Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
9. jún 2010

no my uz spinkame, boli sme vela vonku, kedze som uz o jednej bola na ocnom, prisli sme o siestej

rybca, jaaaaj, to som nevedela, ale neboj nic, urcite mas chlapa, ktory vie preco je s tebou a nie s nou, takze mila ex nech si trhne nohou 😉

mimi21
9. jún 2010

no idam ja pozmyvat, ale sa mi fest nechce 😝

dm1
9. jún 2010

jamaat len aby vsetky tie co drazili tie botky nepochopili drazbu tak ze ktora vyhra tak jej ich darujes a nie ze maju platit 😉

mimi21
9. jún 2010

no dm aby to tak nebolo...ja ked som raz napisala, ze vyhravaju prve dve tak jedna si myslela, ze vyhrala lebo potvrdila vyvolavaciu cenu
no a uz len odkial bola...Nike tenisky za jedno euro 😅

jamaat
9. jún 2010

Aj u nás sa už búva, tentoraz bez vreskov.

dm, aj to tak pochopili, veď mi to aj bolo divné. Ale čo je za blbosť, že kto vyhrá? Veď to môžu prihadzovať 2 týždne. Logické by bolo, že kto prvý potvrdí. TAk teraz neviem, že či idem všetky osloviť, čo prihadzovali, alebo to urobím nanovo a jasne napíšem, ako to myslím?

nikanika28
9. jún 2010

Aj my uz buvame 😵
Jani, to vazne? a to kde videli taku aukciu??? 🙄 🤐 🤐

jamaat
9. jún 2010

nika, no lebo som tam napísala, že darujem. Ale myslela som to tak, že som dala vyvolávaciu cenu 0,01eura, že ak to niekto potvrdí. A že ak by ich niekto veľmi chceš, tak môže aj prihodiť.
Inak mám fotky autosedačky, ale len mobilom fotené narýchlo a dvere na aute sa nedali dokorán otvoriť, lebo hneď zastal vedľa nás sused.

iinuska
9. jún 2010

mimi, ja uz nerobim nic, dnes spime dole, lebo v podkrovi je strasne teplo, tak uz len potichu sedime pri telke a popijame, aby sme Adamka nezobudili. 🤐

iinuska
9. jún 2010

v tej telke fakt nic nedavaju 😕

nikanika28
9. jún 2010

Jani, tak ale toto je pisane skoro pri kazdej aukcii...no co uz, kazdy chape po svojom ...ale mne by to teda logiku nedavalo 🤐 . No a supni fotecky, kuknem ich...

jamaat
9. jún 2010

nevidno to veľmi dobre...ale tá poloha na spanie je úplne v pohode, lepšie ako vo vajci.

iinuska
9. jún 2010

jamaat, a Emke sa v nej tusim aj paci 🙂

dm1
9. jún 2010

jamaat to je teda smola s tou aukciou.... mna by to nenapadlo az ked som kukla za aku cenu sa to predalo to mi bolo podozrive

a ta sedacka vypada ta poloha na spanie presne ako v romerke podla tej fotky. Mozno preto ze je to viac zvrchu zobrane. Inak ja som s romerkou spokojna aj ta poloha na spanie mi vyhovuje. Emka je podarena ako sa skeri na tej prvej fotke 😉

jamaat
9. jún 2010

No keď otvorím dvere a ona vie, že ju idem vybrať z auta, tak sa škerí 🙂 .........Uvidíme, či sa jej bude páčiť. Keď sme šli domov, bola už unavená a spať sa jej chcelo, tak mraučala v nej a nakoniec som ju šťuchať musela, aby nezaspala, lebo by bol večer problém so spánkom.

iinuska
9. jún 2010

dm, my mame tiez romerku, ale ta leziaca poloha by mohla byt trosku viac nalezato. Ale inak som s nou spokojna

zuzkad
9. jún 2010

ahojte kocky,

prave mi maly zaspal...ale myslela som, ze zaspim skor asi ja 😖 😖 mam uz vsetkeho dost nevladzem 😝 😝 a hlavne ked vidim, ze mamine sa stav nezlepsuje...skor zhorsuje 😢 😢 😢 som uz na nervy z toho a aj som si poplakala, bojime sa o nu 😢 😢 😢 😢 . Dufam, ze sa da do poriadku a bude znova ta mamina plna energie aku ju poznam 😅

