Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
10. júl 2010

ako tak citam, tak sme tu dnes len tri 🙂 😝

iinuska
11. júl 2010

aha, tak zase ja 😅
u nas vrcholi cestovna horucka, Peto studuje cestu, nevie a rozhodnut kade pojdeme, no uvidime 😕
Adamko spinka, dnes v noci sa nejako castejsie budil, asi mu bolo teplo...
No a podareny je, uz niesom mama, ale mami 😀

sssimi
11. júl 2010

Ahojte Kočky.
Hlasim sa po dlhšej dobe.

Už nekojím. Sarah sa mi sama odstavila. Od štvrtku sa mi odťahuje od prsníka. Už v stredu ma strašne pohrýzla. No ale aj tak dobre. Som rada, že som ju nemusela odúčať nasilu.

Dnes ráno sa mi malá riadne dovracala. Pred večerou zjedla broskyňu a asi jej nesadla. Celú noc sa len prehadzovala a nad ránom keď som si ju zobrala do postele, tak ma po zdvihnutí riadne ogrcala. Vyvrátila len čistú nestrávenú broskyňu. Ale potom zostala úplne spokojná, ani sa nerozplakala.

zuzkaprofant
11. júl 2010

cafte tak mi sme sa osypali po tych tepltotach maly ma po tele take male bodky akoby cez sitlko presiel nie si velmi viditelne ale take slabucke akoby podnicky ale asi to nebudu potnicky ale ta 6choroba co som pozerala na netiku aj mi kakal take tmavo zelene smradlave tak predpokladam ze vsetko zneho zle vyslo a bude uz len dobre 😉

neviete ci snim mozem ist do vody ze by som zajtra nafukala bazenik na teraske a aby sa mi tam aspon pol dna vyhral lebo on sa mi uz doma nudi a len mrnci na vsetko

zuzkad
11. júl 2010

ahojte,

tak mame riadnee teplo 😝 😝 uz sa tesim na buduci tt na chatu, tam v horach je fajn a hlavne vecer je chladno a nie dusno 😝 😝

inuska juuuj ako ti zaaavidim, prajem stastnu cestu a kraaasnu dovolenku 🙂 🙂
simi mne maly ani broskyne nechce, ale nektarinku som mi mixla a take pyre a zjedol to a aj pekne stravil.
Tu je inak naozaj strasne mrtvo 😖 😖 asi si uzivate vodicku a slnko, mne maly spi od pol druhej tak uvidime kedy sa zobudi. Ja si popijam kafco a vegetim, kym mam cas.

iinuska
11. júl 2010

@zuzkad dik, neboj na rok si to vynahradite 🙂

zuzkad
11. júl 2010

Inuska noo o rok 😖 😖 ale uz priebezne pozeram dovolenky v Grecku 😀 😀 lebo asi v januari uz pojdem zajednavat dovolenku 😉 😉 aby som sa mohla od zaciatku roka tesit. Kedy vlastne idete o ktorej ??

mimi21
11. júl 2010

@zuzkad ja by som first moment neriesila: teraz ked sme boli my, tak sme mali super cenu, 430e zajazd na osobu, plus 150e letiskove poplatky, na 12 dni, spolu 580e
a prisli tam znami, ktori to brali ako first moment v januari a za 8 dni dali s poplatkami 750e
a odporucala by som ist mimo sezony, nam to vyhovovalo, lebo nebolo vsade este tak vela ludi 🙂

jamaat
11. júl 2010

Čafte. TAk sme doma, dosť upečení, ale dobre bolo. Idem sa švacnúť do vane a potom natiahnem fotky na FB. A potom spať!!!

