Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sirinka
18. mar 2011

@borocka no ja tiez nie som vyslovene ruzovy typ...ale skus to vysvetlit nasej klarke... 😉 "ja lubim iba ruzovu a trochu fialovu..." 😀 a napr. tricko bez obrazku ani nahodou neoblecie...
no a kedze magdulka po nej vela veci dedi, tak proste u nas ta ruzova prevlada...

soffi
18. mar 2011

@kosska3003 ano ono to nieje vsade tak zauzivane, u nas sa vzdy prezliekaju nevesty, co sme boli na Orave tak vobec, ani kroj sa tam nedava, ale zasterka a satka na hlavu

kosska3003
18. mar 2011

@luba142 no tak ty mi hovor cosi ked si ako prutik 😀 tak ale teraz to neriesim ja malej kupujem akutat s tweetym a aj to ma asi 2 ks len a jedny teplaky

borocka
18. mar 2011

@sirinka verim ze z toho vyrastie 😀 😀 😀 a halvne sa jej casom otvoria nove moznosti obliekania.... 😝 ved pockaj, este budes za sladkou ruzovou aj plakat 😉

kosska3003
18. mar 2011

@borocka ako ja som sa dobre citila v tych satoch uplne super mne nevadili a to som mala este aj vlecku
@soffi ja som ani satku ani zasteru nemala 😀 vsade je to inac hihihi

luba142
18. mar 2011

@kosska3003 no sak a co mam robit furt cosi tlacim do seba a nic sa nenalepi....mozno na stare kolena budem ako sud 😀 😀 😀 ....ale nie ja uz som taka odjakziva,moja sestra je zase pri tele od puberty a ako decko bola kost a koza ,nevieme proste ake nosime geny po akych predkoch 🙂

soffi
18. mar 2011

ninka ma neskutocne vela veci, ale je pravda ze ja takemr vsetko kupujem odruky, takz eak mame nieco uplne nove tak len z anglicka, a ponozky, ciapky a pod....a topanky

kosska3003
18. mar 2011

@luba142 no ja mam mat po kom moje tvary ale tak je to o cloveku moj chlop je taky ce zje ide aj hned to stravy ja nie ja pijem jacmen a chrolleru aby som aspon na wcko isla poriadne a pravidelne

sirinka
18. mar 2011

@borocka joooj, mne to nevadi...aspon mam siroke moznosti vyberu, kedze vacsina dievcenskych veci je prave v ruzovej 😉

mystery7
18. mar 2011

ahojky
Konecne som rozbehala pridavanie sprav z mobilu 🙂 teraz mi to 2dni blblo. Precitala som vsetko, chcela som reagovat na kopec veci, ale som pozabudala.
Dnes som bola v tescu, kupila som Mirkovi zateplene gumaky za 8,5e a 3pack tricka s kratkym rukavom za 14e. Sa mi zda, ze oblecko islo nejako hore v tescu. Taka pekna kosela a za 10e ???? Ved za 9e maju kosele na mm!!!!!!
Mne sa na dievcatach paci ruzova, ale trochu-jedna vec, nie cela. Moja oblubena farba pre mna je cervena a pre mm a Mirka tyrkysova. Pacia sa mi v nej najviac 😉

sirinka
18. mar 2011

ja som sa na svadbe prezliekla do platenej cervenej sukne a bieleho tielka... 🙂

sirinka
18. mar 2011

@mystery7 aj ja mam pocit, ze tie nove kolekcie su drahsie

borocka
18. mar 2011

@kosska3003 aj ja som sa v nich citila super, ale len kym sme sa nenajedli...potom mi bol korzet akysi uzky 😕 😀 😀

@soffi ja uz som poucena,zbytocne vela malemu nekupujem. aj tak nakoniec nosi len to,v com sa mi najviac paci...a zvysok vyrastie bez nosenia. no zbytocne peniaze.

