Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
29. nov 2010

Dobré ráno. U nás je hnusná čľapkanica, nie sneh.

iinuska
29. nov 2010

dobre ranko
u nas tiez snezilo, ale topi sa to, tiez mame clapkanicu a chvilami poletuje sneh.
Adamko dudel nemal vobec,takze aspon to riesit nemusime. Ale aj keby ho mal, tak to este neriesim

kosska3003
29. nov 2010

@ladywitch26 tak nabuduce odfotis

no dnes mi mala vstala o 6 ale potom este zaspala a spala do 9 tak som zvedava ci bude poobede spat

kosska3003
29. nov 2010

@ladywitch26 tak nabuduce odfotis

no dnes mi mala vstala o 6 ale potom este zaspala a spala do 9 tak som zvedava ci bude poobede spat

monkap
autor
29. nov 2010

no tu je kopec snehu ... susedia uz postavili obrovskeho snehuliaka .. my budeme staviat az ked patko pride zo skolky ... uz sa tesiiiiim .... hlavne na to, ako sa on bude tesit 😅

monkap
autor
29. nov 2010

@iinuska lenka cumlik ma ... na spanie a ked si ublizi a silno place tak aj vtedy ... ale vooobec to este neriesim 😅

iinuska
29. nov 2010

Adamko uz spinka, dnes sme hore od 7, vie pekne povedat ;;mami mlieko;; 😅 . Ale uz asi 3 dni si nevypytal poobede, co zvykol, takze teraz kojim uz len pred obednym spankom, vecer a v noci podla potreby.
no a vypli nam vodu, asi nejaka porucha, a ako dobre, ze som mala pustenu umyvacku 😠

sssimi
29. nov 2010

Ahojte.
Tak aj u nás nasnežilo trošku a už do toho prší 😒 to teda ani nemuselo byť.....

mystery7
29. nov 2010

ahojky kocky,
Vcera spal Mirko az 1h 15m o 12:45 uz sedel v posteli a kecal. Tak to bolo narocne poobedie, mna potom uz tak bolela hlava, ze koniec. Vecer sme spolu zaspali a spali sme az do rana.
Dnes ideme a druhe ockovanie proti zltacke a dalsie bude az v 6.rokoch.

@borocka nosim aj kocik, hlavne ak chcem ist niekde dalej a musim prechadzat cez krizovatky. V sobotu sme boli na hlavnej, to su cestou 2 velke krizovatky a je to dalej. Inac chodi sam. V kociku mame tiez hracky, nieco pod zub, vodu, nanoznik a prsiplast.
@sssimi tak super manzel, drzim palce. Ale niekedy aj Mirko rad hadze hracky a krici ba, ba (bac, bac). To prejde

kosska3003
29. nov 2010

@mystery7 no mne 3 dni nespala vobec cez den a ako to vidim tak ani dnes nebude lebo si vykecava v postielke a na spanok to vobec nevyzera ja uz nevladzem s nej keby bola aspon dobra ale ona vymsla vonku sa neda ist mokro clakanica asi pojdeme pred dom nachvilku ju vyvalam v snehu

borocka
29. nov 2010

ahojte, tak u nas vcera vecer zacalo brutalne snezit, az do pol noci, a nad ranom uz boli len mlaky......hruza.ale sli na hodinovu prechadzku. mne natieklo to ciziem a pato sa v snehu vyvalal. nohy mal suche, ale aj keby do nitky premokol tak mu to nevadi. ja neznasam zimu 🙄

a ten cumel.....no,teraz sa to bude tazko oducat........my sme skoncili vcas,este si nevedel vypytat a nebol taky prefikany. teraz by som vam radila par mesiacov pockat, ale pred narodeninami privodit cumlu nejaku nehodu....jednoducho aby sa znicil a malym poviete, ze v obchode uz cumle nepredavaju. inak si to neviem dost dobre predstavit. ale mozno mate rozumnejsie a poslusnejsie deti🙂 a pochopia aj to, ze su uz velki a velke deti cumel nemaju

borocka
29. nov 2010

@kosska3003 dnes pozde vstavala..... tak ju skus obliect, sebe ale este o nieco lepsie a chodte sa prejst...vymrzne, mozno trochu premokne, bude naobliekana tazsie sa jej bude chodit.viac sa unavi. alebo sa spolahni na to, ze vecer pojde skor spat. teoreticky od deviatej do tej siedmej by jej mohlo cez den stavit,nie?

ostrovanka
29. nov 2010

Vidim, ze podaktore uz rozmyslate ako sa zbavit dudla. Ja som tie myslienky mala tiez skor, ale som si povedala, ze nebudem stresovat. Cez den ho dostane malo kedy, len na spanok (ani v skolke mu ho nedavaju cez den).
Dostane cumlik pred obednym a vecernym spankom, polozim do postielky, odidem a krasne spinka. Cez den aj tri hodky, v noci vacsinou bez zobudenia od 19 do 7. rano, cez vikend spime dlhsie. Krasne nam vsetko ide, takze neriesim minimalne do druheho roka.