zuzkad
11. júl 2010

tak a teplotujeme ☹ ☹ maly bol cely den v pohode behal, skakal, jasil sa a teraz vecer ked som ho isla umyvat som ho prezliekala a zdal sa mi velmi horuci, merala som mu teplotu a mal 39C po odpocitani ☹ ☹ hned som mu dala cipok a ani som ho radsej nesprchovala. Chuda ma aj ocka strasne sklenene ☹ ☹ ☹ teraz nevedel zaspat, tak som ho uspavala a cely bol durch spoteny, prehadzoval sa a zdal sa mi, akoby mal troska aj halucinacie, zacal do vzduchu lapat nieco, potom si prudko sadol, hadze hlavickou z jednej strany na druhu. Este stiahol dost vela cajiku. Dala som mu cipok nurofenovy, tak dufam, ze to prejde co najskor. Idem si pozriet ako sa robia zabaly pri vysokej teplote, keby nahodou nesla stiahnut ☹ ☹ Aj mojmu chlapovi som zakazala dat si za pohar vinka, keby nahodou bolo treba ist na pohotovost 😖
Este aj moj psik ma zapalene ocko, vcera som utekala k veterinarovi, lebo mala normalne dierku v ocku a sedu farbu oka. Zevraj si nieco musela zapichnut do ocka a dost hlboko. Dostala antibiotika ☹ ☹

jamat tesim sa na fotky 😉 😉 tento krat pocasie vyslo super. Videla som nejake foto kamosky, sviecky co boli pre tragediu z minuleho roka boli krasne ziarive ☹

sssimi
11. júl 2010

@zuzkaprofant neviem či to bude po tých horúčkach dobrý nápad. Teraz má oslabenú imunitu, aby ti neprechladol.

@jamaat No super. Teším sa na foto.

My sme boli tento víkend kúpaliskový a aj sa ám to vypmstilo. Sarah má od rána karpavé očko. Takže lapla nejaký zápal. Najhoršie je, že k doktorke sa dostanem najskôr v utorok. Dnes som jej dala aspoň Opthalmo Septonex, nech jej to trošku vyplavý a ráno zavolám doktorke. Len neviem či máme ísť vôbec plávať. Zajtra máme kurz.

dm1
11. júl 2010

baby zdravim po dlhsej dobe. Vas zanedbavam normalne sa zanbim 😔 . Ale teraz je to akesi rozlietane tyzden som bola u nasich na chalupe bolo super bazenik, hupacka na dvore... a odtial hned na tyzden sestre na moravu. v piatok sme prisli domov a v sobotu sme uz isli opat nasim lebo tam boli sutaze konske tak sa maly aj povozil na koci. bol zlatunky celu dobu bol v manduce a ani necekol krasne vydrzal obzeral koniky. potom sme sa v bazene vycvachtali no proste parada. dnes sme boli zase u svokry. zajtra si dufam konecne uzijem domacu pohodu lebo uz mi to aj chyba akosi

@zuzkad skore uzdravenie malemu prajem chudatko male... nasho zase akosi prehana vcera aj dnes 4x ani moc neje neviem ci zuby.... inak je ale culy ako rybycka

dnes v tej nemsovej tak tam hrala dychovka v kulturaku a maly tam nabehol na parket a robil tam shou ako tancoval sranda to bola

zuzkad
11. júl 2010

uz minule som sa vas chcela opytat, ci by sme si nezalozili sukromnu diskusiu ?? Nie zeby som mala osobne zlu skusenost, ale mali by sme istotu, ze na nas "pokec" nechodi niekto divny, ako to bolo v jednej teme 😖 😖 Kazdy novy kto by sa chcel pridat by si poziadal len o suhlas zakladatela skupiny...hmmm ?? mali by sme istotu, ze si necita hockto nase spravy ?? Napiste co si o tom myslite a ak by ste suhlasili mohli by sme si ju zalozit 😉 😉 😉
jamaat asi v tej vani pri tom kupeli zaspala 😀 😀 lebo ani foto este nie je a to uz je dost hodin 😅 😅

zuzkad
11. júl 2010

@dm1 dakujem 🙂 bola som maleho pozriet, je cely spoteny, ale zda sa mi, ze nie je uz taky vrely, spokojne spinka, tak ho moc nechcem prezliekat, nemame tam zimu a ani teplo tak snad to neuskodi este viac 😖 aj by som mu zmerala teplotu, ale lezi na brusku a nemam sa ako dostat pod pazuchu 😝 😝 uz dlhu dobu si planujem kupit ten teplomer na celo, alebo do uska, ale vzdy som sa na to vyprdla a teraz by sa mi hodil najviac ☹

