Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

hoogy
1. júl 2012

ahojte kocky, tak aj ja sa hlasim po dlhsom case. my sa mame dobre. matko zvladol svoju prvu samostatnu dovolenku so starymi rodicmi na jednotku a aj oni si to uzili ze by ho este raz zobrali 🙂 mne sa to pomali krat este nejake 4 tyzdne musim vydrzat.len v tychto horucavach no neni to bohvie co.

ludmilabb
2. júl 2012

@borocka gratulujem k praci 😉
akurat na stretku sme sa bavili o zubaroch ci davaju detom nejake darceky za odmenu

borocka
2. júl 2012

@ludmilabb dakujem 😉 tak nasa zubarka dala, op kazdej navsteve si dieta vyberie jednu kinderkovu hracku. a po prvom nam dala pastu aj kefku, a teraz mu dala take prazdne krabicky a vatove tampony aby sa hral na zubara, bola velmi mila a pato zvladol uzasne.

a ako ste sa mali na stretku? ja som este rozmslala ze by sme prisli, ked uz mi vysla ta praca tak by som to aj financne utiahla. ale som sa k tomu nedokopala, chcela som si trochu oddychnut posledny volny vikend bez stresov kym nastupim do prace

ludmilabb
2. júl 2012

@borocka bolo super vsak kukni fotky 🙂))

sirinka
2. júl 2012

@borocka a ved hej...oddychovat treba...keby si mala aspon auto, ale vlakom ci autobusmi sa trepat v tom teple s malym dietatom....to by nebolo bohvie co...
a na stretku bolo fajne...teda moje to bolo prve, komorne...aspon som hned nedostala sok z tolkych novych tvari haha 😀

ladywitch26
3. júl 2012

caute zeny, idem vam sem po dlhej dobe napisat, lebo na facebook nemozem 😀
prave som zazila taky miernejsi sok, chystam sa uz dobry mesiac povedat tej nasej aupair, ze uz ju asi nebudeme potrebovat, lebo za prve, odkedy ma frajera,tak akosi dlabe na deti, zabuda na vsetko, atd. no a stano momentalne nema robotu, lebo stale prsi, tak ju ani nemam z coho moc platit. no ale nechcela som byt svina, ze jej nasurovo poviem,ze moze ist, lebo ked uz tu ma toho frajera...no a teraz pred chvilou mi povie, ze je asi tehotna...rozdychavam...

hoogy
3. júl 2012

@ladywitch26 fuha tak to je sila 🙂 a kolko tam mate tuto au pair? lebo nejak som nezaregistrovala kedy ste novu prijali.

ladywitch26
3. júl 2012

cosi cez tri mesiace je u nas

hoogy
3. júl 2012

@ladywitch26 fu tak to bola rychlovka 😝 aj si robila uz test? ako je to taka neprijemna situacia.

ladywitch26
3. júl 2012

@hoogy hej, ved to sa ma pytala, ze ci moze byt tehu, ked prvy jej vysiel pozitivny a druhy negativny. no ale druhy robila hned po prvom, takze s cerstvym mocom.

hoogy
3. júl 2012

@ladywitch26 fuha....

kosska3003
4. júl 2012

@ladywitch26 no krasa ty mas ine zazitky s auperkami no co nech si zbali veci a ide za frajerom ked je tohu teda ak je mas dovod jej jemne oznamit ze tehotnu auper nechces aj ked je to krute ale tak ako sa bude venovat detom ak jej bude zle

mystery7
4. júl 2012

ahojky
@borocka gratulko k praci. Skolu uz asi nechas tak? Alebo sa das na dialkove?

Kocky myslela som na vas cely vikend, aj som zavidela ☹ musim sa dostat na fb a okukat foto.

@ladywitch26 mas to na striedacku. Dalsia bude suprova. Inac ta obdivujem, ze mesiac cakas. Ja by som jej hned povedala, co sa mi nepaci. Teraz budes vyzerat, ze ju äre tehu vyhadzujes ☹

ladywitch26
4. júl 2012

@mystery7 no dalsia na striedacku bude suprova, kedze ma praxe az az, len skoda ze len na tri tyzdne 🙂

mystery7
5. júl 2012

@ladywitch26 tak to je skoda. A teraz v lete ma Stano problem s pracou? To je skoda.

ladywitch26
5. júl 2012

@mystery7 no ono totizto tu mame tak novembrove pocasie momentalne. uz viac nez mesiac len leje a leje. zahradu mam taku rozmocenu, ze aj ked nahodou jeden den neprsi, tak mi stale doslova cvachce voda pod nohami. s deckami tam vobec nemozem, to by boli ako prasce za chvilu. stano ma robit beton jednemu chlapovi, ale to sa neda, ked prsi. ale unho sa to meni niekedy aj zo dna na den. dnes ide akurat volat o jednu robotu do waterfordu. a niekedy to je tak, ze mu povedia ok, zajtra mozes nastupit. takze nikdy neviem. teraz je v podstate zamestnany, ale ako casual part time. to ked ma firma robotu, tak tam robis, ale ked nema, tak si doma. vyplnuje si kazdy tyzden listky pre urad prace, za kazdy den, ked je doma, tak mu oni zaplatia. vychadza mu to sice len ako tretinova mzda, ale aj to je cosi. no a ja mam momentalne dost roboty so svieckami, dokonca minuly tyzden som musela priprihnut do roboty aj stana a aupairku, aby som to postihala. sme to tu mali ako manufakturu dva dni. chodila som spavat az po polnoci. nastastie som mala dovolenku v robote, inak by som asi nespavala vobec 😀

