Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
28. okt 2011

@sirinka ja varievam kamilky s morskou solou priamo v izbe ale teraz nie to zvycajne ked kasle mam dvojplatnicku tak na tej to varim v spalni tak asi jej idem dat teraz len vodu slanu zovriet bude mat vhsi vzduch

iinuska
28. okt 2011

Babyyy, tak ma napadlo, ze mozno pre svokry alebo maminy by nebolo zle kupit predplatne ich oblubeneho casopisu. Moja mamina si napriklad pravidelne kupuje Slovenku 🙂

hoogy
28. okt 2011

@iinuska to je dobry napad aj som nad tym uz rozmyslala lenze musim zistit co cita svokta :D

hoogy
28. okt 2011

@kosska3003 ano aj to pomoze. my sme teraz nekupili vincentku tak mame len zvysky tak snad mu to prejde kym nam dojde inak pojdem na slanu vodu

hoogy
28. okt 2011

@sirinka no aj tie svetielka sa mi pacili no vselico.🙂 mm sa potesi 😝

kackabrcka
28. okt 2011

@jamaat divne to pride aj mne ze krok naspat, ja jej nedam plienku.. oni su podla mna lenive davat take male deti na wc, alebo budem nutena zmenit skolku.. pritom je v tej skolke uz vyse mesiaca doteraz vsetko super a sama neviem co sa deje a mam robit..

kackabrcka
28. okt 2011

@borocka tu to beru proste inak-nemecko a deti su v plienkach v pohode aj do 3r. niektore aj viacej.. tu si hlavu z toho nerobia. ved mne dnes ucitelka povedala ze ved sa nic nestalo , mam to skusit dec-januar zase bez a ved ze vsak ona este nema 3r. .
a zachodiky su tak pre deti 3,5r-4r. a to nasa je velka ako 3r. deti, oni tam maju 12deti su tam 2 ucitelky a pritom maju len 2 dievcatka co treba dat 1x na wc. ved je tam od 8,30 do 11,30

kosska3003
28. okt 2011

@hoogy uz sa vari v spalni dufam ze ju to prejde lebo v nedelu mame ist na 50tku v pondelok na oslavu 5 rokov

kackabrcka
28. okt 2011

@luba142 nemecka skolka, ina vychova.. ved to pojde muz riesit pondelok asi lebo ja uz som v takom stadiu ze vymenim skolku aj ked ju budem musiet vozit kvoli 3hod. 7km do inej dediny..

kackabrcka
28. okt 2011

@hoogy
@sssimi neprebaluju ju ved naco je tam len 3hod. tak co by si robili namahu.. a to som este vcera videla ze ako je klasiku plienku ani nedala dole len jej ju stiahla na clenky nechala ju vycikat asi samu podla toho ze bola nakoplet ocikana a potom jej ju vytahovala naspat.. mam kupit extra este tie plienkove nohavicky mi bolo povedane.. neviem ako to riesia s vacsimi detmi bola som tam sice cely tyzden denne tak na 2hodiny uplne na zaciatku ale teda nijake dieta som nepocula ze povedalo idem kakat a potrebujem utriet ritku..

iinuska
28. okt 2011

@hoogy nooo, tak treba vyzistit. Ale napriklad s tou slovenkou nic nepokazis... Aj moja svokra ju kupuje. obcas si precitam od nej, je tam vselico.

hoogy
28. okt 2011

@kackabrcka to tam je len na 3 hodiny??? ved to musi ist 1 max dva krat cikat..ja som myslela ze na cely den. strasne.dufam,ze toto necaka aj man tu lebo ma porazi. viem ze tu tiez az tak neriesia deti a plienky.ale ved to je normalny ukon posadim vycika ideme dalej. povedz im ze ked ma plienky tak chces aby jej ju menila kazdu hodinu inak sa ti vyhadze. hned ju budu radsej na wc davat ked sa vypyta.

borocka
28. okt 2011

🙄 🙄 tak u nas sa grca 😖
pato bol cely den v pohode, normalka,..vecer sa dost rozjasil, tazko osm ho do vane dostala. tam sa 20minut v horucej vode vymacal (to kvoli tomu pocikavaniu mu mam kazdy den napustit vanu a nechat zohrievat brusko,alebo teda mocove cesty), a kym som ho utrela,tak sa zacal mojkat ze ho brusko boli. sadol si na kolena a do 10 minut sa vygrcal este aj co na obed zjedol ☹ ☹
len som ho umyla,prezliekla a poriadila to a zasa z neho lietalo ☹ teraz uz spi, musela som mu brusko hladkat,ale zaspal ryhclo,tak sa uz "neviem dockat" co bude v noci.
co to mohlo byt??????????

