Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

juska3
3. dec 2009

pred chvilou sa Alex pozvracal, ale straaaasne, ozvracal seba, mna aj gauc,clovek by neveril, ze taky maly cloviecik dokaze tolko vyzvracat 😝 ...a teraz smrudi gauc, len ma mrzi, ze mal teplaky z takej peknej supravy a ak to nevyjde...ale jedol spenat a tie teplaky boli tiez zelene, tak hadam to nebude vidiet 😉

zuzkaprofant
3. dec 2009

dievcata moj maly mi dnes nic nespi na nervy a ja ma taku migrenu ze brutal boli sme u kamosky a moj maly akoby vymeneni len kukal na deticky a smial sa a doma mi vresti 😠 asi budem musiet stale niekem chodit po navstevach inac to nevidim 😀 😀

neboli vas viacej hlava poporode ako pred mna hej

jamaat
3. dec 2009

zuzka, to je možno tým, že nie si vyspatá, tak ťa hlava bolí.

zuzkaprofant
3. dec 2009

jamat moze byt maly je max aktivny na mna 😀 😀 a asi nam idu dalsie zuby tie lopatecky tak je nervny tak kym vyjdu zase neico aspon pochudnem 😀

co porabate asi kupetebabtka ze moj sa dnes nekupe a k spanku ma tak daleko ze az je fresh ako rybicka

jamaat
3. dec 2009

Ja idem kúpať seba. Tak zatím. 🙂

ludmilabb
3. dec 2009

my sme ulozeni a cakam kedy budem pocut prve kulturne revueee zo spalne....dnes som ju ukladala cez den 4x
vam spavaju deticky asi trikrat cez den, vsak?

zuzkaprofant
3. dec 2009

ludmilab to boli casi ked mi maly aj 4 krat spal teraz mi spi tak max 2 krat po pol hodke neviem po kom to dite je ale po mne amuzovi nie mi spime velmi radi

aj vase deti vkuse rozpravaju ked jedia moj vkuse meme meme a nie zeby jedol a ked mu nedam tak ma nervu ze co mu nedavam tak ho krmim a on keca a prska jedlo zase mozeme vsetko prat dobre ze mame dlazbu vsade 😀

kosska3003
3. dec 2009

no Marika uz spinka tak ja idem vegetit aspon dve hodinky

ludmilabb
3. dec 2009

zuzkap aj moja blaboce najradsej pri jedeni...a zacina plut a robit bubliny, cmula si palec a obzera si ruku z jednej strany z druhej a ked su ju uz dlho obzera tak jej nad hlavickou zasvieti taka malicka ziarovcicka a objavne si ju da do ust 😀

iinuska
3. dec 2009

ludka, vacsinou spava 2x, ale dnes bol hore uz od 6.15, tak spinkal 3x.Aj to len 2x pol hodku a raz 45 min 😒

zuzka, Adamko pri jedeni hovori nam, nam, 😀

iinuska
3. dec 2009

jamaat, my este asi 1x tento mesiac na vianoce 😀 😀 😀

sssimi
3. dec 2009

Ludka malá mi spáva 3x niekedy 2x zväčša je to do kopy 3 hodiny, ale napr dnes spala dokopy len 1,5 hodiny.... A dobu bublinkovania máme za sebou.... Palec cmúľa už dosť dlho, ale plujeme o dušu... A bije všetkých naokolo a hlavne mňa... Hneď mi takú prisuší, že až..

hoogy
3. dec 2009

no tak to mate vesele pri jedeni,ako som pisala nas maly je hlados a on mi vzdy chyti lyzicku a pcha si ju do pusi a potom si prstikom z nej dava jedlo do pusiny....ale dnes objavil,ze aj do kelimku s jedlom sa da dat rucicka a je to velmi zaujimave 😀 najhorsie je ked jeme spenat tie male kusky su uplne vsade minule som nasla este aj na stene 😀 😀 😀
my spime dva az tri krat denne. rano sa budi o pol piatej a za pol hodku zaspi a potom vstavame o pol 8. a potom zaspi dva krat na hodinku a pol.ked spi kratsie tak este aj treti krat zalomi.ale niekedy je vazny boj ho uspat 😠

jamaat
3. dec 2009

iinuska, no asi nebudem kaziť priemer. 🙂

Emka začala papať priam ukážkovo. Nerozpráva, nepľuje, len pusu otvára ako vráta a za 5 minút má aj zjedené. Dnes mala jeden krumplík a hrčku špenátu.

kristiniatko
3. dec 2009

my spime cez den 3x. cas spania mame rozny. predty spavala 45 min. tera 1,5 hod. rano sa zobudi okolo 6.30, za 45 min. chce spat znova 1,5 hod, potom do 2 hod. spime zas 1,5 hod. a poobede vonku v kociku 30 min. aby este vydrzala d 20.00, kedy zalomi.

