Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

stija
9. nov 2009

babule neviete mi poradit? potrebovala by som jeden vecer odist, prave v case, ked sa mala uklada do postielky. manzel vsetko zvladne, okrem kojenia. este by sa dalo odsat, ale mala absolutne odmieta flasu. nemate nejaky "navod" ako na to? ona nezaspava na prsniku, ale pred spanim je klasicky kojena

emode
9. nov 2009

auto sme prezreli asi 5x, vsetko aj doma sme kukli ... tie dvere nas matu boli na 20 cm otvorene co teda teraz v zime asi nenechame otvorene len tak ...

tiez som sa vyjadrila ze to bude asi niekto z tadeto kto to tu ma odkukane 😠

este aj ti policajti maji cas 😖

ja som sa nikdy nebala ked som bola tu v dome aj sama ale teraz ??? a nikdy som sa nezamykala a kolkokrat som nechala este aj dvere z kuchyne na terasu otvorene ...

zakon schvalnosti ...
uz vam niekedy nieco ukradli?

nam pred 3 rokmi snowboardy na donovaloch tak to som bola inak vytocena 😠

sirinka
9. nov 2009

emode a co na to tvoj mm? nam ked takto ukradli zo dvora rotavator, ten moj bol taky nasraty, hned ma naucil strielat keby daco...ale aj tak som este doteraz a to uz su tri roky nerada sama doma...vzdy si niekoho zavolam, ked je mm na sluzobke...a v noci ho vyhanam von, ked sa mi zda, ze pocujem divne zvuky 😅

jamaat
9. nov 2009

Nám na Mýte lyže z nosiča na aute na parkovisku.

mystery7
9. nov 2009

ja som raz cestovala z prahy domov do bardejova a v buse mi ukradli cely vak!!!!! mala som tam kopec darcekov pre nasich. A vodici sa tvarili ze nic 😠 😠 😠 😠 😠
bol ulozeny dole v batozinovom priestore lebo som ho nemohla vziat k sebe a bol aj riadne oznavćeny menovkou. takze omyl vyluceny

sirinka
9. nov 2009

stija mozete skusat lyzickou, z poharika...

ladywitch26
9. nov 2009

emode,niektori ludia su fakt drzi. nedavno sa stalo mojmu byvalemu kolegovi, prenajimaju si velky dom tri pary.vecer vsetci zalezeni v izbach a sice poculi sramot v kuchyni, ale kazdy si myslel,ze to je niekto zo spolubyvajucich. az potom zistili,ze to si niekto nadrzo vosiel do domu, rozsvietil si v kuchyni, pobral penazenku, cigarety,flasu vodky z vitrinky a vybehol zadnym vchodom cez zahradu. tam pri plote nasli penazenku bez penazi. a na druhy den sa uz zamkli, no ale kolega zasa pocul sramot a to niekto skusal klucku,ci je zamknute. 😠 a na tretiu noc zasa u susedov zvonil alarm

sirinka
9. nov 2009

a tomu mojmu vo stvrtok rozbili v kosiciach zadne okno na aute...ale nic mu neukradli, pri tom tam mal tasku s oblecenim a plnu tasku ich vyrobkov...asi len cista radost z poskodenia auta s BA znackou...aspon tak sa vyjadrili policajti...

sssimi
9. nov 2009

Nám v Tatralandii čorli zo skrinky 4000sk. Najskôr ale kľuč...

monkap
autor
9. nov 2009

emode: to je fakt neuveritelne ....
my sa budeme stahovat do domu, to sa tam normalne budem bat 😖 som nikdy v dome nebyvala, vzdy len v panelaku ... takze to bude asi dost ine pre mna 😔

mystery7
9. nov 2009

my sme sa po svadbe prestahovali do bytu a prvy tyzden nam ukradli na parkovisku originalne puklice co sme mali na aute 😠

ludmilabb
9. nov 2009

no ja uvazujem co nam ukradli?
a nic ma nenapada, skor co sme zabudli alebo stratili, joooj a to je tiez na slak trafenie

dm1
9. nov 2009

emode tak to je sila 😠

nam raz vykradli byt este ked som chodila na skolu. asi tiez museli mat echo lebo nasi mali doma viac penazi chceli sme kupovat sedacku aj stenu a zmizli len tie peniaze. a byt prevrateny hore nohami.... bol to neprijemny pocit ked vies ze sa ti niekto cudzi hrabal vo veciach...

nika - na vojtovku si ako tak zvykame a uz mame taky rezim kedy cvicime. ten druhy cvik co vypada ovela horsie sa mi napodiv lepsie cvici maly sa pekne zapaja. ale pri tom prvom je akysi lenivy a sice zdviha nohy co aj ma ale nezapaja pri tom akosi cele telo.... som volala rehabilitacnej sestre tak ze sa na nas bud.tyzden pozre tak uvidime

superstar som vobec nepochopila a som nastvana 😠 asi by fakt mal hlasovat aj niekdo nad 15 rokov...

sssimi
9. nov 2009

Kamarát spomínal že im do 1 izbového bytu prišiel niekto kradnúť a oni boli doma. Len na neho zrukol nech okamžite vypadne inak ho zastrelí a on sa len v pohode otočil a v kľude vyšiel von. Bolo to v Prahe.

