Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
28. nov 2009

caute zeny, ja dnes cely den knucim. dostala som mrchu, ale taku, co som ani najhorsiu pred porodom nemala. tak idem skapat. esteze to takto na vikend prislo, lebo keby som mala dnes dodavku vykladat, tak asi dva ibuprofeny by to len poriesili. ☹

nasa stanusa si dnes cely den trenovala macaci chrbat. vytrcila ho dohora, vydvihla zadok a uz bola na styroch. sme sa smiali s muzom, ze do vianoc uz hadam aj behat bude.

mimi21
28. nov 2009

babyyyyyyyyyy, idem sa pochvalit, mala dnes dala ockovi pa-pa, ked sme isli spinkat a davali sme dobru noc, zlatko moje sikovne 😵 😵 😵

hoogy vitaj, 😉 krasne meno pre synceka (aj mm je Martin 🙂 )

ludmilabb
28. nov 2009

hoogy krasne fotky!!!!

iinuska
28. nov 2009

ja mam fotku stolicky na FB

hoggy, ale Martinko neprisiel na bielom koni 😀 😀 😀 Ale mohol

zuzkad
28. nov 2009

mys maly tiez nevie este dobre sediet, ale tam sa pekne ulozi 😉 😉 ale zatial tam bol asi 5krat...inak je v sedacke alebo na zemi 😉 😉

iinus ja som sa nejak rozbehla ked bola v tescu akcia na ten bubon...tam som mu nakupila take hodiny hracie, bubon, taku zabku mlyn do vody, knizku a hojdaciu babiku...no a neodolala som a vseetko som mu aj hned dala a potom som zistila, ze na meniny nema nic....tak som nakupila zase v draciku a to mam uz v taske schovane...a skor ako na "Mikulasa" teda na jeho meninky to nedostane 😉 😉 😉

iinuska
28. nov 2009

lady, tak mala musela byt podarena 😀

mimi, tie nase detusky robia pokroky, to je taka radost 🙂

sssimi
28. nov 2009

hoogy vitaj!

Baby diky za gratulácie... Ale poviem vám že mi je až ľúto keď sa musím učiť a nevenujem sa malej... O 3 týždne zase ďaľšia skúška a zase je toho veľa... No a už by bolo treba aj bakalárku začať písať 😒

hoogy
28. nov 2009

dakujem zuzka.chcela som dat aj viac fotiek,ale tie co robime s nasim fotakom tak mi nechcelo dat ze su velke.
ludka mne sa ta stolicka nezda az taka velka my mame babypoint a je asi tiez taka masivnejsia.http://www.baby-eshop.cz/jidelni-zi.... ja ked som ju zacala pouzivat tak som maleho davala do tej najlezatejsej polohy mal 4 mesiace a nieco a teraz sa mi zda uz skladna lebo som sa naucila ako ju mam celu poskladat.

zuzkad
28. nov 2009

mimi tak to je zlatucke 😅 😅 u nas papa este nevieme dat...ani nestvornozkujeme...ale zhasnut a zasvietit to uz vieme a tap tap tapusky si zatlieskame tiez...to uz sa pekne naucil...kazde to nase dietatko je na nieco sikovne 😉 😉 😉

lady a ako pokracuje story s listkami ?? Inak taku mrchu ti nezavidim..toto som ja mavala pred porodom..inak ked uz o nej pises ja uz druhy mesiac nic a to uz nekojim..a pritom uz som od porodu mala 2x mrchu...nejak mi to meska 😝 😝

sssimi
28. nov 2009

Zuzkad koľko si dala za tú tvoju stoličku?