sssimi
28. okt 2011

@borocka mohlo to byť aj z toho že sa jašil. Deti mávaj často zaťažený žalúdok jedlom a potom keď sa dobre poohýbajú, tak to vylezie von. No ak sa to bude opakovať aj zajtra, tak to môže byť nejaká viróza.

sssimi
28. okt 2011

@hoogy No moja babka a deka-v skratke, ona neznáša teplo 😀 My sedíme v obývačke v svetroch a ona ma tepláky vykasané až nad kolená čo jej je teplo 😀 😀 😀 Takže fakt asi len tie papuče ak ma niekto nepredbehne, lebo zase bude mať 6ks 😀

kosska3003
28. okt 2011

@sssimi tak rychlo kup a oznam vsetkym ze si kupila 😀

borocka
28. okt 2011

@sssimi zvykol grcavat z rozjasenia, ale to uz je dlhsie. a hlavne vzdy to bolo len raz, vygrcal posledne jedlo a ostal v klude, akoby ssa nic nestalo. ale teraz to bolo ine. vo vani sa ukludnil, rozmyslam ci ho nevydrazdil sirup co som mu dala, proti kaslu. v navode je ze ho ma zjest po jedle, ale nechcel nic zjest,tak som mu ho dala len tak.... no neviem ci to mohlo az tak zreagovat

iinuska
28. okt 2011

@borocka no podla mna to bolo z toho sirupu. Zatazil mu zaludok

sssimi
28. okt 2011

@borocka jasné, že mohlo. Zaťažilo mu to žalúdok. A k tomu aj tá teplá voda a problém je na svete.

@kosska3003 keby bolo z čoho. Ešte tento mesiac vychádzame ledva ledva od výplaty k výplate, ale už novembrová by nás mala "zahojiť".

borocka
28. okt 2011

@iinuska zrejme.......len ma nenapadlo ze by bol taky tazky. obycajny sladky sirup od kasla. uvidim co bude v noci, zatial spi celkom kludne

iinuska
28. okt 2011

@borocka snad uz nebude nic a bude pekne spat celu noc

hoogy
28. okt 2011

@sssimi neboj simi v novembri pride aj 14. vyplata 🙂ale poznam ked moj mm nerobil 8 mesiacov este pol roka sme sa zviechali.

@borocka urcite ten sirup. uvidis co bude v noci.ale snad uz bude klud. priprav si lavorik

kosska3003
28. okt 2011

no ja som taky debil dufam ze som nic zle nespravila a mala bude ok som varila tu slanu vodu a ta voda sa akosi rychlo vaparila som tam bola kuknut a este tam bola voda a zachvilku pocujem malu plakat a v spalni dym voda nikde kokos taka som na seba nasrata chudatko moje uz je v detskej izbe a spinka

sirinka
28. okt 2011

@kosska3003 😀 ty si expert...

kosska3003
29. okt 2011

@sirinka no ja som mi inac ritku stislo kokso taka som bola na seba nasrata ze som ani zaspat nemohla ale tak som vyvetrala a spali sme v spalni len som musela dat dole zaclonu lebo riadne smrdela 😠 😠

sssimi
29. okt 2011

@hoogy Mirovi chodí výplata hneď 1vého. Takže novembrová, bude na účte 1. decembra a to je stále dosť času to stihnúť. 😉

hoogy
29. okt 2011

@sssimi ano aj martinovi tak chodi k 1 maju vyplatu na ucte. no preto chodi 14. vyplata s nvembrovou aby si stihla este darceky nakupit :D a 13. chodi s s junovou aby bolo na dovolenku :D

hoogy
29. okt 2011

@kosska3003 joj to je neprijemne. a ako ti spala mala? mne matko fajn len vsade je povlak soli,ale na to som si uz zvykla este ze to pomaha 🙂

iinuska
29. okt 2011

@sirinka Klarke prajem krasne meninky 😉

sssimi
29. okt 2011

@hoogy to akože v strede mesiaca ti príde výplata za mesiac, ktorý ešte nemáš odrobený? Dobre chápem? A kedy "chodí" 13 plat?