Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

monkap
autor
16. jún 2010

@mystery7 aj kapustny list sa ma davat studeny ... ja som si ho davala priamo z mraznicky 😵 a fantasticky pomahal, akurat som bola dooost citit kapustou 😀

rybca
16. jún 2010

mys - my sme tiez davali kasu na noc a Matko sa budil po troch hodinach a potom kazde dve ak som s nim neostala, ale posledne dni uz kasu davame na ranajky a vecer chlebik, alebo co ostalo z obeda a tak a uz spava celu noc, teda nie 100percentne, ale rozhodne sa to popravilo, aj ked sa zobudi, tak ho staci ucicikat a dam ho spat do postele, nemusim s nim ostat. neviem ci toje tym, ze uz tu kasu nedavame, ale mozno za skusku to stoji

jamaat
16. jún 2010

@mystery7 Mne tiež perfektne pomohol studený kapustný list. Do 5 minút sa mi uľavilo. Ale to som bola ešte v stave so zimnicou, horúčkou. To už máš asi za sebou, či? ..........A keď sa tá kapusta na mne zohriala, tak veru to dosť páchlo 😀

mystery7
16. jún 2010

horucku a zimnicu mam za sebou, ale citim sa naozaj divne. Som slaba a malatna.
Rybca, ja davam krupicnu kasu z normalneho mlieka + banan alebo jablko (postruhane). Chlieb som skusala davat, ale maloco zje. Ani polovicu krajca. Ked ma jedlo, ktore treba viacej kusat, tak ho zje malo. Kase donho naladujem viacej 😅

zuzkaprofant
16. jún 2010

mys ten kapustny list si poklem ako rezne aby taku stavicku pustil
ja som mala kazdytt skoro zapal takze som rada ze nekojimlebo to je nieco hnusne ale nie bolest prsnika ale celkova unava a bolest az zubov ☹ takze sa mys skoro vyliec

to nevadi ze to smrdka ved aj tak dnes nikam nepojdes ale hlavne pomoze inac tvaroh smrdi akoby si bola prave kravu dojit 😀 ale pomaha a potom budes mat taku krasnu hebku pokozku 😉 #

dievcata co beriete ked ste chory ja ma stale sopel ale taku vodu a mi teraz hlieny stekaju tak ma napina poradne neviem ake lieky si na to kupit lebo to uz mam tt

juska3
16. jún 2010

ahojte 🙂
hlasim, ze sme vcera spravili prveee kroky, 🙂 tak sa tesiim

a zmizla mi fotka, nem chapem, asi nejaky skriatok 😵 ja som mala tiez zapal, umyvala som okna pred vianocami, tiez som si davala kapustny list, idem vas precitat lebo ste akosi viac popisali

to moje dieta uz spi tretiu hodinu 😨 🙂 ten dazd mu evidentne prospieva

iinuska
16. jún 2010

zuzka, tak to by som sa mohla aj ja ponatierat s tym tvarohom 😀

juska Alex je sikulko 😉

juska3
16. jún 2010

innuska, to bolo take necakane, viackrat som ho postavila, ci udrzi rovnovahu a vcera som ho vyzvala, aby spravil krok, a ani som necakala a on spravil a dost sa mu to pacilo, tak teraz skusa hocikedy aj sam stat, to uz sice robil aj predtym, ale potom na to zabudol a len stvorkoval, su to len take sekundove zalezitosti, ale potesia 🙂

vonku leje, 15 stupnov a ja mam doma 27, neviem ich dostat z bytu 🙂

a uz sa niekto zobudil a tusim s jedom 😉

jamaat
16. jún 2010

@mystery7 Keďže už si po zimnici, tak kašli na tvaroh, kapustu a podobné obklady. Na to už je neskoro. Radšej si toho vína večer daj a oddychuj, koľko sa ti dá. Mne to tiež trvalo 3-4 dni, kým som sa z toho dostala. A tiež to už nebolo o bolesti, ale o slabosti. A prípadne si daj ibuprofen, ten sa odporúča na zápal, lebo aj bolesť tlmí, aj zápal lieči. Môžeš ho, aj keď kojíš.

martinaxyz
16. jún 2010

Ahojte...
hlásime sa po dlhšom čase...nestíham absolutne nič...skoro každý deň so v BB...už som z cestovania vyčerpaná 🙄 🙄 🙄 a s toho, že musím všade na niekoho čakať....
@mystery7- skoré uzdravenie...

jamaat
16. jún 2010

@martinaxyz A kvôli čomu chodíš do BB?

martinaxyz
16. jún 2010

@jamaat- s neterou na prijímačky na vysoké školy( vybrala si viacej fakult)...a so svokrom do SÚSCCH...no radosť 😅 😅 😅 a tú súpravu beriem...

mimi21
16. jún 2010

ahojte
zase podavam halsenie, chodime na net aj kvoli volbam, aby sme vedeli ci sa mame vratit, alebo ostat tu, sice aj greci su v prdeli ale maju aspon moreeeeeeeeeeee 😎 😎 😎 😎
asi sme definitivne skoncili s kojenim, ninka to uz uplne odmieta a ja uz asi ani nemam mlieko, len teraz sme bez akehokolvek mliecka...davam aspon jogurty a ked prideme domov tak uvidim co bude, lebo zatial mi UM nechcela

sssimi gratulko k BC

zuzkad som rada, ze maminke je uz lepsie, strasne silno drzim palceky nech je OK a nech si mozes na dovci oddychnut 😉

jamaat
16. jún 2010

@martinaxyz No tak buď rada, že aspoň už nie sú tie pekelné horúčavy 🙂 .... Súprava OK, už je aj na ceste, nejako si švihli.

