Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

emode
2. feb 2011

@borocka ved ked som to citala aj mna zabolelo 😉 nevedia este, co tym sposobia, a ako reagoval, ked videl krv?

jamaat
2. feb 2011

@borocka Kým som dočítala, zabudla som, na čo som chcela reagovať - klasika 🙂
To aj mňa zaujíma, či sa zľakol alebo čo, keď videl, čo urobil. Inak aj ja som už chodila s rozťatou perou, ale mne hlavou tresla.

borocka
2. feb 2011

@emode tak ja viem ze si neuvedomuje dosledky. on uz mal obdobie hryzenia,aj som mu to parkrat vratila. myslela som ze je to za nim, a dnes sa prekonal.
nijako, on uz mal koleno rozbite, prsty porezane, mne videl tiect krv z ruk.....nezdal sa mi byt nejak zaskoceny...mozno si to ani neuvedomil

borocka
2. feb 2011

@jamaat
@emode potom poobede ked si on dasno poranil, tak furt len jazykom behal v puse, ochutnaval ju 😝 bola sladka. netvaril sa ubolene

jamaat
2. feb 2011

@borocka Jaaaj, tak u vás vlastne krv na bežnom poriadku. 😅

borocka
2. feb 2011

@jamaat hej viac menej......jeho vlastne nic neboli.on reve len z trucu a nervov. ked aj dako skaredo spadne,tak len sa pride pofukat a ide si dalej. a ta krv mu vadi esteticky, to sa hned musi ist umyt........to je cele. aspon daco dobre ze mam chlapa

ludmilabb
3. feb 2011

dobre ranko
@borocka to muselo fajne boliet 😕
u nas rano zacalo uplne vyborne, ked sme vstali isla som do obyvky prva ale Sofi chcela aby som odlozila cumel na stol kedze som to nevidela dostala ale taky brutalny zachvat placu ze som mala co robit aby mi ruka neusla, clovek sa ledva preberie a uz pocuva hukoty 😠

jamaat
3. feb 2011

@ludmilabb No teda ani sa jej nečudujem, kto by pre taký dôvod nereval! 😀 😝

U nás fajná noc, žiadne budenia, žiadne mrnčania. Ako málo stačí, len sa večer polhodinu vyručať 😅 ....a aj ona je lepšie vyspatá, ani nenerváči hneď zrána až tak ako posledné dni.

jamaat
3. feb 2011

A teraz zhlušila na raňajky celý krajec chleba a 4 cherry paradajky 🙂 ...Vlastne sme zjedli toho narovnako, keďže som spravila 2 chleby, lebo som rátala, že ja budem mať 1 a pol 😀

sssimi
3. feb 2011

Ahojte.
Ja dnes idem na ten pohovor, ale keďže som zistila, že ide o finančného poradcu ani tam nemám chuť ísť.... no pôjdem sa aspoň zasmiať a odbehnem na nákup.

iinuska
3. feb 2011

ahojte
Adamko velmi vela ranajkam neda, on tak 4-5x do pusy, a koniec. Isti to potom jogurt, ktory dostava predtym, ako ideme von
Dnes sme boli len u doktrorky pre recept, a Adamko ju zbadal medzi dverami, tak hned slzy na krajicku.A ona sa tak snazi, este mu aj balonik dala, ale Adamko nezaujem, otocil sa a hned chcel ist prec

iinuska
3. feb 2011

a v damskom magazine hovoria o atopickom ekzeme

luba142
3. feb 2011

ahojte

@borocka no aj mna vsetki bolelo ako som to citala 🙂 a dnes aj mna mala rezla po puse a vcera mna pichla do oka ale nebolo to az take dramaticke aj ked oko mam cervene este dnes a boli ako svina

borocka
3. feb 2011

@luba142 au,oko vecna story 😖 patko bol este malinky, mozno pol rocny, ked mi obycajnym papierom prebehol po oku,maval maval a premavol mi rovno okom. to bolelo jak svina, neskutocne, cervene, krvou podliate......a ani hnevat sa nemozem,lebo som sa sama bola na chybe.
takychto nehod sa nam stava pozehnane. ale za hryzenie sa na neho velmi hnevam

luba142
3. feb 2011

@soffi ja si este pamatam ako som starsiu dceru zacala vodit do skolky a to uz mala 3 roky, ona plakala uz po ceste z domu kym som ju prezliekla tak uz uplne hysaky, ja som strasne citliva v tomto ale napodiv som drzala, aby som este vacsi stres nevyvolala 🙂 , ale nebolo mi vsetko jedno, a potom po obede ked sme pre nu isli tak nechcela ist zase domov 🙂, takto s placom chodila asi 2 tyzdne, potom uz v pohode, a ked bola chora a bola dlhsie doma tak zasa trvalo den dva nez si zvykla

luba142
3. feb 2011

@borocka to aj mne ked bola malinka tak sa jej podarilo prstekom zaryt priamo do oka a podliate som ho mala snad tyzden au

