Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

rybca
6. dec 2010

@jamaat ja som bola tiez rano prekvapena..🙂))) uvidim zajtra rano ci to nebola nahoda, a len chcel odhrnut, na znak toho, ze uz nechce spat...🙂)))

jamaat
6. dec 2010

Ja som nechala v obchode za mikulášsky nákup takmer 30 euri.

borocka
6. dec 2010

@rybca mozno bude odhrnat znovu, a potom bude sklamany ked nic nenajde

borocka
6. dec 2010

@jamaat a to si co kupovala??????

rybca
6. dec 2010

@borocka nebude, bo ak bude hladat, tak mu poviem, ze to bolo len vcera a ze mu este ostalo a dam mu z kopky nieco a nebude ani chvilku smutny..🙂

mystery7
6. dec 2010

ahojky
@borocka aj my chodime v kazdom pocasi,len vynimocne (1x za pol roka 😉 )neideme.

Mirko sa dnes prekvapil, kde prisiel vsade dostal balicek. Bolo to fajn, budeme dojedat tak 3mesiace 😀
Konecne sme o 19:45 dosli domov, tak mi ide este 2.pracka. Vyvesim a idem spat. Zajtra rano mam poradnu, som zvedava ako bude a ci uz budu vysledky z triple testov.

jamaat
6. dec 2010

@borocka A čo ja viem? Čokoládky, keksíky, somariny... na 3 balíčky plus Emka.

monkap
autor
7. dec 2010

u nas dnes prsi 😖

rybca
7. dec 2010

Dobre ranko, dnes rano sa hladanie cizmy nekonalo, tak som rada, ze to vcera bolo cielene a ze si to spojil s tym, co sa dialo vecer..🙂

ludmilabb
7. dec 2010

@jamaat 3 balicky cize aj Deny dostal?

ludmilabb
7. dec 2010

@monkap tu je hrozne pocasie tiez zase trcat doma 😠

jamaat
7. dec 2010

@ludmilabb Deny dostáva len na Vianoce. 3 balíčky - Monika, ja, Roman a k tomu Emkin minibalíček.
My ideme akurát von, prestalo pršať a s Denym treba ísť.

iinuska
7. dec 2010

ahojte, u nas uz pomaly ale isto mizne ten sneh, oteplilo sa, boli sme vonku skoro 2 hodky, tak Adamko zniceny zaspinkal. Rano sa mu zase zadarilo, hned ako sa prebral, ledva este ocka otvoril, ze ;;hotovo;; 😅 akoze uz je vyspinkany. No tak to prebralo aj mna 🙂

mystery7
7. dec 2010

ahojky
Tak u nas otrasne pocko 🙄
Rano som isla na poradnu, vyrazili sme na peso, ale Mirko sa zaujimal len o mlaky a dupanie v nich. MUseli sme sa vratit pre kocik. U nas vsade na chodnikoch udupany sneh a na nom voda ☹ cesta tam aj spat bola trapenie.
U dokiny bolo vsetko ok, mam naspat 2 stratene kilecka 😝

borocka
7. dec 2010

@jamaat tak na tri balicky to uz dava zmysel 😀 . ja som kupovala len patovi, tak neviem co by som mu mala vymysliet za 30eur na mikulasa 😅
@mystery7 tak to si viem zivo predstavit. u nas tiez rano prestalo, ale o 11ej sme uz museli ist, lebo na obed som nemala vsetko doma a maly uz ako besny otvaral vchodove dvere. takze vyfasoval prsiplast a islo sa 😀 tiez kazdu mlaku otestoval, kazdy odkvap ho fascinoval, som ho nevedela dostat domov. "nastastie" sa na tom snehu posmykol a skaredo spadol, takze spustil krik a bez slova sme stupali domov.

