Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

dm1
6. dec 2009

kukam ze mrtvo cely den treba to tu rozhybat

my sme boli u nasich na obed lebo mm rano zobral maleho k sebe a ja som drichmala do pol 11 a zavolala mi akurat mama ze ked nemam este navarene mame prist na obed k nim. tak super aj som si pospala a este som ani varit nemusela

iinuska
6. dec 2009

no tak to ru roztociiiiiiime 😀

dm, tak si to vies pekne zariadit. 🙂 Ja som bola dnes presny opak, manzel bol v praci, takze od rana od 6 som na nohach, navarit obed, a este som bola poobede 2 hodiny s malym vonku. No mam ja dost

hoogy
6. dec 2009

tak to je dobre...
my byvame zatial u nasich a ja tiez zboznujem ked si maleho sobotu rano zoberu maleho k sebe a my s manzelom spinkame.ale ja som nejak blbo nastavena a neviem spat dlhsie ako do 9 ☹ ☹

sssimi
6. dec 2009

Cavte.... My sme konečne uspali malú. Dnes bola 4,5 hodiny v kuse hore 😕 a nespravilo jej to moc dobre... Pri zaspávaní plakala - sa jej nedalo zaspať....

hoogy
6. dec 2009

akurat som sa vcera stretla s kamoskou z cvicenia tehu a hovorila mi taku vec ze jedna kocka dostala taku poporodnu depresiu,ze vyskocila z okna. je to sice od veci,ale fakt ma to dostalo,ze niekto sa moze az do takeho stavu dostat

hoogy
6. dec 2009

ssimi ani mi nehovor nas maly dnes spal iba dva krat a do kopy to bolo 1,5 hodinu a to bol hore od pol 8.snad v noci pospi

dm1
6. dec 2009

hoogy sak co by som za to dala keby som aj do 9 kazdy den mohla spat 😉

hoogy
6. dec 2009

dm jaj to nie kezdy den ☹ ale tiezby som chcela.oni nas len v sobotu omilostia 😀 😀 inak sme pod nadvladou nasho drobca.

hoogy
6. dec 2009

baby chystate sa niektora na nejaku zimnu dovolenku medzi sviatkami? alebo aky mate program na doma? lebo my chodime zvacsa na dovolenky,ale tento rok to nejak nevyslo tak sa snazim nieco naplanovat aby sme sa neukusali nudou 🙂

hoogy
6. dec 2009

baby co FBkujete?

dm1
6. dec 2009

hoogy nechystame sa nikde skor tak na jar by sme chceli ist do tatier na nejaku chatu no uvidime ci to vyjde

asi sa superstaruje

hoogy
6. dec 2009

dm a mate nejaky specialny program vymysleny? no jasne superstar. tak ja asi pojdem hajat.zajtra sem mrknem.papa 🙂

jamaat
6. dec 2009

Superstar je dnes o ničom. Teda o Michalovi Davidovi. 🙂

Dovolenka zatiaľ ee.

hoogy
6. dec 2009

jamaat suhlasim,ze o nicom🙂

iinuska
6. dec 2009

Podla mna uz by superstar nemali davat. Z roka na rok to je vacsia slabota. Najlepsia bola 1, mozno este 2...

dm1
6. dec 2009

hoggy myslis na vianocne sviatky? ak ano tak my sme na vianoce u svokry a na druhy den ideme k nasim bude tam aj sestra s rodinou a tam zostaneme asi az do noveho roku

ludmilabb
6. dec 2009

hoogy aj ty si na FB?

ludmilabb
6. dec 2009

my ideme na sviatky k svokrovcom ale silvestrovat budeme asi doma, Silvester bude zaujimavy som zvedava ako bude Sofia zvladat petardy o polnoci

jamaat
6. dec 2009

My budeme doma aj na Vianoce, aj na Silvestra. A mamy a svokry chodia k nám. U nás je to tak opačne. 😕

iinuska
6. dec 2009

25 pridu manzelovi surodenci so zenami a detmi a ich detmi k nam, teda k svokre a 26 ideme k mojej mamine, tam sa stretneme zase z nasej strany s mojimi surodencami,, synovcom a jeho zienkou.Tudom?

ludka, tak na silvestra som aj ja zvedava... Jedine, co som rada, ze oproti jednemu chalankovi sa narodila dcera, tak dufam nebude robit bordel, lebo on na Sivestra zvykol vybuchat celu municiu. 😀

kosska3003
6. dec 2009

no tak ja neviem kde budem na vianoce ak pride mm domov tak doma v trojci ak nepride tak ujdem ku mame a silvestra doma kde inde z okna kuknem ohnostroj a pojdem spat
a my sme mikulasa neoslavovali ani len vcera sme dostali cokoladu a to je vsetko lepsie to bude ked bude vacsia a tatino bude doma

juska3
6. dec 2009

caute kocky 🙂
tak my sme doma zo stredneho slovenska, babka sa vytesovala cele dva dni, musim povedat, ze som si celkom oddychla aj ked som chodila spat dost neskoro, takze som toho moc nepospala 😎

My sme na Stedry den doma a dalsi den ideme k nasim, tak ako kazdy rok a kde budeme na Silvestra este netusim.

hoogy
6. dec 2009

inuska tudom 😀
a na toho silvestra som aj ja zvedava.preto sme radsej zostali doma.ale myslela som skor nejaky program medzi sviatkami. ked sa uz nechodi po rodine...

hoogy
6. dec 2009

ludmilka som na fb. ked chces daj si vyhladavat Martina Pokorna a mam tamtu istu fotku ako tu na konikovi....

jamaat
6. dec 2009

hoogy, nenašla som ťa na FB.

juska3
6. dec 2009

hoogy, ja som ta nasla, posielam ti request

hoogy
6. dec 2009

jamaat Martina Pokorna je tam viac mam tam tu istu foto.
juska dobre potvrdim si ta

juska3
6. dec 2009

jamaat, na tretej alebo stvrtej strane

juska3
6. dec 2009

jaaaj tak je to druha strana

dm1
6. dec 2009

hoogy tiez som si ta pridala 😉