mystery7
3. dec 2009

no, nas vtstava kazdy den inak, takze od toho aj zavisi kolko spi cez den. Dnes spal 3x co je nas rekord.
co sa tyka jedla, tak z ukazkoveho dietata -papaca sa stal maly pluvac a prskac. Ja mam jeho jedlo vsade. 😀
a aky spenat davate? mrazeny? Chcely by osm skusit

kristiniatko
3. dec 2009

jamaat - to mas super! nasa papa uz asi mesiac, ale stale rovnako podla mna malo. mozno 40 ml a neviem kto to tu pisal, ze spieva pri krmeni, tak som skusila aj ja a zabera to aj u nasej. vtedy len kuka a otvara poslusne usta 🙂

dm1
3. dec 2009

zdravim!!!! mne sa dnes podarilo zase upiect malemu zemiaky som ho fotila a zabudla som na ne 😠
a nemali sme doma uz dalsie tak som cukinu zahustila kasou a som si myslela ze to ani nezje ale spapal vsetko

ale od 2 je hore a este stale kukuckuje. vobec nespal nechapem. teraz je taky unaveny ze nevie zaspat

kristiniatko
3. dec 2009

mystery7 - aj nasa bola velky papkac, ale ked sa preslo na prikrm, tak len aby sa nepovedalo. mliecko chce stale. ako keby vedela, ze trochu treba spapat a potom sa dotlacim mlieckom. 😒 len aby som mala dost 😒
tiez mame pluvaca. nakoniec vzdy zacne pluvat a prskat.

hoogy
3. dec 2009

krisiniatko aj ja malemu spievam alebo ho inak zabavam 😀
mystery no ja mam domaci,ale skus zhnat take mrazene listy.ze vraj ta drt by sa nemala lebo moze obsahovat mlieko 🙂

kristiniatko
3. dec 2009

dm1 - chudatko male ☹

kristiniatko
3. dec 2009

hoogy - no aj u nas zabera spev. 🙂 ostatne nie. lebo hocico jej ukazem da do pusy.

musenko
3. dec 2009

ahojte, aj my sa dnes ozyvame, maly bojuje s poduskou, je taky rozblazneny nie a nie zaspat.
no, my s jedlom bojujeme, maly hrozne papa prikrmy, proste prska a pluje na okolo a ide tymi malymi prstekmi do misky, len v tej puske mu toho moc nezostane 😖 a potom by mi zozral cele prso, tak ako ma teraz zacinaju boliet, ma neboleli tusim ani na zaciatku ☹
rano vstava okolo 6 -7, cez den spi zvycajne 2-krat, z toho raz si pospi aj 2 hod ten druhy krat ako kedy, niekedy 1 hod, niekedy menej...
inak odkaz pre nikuniku, ani my este nemame ani jeden zubok, vraj mm mal zubky neskoro, tak bude po nom...ani sa nam len dasienka nebeleju, a tiez mava nalady, ze je umrncany cely den a nic ho nebavi, a vravia na okolo ze to kvoli zubkom, ale akym?!

kristiniatko
3. dec 2009

mystery7 - ja som dala mrazeny taky bio. maly ho u nas v kauflande

kristiniatko
3. dec 2009

musenko - veru s tym papanim to pozname. neviem kedy sa rozpapa. ☹

jamaat
3. dec 2009

Ja mám špenátové listy dávkované v malých guličkách a je to tesco značka.

ladywitch26
3. dec 2009

tak ja pridam tiez ohladne jedenia, ked papa ovocie, tak to zhltne vsetko za par minut, len otvara pusu a hned prehlta. ale so zeleninou sa uz bavi.obcas pluje, obcas mi ruku do misky alebo do lyzicky stihne namocit a v sekunde ju poutiera bud do seba alebo do sedacky a najnovsie ma fintu, ze pocka,kym nema plne usta a potom do nich napcha este aj podbradnik. tak vyzera ako po boji vzdycky.

simi, aj moja mala bije, dnes mi taku dobru zavesila rovno cez oko, aj nechtami, ze mi este dobru hodinu slzilo. a najradsej ma, ked nas stipe do krku. stisk ma riadny a boli to teda bohovsky.

ladywitch26
3. dec 2009

aj u nas zabera spievanie pri papani, alebo ked zacne vymyslat, tak robim na nu opicky a ked sa zasmeje, tak jej tu lyzicku rychlo vtasim do pusy 😀

hoogy
3. dec 2009

musenko ani mi este nemame zub a tiez mava maly svoje nalady a pripisujem to zubom,ze vraj to trva aj ked ma tay den a dotknem sa mu dasienka tak ho zaboli. aj moj mm mal neskoro zuby tak asi tiez bude po nom.

kristiniatko
3. dec 2009

jamatt- videla som foto z Mostenice, mas tam malu v klokanke ci ako sa to vola. do kolko kg tam moze byt? rozmyslame, ze ci nekupit, ale nas odhovaraju, ze uz je neskoro, ze ma bude boliet chrbat, ked nasa ma asi 8,5 kg. 🙂