Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
27. dec 2009

ludka, keď si len chytala nohy, to bol ten lepší prípad 🙂

mimi21
27. dec 2009

ja som dnes v tej kose prebalovala malu v aute...
a zistila ako super je stat, tek teraz by uz len stala, aj ked ju taham do sedu, tak nohy uz ma nasponovane a rovno sa postavi
uz sa parkrat postavila aj sama, uz nech len zacne behat a mam sa po chlebe 😅

zuzkaprofant
27. dec 2009

mimi neboj to zacne.xixiix.. moj od kedy lozi tak ho nahaname po obyvacke ale aspon pochudnem 😀 😀

jamaat
27. dec 2009

No riadne sa vám detváky na nohy stavajú. Emka zatiaľ nič. Ale matrac jej už dám asi nižšie.

kosska3003
27. dec 2009

ahojte tak vy mate uz problemi s prebalovanim ja nie mne sa mala ani nepretoci len si nohy papa ale uz ma to pajedi ako pisete ze vase deti lozia stoja a ine veci a moja nic ta je tu boduje len vo vahe asi
aj ja mam dneska taky blby den dneska mi tatko oznamil ze segrenka co rodila ako ja v maji ma maleho choreho sa jej prestal hybat a zistili mi nador na chrbtici no az ma smrt preskocila chudatko male este ze tie nase dietky su zdrave a ze nas trapia len horucky

mimi21
27. dec 2009

no mne sa mala plazi, da sa na kolienka, ale nevie sa pohnut, len sa hojda, dopredu, dozadu

inac stale este nemame zuby, je tu este niekto bezzuby???

zuzkaprofant
27. dec 2009

mimi neboj to stym zacina lozenie

koska to mi je lluto ☹

jamaat
27. dec 2009

mimi, ešte je nás tu pár bezzubých. 🙂

ludmilabb
27. dec 2009

a mne Sofia cuva ako racica

mimi21
27. dec 2009

kto je jana stumart na FB? a este nejaka kvetinka?

jamaat
27. dec 2009

mimi, vidno, že si tu nebola 🙂 ...........To sme my dve s Nikou, máme nové kontá kvôli vecičkám na predaj.

zuzkaprofant
27. dec 2009

jamat to jake veci predavate od lady co vam poslala?

mimi21
27. dec 2009

ahaaaaaaaaaaaaaaaaa, no pekne .... a ake vecicky predavate?

hoogy
27. dec 2009

mimi aj nas maly to robil a za chvilku sa rozbehol, to bolo zlate obdobie
kosska neboj ona schudne ked sa zacne hybat...ja mam zase problem ze musim maleho stale cgat niecim lebo uz tri tyzdne nic nepribral.on totiz ked je hore tak sa postavi na nohy po case si sadne a zase na nohy sto krat za den... a je mi to luto s tym babom ked nieco take pocujem tak sa tak bojim o toho mojho drobca...
my sme nemali zuby ale teraz za 2 tyzdne nam 2 vyliezli. tak snad aj vam vylezu

mimi21
27. dec 2009

baby a co ste podostavali od jeziska? teraz myslim na vas, nie na detvaky 😉

mimi21
27. dec 2009

inak jamaat este k tomu ekzemu - mala to ma vlastne uz len na chrbatiku, inde jej to zmizlo

sssimi
27. dec 2009

Ahojte.
Moja malá sa konečne riadne rozbehla v bežke. Strašne ju láka stromček. Už mala aj žiarovku v ústach a celá svietila 😀
Moc ju to tam baví. Hneď sa začne rehotať keď ju tam dám.

Inak už perfektne sedí. Loziť veru nebude. Len sa preguluje.

V poslednej dobe máme ťažšie noci. Aj keď kojím len 1x, tak sa malá často budí. Bývam hore aj 10x. Stále pýta dudlík, ale neva...

Kočky už ste uvažovali nad Silvestrom? Myslíte si, že detičky nám tie rachoty prespia? Ja sa toho obávam.

sssimi
27. dec 2009

Mimi ja som dostala trigovicu, sukňu, odvlhčovač vzduchu, sprcháče, šalku a sypaný čaj, kabelku a nejaké korunky. Tento rok bol bohatý Ježiško. Asi som mooooc poslúchala 😀

jamaat
27. dec 2009

zuzka, mimi, od lady veci. Veď pozrite albumy na tom konte.

