Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
3. jan 2011

zeny, poprosim vas o hlas do sutaze
http://apps.facebook.com/contestshq/contests/87...
dakujeme

luba142
3. jan 2011

@ladywitch26 uz som dala 🙂 😉

jamaat
3. jan 2011

Tak dnes kakanie u nás na tri etapy. 2x som musela šerblík vyčistiť, aby si opäť sadla a riadne sa vyoné. Po tom treťom raze vystrelila z neho tak, že jej zvyšok zo zadku odkväcol na koberec.

kosska3003
3. jan 2011

ahojte ja som k.o mam tu 4 netere 3 len cez den do 5 a jedna aj spat boli tak mam 5 deti a same baby 😀 dva krat sme sa boli sankovat krmit kacky a labute tak som sa nenudila tak teraz som stastna ze mozemm mat nohy na stole a kukam markizu tu opratovatelku kuzelnu je to celkom dobry film

borocka
3. jan 2011

@ladywitch26
@iinuska baby ale ja som to chcela na centimetre, lebo este aj u jedneho vyrobcu je ta ista velkost rozna a co sledujem next na nete tak zvlast. vcera som kukala na mimibazari a tam napr velkost 26 mala dlzku 14,5 cm u jedneho modelu a i ineho az 17. a kedze tu next nezozeniem, tak mu chcem objednat ale som z toho zufalaaaa

borocka
3. jan 2011

a to cikanie na stojaka hovorim ohladom jarnych prechadzok, ked to risknem bez plienky...... inak do zachoda este nedorastol.....

ladywitch26
3. jan 2011

tak nasa stanusa uz ma nove anglicke slovo. "come on". dnes si to celou cestou na nakupy precvicovala.

inak diky za hlasy, momentalne sme na 5.mieste. hadam to do konca mesiaca udrzime. prve tri miesta dostanu ceny

emode
3. jan 2011

Ahojte 😀 ja som sa dnes vybrala so Sofiou k nasim do zvolena, preto az teraz nakukam 😀
vidim, ze riesite, cikanie, kakanie, my chodime na velky zachod, mame redukciu, rada tam sedi 😅 a casto sa aj vykaka aj vycika ... ale zatial sa sama nepyta, len oznami, co sa udialo, i ked kakanie uz zvykne oznamit skor dopredu 😀 aj dnes sa nam podarilo do nocnika u starkej 😅
sofia sa nenormalne rozrecnila 😀 vsetko opakuje, dnes mala temu oco Robo a mama Ena 😀 inak uz zopakuje skoro vsetko, vytvara jednoduche vety a suvislosti, spomenieme bazen a ona hned povie plavat 😀

iinuska
3. jan 2011

@emode
@ladywitch26
u nas dnes ficalo slovicko bratm a ok v pohode😅 .Petko sa cinil 😀 Aj Adamko uz zopakuje vsetko

ludmilabb
3. jan 2011

@emode u nas az tak nerecni ale niekedy z nej vypadne slovicko az sa cudujem lebo vecinou hmmmmka
napr. pod ciapku jej davam kuklu a ona zacala opakovat kukla alebo uz vie pekne povedat moja ale vacsinou vsetko ukazuje
@jamaat Emka je teda expertka, Sofia dnes vecer zase sedela do nemoty na nocniku a nic v nom 😝 ja nechcem aby tam kvasila lebo bohuzial nechce sedavat na klasickom ale na tom cinskom takze ani odist nemozem lebo sa bojim ze ak sa vykydne tak to vsetko povylieva

borocka
3. jan 2011

@emode
@ladywitch26
@iinuska u nas sa to kecanie akosi pomaly plynule rozbieha. ziadne odpovedanie na otazky, ani spajanie do viet..........skor skusa ohybat slova. veelmi sa snazi az mu vznikaju kdeake hovadinky. ale opravujem ho, opakujem ako taky papagaj a vidim ze sa snazi. inak mi cely den rozprava, aj realne slova aj take svoje blabotanie...a ked sa ho opytam co hovori, ze nerozumiem aby to zopakoval tak velmi nastojcivo opakuje kym sa aspon netvarim ze som pochopila......

borocka
3. jan 2011

a ozaj, som sa vas chcela opytat ako ste na tom so znamienkami, sosovickami.
ja som sa v lete vytesovala z takej mini pehy na predlakti ale aj ta nam zmizla a dodnes nemame ziadne znamienko 😲 vy ako????

ladywitch26
3. jan 2011

@borocka stanka ma vzadu na stehne taku malu bodku. to je vsetko

jamaat
3. jan 2011

Emka má skôr pigmentové škvrny.

ludmilabb
4. jan 2011

@borocka Sofia ma tri znamienka z toho jedno vo vlasoch a co to je nieco zle ze este Patko nema...

jamaat
4. jan 2011

Spomenula som si, že Emka má na lýtku.
Dobré ráno. Už som aj zatmené slnko kukla.

