Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sirinka
20. jún 2009

inac baby u nas to tak vyzera, ze bude dalsia modrooka slecna... 😎 fakt nechapem, kde sa u nich tie modre ocka vzali...

sirinka
20. jún 2009

mys my nekrstime...

lasenka
20. jún 2009

tak som rada, ze my spinkame az veeeeeela 😉 aspon pekne rastieme 😉
my sme mali krstiny uz pred 3 tyzdnami... malemu sme obliekli speci supravu na krst - predavaju to v detskych obchodoch... a cely obrad v kostole trval takmer 15 minut, mali sme to bez omse
monka - ale tie zakusky ti zavidim 😉

lasenka
20. jún 2009

siri - neboli modrooke babicky? 🙂

mystery7
20. jún 2009

lasenka a nemas fotku ako vyzera take oblecko na krst? kolko to stalo?

sirinka
20. jún 2009

lasenka mame dve modrooke prababicky...moja mama zase mala zelene oci, az teraz jej vybledli do modra...inac u nas vedu tmave geny...

lasenka
20. jún 2009
lasenka
20. jún 2009

siri - no vidis, modrej farby je u vas dost 😉

lasenka
20. jún 2009

ideme pozriet babku, tak vam zelam krasny vikend 🙂

jamaat
20. jún 2009

Ahojte.
emode, musím sa hlboko zamyslieť, aká bola noc, to už bolo dávno! 🙂 .....Spala od pol desiatej do štvrtej a potom od piatej do siedmej. Ale večer som ju dokŕmila z fľašky. U nás kojenie vždy trvá minimálne 3/4 hodiny, lebo buď pri tom drieme alebo zúri, a teda si cicne tak 2 razy za minútu. Ráno som šla do Kauflandu len preto, aby vo vajíčku zaspala a spala počas celého nákupu. Teraz sa zase po 15 minútach zobudila, tak šli von, aj keď mrholí.

Zuzkad, syn môjho chlapa vraj tiež ťahal hlavičku nabok a doktorka im kázala podkladať ju zboku pri spaní hrubou knihou, aby mu nemohla zase kinknúť dolu. 🙂

sirinka, no aspoň niekto okrem mňa, čo sa krstiť nechystá! 😉

lasenka, neviem si predstaviť, že by som teraz mala dom stavať. Veď ani obed nestíham navariť.

sssimi
20. jún 2009

Ahojte Kočky.
Tak ja má za sebou konečne poslednú skúšku. Už ma čaká len spraviť si cez leto prax a skúsiť vybaviť ešte jednú skúšku poprípade prehodiť do ďalšieho roka. Tak som rada. A od rána mám fajn deň. Najskôr úspešne spravená skúška, potom som malej bola kúpiť hrazdičku, podložku z takých pazl a plyšovú kvetinku-to má k mesiacu 😀 Potom hodím foto. Malej sa hrazdička páči-kuká ako puk, že čo to a kope pri muzike 😀
Potom som stretla chalaniska-to bola kedysi taká "nenaplnená" láska 😀 zo základky,tak sme fajne pokecali. A po ceste domov merali policajti (neviem či som nešla o niečo viac 😅 ), ale našťastie meral sused, tak ako ma zbadal tak mi aj kýval-no som sa nasmiala 😀

A to najdôležitejšie čo som doma, tak je malinká ako slniečko. Pobukáva, kukučkuje-je zlatá 🙂

Kočky čo mám robiť keď mi Sarah strašne bojkotuje olejovanie? Kúpa sa konečne rada, ale ako ju vyberiem tak kričíííí až kým ju neoblečiem a nepoložím si ju na seba!

jamaat
20. jún 2009

sssimi, aj moja začne plakať, keď ju z vody vyberiem. Proste sa jej vo vode páči.

sssimi
20. jún 2009

Jamat a plače ti celé krémikovanie? My sme už skúšali všeliaké finty ale to začne vrieskať ešte viac chúďa.

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... A toto sme malej nakúpili 😀

jamaat
20. jún 2009

Asi celé. Proste žiadne masírovanie a zabávanie nehrozí, rýchlo nakrémovať, obliecť a papať. A ako revčí, tak mi vždy osušku oprdne. 🙂

jamaat
20. jún 2009

Tá hrazdička je veľmi pekná. Ja nebudem kupovať, zdá sa mi to veľa peňazí a využije sa to len pár mesiacov. Iba ak by som na nejakú ojazdenú natrafila. Joooj, vidíš, veď som chcela aktualizovať inzerát na podprdy, ešte jedna sada mi zostala! Ja ozaj krepnem. A poriadne!! 🙂

sssimi
20. jún 2009

Ono je to fakt dosť drahé. Dala som za ňu 760sk a to už bolo po zlave z 900sk, ale stojí za to-teda zatiaľ.
Malá tu teraz plače dedovi na rukách. Bolí ju brušenko, len s ňou nemôžem ísť cvičiť, lebo sme práve dopapali. Od včera mi nekakala a to ona nezvykne.