No ja som dostala nepremokavé športové gate, podložku pod notebook, knihu a cingajúci stromček "anjelske zvonenie"

hoogy
27. dec 2009

ssimi u nas sem tam uz aj teraz rachotia a maly si to vobec nevsima tak snad to bude dobre aj na silvestra. preto sme ani nesli na dovolenku nech je chudacik aspon doma ked ho uz strasia 🙂
ja som tiez toho podostavala kopu oblecka, knizky, kozmetiku bolo to necakane bohate....

hoogy
27. dec 2009

inak baby ako ste pisali o tom prebalovani ja musim maleho prebalovat po stojacky. ide to stale k horsiemu. a ked aj nevresti ked lezi tak sa mi zvacsa odplazi prec....

emode
27. dec 2009

ahojte,
priat vam stastne a vesele je uz neskoro, ale dufam, ze ste vsetci zazili prijemne chvile ... 😕
my sme prisli len dnes vecer, tradicne hore na Donovaloch, aj stromcek sme si doniesli domov 😅

mame 4. zub ale bolo to narocne a asi jej idu aj dalsie lebo dnes v noci a cez den sa nedalo s nou vydrzat ... ale este sme boli u svokrovcov rozbalit dalsie darceky tak sme mali taky druhy stedry vecer 😅

jamaat ja som dostala snowboardove gate nove lebo do starych sa nezmestim 😅

jamaat
27. dec 2009

emode, ďakujem za SMS, ja som vinšovala všetkým na FB, tak aj tebe 🙂 .........Ja sa zmestím, ale prechodné nepremokavé som nemala, iba zimné.

mystery7
27. dec 2009

ahojte,snad ten vreskot aj u nas sposobuju zuby,aj ked zatial nemame este nic.↲Ja som dostala kopec oblecenia a trochu kozmetiky a . . . super darcek-telefon s dotykovym displejom 😀

mystery7
27. dec 2009

co sa tyka toho prebalovania, aj u nas je to boj. Zaujima ho vsetko dookola,len nie lezanie na chrbte. Obliekanie a hlavne ciapka je na nervy. Mojmu mm dnes maly zavrieskal tak do ucha,ze mu az v nom zalahlo.

ludmilabb
28. dec 2009

Ahojte, dobre ranko 😉 ja som dostala pod stromcek termostanicu lebo som ju velmo chcela, tiez kozmetiku a peniaze od mojich rodicov, oni nevedia co nam maju kupit tak to riesia takto

mys podla mna to budu zuby 😝

hoogy tvoj maly uz stoji, som skoro odpadla, Sofia ani nesedi 😅 cela je taka este nie uplne pevna, hlavicka jej na brusku este kvecka a furt "oddychuje" hlavou dole

iinuska
28. dec 2009

dobre rano,
ja so mala tento rok elektronicke vianoce. Dostala som notebook, mobil, parfem, navliecky,a nejake euri 😀

Adamko tiez este nesedi ani nelozi ani nestoji, len sa gula, pretaca, snazi sa dat na styri a pohupuje sa.

Zubkov mame 5. 😀

ladywitch26
28. dec 2009

caute, no ked spominate to prebalovanie...tiez bojujeme. stale sa vytaca, tak jej niekedy zakladam plienku, ked lezi na brusku. uz to mam natrenovane 😀 alebo jej rovno vopcham palec na nohe do pusy, ked ju potrebujem zakakanu poutierat. to mi vtedy chvilu vydrzi, ked cuca. 😀 a obliekanie triciek a ostatnych veci, co idu cez hlavu a ruky, tak to jaci, ako keby som jej ublizovala.ked mala tak 3mesiace, tak sa jej prezliekanie pacilo, vzdy sa smiala a teraz jakoty.

emode
28. dec 2009

ahojte,
celkom dobry pocit ked som konecne on-line 😅

ja som okrem tych gati na snowboard dostala dormeo lampu (zvlhcovac aj ionizator vzduchu) a este rucny vysavac ... vsetko prakticke veci, ze ... sme si povedali co chceme no a eura a kozmetika a drobnosti ...
som mala viac radosti z darcekov pre sofiu 😀

mimi21
28. dec 2009

raneckooooo 😉
ja som dostala teplaky, parfem, nausnice, lyz rukavice, knihu na pecenie, postelne pradlo a plachty, sal a tiez euri, ale tie som zbalila, ze odlozime na letnu dovolenku 😉

v januari by sme mali ist na par dni do tatier, aj s malou, taka partia kamosov a aj nejake male deticky, nieco ako N inka a kamoska je tehu, tak ona bude strazit a my budeme s mm lyzovat 😀 ak bude samozrejme na com... 😠 😠 😠