Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
20. mar 2010

mimi, tak Ninke skore uzdravenie

tu fotku ked som doteraz nezmenila, tak teraz ju uz urcite nezmenim 😀

ladywitch26
20. mar 2010

zuzka, topanocky kupis aj v lekarni, ja si davam od mamy posielat zn. sante. daju sa aj objednat, su ortopedicke a fakt super sedia. mrknem na internete v katalogu aky typ sa mi paci, malej odmeriam nozicku, nielen dlzku, ale aj obvod okolo priehlavku a clenku a za par dni mama vyzdvihne v lekarni. daju sa tam aj skusat, no ale ked ja nemam moznost, tak aspon takto. svokra nam nedavno poslala zn. protetika, ale to by som tak najradsej zasmarila do kuta. tvrde, vobec sa neda podrazka ohnut, ziadna vystelka vnutri.

mimi, tak malej co najrychlejsie uzdravenie,nech sa dlho netrapi.

mimi21
20. mar 2010

no tak mala spala 2 hodiny...
mm siel este poslednykrat lyzovat 🙂

vcera co sme boli na tom karaoke, tak jedna kamoska tam aspirovala na matku roka: má 4 mes. synceka, kojí a liala do seba jeden pohárik za druhyým a tahala jednu cigaretu za druhou - rozum mi zastaval 😕 😕 😕

mystery7
20. mar 2010

ahojky,
Konecne sa konik obnovil 🙂 tak a uz dosla mrcha aj ku mne. 3 mesiace ma bolelo brucho, posledne 2 tyzdne som mala aj krce a vo stvrtok sa rozbehla, len tak znicoho nic. Som zvedava ako dlho potrva.
Maly opat strajkoje so spanim. Dnes sme testovali novu trojkolku, fotku dohodim vecer.

iinuska
20. mar 2010

Adamko spal cely obed, uz len cakam, kedy vyrazime von 😎

iinuska
20. mar 2010

jeziiiiis, ze spal 😕 spapal 😀

ladywitch26
20. mar 2010

mimi, tak to ozaj "matka" roka, skoro ako jedna irka, co som videla v bare. mesiac pred porodom, a ona liala do seba jeden za druhym, spita pod obraz bozi a potom si aj cigu zapalila vovnutri. len to uz ju barman vyhodil, lebo tu je to trestne. tak potom sa potacala pred barom a hulila tam.
o chvilu ideme na navstevu, pozriet nasho frajera. 😀 vraj uz tiez beha, tak mozu behat spolu.

mimi21
20. mar 2010

tak mala ma za sebou uz druhy dnesny spanok, spala len hodinku, zase mala teplotu 38,5 😝
chudatko je hrozne ufnucana, ma plny nostek, mozem odsavat kazdych 5 minut a zapchaty ho ma tiez...

jamaat
20. mar 2010

mimi, fenistil jej dávaš? To je na odpuchnutie slizníc. Zapchatý noštek môže mať aj z toho, nielen zo soplov.

zuzkad
20. mar 2010

cafteeee

hlasim sa po obednajsom spanku...maly doobeda spal len necelu hodinku, tak som ho dala spinkat este okolo pol druhej a pospal si do tretej, tak hned ma lepsiu naladu, aj ked je nejaky nesvoj, mrnka, soplik mu tecie ako prud ale inak ani teplota nie je, tak som mu dala nasivin a fenistil, doki mi uz davnejsie v poradni povedala, ze ak maly bude mierne prechladnuty, alebo sa z niecoho vyhadze, alebo pojdu zubky tak mu kludne mozem dat fenistil, tak som mu dnes dala, dufam, ze to pomoze, ale inak nema ziaden priznak choroby, tak dufam, ze to ani choroba nebude.

