Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

emode
9. aug 2010

@jamaat urcite aj my by sme radsej leteli zo SR ale vypalilo to nakoniec inak a aspon sme si otestovali Sofiu 😀
hlavne nech ste spokojni a vsetko Vam dobre dopadne 😉

sofia zaspala idem varit obed 😉

sssimi
9. aug 2010

@mimi21 Danka má po očkovaní

juska3
9. aug 2010

Caute kocky 🙂 ste toho popisali za dva dni, cez vikend sme boli u nasich, tak dnes Ajko by sa len nosil na rukach lebo ked sme u nich, tak sa mu zakazdym niekto venuje a mna potom ten pondelok ide vystriet 😅

Tak sme sa dopracovali k tomu, ze Alex pije domace mlieko po lyzickach, takto sme zacinali aj s cajom a trvalo to aj pol roka, kym zacal caj pit z flase, a nechce s grankom ale ciste

Ja Ajka kupem alebo sprchujem takmer kazdy den a ked boli horucavy, tak aj 2x denne, to sa inak nedalo a asi mesiac pouzivame detsky sprchac, predtym len v cistej vode

Alexovi tiez nevadi plna plienka, ani ked do nej nalozi, strasne caviky robi, ked ho mam prebalit

mystery7
9. aug 2010

ahojky,
Tak som tu po tyzdni, pohreb je za nami.
Co je nove? Nezvladnem to cele precitat 😅

nikanika28
9. aug 2010

Ahojte, vsimate, ake pekne cislo strany mame prave? 1111 😵 ...
No, Lukasko isiel prazdninovat na chalupu s nasimi, Klarka spi..a ja kavickujem 😵 😵 ... Pocasie tu je akesi rozpacite, snad nezacne prsat...chcem ist este von.
Jani, kedy idete na dovcu? nestiham citat do zadu... 😅
@juska3 klare je tiez sumafuk, ci je plienka prazdna alebo plna...akurat, ked riadne nalozi, tak vtedy chodi a trieska si po plienke a melie okolo toho 😀 . A tiez klaru kupem, resp. sprchujem skoro kazdy den a pri horucavach 2x..... staci, aby som mm povedala, ze sa pojde Klarka sprchovat a ona to zapocuje, tak uz cupita do kupelky a trieska po sprchaci 😀

nikanika28
9. aug 2010

@mystery7 aky pohreb? 😕 Tak dodatocne uprimnu sustrast ... 😔

jamaat
9. aug 2010

@nikanika28 23.augusta ideme do Egypta na 11 dní. Už to mám potvrdené, zálohu zaplatenú.

nikanika28
9. aug 2010

@jamaat ...jaaaj, tisko zavidim 🙂 ....tak vam bude dobre, aj ja by som este niekam sla 😅

iinuska
9. aug 2010

ahojte,
u nas sa uz spinka, Adamko bol hore od 12, poobede uz spinkat nechcel, tak z sme mali toho dost obidvaja 😅

@jamaat tak sa budeme minat, my odchadzame teraz vo stvrtok 🙂

bambi7
9. aug 2010

cafte babule domka ma stale teploty 39,5 mame aj ATB .....snad jej uz bude lepsie....

ssimi boli sme na malorke....

a co ste dnes robkali babule?

ladywitch26
9. aug 2010

@bambi7 juuj, nezavidim, my sme mali dva dni 39ky, ale nesla som ani k dokine, to bolo zo zubov, lebo nic ine okrem horucok nemala. ale fakt to nie je pekny pohlad, ked inak nenormalne zive dieta len skleslo sedi a tuli sa k tebe. inak ja som ani nezbadala, kedy dostala horucky, lebo ona ruky, lica, totalne studene, akurat celo riadne horuce. a celo jej malokedy chytim, lebo ma hustu ofinu, az tak nahodne som jej vlasy sla upravit a pozeram,ze ved ty horis.

dm1
9. aug 2010

@bambi7 nech je mala co najskor bez teploty!

