Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
9. nov 2011

@jamaat no tak s tou gynou to bude asi najlepsie riesenie, moze jej dat aj nejake lieky, aj ked neviem ci zase chce hormony 😒 , alebo su len nejake nehormonalne...na nete si nehladala nic? Inak chuda, to potrapi babu taketo stavy 😝

hoogy
9. nov 2011

@borocka paci sa tie fotky z predu a zo zadu neviem ci to uvidis dobre.matko si ich nechel obliect,ale zajtra sa mi snad podri. pas nie je taky uzky len my to musime mat uplne stiahnute inak mu padaju gate 🙂

hoogy
9. nov 2011

@jamaat aj ja som to tak mavala. ale ani ti neviem poradit co by riadne zabralo. lebo mne nic nepomohlo. potom som za cala v 19 brat HA a tym sa mi to upravilo. ale ona na to este nema vek. skus zajst na tu gyndu mozno nieco poradi doktorka aj nehormonalne.

jamaat
9. nov 2011

@hoogy Jej kamarátke na to gyndoš predpísal HAK. Ešte som čítala, že megadávky vitamínu C na toto pomáhajú. Tak asi skúsime a ak nie, tak asi aj nad hormónmi budeme rozmýšľať. 3 dni do mesiaca je úplne mimo.

hoogy
9. nov 2011

@jamaat no ved vidis. no je to velmi neprijemne. ved uvidis. mozte skusit alebo sa skus este homeopata opytat ci nieco neni

ladywitch26
9. nov 2011

baby,nasla som velmi zaujimavy link...je to trochu nechutne, tie obrazky, ak akurat jete, tak si to pozrite az potom, ale idem to objednat...
http://www.drnatura.sk/colonix-vnutorna-ocista-... pre silnejsie natury odporucam pozriet
http://www.drnatura.sk/skutocne-pribehy.php

mimi21
9. nov 2011

@cema neboj nic, podobne pocity su uplne normalne, ja som si tiez fajne poplakala ked mi sla ninka do skolky, najhorsie to bolo nejaky treti den, ked rano plakala tak velmi, ze mi ju ucitelka musela vziat a ja som odchadzala a placuca ninka mi kyvala z okna 😢 😢 😢
aj pre nas mamy je to novy pocit na ktory si musime zvyknut 😉

strory sosovky: teta mi dnes volala ako sme sa dohodli, ale ze to musi normlane poslat na reklamaciu, sice netusim co z toho vyskumaju, no ale aspon ochota maximalna, na to ze nemam blocek, a potom sa ma este opytala ci teraz mam nejake sosovky, no ja ze samozrejme ze nie, tak vraj mam prist, ze mi da jeden par 😉

cakam mm, je v krcme 😝 volala som s nim, 😝 no hlasok uz ma fajne vesely, a to ho este caka cesta peso domov z dediny, je to celkom kus a do kopca, tak sa aspon prevetra 😅

hoogy
10. nov 2011

@mimi21 tak to si na velmi milu tetu natrafila. ale zase ked si ta chcuudrzat ako zakaznicku tak ma spravny pristup. mohlo sa stat ze si natrafila na nejaky vadny kus. ono to normalne posielaju na test potom aby sa zistilo co a ako.
dobre ze do kopca aspon pride vytriezveny :D

borocka
10. nov 2011

@jamaat no, skus jej dat za jeden domacej............ja som pri kramoch nemalvala extra problemy, az na jednu prasknutu cystu (to sa mi po takej domacej celkom ulavilo) a potom este prvych par po porode bolo akychsi nemilosrdne krutych.
ale mam kamaratku ktora s takymi kramami bojovala celkom od zaciatku, vzdy meskala v skole, brutalne krce....az si na to rokmi bud zvykla,alebo sa to zjemnilo, porodila dve dievcata (obe nozkami napred) a pri porode ani nemukla...vraj to nebolelo viac ako kramy v puberte tak si skus predstavit ake asi mavala tie kramy.
je ale zvlastne ze take bolesti jej zacali zrazu. za gyndu nic nedas.

borocka
10. nov 2011

@hoogy no, z tych fotiek ozaj vela nevidno 😉 to su cierne?

hoogy
10. nov 2011

@borocka o odfotim takto cez den lebo v noci uz prd bolo vidiet. dnes mu ich obleciem.a hodim ti to este sem 🙂 su hnede

iinuska
10. nov 2011

@jamaat osobne skusenosti nemam, ale mam kamosku, co mavala taketo ptoblemy, bola vzdy na ibalgine, a po porode ma pokoj. Ale to som Ti moc neporadila.