No ja musim pobehat obchody a popozeram topanocky, dufam, ze nieco dobre najdeme. 😖 😖 ak sa vobec dostaneme, lebo moj chlop zaspal s malym ...aj ked maly je uz hore, ale chlop este spi a vobec sa mi nezda, zeby sa mal v plane zobudit 😀 😀 tak nasadim asi maleho a budicek je zaruceny 😉 😉 😉

iinuska
20. mar 2010

ahojte, my sme boli vonku, bolo pod mrakom, ale prijemne. Adamko pospal 2 hodinky. Teraz sa tu hraje, skripe zubami a snazi sa tu postavit vedla stolika

mimi21
20. mar 2010

no inak o fenistile mi dr nic nehovorila...
neviem teraz ci jej mam dat. lebo doteraz vzdy ked bola soplava, tak nasa dokina nam fenistil kazala davat...
ale naladu ma uz o poznanie lepsiu, tak snad sa to uz bude len zlepsovat

ladywitch26
20. mar 2010

no tak sme dosli akurat, mala sa riadne vysantila, maly filip sedel na odrazacom auticku a stanka ho cela stastna tlacila po izbe. no taki boli zlati, ak sa podari, resp. ak budem mat dost pevne nervy, tak hodin ma FB video.

ludmilabb
20. mar 2010

ahojte

mimi prajem vam kludnu noc aby sopliky ustupili..... mat 4 mesacne dieta, kojit a chlastat??? 😠 😠 😠 😠

mne sa dnes vecer Sofia strasne nalogala teplej vody vo vani iba jej tak zblnkalo v brusku, dufam ze ju v noci nebude boliet 😕

iinuska
20. mar 2010

Adamko uz spinka, ale taky bol rozkokoseny, len by sa jasil, chcel, aby som ho nahanala po posteli.Tak som aj mala obavu, ze co bude v postielke, ale v pohodke, trosku pomrnkal a zaspinkal.

sirinka
20. mar 2010

ahojte...tak som tu trochu stratena...
u nas este stale bojujeme s tou hlupou virozou...klarka a mm...
vo stvrtok sa mi pustila menstruacia, tak uz mozeme snazilkovat naostro...
no a v zahradke sme dnes konecne porobili...aj plot a zahradny nabytok dostal novy nater...hrasok, mrkva a petrzlen su v zemi... 😀

ludmilabb
20. mar 2010

iinuska v dobrej nalade ti aspon zaspal a v dobrej sa ti rano preberie 😉

kosska3003
20. mar 2010

ahojte tak mi uz hodinku spime tak som si rychlo ozehlila lebo uz som to 3 dni len na zajtra stale odkladala tak mam pokoj mozem prat zase 😀 😀

siri tak sikovny ste toho porobili dneska a vela stastia v snazilkovani mi az v lete hadam nechcem ist na dovolenku tehu ak by sa zadarilo 😉

ludmilabb
20. mar 2010

vy tu uz tuho pracujete na druhom babatku, teeeeda.... a ja co? 😀 😀 😀 aj by som sa pridala ale nejako okolnosti nedovolia

mimi21
20. mar 2010

ja som dnes tiez bola v zapale jarneho upratovania, prala som, vysavala, zmyvala, balkon vyriadila, kedze uz sa da susit pradlo vonku...

a okrem toho som dnes mala totalne blby den, vsetko co sa mohlosa po....kazilo, nebol nahodou piatok 13??? 😅

mimi21
20. mar 2010

a mm pozera da vinciho kod a ja na to nejako dnes nemam naladu 😝

emode
20. mar 2010

ahojte 😀
hlasim sa z donovalov tu bolo dnes nadherne a teplo sme boli von 4 hodiny z toho 2 a pol mala spala zvysok sme obedovali a cesta domov 😀

mimi chuda ninka nech to rychlo zazenie bacila jedneho ☹

kosska my rozmyslame uplne rovnako i ked ak nastupim v septembri do prace tak to asi posunieme ale jeden nikdy nevie 😅

siri jej v zahradke ste sa uz prplali aj ja by som chcela 😀 ale mm mi este hriadku neurobil a zislo by sa mi vnutorne kvety vsetky popresadzat chudence ked je sofia tak nemam na ne cas vobec ...

sofia dnes slabo papala, takmer nic nezjedla 😕

zuzkad
20. mar 2010

...hlasim sa unavenaaa a ubolenaaa 😝 😝 😝 zacali ma strasne krize boliet...dufam, ze to prejde rychlo, lebo uz som skoncila aj na injekciach ☹ ☹

malemu tecu od rana sopliky prudom ako z vodovodu....dala som mu aj kvapky do nosa a aj ten fenistil, tak dufam, ze pomoze...a vecer som mu navarila cajik "chripacik" to je pre nachladnute deti a aj pre deticky co maju chripku, tak dufam, ze bude ok
uz mi aj zaspinkal, tak uvidime aka bude noc, no ak aj zla nevadi, dam si ho k sebe a budeme sa mojkat...a ak zaspim nastupi tatinko 😅 😅