mystery7
5. júl 2012

@ladywitch26 tak to mate o nicom-myslim pocasie a zahradu. A ked Stanovi zaplatia aspon tretinu,tak super. Neuvazovali ste, ze by ste sa tym svieckam viacej venovali?? Keby ste v okoli naslo obchodiky, ktore by vam to predavali? Hm? Keby sa tomu venoval hlavne Stano, neboli ste potom zavisli na jeho praci.

ladywitch26
5. júl 2012

@mystery7 no akurat som bola obehat par obchodov, manazerka v jednom velkom obchode by mi ich brala hned, ale musela by som byt platca dph. tak uvidim, musim skontaktovat nejakeho uctovnika,ze co a ako. ale ta manazerka si aspon pre seba kupila hned tri sviecky 😀

mystery7
5. júl 2012

@ladywitch26 tak to si hlavne pozistuj vsetky podrobnosti. Ale bolo by to super 😉 drzim palce

sssimi
6. júl 2012

@ladywitch26 😀 šikovnú aupairku máš. To koľko spolu chodia? 😀 A Stana pošli ryžu sadiť-budete aj bio ryžu za ťažké prachy predávať, keď už vám furt leje. Jáj tu čakáme na dažď, vy zase na sucho... Ja som s Lili radšej celé dni len doma, lebo akonáhle vídeme von, tak je večer nervná a nevie sa ustlať. Asi sa prehreje či čo.... Inak s tými sviečkami by si to mala super biznis. Ja robím teraz čiapky ako šialená. Za posledný mesiac som spravila 20ks.

Babule som tu dlhoooo nebola. Sarah má už prázdniny. Je to trochen masaker, ale musím si len zvyknúť. Miro bol v pondelok na pohovor a hneď si ho tam aj nechali. Takže ten mi už moc nepomôže. V utorok sme boli všetky na neurologii, kvôli tej Liankinej ruke. Vraj už netreba chodiť na rehabilitácie, tak som rada, lebo to bolo v strašne blbom čase. Ručička už vyzerá byť v poriadku-uvidíme časom. Dúfam, že to tak bude, lebo už teraz je vidieť, že bude praváčka a práve tú ručinku mala poškodenú.

ladywitch26
6. júl 2012

@sssimi no je u nas 4 mesiace, z toho poznaju sa s nim 3 a mozno ak nejake dva mesiace spolu chodia. a uz hadam nejaky mesiac tehu ma za sebou, lebo vravela, ze dostala akoze kramy, ale ze to bolo len take slabucke. tak podla mna to uz neboli kramy, ale co som mala aj ja pri stanke, ked sa vajicko zavrtava do maternice, ze niekedy trafi na cievu a moze krvacat trochu. no a to sa v nejakom druhom tyzdni, plus to mala tri tyzdne dozadu, takze to vidim tak na 5tt a viac uz.

sirinka
6. júl 2012

@ladywitch26 haha...prvy vasnivy sex ...co uz, stane sa...

sssimi
6. júl 2012

@ladywitch26 dobrééééé, nechcela by sooom 😀 Keď sa darí.... 😀

hoogy
6. júl 2012

@ladywitch26 no stava sa....

ladywitch26
6. júl 2012

@sirinka vsak aj ja som bola prvy... 😀 a nasi sa uz museli potom zobrat 😀 no a vidis, 31rokov uz budu oslavovat 😉

sirinka
6. júl 2012

@ladywitch26 ved to je super... aj moja kolegyna zazila rychlofku... poznali sa mesiac, ked sa vzali... a dodnes su spolu stastni a deti uz maju dospele... ono to ide, ked sa chce, ked sa ti dvaja snazia...ale dnes uz je ina doba...

jamaat
11. júl 2012

Čaute, tu to riadne spí 🙂

Ja som chorá, riadne ma hrdlo bolí, tak som ani do roboty nešla. Chcem sa spýtať: Aj vašim dietkom ráno tak páchne z úst? Emka má ráno katastrofálny dych. Ale stačí sa jej len napiť alebo trošku najesť a už je to ok.

luba142
11. júl 2012

@jamaat ja si myslim, ze je to normalne, ved kazdemu pachne rano nez nieco zje, alebo vypije a mozno len tebe sa to zda strasne od nej, ci?
Zeby ta poznacila Pohoda chorobou? 😀

jamaat
11. júl 2012

@luba142 Môže to byť Pohodou, pila som veľa studeného a na to som háklivá. Včera ráno ma škrabalo v hrdle, potom som bola ok, tak som zabudla na to a dala si zase studenú kofolu. Ešte som ju ani nedopila a už bolo zle.

kosska3003
11. júl 2012

@jamaat no inac toto som si aj ja vsimla ked spi vedla mna v postely nahodou tak rano jej tak pachne trozku