Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
4. mar 2011

Zakryť ju ešte radšej nejdem, aby sa ešte aj zo spánku od zlosti neprebrala. A idem spať aj ja, lebo ma to už dorazilo.

@borocka Sirinka bude mať Janku.

jamaat
4. mar 2011

A mne na FB nič také neukazuje. Tak gratulujem! Nech sa Janke v živote darí! 🙂

soffi
4. mar 2011

@jamaat podla toho co pises o emke tak ona je teda riadny nervak, viem, ze musi byt hrozne namahave to zvaldat, ja sa pri nine niekedy neovaldnem a capnem jej riadnu, tak ta obdivujem ze to tak zvladas, ale asi to velmi nepomaha v tom aby sa to zmiernovalo ci???? je mi to luto, ze mavate take vyburcovane situacie s nou, nechcem ta teraz nijako urazit ale neskusala si o tom hovorit s psychologickou? ze co by na nu zabralo, alebo pomohlo,ninka je tiez nervak-ale asi nie az takyto, a tiez uzrozmylsam ze s apojdem poradit ako na nu, lebo z nej nechcem vychovat agresivneho fagana, a ona to ma teda po kom aj zdedit-z manzelovej strany je jeho brat taky a ja sa furt bojim ze to ma nina v genoch tu agresivitu

soffi
4. mar 2011

@jamaat no teraz mi ukazalo ze jej tam ktosi gratuluje k tretej princeznej....

luba142
4. mar 2011

@jamaat no tak taketo podobne hysaky mavame aj my doma, teda nehadze sa ,ale reve a reve bez prestania katastrofaaaaaaaaaaaa, to bude stretko tento rok 😀 😀

luba142
4. mar 2011

Tak sirinke blahozelame k Janke 🙂 🙂

jamaat
4. mar 2011

@soffi Ale veď som jej aj capla. A bolí ma hrdlo teraz, lebo mám strašne slabé hlasivky a ak chcem, aby ma počula cez ten jej škrek, tak musím zajačať aj ja a okamžite mi hlasivky odchádzajú. Psychologička ma nenapadla. Zatiaľ to zvládame väčšinou tak, že ju nechám vyrevať a ona keď sa vyzúri, tak je potom zase kľudná. Fakt z minúty na minútu sa dokáže zase usmievať, ako keby sa nič nestalo. Ale to má po svojom tatovi, ten je taký istý. A tiež pred inými (cudzími) ľuďmi sa tvári ako totálny kľuďas, ale keď chytí doma amok, tak sa nekontroluje. Síce sa nehodí o zem, ale začne mi vybľakovať také chujoviny, že rozum zastáva. A keď sa vybľačí a začne zase normálne rozmýšľať, tak už odprosuje a je potom milučký a dobručký a mňa ide z toho šľak trafiť. Našťastie to nebýva často. 😠

soffi
4. mar 2011

@luba142 och to stretko ani nepsominaj, tak mi je luto ze nejdem 😢

jamaat
5. mar 2011

@luba142 Emka nezvykne zúriť, keď sú okolo nej iní ľudia. To len pred nami sa tak prejavuje 🙂

Dobré ráno.

emode
5. mar 2011

Dobré ráno,
pekny den bude, len Sofii sa zas pustaju sople, som zvedava, co z toho bude 😕 chystam sa k nasim do ZV a pojdeme vlakom, nech mame zazitok 😅

A konecne sme kupili nove auto, lebo to uz bolo na porazenie bez neho 😝

sirinke tiez gratulujeme, obdivujeme ju a drzime palce, nech to pekne spolu vsetci zvladnu 😅 ... ja osobne by som asi take nieco nezvladla 😕

ludmilabb
5. mar 2011

@jamaat dobre ranko a pre Emku rano mudrejsie vecera...mne sa len minule pacilo ako cely cas hmmmkala a potom zrazu Mamamama ked jej Sofia snehovu gulu zobrala z ruk...obcas sa stane aj take, mne uplne staci ked Sofia viska vo vani, to su ine ultrazvuky ale pocuvat revy a hysak tak to musi byt inak brutalne...u nas nebyva ziadne odprosovanie
sirinka@ dalsia babula na svete, gratulujem velmi, velmi!!!!!

ludmilabb
5. mar 2011

@sirinka dalsia babula na svete, gratulujem velmi, velmi!!!!!

mimi21
5. mar 2011

ahojte
vobec vas baby nestiham, aj tento prispevok som zacala pisat vcera
jeden den je u nas lepsi, druhy horsi, aj vcera bol horsi bola som uplne KO, ale skor psychicky ako fyzicky
vo stvrtok som bola s mm v trencine, on pracovne, ja po nakupoch, a boli sme 20km pred TN a uz sme boli minus 150e dostali sme pokutu, tak som ani velmi naladu nemala na minanie penazi ale Ninke som potrebovala kupit jarnu bundu, taku slusnejsiu aj taku na von
po vysadeni kvapiek sa mala sama vykakala ale dnes v noci som zase nusela dat sab simplex, tak uvidime co to zase urobi
poradili mi ze aspon ja mam pit feniklovy caj, kedze malej nic okrem mliecka nedavam, tak som zvedava ci to nejako zaberie
teraz som deti a mm vyhodila na dvor a ja idem vysavat, zmyvat, kupelku poriadit a tak, aspon ze navarene mame od vcera

mimi21
5. mar 2011

jeeej,pozeram, ze sirinka uz ma odrodene 🙂
tak sa pripajame k zastupu gratulantov a zelame hlavne vela zdravicka 😵

dupinka
5. mar 2011

@sirinka gratulujem k babulke, nech ste zdrave a nech sa Janke na svete dari!!!!

