Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
30. júl 2011

ahojte
tak grilovacka dopedla super, bolo sice zatiahnute, ale neprsalo, aj fukat prestalo, tak som rada

detickam prajem, aby boli rychlo fit

borocka
30. júl 2011

@mimi21 no aka sikulka 😅 😅 ja mam neterku,ta je 21.12. narodena takze o dva tyzdne od emky starsia,ale ta nic 😖 ona sa ani len nesnazi, ju dat na brucho to je ako za trest. a pritom uz ma 7,5 kila prec, aj by jej uz bodlo zacat sa hybat.
a to hojdanie poznam, pato tak po 6tich mesiacoch sa zacal davat na styri, najprv radost ze ma lepsi vyhlad, potom sa zacal takto hupat a hupat.....no stastny, ze konecne sam sposobi nejaky pohyb 😅 kolkokrat sa tak rozhupol ze sa neudrzal na prednych a spadol na tvar 😀 ale vobec nevadilo, a ked mal 7m aj 3 dni, no presne na vianoce zacal lozit 😵 emka je velka sikulka!
skusa sa uz aj zapierat do nozok? postavi sa uz o gauc? toto pato spravil velmi sikovne,este ani 7m nemal. emka sa istotne snazi za ninkou tahat. mozno uz ani nic na nosenie nezhanaj,ked to chces len na taketo motacky po zahrade, ved je teplo,emka si sadne kde jej bude treba 😉 a nech len trenuje nozky

jamaat
30. júl 2011

@mimi21 Ninka aj neje, či len nepije? Skús jej pozreť do hrdielka, možno má ozaj angínu.
@dm1 Však príďte na viac dní, do Balogu na železničku by sme aj my skočili, tak by sme sa aj na stretku mohli dohodnúť. 🙂

jamaat
30. júl 2011

Boli sme v tých Bojniciach, bolo fajn, nepršalo vôbec. Orangutany boli najlepšie, na tie sa dá aj celý deň pozerať. A malé orangutanča je od Emky o 2 dni staršie, no a mama orangutanica je zase v tom istom roku ako Monika narodená 🙂

luba142
30. júl 2011

ahojte co tu nove??,
Dnes sme sa vratili, no mali sme blbe pocasie, cely tyzden prsalo, len posledne 2 dni sa to umudrilo aspon doobeda,aby sme aj trosku prirody videli, aj ked vsetko bolo zahmlene takze fotky niesu nic moc ☹

borocka
30. júl 2011

@jamaat tak podla orangutanich zvykov by mala mat monca uz dvojrocne dieta 😲 😝

iinuska
30. júl 2011

@luba142 vitaj 🙂 No teda fakt to pocasie vam nevyslo, ale tak co uz

jamaat
30. júl 2011

@borocka Ešteže nie je orangutanica 🙂

dm1
30. júl 2011

@mimi21 @jamaat jaaaj baby rada by som tam sla na vikend ale momentalne na to nie su evrace 😝 . Kopa nepredvidatelnych udalosti a uz je to v ........ Teraz vypekam o sto 6 aby sme mohli ist na vikend do podhajskej co uz mame dohodnute so 4 dalsimi rodinami kamoskami. No ved uvidime snad motyka vystreli 😅 . Chcela som ze ked bude mat maly po operacii tak ako take odskodne pojdeme niekam na vylet tak mozno aj habakuky budu. Len este stale nemame termin 😠 lebo ked som tam volala a mal uz byt tak sa zsitilo ze sestricka zle rodne cislo nadiktovala tak tam teraz kazdy tyzden volam a stale to nie je od poistovne schvalene... keby to bolo nejake urgentne tak aj robim bordel na poistovni ale takto nechcem robit sestricke zle ze sa pomylila ved tu nehra rolu par tyzdnov

mimi21
31. júl 2011

@dm1 neboj to poznam, nedoplatok za elektrinu a vsetky plany su v prdeli 🤐
a na aku operaciu idete s matkom? nejako som to nepostrehla...
u nas su dni dlhe, emka vstava uz o pol6, ja som totalne rozbita potom, aj vcera som si cez obed musela ist lahnut
@borocka do noziciek sa uz emka vzpiera ale este sa sama nepostavi, ninka sa mi postavila, ked mala 7mesiacov, u emky to bude asi neskor, ale inac je tiez velmi sikovna, teraz stale robi s hlavkou bim - bam, len na nu zakricim a uz to robi, strasne je zlata 🙂

inak dobre rano vsetkym 😎

dm1
31. júl 2011

@mimi21 na pruh co ma od narodenia na vajku

luba142
31. júl 2011

@iinuska nielen,ze nevyslo pocasie,ale tym,ze sme Barborku nechavali s plienkou,koli tomu,ze bola zima vonku tak sa nam to vratilo nazad do pokakavania do gati 🙂

hoogy
31. júl 2011

caute kocky🙂
@jamaat aj matkovi sa najviac pacia opice🙂hlavne ked vystrajaju🙂

@borocka no veru niektore deti sa neskor rozhybu. matko nemal este ani celych 5 mesiacov a uz sa kludne otocil a lozil.ale on je extrem. on na vianoce uz behal okolo nabytku a v january sa uz pustal sam.
@mimi21 zachvilku budes mat co robit ich obidve ustrazit ked sa emka rozlozi🙂

hoogy
31. júl 2011

@luba142 neboj ona sa zase vrati do normalu. nam matko vzdy na dovolenke prestane jest....a ked prideme domov za dva dni je v normale.

