Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

hoogy
20. okt 2011

@kosska3003 no to doverne poznam. dietatu sa tazko vysvetluje ze tatik pride o dva mesiace. som velmi rada,ze a nam tato situacia vyriesila. aj matko je taky ze ked sa mu venujem tak je dobre.

jamaat
20. okt 2011

@borocka Neviem, či aj taký vezme.
@hoogy Aj ja už dávam Emke na spanie ponožky, ale nezlepšilo sa to zatiaľ. V noci spáva s plienkou a každé ráno je riadne plná. Ale to už hádam aj 2 mesiace.

mystery7
20. okt 2011

kocky, poradte mi. V sobotu sa vydava kamoska. Spoznali sme sa na cviceni, chodime spolu s detmi vonku, navstevujeme sa. Idem jej kuk a svadbu, zablahozelat. Buduci tyzden by som jej chcela dat aj nejaky darcek, ale nic ma nenapada. Poradte mi nieco 😉

kosska3003
20. okt 2011

@hoogy no a je to coraz horsie uz sa tesim ako bude plakavat ked pojde do roboty ale tak aspon ze nema take nervne obdobie ako baby pisu je zlata klop klop nie ze zajtra chyti hysak 😀 😀

sirinka
20. okt 2011

@luba142 http://www.mojalekaren.sk/dekaphan-leuco-diagno...
leukocyty, krv a ketony ti spolahlivo ukazu, ci mas alebo nemas infekt...

mystery7
20. okt 2011

@kosska3003 Mirko sa rano zobudi a ked je uz mm v praci, tak place ako najaty, ze kde je tatik ☹ za den sa ma 1000x opyta kde tatik ☹

kosska3003
20. okt 2011

@mystery7 no len ten dojde vecer a ale moj dojde az za 3 tyzdne a ja uz 3 dni pocuvam ako mne to ani nervy nezere ale je mi to strasne luto ale tak taku ma robotu a peniaze treba

hoogy
20. okt 2011

@kosska3003 ja viem moj maly to tiez robil tvoj muz aspon chodi na dlhsie domov moj chodil tak max na tyzden. normalne vidim ze je to 100 a 1 co bolo a co je teraz. nastastie nam to dobre vyslo.

@mystery7 matko sa rano skoro budi a tatik ma nastastie pohyblivu pracovnu dobu tak aspon rano sa este vidia🙂 ale tiez mu musime cez den volat ze co robi a ako sa mas :D

kosska3003
20. okt 2011

@hoogy no moj je 3 tyzdne potom aj doma tak to si ho uziva naplno ako ja mam veget potom 😀 😀 ono to trva tak ze prve dni jej chyba potom rozprava ze tato pride a donese vajo akoze kinderko teraz aj ze nalepky donese si vymyslela a potom posledny tyzden ho uz caka a nevie sa dockat

hoogy
20. okt 2011

@kosska3003 to tak je ze prve dni caka caka potom si zvykne na situaciu a potom nejak instinktivne podvedome vie ze uz je ten cas🙂 tak nech vam to rychlo ubehne🙂 a potom tie dalsie 3 tyzdne nech sa straaaaaasne vlecu

jamaat
20. okt 2011

@sirinka Tie prúžky dostať aj normálne v lekárni?

kosska3003
20. okt 2011

@hoogy no keby sa chcely vliect niekedy mi to pride ze je doma len tyzden

kosska3003
20. okt 2011

ze chcely kokso ako neviem moc gramatiku ale toto 😀

luba142
21. okt 2011

@mystery7 to neviem musela by si sa opytat 🙂...myslim ale zeby mal asi teplotu aj tak 🙂

@sirinka tie pruzky som si myslela, ze ukazu len nieco 🙂, ale keby ich davali normalne aj v lekarni bez receptu tak by som si ich mohla pre istotu aj zadovazit 🙂

borocka
21. okt 2011

@jamaat my presne tak isto, ako maval ku konca augusta v noci prazdnu plienku tak posledne tyzdne keby ze si este raz cikne tak mu hadam aj pretecie 😝 ale ponozky mu nechcem davat na noc, ani v zime.... ja uz teraz spim v ponozkach, jemu davam len dlhe pyzamo. lukas napr aj v zime spi len v spodkoch, ten nema ziadny problem a strasne by som chcela aby to mal pato po nom

borocka
21. okt 2011

inak dnes maly rano vstal a hned prve zacal mrncat ze mama mama! no potom aby sme mali pekny den,ked on uz vstane s revom. a to bolo dieta co revalo len ked si naozja ublizilo skaredym padom. a stihol este doma revat kvoli umyvaniu zubov, kvoli prezliekaniu, potom lebo chcel ranajkovat sam ( rano ho najprv umyvam, prezleciem a potom ho nakrmim jogurtom aby sa nezaspinil a letime do skolky. ale dnes teda to tak v ziadnom pripade byt nemohlo....)... vdaka bohu ze teraz 4hodiny klud,inak by asi zle dopadol....

