Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ludmilabb
14. dec 2009

tak spala polhodinku a teraz potiahneme do siedmej, pol osmej
kazdy den sa ju snazim ukladat v rovnakom case aj ked raz spi dlhsie raz kratsie uvidime ako to pojde dalej, cez den ju ukladam len dvakrat

ludmilabb
14. dec 2009

nika v poslednej dobe je tu stale takto pomenej prispevkov, kazdy mame kopec roboty so svojimi detuchmi a Vianoce idu

ladywitch26
14. dec 2009

caute zeny, tak ma ide urvat dnes.sefka mi povedala,ze buduci tyzden budem robit od osmej do piatej,cely tyzden, vratane stedreho dna.takze veceru komplet bude chystat muz.no porazi ma. a v stredu mavam volno,ale aj to mi zrusili,takze makam.no fasaaaa 😠

jamaat
14. dec 2009

ludka, ja ju stále ukladám podľa toho, ako si pýta. A aj keď spáva teraz aj vyše hodiny, tak to vychádza na tri razy. Teraz zase zaspala. Takto poobede, keď je už tma, tak jej nechávam svietiť malú lampičku, lebo tma jej asi vadí.

lady, no nie je to bohviečo, ale tak po Vianociach a Novom roku bude hádam voľnejšie.

ladywitch26
14. dec 2009

jamaat, to po vianociach bude zasa pohoda, len keby mi sefka dala vediet trochu vcassie, ze mi narube az tolko hodin. to este nemam ani poupratovane vsetko, ani napecene, ani ozdobene. zatial mam len kupelnu na poschodi. dnes chcem aspon jednu izbu este stihnut, ale mala spi, tak nechcem buchotat.

iinuska
14. dec 2009

ahojte,

Adamko spapal jablcko s hruskou, chutilo mu. Ja neviem, on stale otvara pusu, az sa mu bojim tolko davat, aby mu potom nebolo zle

lady, no nejako to budes musiet stihnut. A co aj ked nebude na 100 percent poupratovane, sviatky budu aj tak... 😉

ladywitch26
14. dec 2009

inus, ved hej, minuly rok som prisla na stedry den o stvrtej a o piatej som este zdobila stromcek 😀 ale teraz chcem kvoli stanke vcassie. alebo sa na to vykaslem a zacneme oslavovat vianoce ako iri, az 25.decembra

jamaat
14. dec 2009

lady, a čo také sa stane, ak nebudeš ma dokonale vyupratované? Nič.

ladywitch26
14. dec 2009

jamaat, vsak dokonale vyupratovane som nemala este v zivote. resp. raz, ked som bola v porodnici a bola tu moja mama. muz bol vtedy so mnou skoro cele dva dni a mama sa strasne nudila, tak som skoro dom nespoznala, ked sme prisli s malou z porodnice 😀 len chcem uz nejaku vyzdobu dat na parapetne dosky aspon v obyvacke a chodbe, a to najskor musim okna umyt a prach poutierat. a ked uz poutieram prach, tak to rovno mozem aj dlazku pozmyvat, atd atd.

jamaat
14. dec 2009

Veď výzdobou ten prach a špinu zakryješ 😀

ladywitch26
14. dec 2009

no ved hej, keby som neutierala prach aspon pol roka, tak tie chumace prachu by vypadali skoro ako chumace snehu, by som nimi mohla vyzdobit betlehem 😀
len aby som nakoniec este neskoncila v posteli. nejako mi je biedne a zacina ma boliet hrdlo. ja som vedela, ze som nemala pit to bacardi s ladom 😠

emode
14. dec 2009

ludka vy ste zacali papat neskor a zjete toho viac mne sofia nezje na 1x viac ako nejakych 80 ako kedy ... aj podla toho co jej chuti ale ked isli zuby tak zjedla len par lyziciek a zistila som ze jej vadilo ked to mala teple chcela len studene ... pochopitelne 😲

iinuska
14. dec 2009

emode, aj ja som si vsimla, ze Adamkovi teraz vadi teplejsie

ludmilabb
14. dec 2009

ja som robila hruskovu vyzivu dnes a dala som aj malej pred chvilkou okostovat strasne jej chutila ani som cukor do nej nedavala a sladka bola dost. Tri lyzicky som jej dala viac nie, lebo neviem ako jej sadne popripade nesadne.