mam doma IRON MANA. robila som obed, take cestoviny s kopou zeleniny z konzerv. a kym si to ja pripravujem, tak pato sedi pri mne,vzal konzervy a vyjedal hrasok a kukuricu. a ptoom ked sme uz jedlo, citame knizku a pozeram ze vsade spinava-cervena. pozriem svoje ruky, nic. pozriem patove a on div ze nevykrvacal. celkom dorezany prstek. ale ani nemukol ked sa mu to stalo.
tak sme sa umyli, dostal naplast s obrazkom a teraz sa mi chvali ze ma pekne bobo 😝

ludmilabb
7. dec 2010

@mystery7 @borocka aj my sme testovali mlaky akonahle prestalo prsat isli sme, mokra bola po kolena teda nohavice som doma zmykala ale snehule nic neprepustili takze Sofia zostala sucha 😉
konzervy su v tomto nebezpecne ja sama som sa viackrat fajne porezala ale teda Patko sa drzal statocne
inak mame desne noci, zobudi sa a zacne ziapot ked ju vyberiem z postielky k sebe tak ukazuje ze chce ist naspat ale v postielke dostane nervu a nechce tam byt tak ju beriem naspat k sebe lahnem si a prikryjem sa to sa jej tiez nepaci, reve dalej to uz mi ale zacinaju tiect nervy, potom ked si konecne lahne aj ona lebo vsak sedi, kope nohami atd tak napr. pohnem hlavou alebo rukou a uz jaci znova, som normalne hotova co to mam doma za hysterku 🤐 okrikujem ju nech si lahne, nech mi nereve do ucha, ze pojdem prec lebo sa to neda vydrzat a ona jaci dalej uz mi bolo aj do revu
@jamaat ej ty si prakticka ze rovno aj sebe, to ti Roman nevie nieco nachystat sam?

iinuska
7. dec 2010

@ludmilabb tak tie noci nezavidim. A nemoze byt nervozna zo zubkov?Nam sa uz noci vylepsili, Adamko sa budi tak 2x na kojenie, ale pekne hned zaspi, tak to neriesim

iinuska
7. dec 2010

no a Adamko spi od 12 😅

emode
7. dec 2010

sa mi to iste podarilo 2x tak som to aspon vymazala 🙂

emode
7. dec 2010

@ludmilabb juj ti nezavidim my teraz v noci celkom ok, kojim len raz a potom rano ale su aj vynimky 😀 ked sa do toho starie moj mm a povie: "preco jej nedas" 😝
dnes sme boli u koznej, nastastie nie sme uplni atopici, takze aspon to, podla mna je to vsetko spojene s chorobnostou a oslabenym organizmom 😖

ja cakam kedy sa zobudi aby sme isli pre ocinka do roboty lebo som potrebovala auta cez obed, spi od jednej ... pocasie katastrofa, tak som aspon tesco vybavila 😒
cez vikend ideme do Tatier tak sa len modlime aby vydrzala byt zdrava aspon tyzden 🙄 drzte palce ...

uz mate vianocnu vyzdobu??? my uz mame strom zasadeny v kvetinaci na prostriedku kuchyne, lebo mm ho nechcel dat von 😠 tak do mraznicky idem cez pichlave vetvicky 😅

emode
7. dec 2010

@jamaat mna to stalo podstatne menej 😅 kupili sme si s mm sampanske a ananas 😅 no a sofinke drobnosti 😅

emode
7. dec 2010

no a ked si tu uz takto dopisujem, tak najnovsie sofia odchadza sama z domu, zoberie si svoj ruksacik, pobali kocky don, ide ku dveram, zahlasi cau a skryje sa za bodnik, potom sa akoze zjavi a zakrici ahoj 😅 no a do telefonu tiez monology vytvara, pekne halo, ahoj, potom sa tvari dolezito, nieco zamrmle, povie aha, aha, a rozluci sa 😅 a ked zvoni, tak mi ho rychlo donesie, ani psika nepotrebujeme 😅 😅

ludmilabb
7. dec 2010

@emode aku samostatnu dievku uz mas 😉
my mame tiez stromcek v crepniku taky mensi takze ho mame v obyvke na stole, Sofia chodi obdivovat a tiez som dala jedneho snehuliaka z folie na okno tak aj ten sa jej rata
tie noci neviem co jej svitori a neviem ci jej to prejde, ked bola chora tak spala lepsie ale to len tomu ze bola na liekoch samozrejme to bola jedina vyhoda, hlavne ze je teraz zdrava tak moze vyvadzat uz je spat vo forme
mne zaspala horko tazko o druhej
@iinuska ja netusim ci su to zuby skor nie ako hej, uz jej vravim nech zacne rozpravat aby som vedela co odo mna chce inak ma smolu 😒