jamaat
20. jún 2009

No tak to je pekná cena! Čakala som viac. Aj to nejako hrá alebo zvuky vydáva?

gavslavka
20. jún 2009

neviem baby ja by som s tym olejom pomaly.najprv vyskušat na kusku pokožky.ja som malej masirovala bruško s detskym olejom aviril s azulenom čo sa použivasto rokov .mala mala bruško ako ohen červene a horuce. tri kvapky fenistilu to za dva dni napravili.

sssimi
20. jún 2009

Jamat ano takú chutnú melódiu a aj kačičkove zvuky to vydáva 😀

Gavslavka ja používam olej od kedy je malá na svete a nič jej nerobí. Má krásnu pokožku.

zuzkad
20. jún 2009

lasenka ani ja nerozumiem moc tomu, ze kv. hlavicke mam trapit maleho vojtovkou ☹ ☹ ale je mozne, ze ta doki nasla na malom viac veci, alebo proste si len dohodila kseftik 😖 😖 lebo o nej som pocula uz par veci 😉 😉

jamaat mne maly tiez zacne vrieskat ked ho vyberiem z vanicky...on by tam plaval a plaval 😅 😅 😅 😅 😅 ale ja ho uz teraz nakrmim pred kupanim troska, cize je pekne kludnucky celu dobu a potom ho uz len dokrmim a je spokojny a lepsie aj zaspinka 😉 😉 no co uz musime skusat kade co aby sme maleho uspali..ale to asi kazda z nas si najde nejaky system aby ti fungovalo 😉 😉

dnes bol nas maly pozriet prababku tak som aj urobila fotecky sa tesim, pekna pamiatka to bude 😉 😉

dm1
20. jún 2009

moj maly placka iba ked ho vyberiem z vody a utieram. Ked olejikujeme tak uz nie. Tiez sa mu vo vode paci a len by plaval 🙂

sirinka
20. jún 2009

sssimi pokial nema sarah suchu kozku, tak ju netreba olejovat, pokial sa jej to nepaci.

jamaat
20. jún 2009

Mojej sa vo vode tak páči, že aj keď je napapaná a vyberiem ju, tak začne plakať.

mimi21
20. jún 2009

ahojte vsetky

ani my nekrstime, takze nas je asi takych viac

sssimi ta hrazdicka je super, ja som ju tiez zhanala, ale nasla som ju len za 1100 a to sa mi zdalo veľa, lebo sme dostali taku deku od FisherPrice, ale nie je tam hrazdicka, tak som chcela este dokupit
v akom obchode si to kupila, nie v draciku?

moja uz zvladne cele kupanie, aj procedury po nom bez placu, stale jej rozpravam, ze takto na vecer musi byt za peknu 😀 😀 😀

lasenka
20. jún 2009

jamaat - ani ja som si nevedela predstavit, ze budem popri malom stihat kazdodenne varenie pre 11 ludi, no akosi to ide den za dnom a som niekedy rada, ze zijem 😉

zuzkad - moj Jakubko tiez mava hlavicku na jednej strane, no doki hovorila, ze je to uplne normalne... Vojtovka je v tom pripade asi silna kava...

sssimi
20. jún 2009

Siri to si ma potešilááááá 😀 😀 😀 Zajtra už neolejujem 😀 . Asi budem len preventívne každé druhé kupkanie. Lebo malá až tak moc plače, že niekedy aj mne je už z toho doplaču 😅

Mimi ano v dráčiku a včil je na ňu aj akcia ak máš tú kartu výhod.

Mne sa tiež malá točí viac do pravej strany. A cvičím s ňou len preventívne, tak že ju chytím za nožičku a pretočím ju za ňu do boku. A páči sa jej to.

jamaat
20. jún 2009

sirinka, podľa čoho súdiš, že bude modrooká? Veď je ešte zavčasu.

sirinka
20. jún 2009

jamaat lebo jej ocka vybledli a ma ich uz skoro uplne modrucke...tak to bolo presne aj pri klarke...tak uvidime, ci tam este bude nejaky tmavsi pigment, ale pochybujem...vraj ked tak ocka zosvetleju, ostanu modre...

jamaat
20. jún 2009

Ahaaa. Hmm.....mojej staršej sa oči začali meniť, ale zastali ani nie na polceste, takže má modro-zelené s hnedými škvrnami. 🙂 ...A nebola by som proti, keby Emke modré zostali.

dannynka
20. jún 2009

ahojte 🙂

tak my uz mame po krste 😵 Dominik ho cely prespinkal,ked bude viac casu vlozim fotto 😉

a dakujem za rady na ten sab symplex,mne sa nejako zda ze mu nezabera tak manzel dnes kupil kremik na brusko pupik sa vola a ked mu brusko natriem zda sa mi kludnejsi 😉 tak snad to nezarieknem klop-klop 😅