dm1
9. nov 2009

monka - za mesiac sme pribrali 400gr tak neviem ci vas dobehneme 😉 ale neviem co od drobca chceme je len proste po svojich rodicoch - ja som isla aj o rok neskor do skoly lebo som bola strasne malicka a mm bol dlhooo strasne chuducky svokra vravela

ludmilabb
9. nov 2009

ssimi 😅 😅 😅

nikanika28
9. nov 2009

Dani, prosim Ta, ako postupujes, ked chces vystrihnut nieco v gimpe? Ja uz som z toho pako, ked som robila tu foto s LUkaskom, tam mi to slo a teraz za slaka neviem na to prist, robim to aj podla navodu http://digiscrap.baby-cafe.cz/gimp_vybery/vyber... ale akosi mi to furt nejde.... vystrihnem, CTRL+I, CTRL+X a potom CTRL+V...ale takto mi to nejde...treba tam este cosi pridat, vrstvu alebo ako... 🙄

sssimi
9. nov 2009

A ešte mojej babke zmizlo 150 000sk. Niekto musel dostať typ z banky. Ráno ich vybrala, večer išla zaniesť kvety na hrob a bolo po peniažkoch... Policajti sa jej ako telce vypytovali či ich náhodou len niekde inde nedala... Inak dom bol úplne bez stôp, len skriňa kde boli schované bola rozhádzaná... A s tým ešte aj nejaké peniaze mojej maminy zmizli čo si pomimo výplaty odkladala-asi 15 000sk

mimi21
9. nov 2009

tak to je fakt sila, ked to tak citam...ti ludia uz nemaju absolutne ziadne zabrany ...

segre ujradli penazenku v Hypernove, ked tam mala 2000e, bezne taku sumu nenosi asi nikto z nas, ale tiez si ju asi niekto vytipoval, co nakupuje, ako sa sprava a ako je oblecena, sa musel fakt potesit

dm1
9. nov 2009

nika ja som zatial nejak komlikovane nevystrihovala... ale ked som vystrihovala maleho z fotky tak som normalne lasom vybrala dala CTRL+V, dala som sa do druheho suboru kde som to chcela vlozit a dala som upravy - vlozit ako vrstvu. hentake som este nerobila musim tie navody poprecitovat ked bude cas

dm1
9. nov 2009

mimi preto radsej chodim skoro uplne bez hotovosti!!!! radsej vsade platim kartou len keby sa dala pouzivat fakt vsade

zuzkaprofant
9. nov 2009

cafte vydim ze sa tu kradne.ixixixixiii..moja mama ma stastie je furt niekto okradne hlavne letia penazenky naposledny kreditka a tu debil vybielil lenze taky bol vyhreseny ze chudak urcite mal herpes az na zadku 😀 😀

raz nam psa ukradol jeden nastasitie nasi ho dako nasli nahanali na autach kovbojka stoho bola normalna nas beninko mal skoncit pravdepodobne za 500sk u ciganov na klobasi scistokrvny retviver to sme boli soknuty aky ludia su debili

mi ked ideme na sk tak trpneme ze kto nam auto ukradne 😀 ja uz som aj zistovala kto v ke kradne auta aby som vedela komu mam volat 😀

ladywitch26
9. nov 2009

no ja si davam bacha teraz,ani vela nenosim v penazenke, radsej ju dam muzovi, lebo som bola v septembri u vestice a ta mi povedala,ze si mam davat bacha na osobne veci,lebo pritahujem kriminalne zivly. ze do mojich narodiek sa okolo mna take energie negativne krutia. tak nejako to uz ten posledny mesiac vydrzim hadam...

mimi21
9. nov 2009

no hej dm a potom sa mi stava ze doma z pokladnicky vyberam euro, aby som mala za co ist na kofolu, lebo u nas na sidlisku nie je bankomat 😅

nikanika28
9. nov 2009

dani, no uz som na to prisla.. 😅 😅 som to zbytocne komplikovano robila....

dm1
9. nov 2009

mimi presne si to vystihla. pravidelne takto malemu rabujem pokladnicku lebo nemam pri sebe vecne ani cent kedze sa spolieham na kartu... a inam mam aj strasne blbo bankomat - je to v banke vo vnutri, ide sa schodmi - nastastie je tam aj pre vozicky ale je to aj tak naprd liezt vyberat peniaze do banky.... esteze mam internetbankign inak by som asi nic nevybavila

jamaat
9. nov 2009

Ja som sa asi pred polrokom vrátila z prechádzky so psom a dvere boli otvorené. Bolo doobedie, tak nikto nemal byť doma. S malou dušičkou som vošla dnu, nikde nikoho. Notebook na stole, všetko na svojom mieste, tak som usúdila, že som asi zle dvere zaplesla za sebou a ony sa samé otvorili. 😅

dm1
9. nov 2009

nika a myslela si to co ja - ze vyberies nieco z fotky, vystrihnes a das do ineho suboru? alebo nieco ine co mi uslo a moze sa hodit?

gabca22222
9. nov 2009

emode to vazne vam zmizli tie eura z botniku? tak ja by som kludne uz asi nespala do konca zivota heh

ludmilabb
9. nov 2009

a mna osrali v banke s prepacenim, zenska za okienkom presunula moje peniaze na ucet uplne niekomu inemu a este aj tvrdila ze to cislo som jej ja dala tak som tam skoro odpadla...mala som tam 150 tisic co som usetrila v Anglicku a ona to supla cudziemu cloveku a ten mal par tyzdnov tuto sumu na ucte ale ani o tom nevedel...ja som to zistila tak ze som si chcela vybrat prachy a vypis z bankomatu ukazol ZERO...potom to dala na poriadok a ospravedlnovala sa mi...sa mi aj nohy podlomili ked mi povedala ze ona s tym nema co robit ze to ja som na vine a az potom zistila ze to ona posrala 😠 😠 😠

no prasule uz mame investovane v tomto byte a tento nam hadam nik neukradne ani nevykradne!!!!!!