Erika som myslela, ze Sofia ti viacej spapa a kase jej vecer este davas?
ja malej davam teplejsie

a dnes sme mali vyborne rano, mm z prechadzky so psom dotrepal domov policajtov a zaplatili sme 5 euro lebo nemal pri sebe ten pliesok ze sme zaplatili dan za psa ale doma,tak im ho ukazal ale aj tak sme zacalovali 😠 to je uz aka nahoda 😖

iinuska
14. dec 2009

ludka, keby si radsej ine veci vsimali

jamaat
14. dec 2009

ludka, daň za psa? Takže nie očkovací, ale ten druhý pliešok od obce???

monkap
autor
14. dec 2009

lenka uz spi, som zvedava aka bude noc, lebo ta predchadzajuca bola "vesela" 😖

ludmilabb
14. dec 2009

Janka ano ten strieborny, ockovaci mame na obojku

mystery7
14. dec 2009

ahojky kocky
ktora z vas pisala, zo objednava krnceky s fotkou? aj ja chcem objednat len dufam, ze mi ich stihnu dodat 😅 neviete aka je dodacia doba?

ludmilabb
14. dec 2009

a ze normalne za nim utekali a fotili ho aj Blaziku pustenu, mm povedal ze ak by natocil video tak by sa viaceri pobavili ale zato buzeracia cista lebo na zaciatku riesili ze nie je pes na vodzke, ked mm vysvetlil ze mame cviceneho psa zachrannara tak chceli vidiet ockovaci preukaz a nakoniec povedali, ze by ani nevadilo ze bol pes pusteny 😅 ale ze nemal so sebou ten pliesok od mesta...proste nieco si najst museli, hajzli 😠

ludmilabb
14. dec 2009

mys ja som si bola dat dnes spravit ale normalne do kamenneho obchodu u nas v BB

jamaat
14. dec 2009

ludka, no tak to ozaj len aby niečo našli. Na dedine hádam nikto nebude takto blbnúť.

hoogy
14. dec 2009

caute kocky idem zehlit tka len na skok.
ludmila inak ked chces davat fotky cez www.happyfoto.sk mavaju akciu dost casto na fotky a stoje 0,06 eura za kus. my sme takto dali uz strasne vela spravit a stalo nas to malo.len aby si tolko neplatila za fotky 😀
tak dobru noc vam prajem

juska3
14. dec 2009

caute kocky, tak nam zase skoncilo kludne obdobie, zase uraduju zuby, uz mu presvitaju horne dvojky, dnes to mal az do modra a az zuril, co ho to bolelo. Dentinox moc nepomaha ☹

Dnes sme boli v poradni a vazi 9 320 g a meria 72cm, takze uz menej pribera, ale aj tak na nosenie je to dooost, mam pocit, ze o chvilu budem mat na boku preliaceninu 🙂 co som ho dnes cely den nosila.

Emode, ani Alex toho moc nepoje, ked zoberem, ze uz skoro dva mesiace je na prikrmoch, tak je stale take iste mnozstvo, ale akosi to zatial neriesim.

iinuska
14. dec 2009

juska, peknu vahu ma Alex. My mame vo stvrtok, tak som zvedava

Adamko toho zje dost, ale aj tak mam stale pocit, ze to prso mu chuti najlepsie 😀

ludmilabb
14. dec 2009

a ja mam pocit ze Sofii chuti najviac prso v noci, vyslovene sa po nom hodi akoby tyzden nejedla 😀

no a na zubale co odporucate okrem Dentinoxu

jamaat
14. dec 2009

Čo som študovala tému o geloch na zuby, tak ma zaujali najviac Dentinox, Calgel, Dologel.

ludmilabb
14. dec 2009

ja neviem ci mam nieco kupovat dopredu

jamaat
14. dec 2009

Ani ja som ešte nič nekupovala.

sssimi
14. dec 2009

Ahojte.
My sa chystáme do poradne zajtra, ale dnes som ju šupla na dig. váhu a že 7,2kg tak som zvedavá ako to bude s originálom 😀