kosska3003
31. júl 2011

ahojte tak u nas len prsi a prsi ako hlupe uz mam nerva z toho vcera sme boli starkej na oslave mala 90 rokov tak sme mali veselo o 18 som dala malu svokre a ja som do pol 11 bola tam tak som sa odreagovala

najhorsie je ze mala sa mi strasne hanby hlavne chlapou dosli ku nam na vikend ujo z bratrancom no ona prerevala cele doobedie ani na nich pozriet ani oni na nu potom sa otukala po 3 hodinach a uz sa s ujom hrala vsetko len ujo ale dnes rano sme dosli a zese revy vresky ach jaj kedy ju to prejde

a deckam co su chore skore uzdravenie pocasie je naprd a hned su choroby na svete

luba142
31. júl 2011

@kosska3003 ani mna uz to nebavi, hlavne teraz ked mam plno spinavych handier a nemozem to vela prat,lebo nemam kde susit, vnutri to schne 2 dni,
aj Jozova babka bude mat teraz 90 rokov tak bude oslavicka,len nevieme kedy a mamina moja mala 60 tak bude dalsia oslava takze august bude taky oslavovaci 😀

kosska3003
31. júl 2011

@luba142 ja mam ist za tyzden na 40tku tak sa ties uoslavujem a to susenie no ani mi nehovor ja perem uz tyzden co pomaly susim dufam z ze sa pocasie umudry za 3 tyzdne ideme na Oravu a potom do Tatier a nechcem sediet vnutry celu dovolenku a kukat rozpravky

luba142
31. júl 2011

@kosska3003 my sme mali teraz hnusne,ale srala som na to decka mali gumaky a prsiplaste a boli sme vonku aj ked mrholilo, vacsinou nam to tak vychadzalo,ze bud smoklilo,alebo teda neprsalo hodinku,ale bolo mokro tak co to sme pochodili, ked sme sli do jaskyne tak jeden den bola zavreta to len poprchalo sem tam a na dalsi den lialo ako sporoste,ale sli sme aspon s Kikou a babka strazila Babulu po obede ked spala, neprsalo nam posledne 2 dni cele doobedie a v stvrtok dokonca aj jasno bolo tak sme sli na plte a piatok na strbske, vcera celu cestu domov lialo

emode
31. júl 2011

@mimi21 my mame rovnaky program 🙂 habakuky, ale ked bude pekne, lebo tiez chceme lanovkou ist hore na Novu holu ... len kedy to bude? 😠
nech je emka co najskor ok 😒 😒

emode
31. júl 2011

My sme od vcera mali neterku na noc, poobede sa mm pustil do servisu bicyklov, my sme sa zatial vozili, sofia skuse to dvojkolesove odrazadlo 😀 a dnes doobeda sme zvrtli plavaren, tak aspon daco, ale tiez nam to statocne lezie na nervy 😖

borocka
31. júl 2011

patko sa vykakal do nocnika, sli sme pekne na zachod za hygienou, supnem obsah nocniku do zachoda a on vraj a kam pojde hovienko od tial........tak ja ze do diery a z diery do kanala. a kde je kanal?? a ci mu ho vraj ukazem 😲 😀

hoogy
31. júl 2011

@luba142 no skoda,ze vam tak nevyslo pocasie...
mne chlapci teraz zaspali tak som rychlo kolec upiekla. kocky co by mi zabralo na kyselinu? davam si malox ale vobec mi to nezabera. uz druhy tyzden mi je tak zle neviem ani nic poriadne zjest hned mi je zle.

luba142
31. júl 2011

@hoogy aky kolac si piekla? Mne mala spi uz 2 hodky,ale 2x sa precitla. Ja som na kyselinu pila mlieko 🙂

hoogy
31. júl 2011

@luba142 mlieko pijem🙂 ale nejak mi to nepomaha. taky obycajny tvarohovy pustany. my mame najradsej take obycajne kolaciky. hlavne teda muffinky🙂

sirinka
31. júl 2011

@luba142
@kosska3003 no dievcata...susicku vam odporucam...ja dnes uz stvrtu varku periem a este jedna kopka ma caka...a to som v utorok trikrat zapinala...

ja som dnes robila cernicovy kolacik...fajny...ale nemam furt cas sa s tym piplat, tak tiez najcastejsie peciem jednoduche bublaniny a pod...

sirinka
31. júl 2011

@hoogy a na kyselinu obycajna kuchynska soda nie je dobra?

borocka
31. júl 2011

@hoogy nechces si zmenit status na MK? 😉 lebo simi tu ma podobne problemy, ale dovod je vsetkym dobre znamy 😝

luba142
31. júl 2011

@borocka mna palieva zaha aj bez takych dovodov ako ma napr. simi 🙂 takze @hoogy nemusi mat to iste ako simi 😀

luba142
31. júl 2011

@sirinka susedia od nasich maju susicku tiez a velmi si ju veru nechvalia,vraj maju z nej pradlo este vlhke, musia dosusat na susaku 😕

hoogy
31. júl 2011

@borocka
@luba142 no kocky viete ze by som sa potesila,ale myslim,ze to neni to iste co ma simi🙂
@sirinka neskusala som skusim🙂