Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
7. júl 2009

Zuzka, a odgrgne si tvoj maly zakazdym? Lebo ked Adamko zaspinka pri papani, malokedy si odgrgne.Ale asi to nevadi, lebo ked pokojne spinka, brusko ho netlaci 🙂

zuzkaprofant
7. júl 2009

to vam tak babatka celu noc prespia jak je vam fajn ja ma pocit ze len zatvorim oci a uz vstavam 😀 😀 akurat tu bola moja hebame sa kuknut na tie moje cecky a na kojenie ta ze dobre je maly prisaty ta nechapem co trucuje mi na ciciku lebo ked tu bola pekne pil ako ´z knizky 😀
donielsa mi taku deku ze vypada maly ako larva motylia sfotim a dam do albumu a tak zaspinkal a to som chcela ist do metsa nakupit pred cestou dake veci bo u nas hlasia cely tt dazd

atima
7. júl 2009

dnes sme boli na poradni maly ma 5200g tak sa vytešujeme že tak pribera o chvilu z neho bude chlapisko. No akosi sa mi z času nepozdava že sa velmi zlakne až sa mu nožička trasie tak som sa pytala za neurologom, či v tom niečo nieje, dufam, že nie len aby som bola kludnejšia.

iinuska
7. júl 2009

atima, to lakanie, alebo mykanie je vraj u malych deti normalne. To trasenie s nozickou neviem, ale uvidis, co povie neurolog, ale urcite to nic nebude

lasenka
7. júl 2009

atima - aj mne sa maly laka, deticky uz reaguju na zvuk... a dokonca vcera, ked som Kubka kupala, Matkovi spadol na zem ovladac a Kubko sa tak zlakol, ze zacal plackat a nozicka sa mu zacala triast, ale to len 5-6 sekund... takze pockam, co ti povie neurolog...

luba142
7. júl 2009

ahojte dievcata aj ja som malu vcera chvalila ze spala celu noc a dnes sa zobudila od 20 uz o 1 a potom o pol 5a potom kazde dvehodky stavali sme o 9. Starsiu som vychystala na tyzden k babke tak mam o starost menej

luba142
7. júl 2009

davate ked kojite aj caj alebo vodu? Ja nedavam a na prdkanie pijem ja feniklovy caj a caj pre dojciace matky a ktora mate hrazdicku paci sa pod nou detom a aku mate neviem sa rozhodnut aku kupit?

monkap
autor
7. júl 2009

lubi: ja nedavam ani caj ani vodu ...tiez pijem caj pre kojace matky ....
mame hrazdicku a mala sa pod nou uz pekne prehra ... porozprava sa s hrackami, bucha do nich rucickami .... my mame od tiny love - foto som dala do albumu

sirinka
7. júl 2009

ahojte... ani nasa mala by bohvieako dobre nespala, keby nebola u mna v posteli...vacsinou vecer na par pokusov ostane v postielke, ale tak do jednej a uz je pri mne...v noci sa mi nechce nacvicovat...

ja kojim malu tiez casto a dnes mam aj velmi naliate prsia...kojim ju hocikde, tiez nam to trva cca 20-30min. a kedze obcas musim behat za klarkou, tak uz ju viem kojit aj popri chodzi, no co uz 😝

sirinka
7. júl 2009

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
olinka ponuka manducu za nizsiu cenu...ak este niekto ma zaujem

luba142
7. júl 2009

monka diky taku nejaku som si predstavovala ako sa davaju fotky do albumu mne to vzdy napise ze mam velky rozmer

iinuska
7. júl 2009

luba, ja nedavam ani cajik ani vodu. Ked kojis, do pol roka babo nic ine nepotrebuje.
Mama kresielko s hrazdickou, malemu sa tam paci, velmi mi to pomoze, ked si nieco potrebujem urobit v kuchyni. Vcera v nom aj pekne zaspinkal 🙂

sirinka, no mas to vesele 🙂

ladywitch26
7. júl 2009

luba a tebe nevadi ten feniklovy caj? lebo ja som ho skusala tiez pit,lebo stanka mala problemy s prdikmi, no lenze vypila som len deci a uz som musela bezat. to horsie ako laxativum 😝

inak s tym lakanim, dnes som malu dala spat vonku na dvor. lenze zas susedov syn zacal vrestat, tak mi ju zobudil. potom nastastie zaliezol do domu, tak sa mi ju podarilo zasa uspat. no a po par minutach,co som zacala zehlit, hluk z vonku. dalsi sused zacal kosit travu strunovou kosackou. rachoty,ze by to zobudilo aj mrtveho, ale nasa drobcula nic.kludne si dalej spokojne spinkala. az ked po hodke prestal, tak sa zobudila 😀

iinuska
7. júl 2009

ladywitch, ja malemu davam proti nafuknutiu Espumisan kvapky.

