Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
28. sep 2010

@mimi21 moj manzel tiez velmi nebol za Adama, prave kvoli meninam, ale teraz si uz ine meno ani nevie predstavit. 😵 Mne sa Ema paci 😉 A hodi sa to k Nine

mimi21
28. sep 2010

@iinuska aj mne sa ema paci, a hodi sa aj k Nine 😉
ale ja mam narodky 21.12 a ako decko som tym dost trpela, kym som nevedela prejavit svoj nazor dostatocne razne tak ma vzdy odbili tym, ze mam dvojnasobne vela darcekov pod stromcekom
no a ja som namiesto rozbalovania darceky vzdy najprv pocitala - chapete, detska logika 😅

iinuska
28. sep 2010

@mimi21 no, a ako dospela to ocenujes, ci? 😀 😀 😀

ludmilabb
28. sep 2010

@mimi21 Sara je pekne meno mne sa paci aj Ester, Izabela
kazdy den riesim SOfiu a Blaziku, uz ma to nebavi ohriakovat ju ze nemoze Blazike robit zle, ze ju to boli ked ju sklbe za chvost a taha za labky ked si predstavim ze to tak skoro este nepochopi 🙄 pre nu je najfasa zabava chytit Blaziku za srst a nechat sa tahat pretoze Blazika samozrejme beha po byte aby sa jej striasla a Sofia sa puci od smiechu

mimi21
28. sep 2010

@iinuska teraz uz viem prejavit svoj nazor dostatocne razne a dostavam darceky na narodeniny a aj na Vianoce 😀 😀 😀
ale uz mi je to v podstate jedno

len teraz este riesim, ze budem mat "okruhliny" a chcelo by to nejaku vacsiu oslavu, len tiez neviem kedy...ci este pred alebo po...
no a este mam jednu dilemu - kratkodobejsiu - v piatok ideme na jednu oslavu 30 kamosovi, bude to dost take oficialne a snobske, "smotanka" a tak...a ja neviem co na seba 😠 😠 😠 😠

ludmilabb
28. sep 2010

to je dobra napad kupit ako darcek pod stromcok sanky, super prvy darcek porieseny 😀

iinuska
28. sep 2010

@mimi21 jeeej, aj my mame velku oslavu, sice nie snobsku, ale taku nasu 😉 . Manzel ma 40 a jeho sestra 50, tak to spojili, a ideme hyrit. Mame to v podniku, bude nas okolo 45, tak taka mala svadba. 😵

iinuska
28. sep 2010

@ludmilabb 🙂 nemas zaco 😀 😀 😀

mimi21
28. sep 2010

@iinuska tak budeme v piatok hyrit obidve 😉
sice ja uz s bruskom toho vela nenahyrim 😅

juska3
28. sep 2010

@mimi21 a kedy mas termin, tesne pred vianocami?

mystery7
28. sep 2010

ahojky kocky
Ja uz tu nestiham chodit, stale by som len spala 😅 som unavena.
Mirko ma dnes vystrajaci den, od rana mi robi zle. Naschval sa mi 3x pokakal do plienky, aj ked predtym -tesne- sedel na nocniku. Raz sa mu donho podarilo vycurat a aj to vylial do stredu izby. Ignoruje hracky a cely den stoji pri mikrovlnke, alebo taha zaluzie na spodnom okne balkona 🙄

jamaat
28. sep 2010

@mimi21 Myslím si, že mesiac je dostatočný rozdiel medzi sviatkami, aby sa poriadne oslavoval. Ja mám narodky v júli a meniny v auguste a bolo to v pohode, nespájalo sa to. No ale zase u vás by boli všetky tri najväčšie sviatky dosť nakope. A čo tak Ela?

jamaat
28. sep 2010

A mne sa páči aj Soňa. Napr. 🙂

jamaat
28. sep 2010

@mystery7 No užívate si to ohromne. U nás bol záchvat zúrivého revu, ale inak deň v pohode. Zatiaľ. Keď sa Emka zlostí, hodí na zem buď seba, alebo niečo, čo má práve poruke. Včera som jedla keks a pre ňu som mala Brumíka, ale povedala som jej, že kým nezodvihne vestu, čo zlostne na zem šmarila, tak keksík nedostane. Tak od zlosti hodila potom ešte ďalšiu vec na zem. Naveľa-naveľa po 10 minútach to zodvihla a keks dostala 😕 🙂

mystery7
28. sep 2010

@jamaat zabudla som dodat, ze ked som mu nechcela dovolit stupit do nocnika, tak nim tresol o zem- a poriadne

mimi21
28. sep 2010

@jamaat mne sa tiez paci aj Ela a aj Soňa, aj Sofia, len mm ma so vsetkym problem 😝
@juska3 termin podla MS mam 26.12, podla 3D 29 a moj dr tvrdi, ze az zaciatkom januara - tak si vyber 😀

mystery7
28. sep 2010

tak, mlady pan sa zobudil - 2 hodiny oddychu a pokracujeme 😅 som zvedava ci bude lepsie ako doobedu 😝
Mne sa paci Ela, Ema a aj Sona. Su to pekne mena.

