Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

beljanka
25. feb 2010

inus tak sa držkajte. ja tiež v poslednej dobe dávam mokrú plienku na radiator.

ladywitch26
25. feb 2010

beljanka, ja som rozmyslala kupit take tie zvlhcovacie nadoby na radiator, ale tu som nic take nevidela. tak aspon uteraky obcas prevesim, lebo ked sa nonstop kuri, ten vzduch je strasne suchy a aj mne to robi problem, nieto este stanke

iinuska
25. feb 2010

lady, aj ja to chcem kupit a rozmyslala som, kde to mam vlastne hladat. My velmi nekurime, a hlavne teraz ako sa oteplilo, su radiatory skoro studene

iinuska
25. feb 2010

inak diky baby, nejako to musime zvladnut. 😉

ladywitch26
25. feb 2010

my kurime na poschodi hlavne ked ideme stanku kupat, to vypeciem na 25st radiator, lebo v kupelni je chladno a v irskych kupelniach nemaju pracky, takze malu tam nemam kde polozit. musim ju prenasat cez celu chodbu do jej izbicky, a to ke je mokra v zime velmi nechcem. potom to uz vypnem a len temperuje na 19st. ale cez den kurime, lebo mne je stale zima. neviem, ked som bola tehu so stankou, tak som sa len vyzliekala, co mi bolo horuco, a teraz som nejaka zimomrava. muz vravi, ze stanka je po nom, tak toto druhe babo bude po mne. no sa mam na co tesit, pridem o nervy, ja som bola hrozne decko 😖

beljanka
25. feb 2010

my mame aj tú nádobku, no mne sa zdá, že je aj zbytočná. je keramická a myslím, že kým sa trošku vyhreje aj radiator prestane hriať. máme totiž plyn a to nám reguluje samé. vidím, že vody trošku ubudlo, no je to minimum.

ladywitch26
25. feb 2010

beljanka, ja som rozmyslala nad tymi nadobkami, kde tecie voda, aj to pekne vyzera, ale v spalni nie, mne vadi kazdy suchot, ja som aj budik z izby vyrazila, lebo mi to tiche tikanie strasne liezlo na nervy

beljanka
25. feb 2010

to si ako moj mm, tomu tiež budík vadil. ale tečúcu vodu by som asi nevydržala ani ja 😀 a každú chvíľu by som musela ísť na vecko. a toho som si v tehotenstve užila dosť. 😝

ladywitch26
25. feb 2010

inak s tym tikanim to je sranda. ja som este ako decko stale v noci pocuvala take tiche tikanie a absolutne som nevedela,co to je. ale paradne ma to rusilo pri spani. a potom sme raz zo skoly boli v muzeu na vystave hmyzu a tam nam jeden chlapik rozpraval o cervotococh, ze si hlbia chodbicky v dreve a samcek hlavickou bucha do dreva aby privolal samicku a to znie ako tikanie. tak som sa doma pozrela policu, co som mala rovno nad hlavou a fakt, same chodbicky. tak som v nich trochu popichala ihlou a bol klud odvtedy 😀

beljanka
25. feb 2010

to tí samci ešte nevedia čo ich čaká a už si trieskajú hlavu... 😀 😀 😀
ináč mne prv tiež vadil každý šramot, no teraz si líham taká unavená, že nič nevnímam.
len ma štve, že Sonička tiež spí ako myš na vreci. na každé šuchnutie sa mrví a ja len tŕpnem aby sa neprebrala celkom.

jamaat
25. feb 2010

No to ja keď spím, môžu bomby padať. Len Emkino mrnčanie ma budí.

ladywitch26
25. feb 2010

tak to moj muz tiez, jeho ked zaspi na gauci nejdem zobudit. asi by ho neprebralo, ani keby som ho z neho zhodila 😀 a stanka je nastastie po nom. ked uz raz zalomi, tak tiez aj telka na plne pecky, aj rozpravat sa mozme v izbe. a vlastne nam nenormalne vrzgaju struny v matraci na posteli, a ak sa uz na to nezobudi, tak ma ozaj dobry spanok 😀

dm1
25. feb 2010

lady aj nam neskutocne vrzgaju struny v matraci 😖 😖 😖 . a to ma postel este len 3,5 roka a nebola z tych lacnych stala okolo 11 tis.Sk tak by som cakala ze par rokov vydrzi. len sme urobili blbost ze sme kupili taku kde su matrace zacalunene uz v posteli tak sa to neda ani vymenit ani nic!!! najhorsie je ked v noci uspim maleho a ked vstavam z postele vrzga to jak sproste a uz je hore 😝

