo nebudes celu noc spat a babo tiez

emode
22. feb 2010

teraz si tu ja sama pisem so sebou 😀

dupinka
22. feb 2010

Emode, ja som strukovu zatial este nerobila, nejako sa toho bojim...

dm1
22. feb 2010

emode ja to robim pre drobca dnes 1x - zelene strucky+zemiak a zltko. uvidime ako to dopadne

pre nas mam od mami nabalene jelenie rezne a dorabam kasu k tomu

maly este spi tak mam chvilu volno

dm1
22. feb 2010

baby neviete kde by som mohla kupit cervenu cocku? nikde v obchode som to nevidela a chcela by som drobcovi uvarit

iinuska
22. feb 2010

dupi, dik

mimi, no sme jej pristavili. Vstetko ma zvlast svoje, ale vies ako to je. Stale ju cakam, ze sa objavi medzi dverami 😕

emode
22. feb 2010

dupi mozno si len velmi opatrna, ja uz strukoviny jem vsetky aj kapustu ... uz by ich nemali trapit bruska ... a ked, tak len z toho co im nesadne ked zjedia

dupinka
22. feb 2010

Dm: v predajni Bio produktov? Ja som videla aj v Zdroji..

dm1
22. feb 2010

emode tiez si myslim ze deturence su uz velke a nemali by im strukoviny sposobovat z mlieka nejake problemy. ved uz ich mozu pomaly aj sami papat tak treba len skusit

emode
22. feb 2010

hrasok, kukuricu davam bezne, struky chcem aj jej dnes primiesat, tak uvidime ... ci jej bude chutit

dm1
22. feb 2010

ja tiez dufam ze mu to bude chutit lebo nic ine pripravene nebude 😝

dupinka
22. feb 2010

Emode, ano, som az velmi opatrna. My sme s bruskom nastastie nikdy nemali problemy a prave preto sa stale desim toho, ze by mal maly vyvadzat kvoli nevhodnej strave.
Uz som mu skusala dat kukuricu, na zajtra mam v plane hraskovu polievku z domaceho zeleneho hrasku, ale aj tak sa bojiiim.

iinuska
22. feb 2010

no skusila som maleho ulozit na dnesny druhy spanok, zatial je tichucko, tak snad chvilku pospinka. Teraz sa mi nezdal, ze by mal zvysenu teplotu

dm, tu cervenu sosovicu sa uz aj ja chystam varit, ale vzdy ju zabudnem kupit

emode
22. feb 2010

dupi som to mozno aj zbytocne razne napisala, ty sa riadis podla seba a to je spravne 😉 ale dostala sa mi taka knizka do ruk ze Pohodovi rodice, pohodove deti a tam je prezentovana taka jedna zasada, ze postoje rodicov dost ovplyvnuju buduce postoje deti, ak pristupujes so strachom tak nejak podvedome mu to podsuvas ze by mohol mat problemy s bruskom ... ale to len na okraj, vobec si z toho nic nerob, ved najlepsie vies ty, co a ako ked ide o tvojho maleho ... 😀

jamaat
22. feb 2010

TAk sa mi zdá, že aj v tej zelenine Baby mix je struková fazuľka. Určite tam je. Ja som to Emke už dávno robila a nemá absolútne problém. Veď už nie sú maličkí.

Emka spala v Monikinej posteli hodinu a pol. Našla som ju sedieť vedľa postele, tak neviem, či capla dole, či sa schválne zošuchla 🙂

mimi21
22. feb 2010

baby bystricanky kde je partizanska cesta? nieco mi to hovori, vsak som v BB robila ale neviem si predstavit kde to je 😕 😕 😕
ideme tam kupovat svadobny dar, aha toto:
http://www.tromf.sk/detail/59916/013009
ti znami maju novu modernu kuchynu a myslim, ze toto im tam bude super pasovat

a a ko pripravujete zelene struky pre drobcov??? ci klasika varenie a potom pucenie resp. mixer...
neviem ci to malej bude chutit, ja to rada nemam , ale minule som to obzerala v obchode a uz mam pocit ze malej varim stale dookola to iste, tak by to chcelo nejaku zmenu

obedujem palacinky 😝 😝 😝

emode
22. feb 2010

dm ja som kupila normalne v jednote tu cervenu je bio ale malej som este nevarila ...

emka pekne pospala ... 😀 sofia uz tiez taha druhu hodinu a ked sa zobudime, napapame ideme do Tesca na nakup 😀

mimi21
22. feb 2010

mala sa mi vynimocne pekne hra sama uz hodnu chvilku, tak sa aj bojim pohnut od pc, lebo ked ma zbada, zase bude len za mnou lozit 😅

emode
22. feb 2010

mimi ja sice nie som poverciva ale vraj sa nemaju davat ostre predmety ... vraj hadky a tak 😀 ale je to 😀 pjekne ... partizanska je od stareho priora popri starej poliklinike k budove slovenskej posty, ten obchod je na pravo oproti prokurature ...

mimi21
22. feb 2010

diky emode, uz viem 😉
fuuu, tak to som nepocula o tych ostrych predmetoch, tak mozno este zvazime 😕 ale uz ich mame aj zarezervovane 😅

emode
22. feb 2010

uz sme sa zobudili vycikali a vykakali do nocnika 😀 len plienku jej akosi neviem dat, beha mi tu s holou ritusou po obyvacke 😀 😀 😀

dm1
22. feb 2010

tak struky mali celkom uspech. nezjedol sice vsetko ale na 1.krat dobre

jamaat
22. feb 2010

No my sme sa už vyzúrili pri jedení. Teraz odliezla do Monikinej izby a hrá sa tam s fľašou.

mimi, Tromf má predajňu aj v Europe.