Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
23. júl 2010

@jamaat no my sme riesili kramose, tak preto ma to ani nenapadlo 😀

mystery7
23. júl 2010

ahojky,
my sme prezili uzasny den u kamosky v MI, bolo skvele. isli sme s Karolinkou a jej mamou 😀 sme spoluziacky z VS, vsetky 3. dam foto na FB. Deti sa vysantili do zblaznenia. Mirko spinka a ja som total unavena 😀 😀 😀
ja som mala kramy na dovolenke, teda zo zaciatku.

kosska3003
23. júl 2010

@jamaat jaaaaaaaaj no a je taka 😀 😀 amen tma uz ma s nej porazi z jej chutkami este aj na veceru mala masovu omacku u mamy ale dala si aj kukuricu a zemiaky niekedy ani prilohu nechce

@iinuska za dva tyzdne presne ale uz pomaly spisujem co mam balit lebo ja ako sa poznam nieco zabudnem tak radsej napisem a budem skrtat a furt ma cosi napada zajtra musim ist nutrilon kupit a asi aj plienky beriem lebo neviem ake tam predavaju a moja je nachylna na niektore hned sa jej ritka zapary tak radsej zoberem uz mam nachystane dva lodne kufre ked to mm uvidi tak ho porazi ale co uz kde dam suveniry

kosska3003
23. júl 2010

@mystery7 a to ja prave nechcem lebo ja ked mam tak 7 dni a to je skoro cela dovolenka zatial som nemala nikdy na dovolenke kramy ale vzdy sa nieco pokazi zase tak dufam ze tento krat to nebudu kramy ako Marike braceka zamiesime 😀 😀

rybca
23. júl 2010

a zabudla som informovat, boli sme aj na poradni, posledny krat nas ockovali a mame 10 kil a 78 cm..🙂)) som rada, ze podrastol a pribral, bo uz som zacala rozmyslat ci ho dobre stravujem..🙂))))

jamaat
23. júl 2010

@rybca Veď na fotkách mu žiadna ujma nie je. 🙂

rybca
23. júl 2010

@jamaat no rebra mu mozem prstom ratat....🙂))) a aj okolo pipika uz nema tolko sadielka..🙂))) aj rucicky, nozicky su ako paratka..🙂)))

jamaat
23. júl 2010

@rybca Veď ale je aj starší! Nemôže mať bábätkovské sadlo do puberty! 🙂

rybca
23. júl 2010

@jamaat ja ze aspon do svadby...🙂))))

mimi21
24. júl 2010

@jamaat ani nedrazdi s tou orchideou, vcera sme boli v kauflaci, je tam take suoer kvetinarstvo a mali kraaaasne 😵
inak ako lady pisala aj mojim pomohlo ked som ich dala na parapetnu dosku, na Vianoce mi vykvitli vsetky 4 co som mala 🙂 len teraz kym sme boli na dovolenke, tak mi na 2 spalilo listy ako boli na okne...
a parapetne dosky mame tiez uzke, som sa tesila, teraz ked nam menili okna, ale ujo asi zle rozumel, lebo ich mame take iste uzke ako predtym 😠 ale aspon su rovno

inak noc dost o nicom, ja som behala otvarat a zatvarat okna, mala sa stale mrvila, takze si zase budem musiet s nou doobedu lahnut 😀 este ze mam navarene

jamaat
24. júl 2010

Čafte, u nás noc OK. A včera dokonca spala vkuse až do 6,20h. Zdá sa, že zuby zase trošku povolili.

Ja som si všimla, že susedy majú orchidey na oknách, tak som ju šupla tiež na poličku rovno pod oknom. A zjavne jej nevadí ani prievan, lebo tam na ňu aj z okna, aj z balkóna fúka.

ladywitch26
24. júl 2010

caute, ja som len pred pol hodinou vstala. 🙂 muz je doma, tak malu zobral dolu. tak fajne sa mi spi cez den, nemusim malu kontrolovat,ci zasa nie je kadejako poskrucana, postel mam celu pre seba, tak sa mozem vyvalit ako chcem a aj maly cez den nekope. lebo od 10tej vecer mu zacina asi den, lebo kope ako blaznivy, niekedy aj do jednej po polnoci. a rano cusi ako pena. no aj kazdy den by som takto mohla pospat, nestazovala by som sa. len to by som nasu aupairku musela nejako naucit, aby vstavala vcasie, lebo akosi lubi vyspavat. dnes zliezla dokonca neskor ako ja. a bezne pred desiatou ju dolu nevidim.

jamaat
24. júl 2010

@ladywitch26 Veď aupairka musí poslúchať, nie? 🙂

iinuska
24. júl 2010

ahojte
my sme boli doobeda na nakupoch, poobede ideme na navsevu ku kamosom, tak dufam, ze sa Adamko vyspi do dobrej nalady 😵
ja som orchideu dostala k 30-tke a vydrzala mi ak pol roka. neviem, asi som ju prelala 😖 . Ale vzdy sa chystam kupit si no lepsie by mi padlo, keby mi ju niekto daroval 😵