hoogy
28. nov 2009

inuska nehovor mi oboch chlapov mam martinov tak som ich hresila 🙂 maly saale silno sustredil a nic 😀

sssimi
28. nov 2009

Zuzkad a test si si nerobila? 😀 Že by si bola prvá? Ja už som mala aj stavy že si asi test kúpim lebo niekedy sa mi tak strašne črevá mrvia akoby som mala pohyby 😀 😀 😀 Krámy som ešte nemala a brucho mám furt veľké 😀

zuzkad
28. nov 2009

sssimi ta stolicka ma stala na Sk 1500,- len tiez by mala mat "chrbat" polohovatelny, ale nejak som to neskusala este, tak dufam, ze aj bude polohovatelny...musim to zajtra preskumat 😉 😉

mimi21
28. nov 2009

lady to si mala uz nacvicuje, aby mohla davat na poriadok vianocny stromcek 😀 😀 😀

zuzka zeby si zalozila temu majovky 2009 opat tehulkuju a predbehla lady??? 😕

ladywitch26
28. nov 2009

zuzka, no listky zatial v tom stadiu, ze mi ma prist domov kurier buduci tyzden pre tie listky. sa poistili, aby som nezistila ich adresu. tak radsej ich osobne pride vyzdvihnut niekto z DHL. ale nebude mat co. idem napisat clanok o tom do manchesterskeho vecernika a listky poslem priamo na man united klub. ja im dam, mafii jednej ruskej, takto zarabat a este sa ludom aj vyhrazat. 😠

hoogy
28. nov 2009

zuzka nas maly tiez robi tap tap tapusky,ale lieska ruky o seba 🙂
ssimi ja som robila statnice mesiac po porode tak viem,ze je to tazke drzim palce na skuskach.

zuzkad
28. nov 2009

sssimi ja si test robit ani nemusim...pretoze na rovinu...v nasej spalne momentalne iba spime nic viac 😝 😝 😝 ked nie ja tak moj drahy je unaveny...a nejak od porodu sa to "posralo" ...takze // nehrozia 😉 😉

sssimi
28. nov 2009

Zuzi lebo ja mám tu istú a za používanú som dala 1800sk a ešte bola aj zadrbana... Tá holka mi aj písla že ako som spokojná, tak som jej odpísala, že stolička je fajn ale musela som ju riadne vyumývať, lebo za každým záhybom bolo jedlo a ona povedala, že ju použili 3x. Pritom aj ten stolík je riadne doškriabaný.

Polohovať sa dá, ale nie je to nič extrémne. Asi centimetrové posuny.

zuzkad
28. nov 2009

lady a nebojis sa...ze ti to nejak daju "vyzrat" ?? ja samozrejme, ze ti drzim paste, ale bud opatrna 😉 😉

hoogy maly tapka hlavne o moje ruky, ale rozumie tomu 😉 😉 a najdolezitejsiu vec som nenapisala...v kuchyni mame velke hodiny a maleho od dna co zacal vidiet ich fascinuju...takteraz uz krasne, ked prideme do kuchyne a opytam sa kde mame hodiny .tik tak ?? Hned zabludi hlavickou na ich miesto ...to ma velmi tesi 🙂 🙂 🙂

mimi21
28. nov 2009

zuzkad, to poznaaaam 😒 ja by som to od porodu tusim na prstoch jednej ruky vedela zratat
doki mi dal aj antikoncepciu, ale uz ju neberem, zbytocne vyhodene prachy 😅 😅 😅

inak dnes mi segra doniesla krasneho vianocneho anjela, tak uz hadam v pondelok aj daku vyzdobu vytiahnem, ked uz aj advent zacina
ale najprv by som aspon v kuchyni mohla okno umyt, aby som mohla nalepky nalepit
a strasne sa mi pacia take velke adventne vence na stol, ale 20 euri radsej na malu miniem 😅

ladywitch26
28. nov 2009

zuzka, tak v nasej spalni tiez iba spime. nam totizto tak vrzgaju struny na matraci, ze mala by sa raz dva zobudila. tak radsej chodime do detskej izby. kym spi mala v nasej. 😀 ale aj tak nic z toho, ked dnes ta mrcha... 😒

sssimi
28. nov 2009

hoggy dik za podporu. Ja som bola na prvej skúške 2 týždne po pôrode... No nie je to nič príjemné, ale zase ľahšie ako štátnice... No ešte tento rok a asi sa na to vydlabem...