monkap
autor
7. júl 2009

luba: pred vlozenim do albumu musis fotky zmensit ... mozu mat max. 700kB

ladywitch26
7. júl 2009

inuska, ja som jej uz kupila infacol medzitym, nastastie zabera. teraz uz len obcas mame problem, ale to trosku pocvicime a za par minut sa jej ulavi.

inak k tej hrazdicke,moja tam vydrzi len chvilu, lebo ona sa sice rozprava s tymi zvieratkami, ale asi jej vadi,ze jej neodpovedaju, tak sa po chvili zacne zlostit a vykrikovat na ne 😀

iinuska
7. júl 2009

ladywitch, aj u nas to uz je lepsie. Drobec uz viacej cvici s nozkami, tak aj prdky idu lahsie. Predtym sme mavali castejsie bolesti bruska. Teraz uz skoro vobec. Naposledy som mu davala kvapky asi pred tyzdnom.

ladywitch26
7. júl 2009

ja jej davam stale do kazdeho druheho krmenia,lebo mame aj dost silny reflux

luba142
7. júl 2009

ladyw mne nerobi ten cajik nic a davam jej obcas aj SAB SIMPLEX. Ideme teraz trocha na vzduch tak zatial cafte

iinuska
7. júl 2009

Aj my pojdeme trosku von, ale az po dalsom kojeni. Teraz sa mi zda este velmi teplo.To slniecko je velmi silne. Ozaj, natierate svoje deticky kremom na opalovanie?

ladywitch26
7. júl 2009

inus,ja malu stale zakryvam pred slnkom, je este malinka na take slnko.

iinuska
7. júl 2009

lady, ved aj ja. Take male babenka nesmu vobec na priame slniecko

bambi7
7. júl 2009

cafte babulkyyy no nasa domca uz si brbleeeee a akooo aj sa smeje nahlas asi tyzdennn je taka zlataaaa 😉
vcera stuchala do hracky co ma na lehatku a blabotala 😀 😀 😀 😀 je podarenaaa
a vy ako s mate?

ladywitch26
7. júl 2009

bambi, nasu chyta ukecana nalada hlavne v noci po krmeni. ked sa napapa a dame ju odgrgnut,tak sa na nas zacne rehotat a brblat a nechce si nechat vysvetlit,ze v noci sa ma spat

emode
7. júl 2009

baby ja fakt nechapem co robim zle malinka proste cez den nebude spat 😢 zaspi na 30 minut potom sa tak zrazu zobudi a ociska velke ze uz je vyspata ... takto dnes uz zaspavame 4x potom je stale unavena a mrzuta ...

normalne je nervozna z toho ze nemoze zaspat ... v postielke nema ziadne hracky len svoju plienocku a nevie sa upokojit ani ja ked som pri nej robim vsemozne a nic ... 😢

bambi7
7. júl 2009

lady 😀

emode aj nasa bola na tom tak uz je to lepsie klop klop

bambi7
7. júl 2009

tak drzkam palce nech sa to popravi

soffi
7. júl 2009

jeeej ahojte, som tak rada ze som tu apson na akok 🙂))

emode
7. júl 2009

vdaka bambi som pisala v noci je to uz ok, len takto cez den hroza 😖 samozrejme sa venujem len jej co mi sice nevadi ale u nas akoby bomba spadla 😅 😅 😅

lady ak sa zabavi sama a rodicia spia, tak je to ok, nie 😅 ?
nasa velmi nekeca, asi bude po tatinovi 😀 skor skrieka 😀 😀 😀

soffi
7. júl 2009

my sme trosku nachladeny, ani sa necudujem, tie zmeny pocasia....