teraz napr mu zhanam tielka,klasicke,bavlnene bez obrazkov a nemozem zohnat. sami spidermani, supermani, vlaciky, cars.........a ja chcem obycajne hladke, farebne, pripadne s nejakym farebnym lemom. aby to aj ako tricko mohol v lete ponosit.

jamaat
18. mar 2011

Veď ohlasovali, že oblečenie pôjde od nového roku hore, lebo ceny bavlny sa zodvihli. Aj v Kik sú drahšie. V Tescu som nebola už hádam 2 mesiace.
@borocka Mne sa lebky celkom páčia, aj som raz dražila pre Emku tričko, ale nebola som ochotná veľa zaň dať. Podľa mňa je to srandovné. 😉

borocka
18. mar 2011

@jamaat mne to pripada morbidne. ja to ani na teenageroch nemam rada.

kosska3003
18. mar 2011

@borocka ja som ho asi nemala az tak stiahnuty hihihihi neviem ja som minuly rok kupila jednofarebne tielka v tescu boli po 3 ks balene

jamaat
18. mar 2011

@borocka Nedávno som v číňáku obzerala presne také tielka - jednofarebné a rôzne farby mali. Po 2 eurá boli. Pekné, bavlnené. Ale ja si počkám na akciu v Lidli, tam mávajú aj s gaťkami, respektíve chlapčenské so slipami.

borocka
18. mar 2011

@jamaat slipov mam pozehnane. to mam kupene tie trojbalenie, a zatial ich moc nepouzivame. len tie tielka by bodli. ja som si v cinaku nakupila pre seba za 2eura, obyc.bavlnene vrubkovane. len patovi by som chcela hladke.
pojdem pokukat,lebo jemu este pradlo dako nekupovala. aj slipy podostaval

mystery7
18. mar 2011

ja som nakupila biele u mamy v deckom obchode a mama mi tam potom kupila zelenkave a modre.

Mne sa motiv spidermana nepaci ☹ ja som za zvieratka.

emode
18. mar 2011

😀 Ahojte,
baby, tak mi dnes iba na dvoch plienkach, z toho isla jedna teraz na noc a jedna, ked poobede spala ... inak sme mali len gatky a cikali sme asi 10x 😀 mali sme sice aj nehodu, hned poobede, daco smatrala v dolnom zachode a potom mi tak smutne hovori, ze cikala ... viem, ze si chcela stiahnut teplaky ale asi sa jej to nepodarilo nacas 😅 😅 😅 tak sme ju dnes vychvalili 😀

mne sa ruzova paci, ale len v kombinacii, a velmi sa mi paci cervena a tmavomodra a zelena na Sofii 😅 prave to mi aj na nexte vyhovuje, ze maju velmi peknu farebnu skalu, tesco je dost preruzovane 😅

tiez uz zhanam tielka a gatky 😀

borocka
18. mar 2011

@emode my sme tiez druhy den bez plienok, mam spotrebu len jednu na den, tu istu ma na spanie cez den ako aj v noci, lebo cz den si tam cvrkne max raz. ide sa vycikat pred spanim a potom hned ako sa zobudi. a ako sa pyta?? ide jej to? vie udrzat? lebo pata musim ja posadit a sledovat cas a kolko pije. ale aspon kakanie uz dopredu oznami vraj ze ma hovienka 😅 a ked sa pocika tak ho za trest necham v mokrom do dalsieho uspesneho vycikania. a dnes to bolo lepsie oproti vcerajsku....tak snad.......nejake pozitivum na tom ze furt len doma trcime

jamaat
18. mar 2011

@emode Tak sa podarilo inšpirovať na gaťky fotkou? 🙂

emode
18. mar 2011

@jamaat skor ide o cukrikovu motivaciu 😀 aspon zatial ... praveze je leniva, ked sa pytam, ci dame gatky alebo plienku, tak niekedy zvoli plienku, lebo vie, ze inak bude chodit casto na nocnik 😀
@borocka nepyta sa, len kakat a ked je vyzlecena, napadne ju, ze ide na nocnik, ked sa jej spytam na cikanie, tak nie, ale ked idem aj ja, ide so mnou a vtedy sa vycika, takto sme to zvladli 😀 ja som rada aj za to 😅 😅 😅 tiez som zacala len preto, ze sme doma, lebo je nachladnuta ...