@ladywitch26 sak teraz kukam a ty nam zachvilu aj porodis! ze 36tt! boze ako to leti

ladywitch26
9. aug 2010

@dm1 co 36, od zajtra uz 37 😀 ale maly je este vysoko, stale ma kope do rebier, takze este nejaky tyzden to potrva, kym sa pohne spravnym smerom

iinuska
9. aug 2010

@bambi7 Dominike skore uzdravenie. A tusim mala aj meninky, tak dodatocne vseeetko najlepsie 😉

bambi7
9. aug 2010

dakujeme babulky

jamaat
10. aug 2010

Dobré ránko. Včera som vám zabudla napísať príhodu z prechádzky, opäť raz som mala chuť toho nášho dunčiska roztrhnúť ako žabu. Boli sme v lese, Emka šla po svojich a Deny sa rozbehol plnou parou smerom k nám - mne s Emkou. Smeroval priamo na Emku, videl ju, myslela som, že uhne a obehne ju, ale kdeže! Tresol do nej v plnom behu, len tak zadunelo, Emka vyletela do vzduchu, zvrtlo ju do vodorovnej polohy, odletela na meter, ešte ju v lufte zvrtlo na brucho a tak dopadla. No záber ako z akčného filmu. Samozrejme bol aj rev, ale nič sa jej nestalo, našťastie sme boli na mäkkej lesnej ceste.

juska3
10. aug 2010

@jamaat blazon pes, ale chvalabohu, ze sa Emke nic nestalo, ale vidiet to, asi by ma svihlo.

jamaat
10. aug 2010

@juska3 No veď som bola značne zúrivá.

ladywitch26
10. aug 2010

@jamaat asi sa chcel pomstit za to ponco. no inak ziadna sranda, ja by som nasho asi zabila. a on to asi vie, tak ma respekt. este aj okolo hraciek jej chodi po spickach, aby sa ich nedajboh nedotkol. ale ked ma stanka v ruke nieco na jedenie, tak to mu uz svini nevadi a hned jej to uchmatne.

martinaxyz
10. aug 2010

Ahojte...
@jamaat - tak to si viem živo predstaviť ako malá letela...mm to spravil neteri na oblievačku s vedrom vody...vyzerá to srandovne, ale čo sa pritom môže stať...

rybca
10. aug 2010

@jamaat viem si predstavit, ja uz na tu nasu tiez niekedy nemam nervy a potom mam vycitky....

jamaat
10. aug 2010

Emka chvíľu na Denyho aj pozerala vyčítavo, ale potom už boli zase veľkí kamoši 🙂

ludmilabb
10. aug 2010

@jamaat veru my co mame psov musime davat pozor este aj na taketo situacie...u nas je to hlavne pri vitani navstevy lebo Blazika vyskakuje ako o zivot a Sofia sa uteka tiez pozriet a vonku musim davat pozor aby som lopticku nehadzala v smere kde je Sofia lebo Blazika necumi dopredu ale na mna a cuva takze nevidi je schopna napalit to do stromu, do cloveka, do kocika, popripade spadnut z mosta aj to sa nam uz stalo...ona vie strasne fixovat predmet ani zrak neodplepi od lopticky ked ju drzim v ruke, musim ju schovat do vrecka ale niekedy ani to nepomoze

kvetinkaaa
10. aug 2010

ahojte!
som počula ze medzi májovkami su aj nove tehuľky, tak sa pochvalte, ako sa nam to tu rozrastá 😎
čo nového?

ludmilabb
10. aug 2010

fiha tak kolko tehuliek tu vlastne je styri?

ladywitch26
10. aug 2010

@kvetinkaaa no ze sa aj ukazes 🙂 tak cosi tu pribudlo, ale ide to tak pomalsie. 😀

ladywitch26
10. aug 2010

@ludmilabb no ja prva, potom kvetinka bola po mne, za nou mimi a sirinka. ostatne sa bud este neprihlasili, alebo o tom este nevedia 😉

kvetinkaaa
10. aug 2010

lady sem tam zabludim 😀 ale uz som tu máličko, to je pravda. o chvilu sa s bruskom nezmestim za stol 😅

no ved ja, lady, mimi áááááá nova 9tyzdnova tehulka? inak uz nič? len dnes som sa dozvedela tak si vravim ze pridem pozriet čo este som zmeškala. miška pozera bambuľku tak mam par minut kludu

kvetinkaaa
10. aug 2010

no lady si ma predbehla so zhrnutim, ale aspon viem, ze som v obraze 😉

ladywitch26
10. aug 2010

@kvetinkaaa ja som aupairku vyhnala vonku so stankou na ihrisko, nech sa vybeha. inak by nezaspala a ja by som si ani obed nestihla spravit. a o bruchu nic nevrav,ja uz sa ledva gulam. k tomu nizky tlak, horucavy, tak akurat co do obchodu par metrov od domu odbehnem a som odrovnana