dovolenka je zmenena na mna a maleho, len musim im to este pisomne poslat a zaplatiti 90€ za zmeny vykonane ...budu tam len dve postele pre dospele osoby kedze je maly zadarmo, ale na poziadaniie mi mozu dat postielku, len ma upozornila, ze ak maju plno, nemusia prave mat volnu postielku, ale kedze ideme teraz v juni este "pred ich sezonou najsilnejsou," tak by mala byt, tak drzte palce aby bola. Bola som aj upozornena na traviace tazkosti, cize mam byt vybavena stale vodou z flase pre maleho, aby som ich aj umyvala v tej flaskovej vode a samozrejme aj ovocie a ruky atd...a slnko...podla vas aky faktor je treba dat nasim detickam ? Ja uvazujem nad 50tkou a je nutne podla vas kupovat ten skafander ? alebo staci len tricko nejake ? a samozrejme natierat maleho ?
neviete ako to je s batozinou, ked mam kila na viac ? norma je 15kg na osobu, ale kedze beriem aj maleho veci tak to asi bude vazit viac...zrejme budeme doplacat ...a za golfac sa plati tiez ??

dm1
9. jún 2010

zuzkad to mi je luto ze mame nie je lepsie ☹ . skore uzdravenie prajem. Co sa tyka batoziny, golfaca a tak najlepsie je kontaktovat priamo letisko odkial poletis pripadne cestovku lebo kazde moze mat ine podmienky. Nezabudaj ze aj prirucnu batozinu mozes mat. ked isiel mm do anglicka mohol mat 10kg prirucnej batoziny takze aj tam mozes napratat nieco

juska3
9. jún 2010

mne sa strasne rata, ked Emka krci nostekom, podarena je 🙂 Alex to robi tiez, ale vyzera jak satanca 😀

mimi21
9. jún 2010

zuzka a ides sama alebo aj s polovickou tvojou?
ja som uz kupila malej Niveu 50faktor za 12 e 😝 ale nechcem riskovat
a uz vam aj povedali co konkretne mamine je??? drzim palce nech je co najskor OK 😉

jamaat
9. jún 2010

zuzkad, tak nech sa mamine polepší čo najskôr, aby si si tú dovolenku aj užila a netrápila sa kvôli tomu. ............A tá sesternička nebola teda zaplatená, bola tiež zadarmo? .........Inak batožiny sa zvyknú zratúvať dokopy, takže ak tá známa bude mať menej, tak zvyšok môžeš zobrať na seba. Mali by ste to mať na jednom vaucheri a vtedy to takto robia. Inak sa asi dopláca dosť veľa za nadváhu.

iinuska, dm, na tej fotke to nevidno dobre, ako je to sklopené, ale je to ozaj dosť naležato, až som bola prekvapená. Možno to závisí aj od sedadla v aute.

mystery7
9. jún 2010

@rybca radsej bud ostrazita

@monkap ja to poznam, bezne sa to dava detom. Ja som to dala malemu predpisat a odkedy to berie zda sa mi byt kludnejsie.

jamaat
9. jún 2010

A čo sa týka krému, ja stále odporúčam Daylong, pretože vydrží veľmi dlho, nerozpadá sa mu faktor. Keď sa ja natriem Daylongom OF16 2 x denne a trebárs môj chlap nejakým iným s OF 30 aj 5 x denne, tak ja som oveľa menej opálená ako on, pritom pokožky máme zhruba rovnaké.

jamaat
9. jún 2010

rybca, on má s ex aj nejaké deti?

@mystery7 Čo kľudnejšie? Nerozumiem.

mystery7
9. jún 2010

@ladywitch26 stanke vsetko najlepsie. Mna by zaujimalo, preco nejako nereagovali matky tych utlacanych deti? Keby mojho Mirka tak udrelo nejake dieta, nenechala by som to tak.

mystery7
9. jún 2010

nie je taky nervozny zo zubov

mystery7
9. jún 2010

ja maleho natieram 25 a 50

sssimi
9. jún 2010

Rybca tak to je pekná trapka 😕 Mne tiež vždy zamrazí keď ide manžel cez Martin alebo priamo bo od tiaľ má bývalku... A to sme spolu 7 rokov a s ňou nebol ani štvrtinu, ale proste je to vo mne. Možno tam už ani nebýva.... Neviem a je mi to jedno, ale aj tak mi je divne. No neviem si predstaviť, že by mal tých frajeriek predo mnou viac 😀 😀 😀 Šibe mi 😀 😀 😀

Zuzkad neboj mamina bude OK.

jamaat
9. jún 2010

@mystery7 Keď sa dá fluór na zuby??? Či som niečo zle prečítala, alebo zle si pamätám? 😕

rybca
9. jún 2010

jamaat - nie, ziadne deti,

dm1
9. jún 2010

ja mam tiez pre maleho daylong a som spokojna