ladywitch26
18. mar 2011

stanke gatky vadia. ona si ich stale vytahuje dohora, az ich ma poriadne zarezane a potom jaci, ze ju to boli. stokrat jej vysvetlim, nech si ich nevytahuje, ze ju to bude boliet, ale o 5 minut znova. ☹

ale od vcera mame aj my nejaky pokrok. podarilo sa jej vykakat do nocnika, ale to muz odbehol na chvilu do kuchyne, tak mala sukromie. keby bol pri nej v obyvacke, tak by asi cakala na plienku.

jamaat
18. mar 2011

@emode Tak to presne aj u nás bolo, chcela plienku, aby nemusela ísť na nočník. Ale už ju to prešlo. Inak nechcem strašiť, ale priprav sa, že je dosť možné, že ju to prestane baviť a nebude chcieť chodiť na šerblík. Aj cukríkmi sme motivovali, ale keď chytila obdobie, tak proste na šerblík za oného nie. Možno aj preto, že muž sa jej vkuse pýtal, či nejde cikať. Ja som sa nepýtala, nechala som ju, nech si sama povie, aby to vedela rozoznať, kedy jej treba, aj aby som jej na nervy s tým vypytovaním neliezla. Teraz je to už OK, pýta sa. Plienku dávam na spanie a na von.
Inak základ je, aby sa vedeli vedome vycikať, aby to pochopili. Potom to už pôjde.

iinuska
19. mar 2011

dobre ranko
U nas c sa tyka nocnika, tak nula bodov 😒 . Aj ked ho posadim na nocnik, tak len malokedy sa postasti. Dnes rano sa napriklad vycikal, a asi po pol hodine prisiel za mnou, ze ma hovienko. A ked ho aj vidim, ze tlaci do plienky, tak ho nejako nechcem stresovat, ze utekajme na nocnik, aby sa mu nezstavilo kakanie. My este nemame ani slipky kupene. A v tescu som hladala tielka, a nenasla som. Buduci tyzden pojdem do kik-u pozriet

emode
19. mar 2011

Dobre rano,
Sofia isla spat az o desiatej (mali sme navstevu), tak spala do pol siedmej 😀 aka radost 😅
ja to s tym nocnikom silit nechcem, aj teraz mala gatky, a nestihla mi dost rychlo povedat, tak ma teraz plienku, ale pomalicky, aspon si to uvedomuje, chcela som vyuzit cas, ked ju mam doma ...
Inak Sofia ma strasny kasel a sople, tak sme doma 😝 dnes budeme asi malovat vodovkami 😕 a robit zemiakove placky ...

emode
19. mar 2011

@jamaat prave preto ju nechcem do toho tlacit, lebo fakt nepotrebujem, aby sa to zas zvrtlo, ale sme na dobrej ceste, lebo aj teraz utekala do zachodu, lenze nocniky ma v obyvacke tak ju to asi pomylilo ...

luba142
19. mar 2011

ahojte
Konecne u nas neprsi,ale zase nemozeme ist ani von lebo som malej namerala 37,5 tak radsej nebudem riskovat....chcela som aby sa nadychala cerstveho vzduchu lebo Kika tu kasle 😀 😀 ,neviem co z toho bude,vecer o osmej mala 38,5 tak som jej dala cipok nurofenovy za hodinu taka mokra jak mys a do rana potom uiz spala dobre ani rano nemala teplotu az teraz ma zvysenu 😒