@mimi21 Pozdravujeme a závidíme! 🙂 Tu zase pršíííí!

jamaat
16. jún 2010

Sa ja mám! Emka sa pred chvíľou zobudila z poobedného spánku. 😖

zuzkaprofant
16. jún 2010

@jamaat ako dlho ti spala

kosska3003
16. jún 2010

mimi joj aj ja by som hned sla tu je zima a prsi ale no uz sa to aj nam blizi a keby aj moja uz nechcela cici ale zatial chce zavislak jeden
ja uz som ju dala do postielky asu uz aj spi lebo uz bola nervozna ma nadchu tak som jej nasadila fenistil a cebion no uvidime ako zajtra bude
monka a co lepsie ako v byte ze

juska3
16. jún 2010

tak Alex prave vymazal vsetky programy televizne, vobec neviem ako sa mu to podarilo 😖 to mam za to, ze som ho nechala dlhsie hore 😅

jamaat, jaj nezavidim, ktovie kedy znova zaspi....

mimi, peknu dovolenku prajem, hned by som menila 😉 😉

iinuska
16. jún 2010

juska, aj tak tam nic nedavaju 😀

ladywitch26
16. jún 2010

caute zeny, tak ja konecne z noveho pc. v pondelok rano sa moj laptop pobral do vecnych lovist. asi uz nadobro. tak sme dnes boli kupit pc. a tak to vypada, ze moj muz asi pojde od pondelku do roboty. len neviem,kde idem najst opatrovatelku pre stanku. akosi nikde neviem najst 😖
inak som bola az dodnes na pn, este sice nie som celkom fit, ale uz idem zajtra do roboty. mam robit aj tak len tri hodky a piatok zasa volno, tak sa da. ale cez nos stale nemozem poriadne dychat. ale aspon uz neboli. to bol horor, 5 dni na antibiotikach a prd mi to bolo platne. nos a cele dutiny ako v ohni a este teraz mam take zelene sople a ani dotknut, tak tam musim mat riadny zapal. aspon morskou vodou to vyplachujem, ked uz nic ine nemozem.
a stanke sa dnes predrala stvrta stolicka, tak dufam, ze mame aspon na par mesiacov pokoj. kym nezacnu liezt ocaky 😖

jamaat
16. jún 2010

@ladywitch26 Dcére sa začínajú prázdniny. Pošlem ti ju na 2 mesiace? 🙂

ladywitch26
16. jún 2010

@jamaat aspon dva tyzdne by pomohli, muz to ma iste tak na dva tyzdne zatial, potom sa este uvidi, ale tie dva tyzdne som v strese.dovtedy by som hadam nejaku aupairku zohnala, ale takto narychlo to nevidim ruzovo. a do skolky mi ju asi tiez nezoberu. 😖 a ako na potvoru,ziadna polka bez prace poruke. kedysi ich tu bolo tolko, ze si clovek vyberat mohol...

jamaat
16. jún 2010

No asi nemáte v Írsku krízu 🙂

ladywitch26
16. jún 2010

ale mame, len ked nemohli dlho najst robotu, tak odtiahli zasa nazad do irska.

ladywitch26
16. jún 2010

nazad do polska malo byt...

jamaat
16. jún 2010

No hádam dačo vyšpekuluješ.

ladywitch26
16. jún 2010

uz cosi riesim, kedysi mi poslala ponuku na aupair jedna brazilcanka, robi sprostredkovatelku, tak hadam cosi bude.

a emka uz zalomila? som citala, ze mala nejako neskoro poobedny spanok. stanka tiez strajkovala, nie a nie ju dostat do postele, vela energie mala. ale to z toho, ze ma konecne pokoj od zubov, tak zacala zasa riadne jest. ako keby z nej vlci vyberali, dnes toho riadne popratala do seba, tak mala aj energie za dvoch

iinuska
17. jún 2010

dobre ranko, prva???? Fiha, zienky, kdeze ste?

Adamko zaspinkal, nejako neskoro som ho ulozila, skor som nestihla, sme sa nejako motali. Manzelik isiel na nakup, ja som uz coto poupratovala, uz len navarit musim.
Dnesna noc vcelku OK, vecer sa nam , teda Adamovi nedarilo zaspinkat. Ale potom bol hore o 3 a o pol 8 sme vstavali.A nejako zacal pokasliavat, tak mu dam kalciovy sirup, ked sa zobudi

martinaxyz
17. jún 2010

Ahojte...
tak my sme zas chorí...ja neviem...nemôžme sa z toho dostať...v noci malý kašlal a ja som nespala, lebo spal so mnou tak som dávala pozor, aby s postele nespadol...
práve varíme, ale len takú rýchlu čínu...

martinaxyz
17. jún 2010

a aj minulý týžden mal kašeľ a soplíky...môže to byť alergia alebo je to z tohto počasia?