dm1
11. júl 2010

zuzkad mne je jedno. my sme mali zlu skusenost v teme dubnicaky tak sme sa presunuli inde este ked tu neboli sukromne skupiny a dobre sme urobili lebo sme sa potom dozvedeli ze okrem jedneho neprijemneho incidentu nas smirovala este kamoskyna svagrina a kamoska mala z toho len problemy

dannynka
11. júl 2010

Ahojte🙂 @zuzkad prajeme malinkemu aby teplotka cim skvor klesla a nebolo to nic vazne. @dm1 presne take iste priznaky ma aj Domik,stale ho prehana ale inak je o.k veru tusim o sebe dava vediet ocak...a aj teraz je nekludny a stale sa prevaluje v postielke a uz bol 3 krat hore☹ @ssimi veru asi tam zaspala hi hi

martinaxyz
12. júl 2010

Dobré ránko...
@zuzkaprofant-držkajte sa a radšej sa nekúpte, ab ste si niečo horšie neprivodili....
@zuzkad- mne je to jedno, ale ak to má byť bezpečnejšie tak som za...
@mimi21 - všetko naj Ninke k meninám....

jamaat
12. júl 2010

Dobré ránko.
Nezaspala som, len tá vaňa vycicala zo mňa posledné sily a tých fotiek je dosť, musím povyberať, tak už sa mi nechcelo potom, išla som spať.
No nejako je tu veľa zdravotných problémov, tak prajem všetkým rýchle uzdravenie.
A Ninke prajem všetko najlepšie k meninám 🙂

mimi21
12. júl 2010

@jamaat
@martinaxyz v Ninkinom mene dakujem 😉
len netusim aky darcek jej kupit 😒 asi nejaku knizku, lebo teraz vela citame ale inak som bez inspiracie...neporadite nieco???

ladywitch26
12. júl 2010

@sssimi mne sa tak pogrcala mala minule z melona a vcera z maliny. dala som jej len par kuskov na okostovanie a za nimi jahody, tie stravila v pohode, ale malinu vygrcla celu. tak asi im nie vsetko zaludok dokaze prijat. stanka napr. broskyne sprasi bez problemov, ale zasa jej maliny nepasuju..
@mimi21 vsetko naj ninke, a s tou knizkou to bude asi najlepsi napad. stanka v poslednej dobe nic ine nerobi, len pozera knizky. od rana do vecera a najviac sa jej paci kniha o matke a dietati, co som si kupila, ked som bola tehu. tam je kopec obrazkov deti, tak na tie hladi stale. len este keby tie stranky nesklbala 😕
@zuzkad asi to budu ozaj zuby, susedina dcera bola uplne bez problemov pri zuboch, nie ako stanka, ze s kazdym jednym nadchy a hnacky, no ale teraz jej lezu stolicky a teploty 39ky a lica ma opuchnute ako sysel.

inak nam akurat ocko odisiel na tri dni na sluzobku, tak som zvedava, ako to prezijeme. stanka je totizto vecer zvyknuta, ze je muz doma, posledne dni ju chodil uspavat, tak uvidime, ako budeme spat ☹

emode
12. júl 2010

Ninke aj my prajeme vsetko naj 😀 😀 😀

mala ide k svokre a ja trochen popracovat musim
jamaat som myslela na Vas 😅

my sme sa len doma motkali lebo mala konci so soplikmi nechceli sme ist niekde na verejne kupanie ale doma sa vycvachtala 😀

mam otazku: mate aj vy taku skusenost? sofia ked je so mnou je neskutocne umrncana, mrnci z roznych dovodov, ze sa jej nieco neda, alebo ma nevidi, stale len na mne zavesena ... ked je s inymi ani naznaky takehoto spravania ...

ze to prejde????? 😖

martinaxyz
12. júl 2010

@emode- u nás je to teké isté...ked je s nami tak je naškerený a ked je z druhými tak je ok...hádam z toho vyrastie...

