Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
22. jún 2010

@sirinka A po čo šiel ten tvoj šebrle do Afriky??

sirinka
22. jún 2010

jamaat ze chytat bronz a tam kosa vacsia ako u nas hehe...ale nie, firemna akcia pre dobrych klientov...futbal a zabava....😉

iinuska
22. jún 2010

siri, no ale takto tretie nebude 😀 😀

sirinka
22. jún 2010

iinuska dobre nacasovanie...plodne dni mi zacnu az ked uz bude doma 😉

sirinka
22. jún 2010

mimi21 teraz citam, ze idete odstranovat hemangiom...nasa klarka ma velky na stehienku a dr. mi vyslovne zakazala davat ho odstranovat skor, ako bude mat 5-6 rokov...udajne sa dovtedy vacsina hemangiomov sama vstrebe a takto zbytocne po odstranovani ostavaju jazvy...
prvy rok jej dost rychlo rastol, 0,5 az 1 cm za mesiac, teraz uz sa zmensuje a pekne vstrebava...

ladywitch26
22. jún 2010

ake plodne dni tu spominate? vsak nam sa podarilo stanku mimo plodnych dni. a aj mimo nich sa dokaze uvolnit vajicko za urcitych podmienok, napr. pri strese alebo pri silnom orgazme 😀 😉

iinuska
22. jún 2010

siri, tak potom dobre 😉

ladywitch26
22. jún 2010

inak som v tom strese dnesnom zabudla aj napisat, ze stanka mala dnes ockovanie, zasa do dvoch stehien. tu prvu zvladla len so zapistanim, pri druhej bol uz riadny jakot. vraj ta druha stipe a este do troch tyzdnov po nej su bezne vyrazky, horucky a bolesti ☹ tak dufam,ze bude ok, zatial je v pohode.

inak opatrovatelka ju dnes musela dobre ustvat na ihrisku, uspala som ju o dvanastej cez prestavku a ked som z roboty prisla o pol stvrtej, tak este spala. a tak tuho, ze by hadam aj hodku potiahla este, ale musela som ju zobudit kvoli tomu ockovaniu.

sirinka
22. jún 2010

lady a tak dobre...ale otehotniet mimo plodnych dni je naozaj zriedkave a este ked k tomu priratam vcelku caste dojcenie...co nie je uplne idealne tak budem rada, ak sa do konca leta zadari...

ladywitch26
22. jún 2010

@sirinka kamoska sa snazi uz vyse dvoch rokov a jej prave doktor odporucil, snazit sa mimo plodnych dni

sirinka
22. jún 2010

hm...zaujimave...vyse dvoch rokov uz je v dnesnej dobe z medicinskeho hladiska nenormalna doba...a v com je u nich problem?

iinuska
22. jún 2010

ja som tiez povodne rozmyslala, ze by sme na leto skusili, ale neviem. Mozno by som isla na chvilku do roboty a potom

ladywitch26
22. jún 2010

@sirinka oni sli az nedavno k lekarovi a ze ide na laparoskopiu teraz. mala by to vyriesit.

@iinuska aj vy dalsie? a ze vraj kriza celosvetova, ved vsetci deti planuju 😀 😀

kosska3003
22. jún 2010

ja to chcem mat za sebou matersku deti a potom ist do roboty kedze ja aj tak nemam ziadnu istu robotu ja som bola na urade pred tehu

iinuska
22. jún 2010

lady, ved dievcatko predsa 😀

kosska3003
22. jún 2010

@ladywitch26 teraz ked neni roboty tak sa oplati ist na metersku ja kazdej co mi place ze robotu nema jej poviem ze nech ide na matersku a hotovo nie 😀

sirinka
22. jún 2010

iinuska ja prave uz ked si odvyknem od nocneho vstavania, plienok a obmedzenej volnosti....asi uz by som sa na dalsie tehu neodhodlala...no a u mna nehrozi, ze by som nastupila na povodne miesto...takze radsej si teraz poriesim jedno babo za druhym a potom sa uvidi... 🙂

kosska3003
22. jún 2010

@iinuska ja chlapceka nech mam parik a pokoj

sirinka
22. jún 2010

iinuska a my zase chceme chalanaaaa

lady tak to si veru dali nacas....

kosska3003
22. jún 2010

@sirinka 3 a dost ci este idete aj potom pokracovat hihih

sirinka
22. jún 2010

kosska 3 veru budu dost...uf...len dufam, ze nedopadnem ako kamoska....tiez maju dve baby tak ako my a rozhodli sa este pokus o chalana a pred par tyzdnami sa im narodili dvojicky dievcatka....to im fakt nezavidim... 😝

zuzkaprofant
22. jún 2010

aj ja by som asi chcela dalsie uvidime v zime co a ako bude keby mi maly uz prespal celu noc tak by som uz nevahala ale ked knemu vkuse musiem vstavat tak to je take onicom bo viem ked som bola tehu ako som bola unavena a tak anmi v noci sa nevyspim

kosska3003
22. jún 2010

@sirinka tak hadam nie a mate moznost mate v rodine dvojcata

ladywitch26
22. jún 2010

@iinuska tak ty zasa opak toho, co som radila sirinke, dievcata sa musia robit, ked clovek nema ziadne stresy. chodte na dovolenku, riadne si ju uzite a vratite sa o jedneho pasaziera viacej... 😀

iinuska
22. jún 2010

lady, ale pri Adamkovi som tiez otehotnela na dovolenke 😅

sirinka
22. jún 2010

kosska nie, nastastie nemame...ale ani u nich neboli doteraz dvojicky v rodine 😅

zuzka ani mne magda zatial noc neprespi...ale to sa nejako spravi... 😉 ja si ju zoberiem k sebe do postele a tak sa iba povrti pri mne, obcas jej dam cecok do ust ked uz moc sa kruti a aj sa vyspim nejako... 😉

kosska3003
22. jún 2010

@ladywitch26 ja chcem chalana a chcem zacat na dovolenke tak to bude potom baba hej ja som pocula ze ked chce chalana tak sa mame milovat v ponozkach ale ponozky v lete a podla cinskeho kalendara od augusta do konca roka by to mal byt chalan Marika mi vysla podla neho

iinuska
22. jún 2010

kosska, niekto zacat musi 🙂

ani u nas nieu noci idealne, ale uz boli aj horsie

zuzkaprofant
22. jún 2010

sirinka maly so mnou spi alebo s muzom aj tak sa budi lebo je hladny smeddny v noci stym nespravim nic musi stoho vyrast ☹ ale uvidime neplanujem nic zatial ked bude babo tak bude

iinuska
22. jún 2010

@kosska3003 ten kalendar sedi aj u nas. 🙂