sssimi
3. feb 2011

Tak a už som aj doma 😀 Akože pohovor s dvoma deťmi som ešte nezažila 😀 😀 😀 10 minút, ale ešte čil sa smejem... Každopádne boli chlapci podarený :D

nikanika28
3. feb 2011

ahojte
tak my sme chori, Klarka ma ATB, boli sme celu noc hore 😒 , hlava ma boli jak kona, uz som si zaliala coldrex 😝 . Oproti nam sa prestahovali novi susedia a zrejme idu prerabat byt, mam radost 🙄, teraz zrovna dvere menia, tak som zvedava, dokedy bude Klara spat 😖
@sssimi dobre na sprestrenie dna 😀 😀 😀 😀 😝

mystery7
3. feb 2011

ahojky
Este som vsetko necitala, budem reagovat potom.
U nas budicek 6:15, potom sme boli cvicit. Dosli sme domov a isiel spat na 12, zaspal po hodine nervakov, revov, skakania po posteli. V chvili ked zaspaval, zacal sused vrtat 🙄 mna toto uspavanie nenormalne toci. Na obed hodina, vecer hodina 😠
Rozmyslam, ze ho necham rano spat aspon do 8 a potom uz nech nespi az do vecera. Alebo neviem co mam s nim robit.

iinuska
3. feb 2011

@nikanika28 juj, tak skore uzdravenie prajem

@mystery7 hodina uspavania, no to je radost. A ako dlho potom Mirko spi ? Myslim cez obed

luba142
3. feb 2011

tak po hodine spekulovania uz mala zaspavala a susedia nad nami zacali zrovna v spalni skrkat na radiatore, a uz je dospane uplne, a to uz pol roka prerabaju, moje nervy 😠 😠 😠

@nikanika28 skore uzdravenie 😒

iinuska
3. feb 2011

jaaaj, baby, ako to tu tak citam, tak som rada, ze byvame v rodinnom dome. Predsa je tu vacsi klud. Jedine, co mi vadi, su psi. Oproti susedia maju takeho maleho nervaka, steka kazdu chvilu, ma ide niekedy roztrhnut

sirinka
3. feb 2011

@mystery7 vyskusaj ho cez den nechat tak a uvidis, ako bude spat v noci...ak bude mat nekludny spanok, tak to znamena, ze ten denny este potrebuje...

sirinka
3. feb 2011

@iinuska veru...zlaty domcek, ziadne trampoty s vytahmi, ziadny buchajuci susedia a ani my sa nemusime krotit....ako nam stale mama zakazovala behat po byte, lebo sme moc dupali... 😝

mystery7
3. feb 2011

@iinuska on spi potom 2hodiny.
Ale unaveny uz bol, ved vonku vymrzol, na cviceni sa vybehal....nechapem
@sirinka musim sa uz k tomu odhodlat.

iinuska
3. feb 2011

@sirinka hehe, a to uz ani nehovorim, aka to je vyhoda, ze vybehnut na dvor, netreba sa stafirovat, i ked ja sa aj tak nejako extra nestafirujem medzi ludi .A uz sa tesim na to, ako budeme v lete vysedavat na dvore.

iinuska
3. feb 2011

@mystery7 tak ked potom spinka 2 hoduny, tak asi ten spanok este potrebuje

mystery7
3. feb 2011

@borocka precitala som si o tvojom bobo 😉 chudatko, chudatko. Tu bolest si ani nechcem predstavit. Mna Mirko tiez rad hryzie, hlavne ed chyti slinu 🙄 ruky, nohy, nos, lice, krk...hocikde. O uderoch do oci ani nevravim, minule tak vystrajal, ze mi laktom trafil oko. Myslela som, ze mi ho vybil. Este dalsi den mi slzilo 🙄

@jamaat no mame doma dvojcata?? Mirko spi tiez najlepsie ked sa poriadne vynervaci ☹

@sssimi ozaj a co povedala vtedy dr ked ti vyberala telesko?? Najvhodneji vek medzi detmi neexistuje 😉 vzdy sa budu mlatit a milovat.

mystery7
3. feb 2011

vrtaci ho zobudili po 1h 20m

emode
3. feb 2011

@mystery7 niektore deti su take, nevedia sa len tak uvolnit a lahnut si, u nas to bolo podobne, i ked teraz je to lepsie, hlavne, ked jej urobim program, vcera u svokry sa sama pytala spat a do 10 minut aj zaspala, dnes tiez tak 😀 ale su dni, ked aj 40 minut nie a nie oci zatvorit, su az prilis zvedave a vnimave ... si myslim a potom, ak presvihnem cas, je to este horsie, mozno je uz prilis unaveny ...

@jamaat u nas ranajky podobne 😅 ked doje svoje este mne kradne z taniera 😀 a teraz na obed spraskala za misku kuracej polievky a masko s tarhonou, tiez celkom slusnu porciu 😀

na dom nedam dopustit 😀