ladywitch26
7. dec 2010

@emode tak nam stanka tiez niekedy zakyva, akurat ona rovno aj vyjde vonku, ak zabudneme zamknut.
a mame nove slovo. "mam" a "mnama" akoze maskrta. vcera si chytila plienku, povedala kaka, tak som ju dala sadnut a za dve minuty si ozaj aj cikla, takze uz mame nejaky pokrok. a potom hned pytala aj "mnama" za odmenu 😀

zajtra nam odchadza aupair domov, tak budeme asi vyplakavat. stanke bude chybat, asi ju bude aj par dni hladat po dome. ☹

borocka
7. dec 2010

@ludmilabb ja viem, tiez som sa parkrat takto porezala. ale mala som toho vela a total nestihacka, tak som si ani dakosi nevsimla kedy vzal konzervu. najprv jedol nastruhany syr a potom uz neviem.....len pri stole kukam ako krvaca.
je velmi statocny,ma posunuty prah bolesti, lebo on necekol ani ked si rozbil koleno, ani ked sa zgulal zo styroch schodov pred domov,......proste nic.

borocka
7. dec 2010

@ladywitch26 ale fajn ze aspon zakyva 😉 pato odide prec bez slova a len ked je velmi ticho viem, ze daco vyvadza. nastastie je teraz zima, pred dverami mame niekolko vacsich schodov takze sa zatial neodvazi uplne odist. ale myslim ze ani to nie je velmi daleko

ladywitch26
7. dec 2010

no huraa, uz to ide... idem sa pochvalit. prvykrat som sa postavila na vahu po porode a ze 54kg. to este o dve kila menej ako pred stankou. 😅 no len ta koza na bruchu by sa este mohla nejako zredukovat 😝

jamaat
7. dec 2010

@ludmilabb Veď Mikuláš mi aj cez Romana poslal veľké Tofiffee a Merci 🙂 . Inak tie noci budú isto zo zubov. Tie očné sú hnusáky. A je jedno, či sa tlačí, či je už čiastočne prerezaný, robia šarapatu aj tak.
@emode No Sofia šikulka. Čoraz zlatšie sú tie detváky. A smiešnejšie. 🙂
@ladywitch26 Tak to vám nastanú kruté časy bez aupairky. A odchádza natrvalo, či len na sviatky?

@borocka Ty máš doma takého klasického chalana - šintra 🙂

Mláky sme aj my absolvovali dnes, vtrepala sa do jednej skoro po kolená, našťastie snehule a kombinéza neprepustili. Snehule som si aj ja kúpila, tak teraz sa môžeme mliagať po mokrom snehu do aleluja. Oj, ako írečito som to. 😅

borocka
7. dec 2010

@jamaat 😝 ze sinter ........on je lotor 😀
a kde si zohnala dospelacke snehule? na kolko ta vysli? tiez velmi uvazujem. zatial do mlak pouzivam turisticke "bakandze", vodu neprepustia ale velmi teplo v nich nie je.

ladywitch26
7. dec 2010

@jamaat no muz teraz nema robotu, tak si decka nejako podelime. v januari sa vrati, ale k tomu znamemu, lebo on by mal ist do tej australie uz teraz na 10dni a po sviatkoch uz natrvalo. no a ak nic muz nenajde, tak bude doma ako pri stanke a ak by nasiel, tak ja pojdem len na doobedie do roboty a nika by bola pri deckach. lebo znami potrebuju az od druhej, lebo dovtedy su im deti v skole. a povedala,ze aj tak bude asi doobeda chodit ku nam, lebo samej jej tam bude smutno na samote, tak ze ci ju prichylime.

kosska3003
7. dec 2010

ahojte nesiel mi konik a konecne som vas docitala mala sopli stale v noci spekulovala o 10 ale potom zalahla do rana spala od pol 7 vecera do rana 8 no ale dva krat sa zobudila na mlieko asi si meni rezim ani vcera ani dnes mi nespala na obed tak vecer o 7 zalahla ale zacal ju dusit strasne kasel tak som jej dala hedelix a spi