Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

hoogy
6. dec 2009

zuzi mala si pekne saty na svadbe akurat pozeram foto. 😉

juska3
6. dec 2009

hoogy, krasne fotky na FB....Alex ma take iste kratke nohavice ake ma Martinko na tejto fotke 🙂

hoogy
6. dec 2009

dakujem, tie modre? tie su perfektne v tescu som ich kupila.
dm uz som si ta pridala 🙂

juska3
6. dec 2009

hoogy, diky

dm, ty si Danka Malichová?

hoogy
6. dec 2009

aj ja som konecne prisla na to coho je skratka dm 😀

emode
6. dec 2009

ahojte,
















































































Ahojte, hlasim sa po strasne dlhom case aspon tak sa mi zda ...

😀 mi to tu nejak blbne ... sme boli 4 dni na tej nasej chajde na Donovaloch, 1x 😀
sofia prvu noc dost buntosila a hlavne sa zobudila a nevedela kde je ale potom uz stale lepsie ... no my sme sa riadne namakali este vcera o jedenastej som fugovala dlazbu pod kachlami 😖 sme sa nezastavili s mm ale uz sme to tako tak dali do obyvatelneho stavu ...

hlasime sa aj my k stvornozcom 😀 uz vo stvrtok sofia pekne na styroch hlava dole a kazdy den pridava rozne vykony normalne za 4 dni urobila fakt velky pokrok 😀 asi jej prospela zmena prostredia ...

my papame uz 3 prikrmy nejak extra predpisovo nejdeme skor sa riadim podla malej ... papa zeleninku na obed maximalne tak 100 na olovrant ovocie, struhane jablcko s bananom, alebo len jablko alebo vyzivy, uz sme mali aj slivkovu aj marhulovu ta je super a frutapuru ma uplne najradsej ... a vecer kasu tak okolo 120 ... papame aj kukuricne chrumky hlavne ked chcem aby este nieco zjedla tak vystihujem chvile ked si sama vklada chrumku do ust a rychlo jej strcim lyzicku 😉 ... no nadsena nie je ale nevypluva a negrcka ...

jamaat ticha domacnost obcas prospeje 😀 ale kto zacne prvy???

dm1
6. dec 2009

emode a ako vam ide cvicenie?

juska ano to som ja 😉 . ja som uz nevedela aky nick si mam dat vsetko mi davalo ze uz je tak som dala dm...

hoogy
6. dec 2009

emode ja mam tiez pocit,ze nas maly robi pokroky zo dna na den. mne sa zda ze je aj taky vnimavejsi.

jamaat
6. dec 2009

emode, tichá domácnosť je stále a ja začať nemienim. Ja som chybu nespravila.

hoogy, no keď ja krepaňa som nezistila, že je tam viac stránok 🙂

sssimi
6. dec 2009

Baby moja asi bude rovno chodiť. Na štvornožkovanie to nevidím. Ona by stála celí deň a keď ju postavím pri gauč ona sa chytí a pekne stojí aj 2 minutky potom sa začne obzerať a vykrúcať. Ja som tiež nevedela štvornožkovať...

kosska3003
6. dec 2009

no a je po superstar nic moc este kuknem particku a idem spat radsej

kosska3003
6. dec 2009

hoogy som si ta pridala aj ja na FB

no moja tiez nestvorkuje nepretaca sa len sa da na bok ale uz sedi zase tak neviem kazde dieta je ine 🙂

emode
6. dec 2009

sssimi nasa zas stat vobec ... nechape co od nej chcem ale zas to len tak zo srandy ... jasne ze ju nestaviame 😉

jamaat pravdu mas 😅 len chlapi si tazko priznavaju chyby ... 😠

sofia sa zatial len tak hojda ci peruje na tych styroch ale je podarena 😵

dm cvicit ideme v stredu prvykrat 😕 sa trochu aj bojim ako to zvladnem 😖

emode
6. dec 2009

hoogy aj vnimavejsie su ... jasne ... hlavne dost jasne da najavo, co nechce 😀 alebo ked ju niekto odo mna chce zobrat na ruky tak normalne zahlasi e-e--e

dm1
6. dec 2009

emode neboj zvladnete to. my ideme zajtra TN rehabilitacnej

emode
6. dec 2009

kde ste vsetky???
teda okrem jamaat ta cita 😉

ludmilabb
7. dec 2009

ja som uz hotovaaaa, vcera vecer som si isla k malej lahnut a len som otvorila dvere na spalni sa prebrala a reeev ani cumel ani prsnik, nic poplakala si zaspala, o nejakej druhej sa prebrala nakojila som ju zaspala, o piatej sa zase zobudila, isla som jej dat prso potrebovala som ju ale presunut a ona taky amok ze som sa jej dotkla, predtym jej to nikdy nevadilo! a teraz reeev ani neprestala tak som ju musela prebrat, so zatvorenymi ocami jacala...tak sme hore uz hodinu....ja asi potrebujem nejaku odbornu pomoc, to spanie je cele naprd. Zaspat sama nevie, v noci jej uz kojenie nestaci, vsetko jej vadi a my sme doma na nervy este sa kvoli tomu aj hadame lebo mm ze som ju tak naucila, ze chce byt na rukach tak teraz to uz asi tazko zmenim alebo ju ucit ze sice bude na rukach ale este predtym nez zaspi ju ulozit a nejako sa k tomu dopracovat alebo skusit tu metodu co je v knihe. Ale ja ked ju idem ukludnit ma este vacsie nervy, chytenie za ruky a pohladkanie ju vytoci....uz neviem kde robim chybu ale uz som zufala ☹ ☹ ☹ to bude den

