Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
18. mar 2012

@sirinka no ona sa bala ale za 5 minut si spomenula ze je to tato predsa 3 tyzdne su 3 tyzdne a vidi ho na fotkach teraz aj videach tak si vzdy spomenie

iinuska
18. mar 2012

@sirinka a to si uplne sama cele dva tyzdne s babami, ci mas pomoc ?

luba142
18. mar 2012

@sirinka ked mala barborka rok tak moj muz bol prec mesiac a ked prisiel tak sa pozerala ,myslela si,.ze je to niekto cudzi. Prisiel nejako poobede a az k veceru si bola ista,ze je to tatino 🙂

sirinka
18. mar 2012

@iinuska no chvilu tu bola svokra, potom ich zobrali na vikend a tento tyzden sme boli zase skoro cely u mojej mami...takze sama som s nimi bola iba par dni...ale to by sa dalo, len ja som nerada sama doma v noci...vtedy tu sedim aj po polnoci, lebo neviem spat... 😅

@luba142 no tak mesiac uz je riadna doba, to sa ani necudujem, ze ho nepoznala...

sirinka
18. mar 2012

@luba142 poznas batov kanal? suseda mi dnes o nom hovorila, ze by tam chceli ist, ze je to super...to je u vas v skalici, ze?

jamaat
18. mar 2012

@sirinka O Baťovom kanále som čítala nedávno v Živote, vyzerá zaujímavo. Ale je to na Morave, nie?

jamaat
18. mar 2012

@sirinka Ahaaa, to sa ťahá až do skalice.

sirinka
18. mar 2012

@jamaat no...len ja ten zivot na lodke az tak moc nemusim...tak ale par dni sa da vydrzat, pripadne naozaj len taky jednodnovy vyletik...no uvidime...

luba142
18. mar 2012

@sirinka
@jamaat ano je to od Skalice az niekde do Sudomeric. Ja som bola len na tej nasej strane, je tam pekne a aj plavba moze byt zaujimava 🙂 Vzdy sa 1.5. otvara sezona. Tento rok to je skorej 🙂
http://www.prvaplavebna.sk/

http://www.turistikaonline.sk/index.php?m=62&id...

sirinka
18. mar 2012

@luba142 my vtedy presne budeme na morave...takze na otvorenie neprideme...ale mozno potom...

luba142
18. mar 2012

@sirinka nam este ani jeden rok otvaranie nevyslo kuknut, tak uvidime teraz 🙂. Od nas zo Skalice je to na bicykli cca 15minut, v lete tam snad budeme chodievat, doteraz bola Barbi mala, ale uz minule leto sme par jazd absolvovali, na lodku sme sa teda neodvazili este, ale len tak ako vylet do prirody to je super da sa tam aj opekat na ohni ked sa zide partia 🙂

sirinka
18. mar 2012

@luba142 tak my sme uz s detmi plavbu absolvovali, teda janulka bola len par dni v brusku vtedy este 😀

ludmilabb
19. mar 2012

@sirinka ja som mala teraz manzela na tri dni prec, Sofia prve dva dni ani nezbadala 😀 a na treti den vresky ze ona chce ocka a celkovo zaberak, rano som vstavala uz pre siestou aby som stihla psa vybavit Sofiu do skolky a na bus do prace a vecer zase kolecko to este stastie oco poobede prisiel po Blaziku tak som nemala starost ale na dva tyzdne, omg si ani predstavit nechcem a tiez obdivujem ako to zvladaju pary kde je chlap pracovne mimo republiku 😖

sirinka
19. mar 2012

@ludmilabb no, za jedno cez den je to zaberak, potom vecer je zase clivo...ten moj uz by mal kazdu chvilu pristavat na letisku vo viedni 😵

hoogy
19. mar 2012

@sssimi dufam,ze je teraz vsetko ok a ze vas uz aj pustili.

hoogy
19. mar 2012

@sirinka ano to je druha vec ze potom ti je aj vecer smutno za nim ked deti pospia. 😉 tak da sa na to zvyknut. Matko ked mal okolo roka tak uz to bral uplne v pohode. ze tatino prisiel,ale ked bol mladsi tak sa ho hanbil ale len prve hodiny.

borocka
19. mar 2012

tak ja uz som uplne magor 😔 pato zasa teplotuje 😠 vcera spal hodinu, zobudil sa a teplota 38,4. do vecera vydrzal, pred spanim dostal nurofen. celu noc mu to nie a nie zrazit, stale sa budil, napisal sa 2-3glgy, zadychal sa akoby tazka robota. a hned zaspal.
od rana zasa visi nad 38,ale bol v klude tak som mu nic nedala. boli sme sa aj prejst. fakt bol normalny, v pohode, len s teplotou. a o 12tej mal uz 38,8, dostal nurofen a okamzite zaspal. vlastne od vcera obeda nic nejedol.
doktorka nam ordinuje az teraz poobede,ale tak ench radsej spi,ked mu nic ine nie je.
velmi cakam ci sa kiahne objavia, lebo uz si to vobec neviem vysvetlit 🙄 🙄

hoogy
19. mar 2012

@borocka ked vam to neprejde ja by som zaspa k dr. lebo nejak sa vam to tak z nicoho nic objavuje jeden dva dni teplota a neni to moc dobre.