jamaat
28. sep 2010

@mimi21 No a aké sú vlastne jeho návrhy?

mimi21
28. sep 2010

@mystery7 mne mala nespala 2 hodiny ani nepamatam 😝
cez den spi tak 1,5 hodiny, aspon ze celu noc prespi
inak tie nestastne zuby: najprv nic a teraz okrem vsetkych stoliciek idu aj dolne dvojky
okrem soplikov je to zaial "bez nasledkov" 😅

mimi21
28. sep 2010

@jamaat no ved to, ze ziadne 😀 on len vsetko ohundre a ked mu poviem nech da tip tak na to zabije ze kleopatra alebo ondro, robi si z toho prdel 😝

ladywitch26
28. sep 2010

caute zeny, tak ja tu mam riadnu divocinu dnes. sused si robi kurz na sekuritaka od pondelku do stredy, suseda nedostala volno v praci, tak poprosila nasu aupairku, ci by sa nepostarala o ich malu. tak mam v dome tri decka teraz a idu mi rozbit obyvacku. vcera doniesli mayu len na tri hodky, z toho dve prespala, stanka a fabien tiez,tak sa dalo, ale dnes tu bola uz od deviatej rano, vonku leje, tak len zavrete a k tomu je este stanka dnes ako z divych vajec. tak veronika musi este aj na mna davat pozor, lebo som kojila maleho poleziacky na gauci, chrbtom k nim, no a raz jedna, raz druha ma niecim plesli po hlave. teraz to vsetko spi, tak som aspon cestoviny dala zapiect do rury. stano pride az vecer, tak snad tu po zobudeni zvladneme tie decka. 😀
inak zatial si aupairku nechavame, stano cely tyzden chodil robit do zahrady jednej pani, dnes siel s byvalym kolegom robit kupelnu niekam, asi az do konca tyzdna budu a uz mu aj moj byvaly domaci vravel,ci by mu nedal do poriadku dve zahrady a neomaloval. kupil totizto dva starsie domy, chce ich prenajat, ale najskor ich musi trochu dat dokopy. tak hadam na par tyzdnov stano bude mat co robit a dovtedy mu snad najdem nejaku trvalu robotu.

mimi21
28. sep 2010

@ladywitch26 no tak to mas riadne funny 😀
@jamaat ty si tusim vravela, ze si bola co-to pokupit v tom Kiku, ci?
dosiel nam letak a niektore veci tam vyzeraju celkom fajn, tak ci sa mi tam oplati trepat ...

ladywitch26
28. sep 2010

ked tu riesite to kreslenie, mne stanka uz tiez berie pero a chce kreslit, ale bojim sa,ze by mi to tu cele dopisala, no a dom je prenajaty, tak neviem, ako by sme novy nabytok potom kupovali, ked sa budeme stahovat. tak sme to vyriesili tymto
http://www.argos.ie/static/Product/partNumber/3...

akurat, ze u nas na poste to mali za 14e

jamaat
28. sep 2010

@mimi21 Ja som s vecami z Kiku spokojná, posledne som tam kúpila také pogumované nohavice do dažďa a sú super. Len u nás nemali dobrú veľkosť, tak som kamoša poprosila, nech mi vo vašom zvolenskom kúpi. Dnes som Emku v nich vonku fotila, tak dám foto na FB.

jamaat
28. sep 2010

@mimi21 U nás presne tak so zubami, dlho nič a teraz stoličky aj dvojky naraz.

juska3
28. sep 2010

U nas dnes upistany nervacny den, uz sme vsetko mozne skusali, kreslilo sa hlavne po podlahe a ked som mu prizvukovala, ze nesmie kreslit po podlahe, ale na papier, tak strasne nervy, rev a trieskanie hlavy o podlahu, nakoniec som mu voskovku vzala. Uz sme vsetko mozne citali, stavali kocky, pozerali rozpravky, tancovali. A aj tak sa len na ruky pyta a mrnci, a zrovna som myslela na to, ze dnes je akurat taky den kedy by som vytiahla ten onen darcek vianocny, keby dopredu kupujem darceky. A hla, dieta sa mi uz asi 20 min hra s varechou, misou a natrhanou servitkou, variiiii 😵 ani o nom neviem...ako malo niekedy staci 🙂 len vymysliet tu spravnu zabavku. Najskor servitku potrhal na drobne kusky a porozhadzoval po kuchyni, tak si ich musel aj pozbierat. Uz si aj vyzul papuce a ponozky na jednu kôpku, asi mu zavadzali 😉

jamaat
28. sep 2010

@juska3 😀 Správny kuchár varí bosý 🙂

iinuska
28. sep 2010

ahojte, my sme boli teraz v Kik-u, a konecne som kupila malemu zimnu bundu na von za 9.90. Celkom dobra cena.
@mimi21 este k tym menam, mne sa paci aj Michaela

iinuska
28. sep 2010

@ladywitch26 tak to je super cena

jamaat
28. sep 2010

Dnes mi došla nová videokamera, lepšie povedané dve. Pôvodnú zelenú som zmenila na červenú, lebo ju vtedy nemali na sklade, zaplatila som ju a oni mi poslali obidve 😀