ludmilabb
10. nov 2011

@ladywitch26 hmm to je co za haluz, sa mi nechce verit ze z nej tolko bordelu vyslo 😨

ladywitch26
10. nov 2011

@ludmilabb mna zaujal ten clanok, co sem hodila janka @jamaat od toho ceskeho doktora, ze 80% ludi ma cudzopasnikov. inak osobne som poznala jedneho polovnika, pred rokom zomrel. mysleli si, ze ma nador na mozgu, trpel strasnymi bolestami az z toho doslovne zosalel. bol na psychiatrii az do konca potom. a az pri pitve zistili, ze chudak nie nador, ale mozog prespikovany svalovcom 😖 😝
inak u nasich som bola pri kazdej jednej zabijacke a usla sa mi vzdy najhorsia robota, a to umyvanie criev. nejdem do detailov, ale tam bolo tych parazitov na desiatky. a prave ten lekar uvadzal,ze z bravcoveho masa sa clovek najlahsie nakazi. kazdopadne, idem objednat ten pripravok a dam vam vediet, co a ako, ci foto neklamali.

hoogy
10. nov 2011

@ladywitch26 no ja som na to velmi zvedava.lebo napriklad moj muz ma velke problemy so zaludkom. a mozno by mu takyto detox criev troska pomohol. daj potom vediet ako to u teba dopadlo. lebo jedno napisu na stanke ale osbna skusenost moze byt ina. ako vizera to zaujimavo

borocka
10. nov 2011

@ladywitch26 pani, zda sa to byt az nemozne........potom daj vediet ako ti ten program ide a ci naozaj az taketo veci z teba a muza pojdu. predpokladam ze deckam to nedas,ci???

ladywitch26
10. nov 2011

@borocka je tam pisane,ze deckam az od 4 rokov...

zuzkaprofant
10. nov 2011

@ladywitch26 to chces pre seba ci pre deti?

hoogy
10. nov 2011

@zuzkaprofant ona to chce pre seba.

jamaat
10. nov 2011

@ladywitch26 Tak neuveríš, ale mňa presne napadlo, ako som na zabíjačke so starkou črevá umývala. Ale skôr opačne, že keď sa to vymylo, tak to bolo čisté, žiadne nánosy. Črevo má síce klky, ale inak sú steny zvnútra úplne hladké, nechápem teda dosť dobre, kde by sa malo toľko bordelu zachytiť.

ladywitch26
10. nov 2011

@jamaat no ale take prasa nezerie vacsinou taky bordel ako clovek 😉

ladywitch26
10. nov 2011

@jamaat a este ma napadlo, ze take prasa si pozije tak rok. u fabiho tiez nepredpokladam,ze bude mat nejake extra nanosy v creve. o mne to uz povedat nemozem

sirinka
10. nov 2011

@ladywitch26 som velmi zvedava na vysledky tej terapie....

jamaat
10. nov 2011

@ladywitch26 To máš pravdu. No som aj ja zvedavá, ako to potom zhodnotíš.

mystery7
10. nov 2011

@jamaat ja som necitala vsetko, ale ja som mala od zaciatku velmi bolestivu menstruaciu. Mama sa bala davat mi silne tabletky proti bolesti a decka dr mi dala take silne, ze som z nich bola mimo-nemohla som sa ucit, len som spala. To bolo este na zakladke. Neviem kto mi poradil, ze treba posilovat brucho. Tak sa brusaky, sklapacky a kliky stali mojou kazdodennou realitou. asi po mesiaci sa to prejavilo mensimi bolestami, dalo sa to vydrzat so zatatymi zubami a bez liekov. Cvicila som az do 20rokov, kym som koli tomu zacala brat antiku a to uz bolo omnoho lepsie. A porod nie je liekom na vsetko ☹ po prvom ked mi dosla mestruacia, tak si doviedla kamosku migrenu, ale totalnu. Toto som dovtedy nezazila. Som zvedava co bude teraz.

mystery7
10. nov 2011

nebola som tu, lebo doma santim 😉 umyvala som okna. Slavko spi len pol hodine, tak nemam na nic cas.
V utorok mi volali zo skolky, ze Mirko ma zvysenu teplotu na 37,7 nech si ponho pridem. Doma mal 37 a o dalsiu hodinu 36,5 🙄 tak nechapem. Vraj bol aj doobedu zamrncany. Dnes sme boli na kontrole koli minulotyzdnovym teplotam, tak vsetko uplne ok.

U nas boli dnes riadne fukoty a vetrisko ladovy.

jamaat
10. nov 2011

@mystery7 Tak tie brušáky by sa jej veru zišli. Poviem jej, ale veľkú šancu tomu nedávam, že by začala cvičiť 🙂

Včera luba chatovala na nete s gynekológom ohľadne Moniky a ten povedal, že roky mohla mať menzes bez ovulácie, teraz jej začala ovulácia, tak preto tá náhla zmena s bolesťami. No som zvedavá, čo povie doktorka.

hoogy
10. nov 2011

@jamaat inak to ma teraz tie napadlo že kamoska ked mala bolesti tak tiez chodila do fitka.aerobne cvičenia.skús možno sa jej bude chcieť ked jej to pomôže.

monkap
autor
10. nov 2011

prosim vas, nemate niektora zvysne rozpravky do detskej premietacky z nasho detstva?

jamaat
10. nov 2011

@monkap Presne túto premietačku máme aj my ešte u mamy. 🙂