zuzkaprofant
7. dec 2009

dobre ranecko prajeme mi sme hore uz od 8 maly ako stale 4 krat v noci papal tteraz kasu mi nehcce no co uz vymysla sedii tu v sedacke pri mne a pozeame markizu aspon takho abavim leboa ni najest by sa mi nedal dnes u nas prisi tak vonku sa nejde ale musim poprat tak snad nieco aj pospi aby som mohla ist dat prat lebo nerada ho taham do pracovne

jamaat
7. dec 2009

ludka, možno by ozaj bolo dobre skúsiť ju dávať do postieľky. Teraz keď ti reve aj vo veľkej posteli, tak to máš jedno, keď bude revať aj v postieľke.

Dobré ráno.

iinuska
7. dec 2009

dobre ranko, no u nas noc blba, maly ked spal 2 hodiny v kuse, tak to je vela, kazdu chvilu bol hore. Hlava ma boli, teraz je hore od pol 8,zaspaval pri kojeni, a ako som ho dala do postielky, ocka otvorene. Tak som ho nechala, ale zacal tam vymyslat, nozku si zasprajcoval medzi drievka, no, na spanok to nevyzeralo, tak sa teraz hra na deke.

U nas je hnusne pocasie, prsi a 3 stupne, hroza. No na prechadzku to nevyzera, neviem ,ako to bude s dnesnym spankom. Uz sa bojim, ze si zvykol len vonku v kociku spat 😒

hoogy
7. dec 2009

ludmilka a keby si ju nechala vyplakat? moj maly sa tak jeduje niekedy ked ho uspavam na rukach a v postielke nezaspi tak ho necham par minut sameho sa pojedovat v postielke potom ho zopberiem na ruky a zaspi skoro hned. aukladam ho tesne predtym ako uplne natvrdo zaspi. skus mozno to pomoze. ako matko neplace len sa jeduje,ale sem tam uz aj ja mam nervy a proste ho necham tak. deti to potom citia,ze aj my sme nervozne a takto sa ukludnis a zacnete od zaciatku.

iinuska
7. dec 2009

no nemame to lahke s tymi nasimi detuskami 😅

hoogy
7. dec 2009

no my sme sa museli prestahovat do vedlajsej izby lebo sme striekali proti plesniam a smrdi to...tak maly bol vykolajeny z toho a vstal uz o 4. ale zaspal tak za pol hodku a potom som nevedela ja zaspat lebo som stirehla,ze sa kazdu chvilu zobudi. a on si potiahol az do pol 8. dnes ideme plavat tak zase si poobede dobre pospinka. ta voda ho vzdy znici 😎

hoogy
7. dec 2009

inuska mas pravdu,ale co by sme bez nich robili 🙂 😝

zuzkaprofant
7. dec 2009

moj spinka tak som uvarila polievocku spratala veci keby som vedela ze tak dlho bude spat idem si aj ja lahnut

hoogy
7. dec 2009

zuzka no aj ja niekedy nejdem spat lebo myslim,ze maly moc nepospi a potom chrni aj dve hodiny 🙂 a ked si idem lahnut tak za pol hodky je hore,zakon schvalnosti

iinuska
7. dec 2009

hogy, u nas je to s tym spankom tak isto

mimichodom, od rana este nespal. Ani na dalsi pokus. Stale v tej postielke vymysla.Tak som ho teraz skusila dat do cestovnej, tak nechapal 😕

iinuska
7. dec 2009

ja s varenim nemam robotu, mame od vcera. 😝

jamaat
7. dec 2009

Čafte. Čo to tu emode za priepaste urobila? 🙂

Emka spí už hodinu a pol, nechápem! Aj noc bola super, tentoraz aj bez mrnčaní zo spánku. Ale ja mám pocit, že som po takýchto dobrých nociach ešte ospalejšia 😅 .....asi to bude tým, že keď zaspím hlboko, tak sa ťažšie potom preberám.

iinuska, Emka keď mi zaspáva pri kojení, tak to je prúúser, to ju vždy budím. Lebo ak zdriemne čo len minútku, tak ona to potom berie, že predsa spala a je vyspatá. A z normálneho spánku je potom veľké nič. Musí zaspať len v postieľke.

jamaat
7. dec 2009

To moje dieťa je v dosť veľa veciach opačné ako ostatné detváky. Asi bude divná po mne. 😀

Aj ja mám obed zo včera. Joooj, ako dobre!