@ladywitch26 spachtosku treba poucit hned na zaciatku 😉

ladywitch26
24. júl 2010

no zo zaciatku vstavala o pol desiatej a prakticky ju vacsinou az poobede potrebujem, ked idem do roboty, no ale teraz coraz neskor vstava. sice predtym chodila spat o osmej vecer uz, teraz si aj film s nami do jedenastej pozrie, tak asi potrebuje dospat. no ale aj tak, uz len dva tyzdne v robote a ked budem doma, tak jej dam pravidelny rozvrh hodin. rano dve hodky so stankou a poobede tri.
inak orchidei je fakt najlepsie na parapete, vela svetla aby mala a zasa neprelievat vela. moju mam uz dva roky a stale sa drzi, co u mna uspech, lebo ja kvety skoro nepolievam 😀 uz ked vidim,ze ma listy uplne makke, tak jej nalejem. skoro nam vykapala, ked sme boli v maji na dovolenke, lebo susedia nam ju prelievali a zacali jej tie vonkajsie korene hnit. no este tyzden a uplne by nam vykapala

iinuska
24. júl 2010

@ladywitch26 ja polievam len raz za tyzden, a teraz ked sme boli v chorvatsku, tak akcna svokra ich stihla poliat 2x, jasne, ze dva mi prelala 😠

mimi21
24. júl 2010

ja som spala 3 hodiny 🤐 a mala este stale taha 🙂
ja mam orchideu aj starsiu ako 2 roky, len ja uz som ich tolko aj vyhodila 🤐
mm mi uz aj zakazuje sa na ne pozriet v obchode, ze ci chcem aby mi dalsia skapala ale blizia sa meniny, tak si asi nejaku zase dokupim 😀 teraz mam 3

iinuska
24. júl 2010

@mimi21 len si pekne pospi, kym sa da 🙂

mimi21
24. júl 2010

@iinuska no len ked si teraz na to zvyknem, tak neviem co budem potom robit 😅
normalne mi uz nerobi problem vstat rano o 6 s malou, ale o 10 si s nou musim ist lahnut

iinuska
24. júl 2010

@mimi21 iak mojho syovca manzelka ma tiez termin v decembri, 16, ak sa namylim 🙂 Snazili sa vyse roka, tak sa tesime 😵

mystery7
24. júl 2010

ahojky,
Ako je tu dnes zivo 🙂 my sme boli rano na trhu, pokupili sme si cerstvu zeleninu, kukuricu, melon 🙂 uz sa tesim ako ich budeme jest.
Noc ok, dalo sa. Zaspal o 21:10 a spali sme do 8:15 som si fajn zdriemla. Aj teraz ma lame.

rybca
24. júl 2010

ahojte, aj u nas noc ok, Matko vstal az o pol osmej, uz druhy den, tak ak sa to takto ustali, tak asi prejdeme na normalne ranajky s polotucnym mlieckom, orchidea nova kupena, kachlicky do kupelne objednane..🙂 zatial uspesny den, idem este sadit hallowinsku tekvicu a hrasok a rozmarin som si este kupila.....🙂

kosska3003
24. júl 2010

ahojte tak mi hajkame zaspala hned lebo dnes mala letecky den dva krat spadla na hlavu no ale to len tak aní minutku neplakala a vecer som jej privrzla prsty ako som zatvarala dvere ☹

rybca
24. júl 2010

Citali ste, ze chcu zvysit pocet mesiacov a aj ciastku na matersku?...🙂)) bodaj by to stihli kym druhykrat porodime...🙂))))))

iinuska
24. júl 2010

ahojte
ja som sama, chalani isli na cigansku. Boli sme u tych kamosov, Adamko u nich nahanal len psa. 😀 Ani kasu som mu nedala. Len som ho nakojila a zalomil.

jamaat
24. júl 2010

@rybca To som teda nečítala. Ja som skôr čakala opak, keďže treba šetriť.

Zaspala som s Emkou, teraz som ako mechom udretá.

kosska3003
24. júl 2010

treba treba len nech zvysuju aj ked ja matersku nedostanem ale musia zvysit aby nam mal kto robit na dochodky sa musi zdvyhnut porodnost a ako inac nalakaju ked len na peniaze no nie inac u nas v dedine je riadne baby bum

emode
24. júl 2010

@jamaat u mna je to pravidlom ked kojim sofiu vecer ... zalomime spolu len kto si potom zuby umyje 😕

my sme dnes tiez mali perny den, rano v meste len tak koldovat, spala len raz ale potiahla skoro tri hodky, potom sme zobrali bicykle, mala ma uz sedacku, prilbu a okuliariky 😀 a vysli sme si od nas az na Kraliky na parkovisko ... naposledy som tuto turu ob 😀 solvovala tak v 6 tt 😀 to bude svalovka 😅 😅 😅

medzitym som este varila a prala a tak ...

sofia chodi stale viac a viac ale aj tak este viac po styroch, ako sa to rozbehlo u vas??

kosska3003
24. júl 2010

emode u nas sa to rozbehlo tak ze sa rozbehla a potom sa naucila az stvorkovat kazde dieta je fakt ine staci len tu ciat ako kazde dieta vie nieco ine a co vie to nevie druhe 😀

iinuska
24. júl 2010

@emode aj u nas sa Adamko rozbieha. Este pred dovolenkou spravil tak 2-3 krocky, teraz uz prejde celu miestnost