zuzkad
26. feb 2010

pekne dobre raanko 🙂 🙂 🙂

prvaaaaaaaaaaaaa 😅 😅 😅 😅

ja by som mala super noc za sebou...az na moju "nepocujucu" svokru 😠 😠 😠 😠 😠 skoro ma slak trafil...vecer sme si isli lahnut asi okolo desiatej...maly uz spinkal...lenze ja som nemohla zaspat, lebo moja svokra pozerala TV 😠 😠 😠 ale tak jej hucal, ze som normale pocula cele dejstvo filmu...hudbu a reklamy presne, akoby som mala TV u sebe v izbe 😠 😠 😠 😠 ona vzdy zaspi a TV jej ziape na celu izbu ako besna...ja jej tam nechcem chodit aby sa ma nezlakla, kto tam beha po jej izbe vecer..ale dnes jej nieco poviem, lebo ona si ani dvere nezatvara a to potom ziape na cely byt 😠 😠 😠

dm inak nie si sama co ma na prd postel...ja mam kozenu manzelsku a to drevo ci to je strasne zacalo vrzgat....na nervy...a tiez ju mame asi 3 - 4 roky 😉 😉 😉 a stala nas 27000,-Sk 😠 😠 😠 😠 😠 cize sa jedujem, ze draha a na hovnoooo !!!!!!!!

noo maly mi spieva v izbe...uz je aj nakrmeny aj prebaleny...dnes sa zobudil este skor ako obvykle.-...od siedmej je uz hore 😕 😕 ale nevadi...nejako to uhrame..

na dnes hlasili, ze ma prsat, tak som zvedava..lebo by mi bolo luto, aby sa poserkalo pocasie, teraz, ked uz zacalo byt tak pekne teplucko...to by ma mrzelo 😔 😔

jamaat
26. feb 2010

Čafte, rozbitá som na cárach. Každú hodinu od polnoci bola Emka hore a kojila som. 😝

beljanka
26. feb 2010

jamat, to ti nezávidím 😝
my sme spali relatívne dobre a teraz už spinkáme tiež 🙂
u nás to dnes nevyzerá na pekný deň uvidíme čo sa ešte vykľuje. čo idete variť na obed, ja sa chystám urobiť palacinky a drobke vyskúšam žemľovku. v "mama aa ja" som našla recept tak skúsim ako zareaguje 🙂
ináč za rožkami, alebo chlebom sa ide roztrhať. včera mi tiež pol rožteka zožula po obede.

emode
26. feb 2010

ahojte
jamaat a co sa stalo?
my od siestej hore, ale moja chyba, som si hladala lepsie miesto v posteli a zobudila som ju spala vedla mna ...
teraz sa zas netvari unavene tak to bude zaspavanie ...
ide nam dalsi zub 😒 uz by sme mohli mat aj pauzu,
musim upratat kompletne cely dom a tak sa mi neeechceee 😖

jarabicka
26. feb 2010

Baby, po koľko vám spáávaju vaše detičky???...ja som už bezradná, náš nechce vôbec zaspááávať cez deň v postielke a včera za celý deň spal iba hodinku aj to v kočáári vonku ☹ poradte mi niečo aby som ho naučila spať v postielke...potom do večera je zlýýý ako chren ☹ 😠

ludmilabb
26. feb 2010

ahojte, nasa postel tiez vrzga a ma to pekne nervuje, ked ju ulozim tak najprv postel vyhrava potom parkety a nakoniec klucka 😠 😠 😠
ja musim mat absolutne ticho kedze sme sa stahovali z tichej ulice a tu mam pod balkonmi cestu tak na zaciatku som si davala vatu do usi ale fakt to bolo neznesitelne, tikacie hodiny nesmeli byt nikde aj ked som spala u cudzich tak som davala vsetky hodiny a budiky von z izby, nechapem ako mozu svokrovci spat pri vypeckovanom radiu celu noc 😅 😅 😅

my sme sa nejako s tymi zubami zasekli....