borocka
5. mar 2011

@jamaat jani, viees ja ta nechcem nejako strasit, ale nepaci sa mi toto emkine spravanie....pripada mi to velmi agresivne a zurive. kazde nase dieta byva take, ale nemyslim ze az do tejto miery......ja osobne by som to riesila bud s deckou alebo s psychologickou......
viem ze existuju zachvaty u deti, ma to nieco s mozgom a dychacou sustavou a prejavuje sa to prave takouto agresiou. spustac moze byt hocijaka blbost co sa jej nepodari a narastie do extremnych rozmerov.a ked to skonci tak dieta si ani nepamata ze sa neico dialo. neviem ako sa to vola, mali sme to kedysi davno v skole....
emka moze byt "len" extremne precitlivela a hakliva, moze byt naladova, v spojeni so zubami.....ale omze to byt anico viac. viem ze je to tazke si pripustit, vobec pomysliet na to, ale asi by som s tym zasla za odbornikom

borocka
5. mar 2011

@sirinka siri, tesime sa z babulky s tebou!!! nech ste obe rychlo fit 😉

mystery7
5. mar 2011

@sirinka srdecne gratulko, drzte sa.

ladywitch26
5. mar 2011

caute zeny, tak my sa zasa trapime so zubami. stanke od rana tecie doslova potok z jednej nosnej dierky. nestacim utierat. a nervna je ako sto certov, tak som jej popozerala do pusy a potvrdilo sa mi podozrenie. lezie nam vonku spodna 5ka. zatial z nej trci len taka malilinka bodka, tak este minimalne tyzden sa potrapime. porazi ma.

@sirinka co to tu citam? tak uz to mate za sebou? gratulujem a zelam vela zdravia a stastia do zivota malej princeznej a mamine rychle zotavenie 🙂

iinuska
5. mar 2011

@sirinka srdecne Ti gratulujem k malej Janke, a prajem vela vela zdravicka 🙂

sssimi
5. mar 2011

Ahojte.
Sirinke ešte raz gratulácia 😉

No baby tak ja dnes večer stretávka a ak ešte stihnem tak aj chuderu basu pôjdem zapiť 😀 Doma som už všetko poriadila, malú uspala a aj v meste sme už stihli byť. Idem sa pomaly chystať. O 16tej mi príde kamoška.

jamaat
5. mar 2011

@borocka V takejto miere sa to stalo prvý krát. Ak sa to bude opakovať, začnem nad tým rozmýšľať. Ale keďže to má mať po kom v génoch, nemyslím si, že by to bola nejaká porucha. Proste je to taká povaha.

borocka
5. mar 2011

@ladywitch26 joj, aj nam tecu sopliska, uz pomaly 3tyzdne, hoci je to na utlme....a odvcea si v jednom kuse trepe do pusy tolko prstov kolko sa mu pomesti, tak asi tie zuby???? posledne stolicky 😖 straaaasne sa tesim 🙄

borocka
5. mar 2011

@jamaat uz viem, vola sa to epilepsia, su dva druhy zachvatov.....jeden taky ako mava emka a druhy je klasicky ako ho pozname. ten zachvat ma tusim 2-3 stupne inztenzity.
zelam ti aby to bolo "len" povahou. v kazdom pripade vela trpezlivosti s nou!! 😉

iinuska
5. mar 2011

ja uz len cakam, kedy sa zobudi Adamko, nech mozem urobit chlebicky. Upratane mam, tiramisu som urobila vcera vecer. Mame navstevu, pride k nam nase male krstniatko. Buducu nedelu mame krstiny 🙂

borocka
5. mar 2011

@iinuska preco si ich nepripravis kym spi, isto ti to pojde viac od ruky 😉

borocka
5. mar 2011

@iinuska ozaj, potom napis ako adamko reagoval na babatko 😉

iinuska
5. mar 2011

@borocka Adamko spi hned vedla kuchyne, urcite by som ho zobudila. Od ruky mi to pojde, Petko sa zatial s Adamkom zabavi. 😉 A ako sme boli vonku, tak som mu spominala, ze dnes pride Gretka, a asi po pol hodke Adamko sam od seba '' Pide mala Getka'' 😀

borocka
5. mar 2011

@iinuska a ozaj ked hovoris ze peto zabavi adamka, aky maju vztah chalani?? ja mam totiz mladsieho brata, teraz bude mat 16 a pato ho ma velmi rad. aj tym ze nema iny muzsky vzor na kazdy den (prilezitostne svagor a bratrance, na vikendy dedo), ale patrik sa s petom velmi rad hra, kazdy den caka kedy pride zo skoly 😝 aj dnes s nim bol v pivnici nejake srobi dotaovat tak krpec reval ako tur ked som ho brala ze treba ist jest a spat

ladywitch26
5. mar 2011

@borocka presne ako pises, prsty napchate pomaly az v krku a sliny take tahave....nastastie ide zatial len jedna. keby sli dve alebo dokonca tri naraz, tak uz ma zasa minimalne 39ky horucky. neviem,co je horsie. ci ked sopli a nervaci mesiac v kuse, kym vsetky vylezu postupne, alebo ked sopli,hnackuje,teplotuje a nervaci tyzden, ked idu naraz. 🙄