borocka
19. mar 2012

a este k tej teme.matka osamela. ja to nejak nechcem zhadzovat, ani hovorit ze je to lahke.....ale fakt sa nemate na co stazovat,ked muz raz za cas odide pracovne mimo.
moja mama nas mala 4, ked oco odisiel na rok do USA, a to nebol internet, volat si mohli raz za tyzden......a zvladla nas 4deti aj robotu!!!!!!!!! a na pol roka pred tym bol vo varsave na studiach..
a to nehovorim ze poslednych 10 rokov robi v BA a domov chodi na vikendy. najmladsia sesta vtedy bola prvacka a brat druhak na zakladke, a zvladali sme to.
hlavne teda ze bola robota.
ja nechcem hovorit ze je to jednoduche!!! ja si najlepsie uvedomujem ake je to zaspavat sama, vstavat sama, starat sa non stop a na 100% o decko ( ak ho neokupem ja,tak nikto. ak ho nenakrmim ja,tak nikto. ak s nim nejdem von ja, tak nito. ak k nemu v noci nevstanem ja, tak nikto,......).

hoogy
19. mar 2012

@borocka vies ty si uplne v inej situacii. keby ti odchadzal milovany clovek tak by si to brala uplne inak.denno denne starosti a veci sa daju zvladnut. ale ked od teba a od dietata odchadza niekto kto vas strasne miluje tak to je na tom to najtazsie..... pochopis mozno raz ked zazijes a nie len ked povies ze mamka to zaziva.

sirinka
19. mar 2012

@borocka ono je to cele o zvyku a o zadeleni si casu...
mne len uz bolo proste smutno, malokedy ide prec na viac ako tyzden, tak uz nam to vsetkym bolo take cudne...

sirinka
19. mar 2012

@hoogy nie nadarmo sa hovori, ze rodina ma byt spolu...len niekedy si proste situacia vyzaduje aj obete...

hoogy
19. mar 2012

@sirinka veru 😉 ale vies na co sa deti najviac tesia a co bude prve. Tati co si mi priniesol? 😀 😀 😀

sirinka
19. mar 2012

@hoogy haha, vsak aj ja som zvedava 😀

luba142
19. mar 2012

@borocka
@sirinka
@hoogy aj ja si myslim,ze je to len o tom smuteni, vecer, ked uz deti spia a nemas sa s kym porozpravat, alebo len tak vediet,ze je niekto s tebou doma. Cez den to az tak nevnimas, lebo sa tocis okolo deti a ak si to zorganizujes podla seba tak mas aj celkom vytvoreny rezim a nestane sa, ze aj ked si na vsetko sama, tak ti to prerasta cez hlavu. Ja som si to pekne zadelila, hlavne uz k veceru, kupanie a veceranie, upratanie po detoch a po celom dni, nejake drobnosti a o 20 uz som mala pokoj a sedela som u telky. Ja som bola sama cely mesiac a este dotoho vstupila aj choroba Barbi, co vtedy bolo skoro furt a zrovna vtedy bola taka, som jej nevedela horucky zrazit a mala som problem, az vtedy som zistila,ze za cele dni a noci som z toho vycerpana, nemal mi kto malu prechytnut a tak 🙂

luba142
19. mar 2012

@borocka inak aj ja by som sla s malym na tvojom mieste k dr. Nasa Kika mala len horucku a sem tam zakaslala, vcera boli na pohotovosti a ,ze laryngitida a vobec som si to nemyslela a bola som rada,ze sme necakali dodnes.
Nech Patka aspon pozrie, zato nic nedas a budses mat aspon istotu ak mu nic nebude,

hoogy
19. mar 2012

@luba142 ano ide a o to ze vecer si sadnes a teraz nemas s kym ani slovo prehovorit, nikto ta v noci nepohladka. nikto nepohladka, nepridrzi nezabavi maleho. my sme dokonca potom mali taky rezim ze ked mm prisiel domov tak sa smial ze on nam snad aj zavadzia.

luba142
19. mar 2012

@hoogy no presne aj to som chcela napisat, ze som si vytvorila svoj rezim aj s detmi a ked prisiel vlastne v sobotu to bolo, tak cely vikend mi to pripadalo akoby mi tam zavadzal, nic uz nebolo na tom mieste ako som to dala a tak, zvykala som si na neho zase....proste ten mesiac bol sice najdlhsi v mojom zivote, ale clovek si na take nieco aj zvykne 😅

sirinka
19. mar 2012

@borocka
@luba142
@hoogy ale ked mam byt uprimna, nechapem celkom ludi, ktori su ochotni radsej vydrzat odlucenie od seba, od rodiny ako by sa mali prestahovat do miesta, kde maju robotu a vedia, ze sa nejedna iba o sezonnu pracu...

hoogy
19. mar 2012

@sirinka toto ani ja nechapem. my sme to mohli realizovat az teraz lebo mm chodil z tej prace predtym na sluzobky kade tade po svete.ale teraz ked je kazdy den v praci a stale je na tom istom mieste tak by sme nedokazali byt ze on tu a ja v nitre. on hovori,ze aj pre neho to bolo tazke. ze radsej bol len v praci zahrabany lebo ked prisiel na hotel tak mu bolo len smutno.