rybca
12. júl 2010

Ahojte

@zuzkad - moze byt, ked sa na tom zhodnu vsetky

nas Matko sa zase strasne osmelil, to tiez nie je dobre, aby sa skeril len tak na hocikoho na ulici

Vsetkym detom skore uzdravenie....🙂

zuzkaprofant
12. júl 2010

cafte zuzkad nema vas maly to co christianko vcera bol akoby cez sitko presiel asi ta 6chooba ci co ja viem

aj nas maly od kedy je chory mrci na nervy snim mna uz vecer zneho hlava boli co len mmmmm na vcetko vcera vrestal co sme boli na zmrke bo nechcel sediet v kaciariku ale behat po celom meste ta som ho nahanala jak sprosta 😀 😀
ja si myslim ze teraz maju take obdobia ze nevedia povedat co chdcu a vymyslaju trucuju nas sa vcera hodil o zem vmeste lahol si na busko ze ja chcem a hotovo tak dokov isiel ako cigan spinavy ze to ani vanic nevypere bo bol cely v bielo modrom 😠

dm1
12. júl 2010

lady ozaj ako sa muzovi paci v praci?

maly dnes rano spapal celu presnidavku tak som rada konecne nieco aj ked zase ho prehnalo.....

zuzkad
12. júl 2010

ahojte,

tak maly o stvrtej stonal strasne, merala som mu teplotu a mal 38,5 dala som mu este cipok a caj, nejak po dlhej dobe zaspal, ale prehadzoval sa stale. Aj teraz rano bol stale horuci, ale ma 37,8 tak som este cipok nedala, ale snazim sa aby pil aspon cajik. Inak je stale hravy, ukecany len ocka ma uplne sklenene a je horuci, zeby som odhadla teplotu na viac ako 37,8 Uz ma bodecky na brusku ale to mava vzdy po teplote, tak neviem 😖 😖 do teraz som ho nosila na rukach, bol ako moja opicka na mne zaveseny a opretu hlavku mal. Len uz krize nevladzu, tak som ho dala do postielky tak pocujem ako si tam brbloce 😅

jamaat
12. júl 2010

@zuzkad S tou súkromnou témou sa prispôsobím, je mi to jedno.

@emode To je normálka a prejde ju to. Aj Emka je strašne umravčaná, hlavne doma. Keď ju niečo zaujme, tak je pokoj. Takže rozmýšľam, či predsa nevybehneme aj dnes na kupko, hoci po 2 dňoch strávených na slnku sa mi nechce, lebo doma je to katastrofa.

Emka ešte zo žiadneho ovocia negrcala. Vlastne ona ešte z ničoho tak klasicky negrcala, občas jej vybehne, keď si odgrgne. A dnes sa pustila do pôlok / egrešov, tak som ohromne zvedavá, lebo ich zjedla aspoň 10. Ja som jej len tak opatrne trochu dužiny do pusy vytlačila a ona si sama začala vyberať zo sáčka a práskala ich celé do seba ešte aj s kostrnkami. 😅

A čo to zase vymysleli na tom FB, jednak je ten nový nahrávač fotiek naprd a ani mi dnes nefunguje!

martinaxyz
12. júl 2010

Darko tiež ešte z pevného jedla negrckal...z mliečka grckal...ja sa čudujem kolko sa do jeho malého bruška zmestí 😀 😀 😀 ...u nás stále teplota stúpa už je 30C ☹ ☹ ☹ ...mám rada teplo ale nie takéto velké...malý spí už od 10.00...zvedavá som kedy sa zobudí...

dm1
12. júl 2010

@jamaat aj ja som kukala ked som fotky nahravala na FB ze co to je... inak je super ze ich mozes viac naraz nahrat ale zase sa nedaju komentovat a potom ti ich da podla abecedy nie poradia ako davas.... potom musim prehadzovat a komentare pisat

kosska3003
12. júl 2010

ahojte tak som tu po narocnom vikende svadby dopadla dobre ale to teplo bolo hrozne vytancovana som riadne teraz mam svalovicu a kapem malu som dala spat pustila som jej ventilator nech tam ma chladnejsie trosku lebo je strasny hic