Jani uz nabiehate na nas styl budenia v noci 😝 ale posledne dni sa to u nas trosku zlepsuje trikrat bola hore ale ked sa kazdu noc budievala vtedy jej ozaj isli zuby takze to bude asi aj vas pripad

iinuska
26. feb 2010

ahojte

Adamko mal stale rano 37, ten kasel a sopel k tomu, tak mi to nedalo, isla som znova ku lekarke.Predsa ide vikend, a uz to trva od nedele...CRP mal 8, co je najnizsia mozna hodnota, tak som rada, Atb neni treba, hrdielko nema zapalene.

jamaat
26. feb 2010

emode, ludka, horné zuby jej idú. Dúfam, že toto nebude trvať dlho, zatiaľ 2 noci za sebou takéto brutál. Určite preto aj papať nechce, včerajší obed jedla na 2 razy, aj tak nezjedla. Keď už mi začne trieskať do lyžičky, tak končím, už to nemá význam, iba čo sa vytočím. Horšie je, že niekedy s tým začne už po 5 lyžičkách.

S vŕzgajúcou posteľou sa pridávam, hlavne moja strana vŕzga, takže keď zaspí na posteli a ja sa dvíham, aby som ju preložila, tak jej to fajne rovno pod uchom zavrždí.

ludka, ty sa radšej nepriznávaj, aké máš spanie, lebo to vyzerá tak, že Sofia ho má po tebe a to ani nadávať potom nemôžeš 😀

jamaat
26. feb 2010

iinuska, aspoň že tak. Držte sa.

ludmilabb
26. feb 2010

iinuska tak aspon ze nema zapal ani antibiotika len nech sa vam to tolko nenatahuje a nech ste co najskor zdravi

ludmilabb
26. feb 2010

Jani ale ja som ako decko spavala dobreeee

jamaat
26. feb 2010

ludka, to si možno len ty myslíš a tvoja mama si buď nepamätá, alebo ťa nechce raniť 😀

emode
26. feb 2010

jamaat no u nas tie horne trvali dost dlho ale nam isli 4 po sebe ... urcite davaj homeopatika som mala dojem ze jej to zaberalo a jedla menej resp. vtedy som sa stazovala ako malo my jeme a to boli zuby, teraz uz pekne zje co ma ani kusky jej nerobia problem ... najlepsie urobis ked jej das vacsi kus do ruky a nech zuzle aspon nieco zje

nam tiez vrzga podlaha ... este ked prejdem ja, ok, ale ked pride moj 100kg mm tak to mate pocut 😅

jarabicka my sme sa tiez ucili len nedavno cez den na postielku, nedalo sa inak, len ju nechat samu, chodila som k nej pravidelne ale ked som ju raz do postielky dala na spinkanie (vysvetlovala som, ze ideme spinkat atd tie omacky okolo toho, ze mamina je hned vedla ... ) uz som ju z tade nezobrala, len som ju ulozila ak sa posadila ... zacinali sme s takymi polhodinovymi hysakmi a teraz zvykne do 10 min. sama zaspat ... dnes to bola okamžita zalezitost ako kedy ... trvalo to asi tyzden ale to uz ku koncu naozaj velmi neplakala ...

iinuska
26. feb 2010

dakujem babule, snad sa t uz nezhorsi a bude lepsie.

Dnes odchadzam s malym na tyzden k mamine do BA, mm s Petkom idu lyzovat

beljanka
26. feb 2010

dobrú chuť k obedu 😵

zuzkad
26. feb 2010

tak ja uz mam aj prechadzku vonku s malym absolvovanu aj nakupene ...maly este spinka v kociku tak som ho dala do izby k oknu lebo nemame balkon ☹ ☹ ☹ vyzera, ze bude prsat...tak som rada, ze somstihla maleho aspon troska povencit...a aj psika 😉 😉

ja chvaaaala bohu nemam problem s uspavanim...resp. zaspavanim maleho v postielke...ja som si k sebe maleho do postele moc nedavala, od narodenia spava vo svojej postielke a uz je nauceny, ze ked ho dam do postielky bude spinkat, pochopil to uz, ale samozrejme, ze najskor porobi coromoro ako by tam bomba padla...a az ked je vseetko porozhadzovane...potom v klude v tom neporiadku zaspinka 😀 😀 ale plac nepozname, to uz musi byt naozaj strasne unaveny, alebo ho nieco boli, alebo sa mu este nechce spat...inak si brbloce a keca a ja sa rehocem a pocuvam ho cez vysielacku 😅 😅 ...aj teraz ho uz pocujem ako sa zobudil utekaaaaaaaam 😉 😉

mimi21
26. feb 2010

no ahojte
kde ste vsetky??? 😕 😕 😕
pocasie katastrofa, prsi, ja som si rano bola po dlhsej dobe zacvict, dobre mi padlo, obed navareny odvcera takze pohodicka 😉
a o pol3 sa ideme fotiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit, jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, uz som aj garderobu povyberala, pukacky nachystala 😀 😀 😀