mimi podla mna sa vobec nemusis bat a kludne daj fenistil...mne ho doki predpisala len tak, aby som mala a povedala mi, ze ak bude mat soplik alebo nieco podobne kluuuudne mu mozem dat 10 kvapiek a nemusim sa bat....tak som aj s kludom dala 😉 😉 😉

mimi21
20. mar 2010

no mala uz spi, nechcela som zase do nej tolko toho sypat, tych liekov, tak som zatial fenistil nedala
a aj Ninke to zacalo tak ako u vas Nicovi, tiez sa jej liali sopliky z nosteka a potom tie nestatsne horucky, no ale teraz vecer uz nemala

zuzka rosnicka ako to vidis s pocasim na buduci tyzden??? 😉

inak mna prestali krize boliet ako som zacala cvicit, a predtym ked ma seklo, tak som az slzy mavala v ociach, taka bolest to bola 😖

zuzkad
20. mar 2010

.jasne mimi ak si davala aj nieco ina tak netreba zas same lieky davat, ja som dala len ten fenistil a kvapky do nosa, tak snad toho nebolo az tak moc 😖 😖 noo to si ma nepotesila, ze Nico ma take priznaky ako vasa Ninka ☹ ☹ snad bude v poriadku, lebo u nas moc prechladnutie a chorbu nepozname 😝 😝 😝 o krizoch mi ani nevrav...ja som dva tt "chodila" ohnuta ako stara babka a na zaciatku ma moj Peto prenasal na zachod, do vane...z vane atd ja som kricala a plakala ako male dieta, potom mi az injekcie pomohli 😖 😖 tt mi denne pichali a bolelaaaa kazda ta injekcia ako hovado 😝 😝 😝 😝
nooo a k pocasiiicku ..moja meteo hlasi : na 3 dni tak snad bude stacit 😉 😉 😉
zajtra 19C ale aj dazd 😖 😖
v pondelok 15C ...pod mrakom, ale v priebehu dna moze slniecko vykuknut 😉 😉
v utorok 14C ...pod mrakom ...ale rovnako ako v pondelok moze byt aj slniecko 🙂 🙂

je este mozne, ze sa meteo zmeni troska, tak podam aktualne info 🙂 🙂 🙂

iinuska
20. mar 2010

zuzka, ja som myslela, ze si taku meteo- stanicu kupime, ale naco 😀 😉

mimi21
20. mar 2010

zuzka meteo spravy chcem len pozitivne 😉

jasne ze mozes davat fenistil aj s kvapkami do nosa, ja som tak davala kym sme nemali horucku, ale 39 ma dost vystrasilo
dokonca dr mi predpisala Diazepam, co je podla mna totalny zabijak ak by mala mala este taku horucku a hrozili by jej krce, tak to "jemne" nazvala, ze aby sme zbytocne mozgove bunky nedrazdili 😝 😝 😝 to akoze co malo byt 😕 😕 😕

zuzkad
20. mar 2010

inak meteo je nejak aktualizovane podla tohto http://www.spoooort.co.cc/2009/11/meteo.html je tam moznost vyberu aktualneho mesta - statu a ukaze ti pocasie ...len ja to mam nejak na ploche nainstalovane,...ale ani pan boh netusi kde co a ako 😀 😀 😀

iinuska
20. mar 2010

mimi, Adamko mal 39,5 a Diazepam som nedavala. Stacil Panadol sirup, a bola som pripravena robit zabaly, ktore som nastastie robit nemusela.

zuzkad
20. mar 2010

fuuu diazepam nie je silny ?? ja som zatial malemu dala len panadol baby a paralen sos ked bol po ockovani..ale klop klop klop inak nic ine..a dufam, ze toho nebude ani do buducna vela 😒 😒 No ale Ninka nech je uz zajtra zdravucka a bez teplot 😉 😉 😉

ja som zvedava co nas caka..ale zatial spokojne spinka 😅 😅

inak u nas je straaasny problem pri odsavani ☹ ☹ maly strasnee place, len ked vidi tu hadicku na odsavanie a ked zapnem vysavac tak horoooor strasne sa boji, ale ked vysavam normalne tak beha za nim a pomaha mi tak neviem 😕 😕 ale odsavat teraz musim, lebo ma naozaj velaaa soplikov ☹ ☹ ☹