ladywitch26
4. jan 2011

@jamaat nam este slnko nevyslo, ale asi z toho aj tak nic nebude, lebo je riadne zamracene... ☹
stanka je od rana zaneprazdnena. pytala sa na nocnik, tak uz tam pol hodinu sedi, pozera pritom telku, snazi sa opakovat slovicka, napriklad sausages 😀 a popri tom si este sula plastelinu. no nezaprie sa,ze je zena. zvlada viacero veci naraz robit 😀

jamaat
4. jan 2011

A ja som sa chcela ísť dnes lyžovať, ale Monika ide na obed už na chatu, tak môžem ísť do ici, lebo nemám kde Emku nechať. 😠

jamaat
4. jan 2011

A ja som sa chcela ísť dnes lyžovať, ale Monika ide na obed už na chatu, tak môžem ísť do ici, lebo nemám kde Emku nechať. 😠

nikanika28
4. jan 2011

ahojte
no tak u nas mozem pozriet akurat tak hmlu miesto zatmenia slnka 🙄
U nas nocnik nula bodov, nervaci stale koli zubom, tak ju teraz s tym ani nezatazujem 🤐 .
A co sa tyka znamienok, tak Klarka nema zatial ziadne, akurat na licku take male cervene znamienko, ktore jej putuje po licku smerom dolu, ako rastie a tusim sa jej trosku straca. Inak znamienka zacinaju tak viacej okolo dva az dva a pol roka. Lukasko tiez dlho nemal znamienko, teraz uz ma viacej.

nikanika28
4. jan 2011

a mimi nam este neporodila????

dm1
4. jan 2011

@jamaat ja by som si veru tiez isla zalyzovat som na lyzach nestala skoro 15 rokov 😝 . Ale tiez nemam kde nechat maleho....

nas znamienka este nema tiez si myslim ze budu neskor. Ale vobec mi veru nechybaju my ich mame kopu zrovna nedavno mi 2 vyberali

inak zaciname pomaly odstavovat. Uz 3. den mu cez den mliecko nedavam ked pride poviem pokazene ble ble a aj skusi povie ble smeje sa a ide sa dalej hrat. iba ked sa zobudil cez poobedny spanok tak som mu dala. v noci normalne este. Len chcem hlavne to denne obmedzit lebo to aj 6x niekedy aj viac sa pricucol cez den. Len dufam ze to aj dalej pojde takto hladko som bola az prekvapena ako lahko sa moj zavislak vzdal prsnika cez den 😕

iinuska
4. jan 2011

ahojte
My sme vonku poriadne vymrzli, je hmla, vsetko biele namrznute.
Adamko este zatial znamienka nema.
@jamaat my ideme lyzovat cez jarne prazdniny na cely tyzden, tak sa tesim, lebo som posledne 2 roky vypustila.

@dm1 no, to ja ked poviem Adamkovi, ze neni mliecko, zacne mrncat, obcas sa mi podari odputat pozornost, ze zabudne, ale vacsinou po chvilke pyta zase. Teraz, ako sa mu prerezavaju zadne stolicky pyat castejsie, tak ho nechcem trapit, nech sa trosku ukludni, ale potom uz budem musiet aj ja zakrocit 😅

dm1
4. jan 2011

@iinuska ja som sama prekvapena ze Matko takto spolupracuje. Teraz si dokonca nevypytal prso ani na spanie poobedne. Ja ked som povedala ze je pokazene tak chcel vytiahnut druhe z ktoreho nikdy nepil to bolo tiez pokazene tak pytal od mm a tam sa pokusal prisat a povedal neni a isiel sa hrat 😀

iinuska
4. jan 2011

@dm1tak super, drzim palce 😉 Adamko bol minule zlaty, zobral sojeho macka, s ktorym spava , prilozil si ho k sebe a hovoril, ze ''didusu- mlieko'' 😀

dm1
4. jan 2011

@iinuska to mne Matko nosi zase bezne svoje hracky nech im dam mliecko. minule doniesol aj policajne auto s policajtom tak to som uz povedala ze to uz je moc 😀

iinuska
4. jan 2011

@dm1 😀 😀 😀

emode
4. jan 2011

@dm1 tiez drzim palce 😉 my sme to denne vynechali uz davno, celkom si zvykla, len teraz zacala pytat ako ju chodim cez den ukladat spinkat, ale som nekompromisna, nebude, a basta, vecer tiez este kojim no a v noci, rano som uz nedavala, ale zacala som kvoli tej alergii, tak sa este rano okolo pol siedmej vzdy nacucia ... 😝

teraz zaspala, mam tu aj opravara na umyvacku, tak sa modlim, nech uz je to ok 🙄

boli sme aj trochu von, ale len pred domom, lebo riadna kosa okolo minus 10 je, tak to nechcem silit ... chcem ist vo stvrtok na plavaren znovu s nou 😅

inak zachod je podla mna lepsi, ak na nom chcu deticky sediet, ked ich posadite, nevedia este zist 😅

jamaat
4. jan 2011

Tak my sme sa boli bobovať na Šachtičkách, vyšli sme skoro až hore - s Denyho pomocou, ťahal Emku - a potom sme sa spolu spustili asi pol kilometra dole po ceste. Dobré to bolo! 🙂

nikanika28
4. jan 2011

baby nepozerali ste vcera FlaschForward na JOJ-ke? dobra haluz, teraz to prave opakuju

ladywitch26
4. jan 2011

@nikanika28 tu to slo v septembri v telke, ale po par castiach to presunuli skoro na polnoc a potom to nejako stiahli. ani neviem,ako to skoncilo.