a chcela som vam odporucit pancusky bez chodidiel 😉 ja som to videla a nete,ale za 4-5eur plus postovne sa mi to zdalo moc. ale nasla som to u nas v cinaku za 2eura,klasicky material aj sitie,len su zakoncene patentom. fajnove najme ak sa deckam potia nohy. lebo aspon ja teda som leniva ho v zime stale prezliekat ked prideme z vonku a potom zasa ked vonku ideme,tak vacsinou ostane v pancuskach. a tie si celkom prepoti,takze nakoniec ho aj tak prezliect musim, a namiesto 2-3 pancusiek musim kupit aj 10 aby som mala na kazdy den dvoje. a tieto su super, vymenim mu len ponozky a to je bleskovka aj ked on spolupracovat nechce 😉

sirinka
21. okt 2011

@jamaat nie v kazdej, vacsinou maju iba take obycajne, kde ti leukocyty neukazuje...toto zvyknu iba na objednavku...

sirinka
21. okt 2011

@luba142 ved mozes...ja mam doma take obycajne, ale rozmyslam, ze aj tieto si kupim...predsa u dievcatiek je raz dva nachladnuty mechur...
ale ja pokial mam podozrenie, ze sa nieco deje, napr. ze zrazu magdulka chodi na zachod na poslednu chvilu a tak...tak hned nasadim hoemo cantharis kazdu hodinu alebo dve dam 5 guliciek, brusinky a aspon 1g cecka, plus kolko mi este vypije a vacsinou do 24 hodin je zase ok...

@jamaat

luba142
21. okt 2011

@sirinka no mozno aj u nas sa nieco deje, lebo sa nad ranom pytala cikat a to ona nezvykne, ide az ked uz sa nadobro zobudi okolo nejakej 7- 7,30 a aj pred spanim nez zaspi tak este chce cikat uz asi 3 den sa pyta z postielky...neviem mozno nic a mozno hej 🙂

sirinka
21. okt 2011

@luba142 ked si nie si ista, daj jej to cecko a veeeela nech pije, ak sa da...a malo sladkeho, to podporuje bujnenie bakterii

luba142
21. okt 2011

@sirinka no poslednou dobou uz aj pomenej pije, jj skusim jej nasadit cecko

mimi21
21. okt 2011

ahojte
tak my mame za sebou prve vystupenie v skolke 🙂 ninka bola jedina z malych deti co vystupovala, inak tam boli len 4-5r deti, tak som hrda mamina 😵 😵 😵 stale mi ju v skolke chvalia tak teraz aspon viem, ze je to pravda 😀 😀 😀
jaaaaj a bolo by mi treba povytahovat zimne veci a definitivne poodkladat este zvysky letnych, ale sa mi fest nechce 😝

hoogy
21. okt 2011

@mimi21 tak gratulujem🙂 dufam ze ams aj video zaznam 🙂
@borocka aj mne martin spi len v spodkoch,ale veru malemu davam pekne dlhe pyzamko a ponzky osvedcilo sa mi to lebo sa uz nepocikal dlhsie takze mu bola zima.predsa len dospely sa prikrije ked mu je zima dieta nie. a tie puncosky som veru aj ja nakupila. perfkte su. ale kupovala som v CA,ale neviem veru co stali :D

sssimi
21. okt 2011

Ahojte.

@mimi21 malá herečka ti rastie 😉 gratulujem. Verím, že si veľmi pyšná 🙂 Muselo to byť rozkosné 🙂

My máme ísť zajtra na ples a mm mi včera volal, že je totál chorí. Som vedela, že do toho niečo príde. Zákon schválnosti. Tak som mu naordinovala veľa vitamínov, ale on je ako malé dieťa. Čo sa mu nepodá do ruky........

mimi21
21. okt 2011

@sssimi kazdy chory chlap je ako male dieta 😀 😀 😀 ty ked si chora, tak musis normalne fungovat a oni si lahnu na gauc a budu sa tam tvarit strasne chori ako keby mali poslednu hodinu zivota a to maju iba obycajnu nadchu 😝 ach, ti chlapi 😀

hoogy
21. okt 2011

@mimi21 pekne ja by som brala tie druhe🙂adidas.

ja uz mam upratane zbalene za chvilu vyrazame na slovensko uz zase.jaj nech mm uz skonci ta skola lebo ma to nebavi kazdy druhy tyzden tam jazdit raz za mesiac je tak akurat 🙂

hoogy
21. okt 2011

@sssimi joj poznam chory chlap je horsi ako dieta.

borocka
21. okt 2011

@hoogy pato sa neodkopava, on spi so mnou v manzelskej, takze ho v noci aj 5x prikryjem, toto je vyhoda. ale mame odskusane, vie spat aj sam v izbe. len to uz s tym paplonom vyzera inak 😖

mimi21
21. okt 2011

@borocka mne ninka doteraz spavala pod hrubou spanielskou dekou, o perine ani pocut, ale minuly tyzden si ju pocikala a odvtedy som ju zobrala a spi pod paplonom a odvtedy sa mi ani neodkopava
inak tiez spi v ponozkach, ja jej ich davam stale ako spi v normalnom 2dielnom pyzamku, ale to bolo tym ze sa teda vela odkopavala a ja tiez spim v ponozkach 😀

a zahada pocikavania sa doma cez obedny spanok stale nie je vyriesena, doma sa stale pocika a v skolke nie 😒