Zuzkad hmmm to nie je moc dobré... Ja sa ako tak snažím aj keď som unavená... Najskôr sa mi síce nechce, ale potom som spokojná 😀

hoogy
28. nov 2009

zuzka urcite to ma polohovatelne, na operadle byva taka akokeby packa.

dannynka
28. nov 2009

ahojte 🙂
dlho som sa neukazala neni moc casu ked zavyslacim na FB 😅 😀 😀 😀 😀 😀

inak dnes mame 7-mesiačikov 😵 a moj pokladik uz ako tak zacal sam sediet a uz aj na 4-sa davat mam aj fotto na FB 😵 😵 a v chodítku rajzuje hore dole...potvorka moja 😀

iinuska
28. nov 2009

zuzka, Adamkovi sa zase velmi pacia obrazy v obyvacke.Tiez ked vzdy ideme okolo mu ich pripomeniem.Aj kvety sa mu velmi pacia 🙂

mimi, co sa tyka toho sexu, sme na tom podobne 😵

ladywitch26
28. nov 2009

zuzka, no tie noviny su vlastne taka moja poistka. vsak kto by sa dozvedel, keby cosi? a tu je to ine, tu sa s nikym garda nepara, takze ak sa do toho pusti aj ten futbalovy klub so vsetkymi ich pravnikmi, ktorych si platia, tak budem vlastne kryta. asi to bude najlepsie, co mozem v danej situacii urobit.

inak stanka zatial rozumie jedine slovo, a to "havo". takze ziadna mama alebo oco, ale pes je u nas na prvom mieste. no sme dopadli, ako rodicia... 😀

zuzkad
28. nov 2009

sssimi ja som ju zohnala cez MMB ale novu...mala na vyber tu zltu a ruzovu ci aka to je farba 😝 😝 ..no zajtra budem musiet skusit polohovat ju...uvidim ako mi to pojde 🙂 🙂

mimi ja beriem stale antikoncepciu...dokonca tu co sa berie pocas kojenia, aj ked ja uz nekojim...ale doki povedala, ze ju kludne mozem brat stale...aj ked nekojim...ale casom ju zmenim...neviem ci prave kv.nej mi vynechala mrcha...lebo tieto lieky sa beru v kuse, bez prestavky. Tiez si inak hovorim, ze by som ju mozno aj mohla vysadit, lebo vyhodene prachy su to ...ako pises ty...neviem mam pocit, ze sa ten moj nejak po porode boji mat sex so mnou...vie, ze som bola nastrihnuta a vie ake som mala bolesti si sadnut atd...a neviem, ci to mu nejak nebeha v hlave stale 😖 😖 ...ja len dufam, ze sa to da do poriadku ....

kosska3003
28. nov 2009

ahojte tak malej klesla teplota vecer uz ano nemala ked sla spinkat mala 37 tak preventivne som jej dala este panadol sirup a teraz som bola u svagra na stavbe na jedno pivko svokra strazila keby cosi a nema teplotu aj moc ma uplne cisty tak som taka stastna ze az este cakat na mm kedy dojde od svagra ale asi odpadnem som unavena ☹

iinuska
28. nov 2009

danny, gratulko k 7 mesiacikom 😉

Simi, ja som spokojna, ked mozem aspon trosku pospat 😀 😀 😀 😀

sssimi
28. nov 2009

Zuzkad my sme tak malú naučili kde je mama, kde je tata a už aj nás hľadá po izbe 😀 Suseda si tak malého 10 mesačného vycvičila, že ho šupne do bežky a povie mu dones mi metlu a on už aj práši a donesie ju 😀 😀 😀

Ozaj baby ja som dnes vybavila na Vianoce celú mužovu rodinu. Už len svokor mi chýba 🙂 Som také tie papuče nakúpila-ako pes, žaba, laba.... Ja som si zobrala pandu a sú bohovsky teplučké