mystery7
29. nov 2010

@kosska3003 ale Marika si aspon rano pospala. My sme vcera boli hore od 6 o 10:30 mal uz totalne nervy, ledva sa najedol, vykakal a mlieko vypil o 11:30 uz tuho spal. A jemu je 1h 15m malo, lebo bol velmi nervozny. Chcel ist spat uz o 18, ale nedovolila som. Vecerny nocnik uz uplne preplakal, co bol hotovy.zaspal o 19:30 a ja s nim.
Dnes opat budicek o 6 🙄 teraz ledva polievku dojedol a len rev 🙄 uvidime ake bude poobede ked ho musim o 14:20 budit
My sme cumlik nemali, niekedy som lutovala, ze nechcel, inokedy som bola rada.

kosska3003
29. nov 2010

@borocka
@mystery7 no ale ona mi takto spavala aj pred tym rano ked potiahla do 9 tak isla spat o jednej ked vstala skor tak o 12 a spala 2 az 3 hodky a zrazu nic akurat ju davam skor o hodinku spat nie o 8 ale o 7 a dnes nespala zase tak uz 4 dni bez denneho spanku

borocka
29. nov 2010

@kosska3003 mozno ma take obdobie.......mozno zuby, mozno zima....nemozes vediet. ako prislo tak odide. urcite to nebude trvale, este je mala aby vobec nespavala.
ale do deviatej rano drichmat, fuu.....parada 😉

kosska3003
29. nov 2010

@borocka no ved aj ja s tym ratam ze to prejde inac sa zblaznim asi a spat do 9 no raz za cas inac vstava o 8 alebo o pol 8

borocka
29. nov 2010

@kosska3003 aj to je fajn,nie? ved kolko deti vstava uz o siestej.......

kosska3003
29. nov 2010

@borocka no ja si nestazujem mne tak vstava stale mne najskor vstane o 7 ale tak zvycajne do 8

borocka
29. nov 2010

inak ste mali aky den???

ladywitch26
29. nov 2010

@borocka keby o siestej...niektore deti vstavaju uz o piatej... 😝

kosska3003
29. nov 2010

@borocka ako inac celkom v pohode prisiel nam kocik tak som maturovala nad nim potom ked nespala sme sa boli prejst do skolky pre neter a nakoniec sme potavili snehuliaka mala ho potom kontrolovala s okna ci je tam stale musim hodit foto na FB

@ladywitch26 asi by som sa zblaznila ked som neni na to naucena dnes vstala o 6 som myslela ze budem plakat ale nakoniec zaspala este do 9 som si ju dala vedla mna do postele tak tam blbla a potom zaspala

borocka
29. nov 2010

@ladywitch26 u nas velmi pomaha ked si pata prelozim hned k sebe do postele, pritulim si ho a este aj na hodinku zaspi. vyskusaj to 😉

borocka
29. nov 2010

@kosska3003 kocik????

kosska3003
29. nov 2010

@borocka to ja len ked je velkmo malo hodin alebo je chora inac spi v postielke no kocik vy sa ho zbavujete a ja kupujem 😀 golfovy som kupovala ked ideme kdesi do obchodu alebo na vylet a aj druhe planujeme tak vyuzijeme

ladywitch26
29. nov 2010

@borocka ona pri nas nechce spat vobec. dokonca ked si lahnem ku nej do postielky, tak ma vyhana,ze si mam lahnut na svoju vedla. a ako otvori oci, uz aj lezie z postielky a ako s vrtulou v zadku. ide si do detskej zapnut klavir a uz koncertuje. garantujem ti, ze v tom ramuse sa uz spat neda...

rybca
29. nov 2010

Ahojte, tak dudlujeme aj my, v noci a niekedy cez den, ked najde, tak chvilu podudluje, potom odlozi, tiez neriesim, uvidime do 2 rokov ci ho sam neprestane pouzivat a ked nie, tak to potom budeme riesit.
A kocik vyuzivame naplno, Matko sice prejde na prechadzkach, ked nemame kocik so sebou, ale on je pohodlny od pocatia, takze ked vidi kocik, hned sa do neho driape a do obchodu chodime zasadne s kocikom, lebo sa tam zmesti dost nakupu.

Dnes sme vecer isli von kuknut sneh...🙂))) ked sa mu nalepil na topanky, tak hned, ze FUJ FUJ..🙂 a ked sa mu nalepil na ruky, tak ich len nestastne natocil ku mne..🙂 darmo som mu ukazovala, ze to staci oprasit..🙂 ale ked som hadzala gule, tak sa smial, dufam, ze do zajtra to vydrzi a uvidim co bude za svetla.:🙂))))

mimi21
30. nov 2010

ahojte
absolutne vas nestiham 😒

dudel mame aj my len na spanie, ale v poslednej dobe si dudku zacala pytat aj cez den, len ja jej ju nedavam, aj tak sa celkom hrozim toho ako sa budeme oducat
nocnik stale nic, aj sa tam vysedi, ale nic neurobi...ppovie, ze ide cikat alebo kakat, ale nic z toho
no uz je hore bezim za nou...

ostrovanka
30. nov 2010

Ranko, dnes sme si prispali, ja som sa vytrepala o 7,15 do sprchy, Alex spal do osmej.... to sme uz zvycajne v skolke.
Ledva sme stihli prist na 8,30 aby mu dali este ranajky.

kosska3003
30. nov 2010

dobre ranko my sme spali do 8 pojdem s malou vonku a uvidime ako bude dnes spanok

kosska3003
30. nov 2010

ahojte baby kde ste kupovali sanky a kolko stali v tescu maju za 60eury z operadlom je to normalna cena ja neviem poradte