Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
6. apr 2011

ahojte tak uz sme same Marikyna kamoska nam tu nechala darcek asi budeme mat kiahne tak sa vytesujem ja sa uz teraz skrabem ale ja som uz mala ako decko tak sa nebojim o seba mala to hadam zvladne a vcera som zistila preco kryva mala male cizmy teda gumaky ju tlacili Marika ma uz 24 nohu za zimu jej podrastla noha o 3 cisla dufam ze sa to spomaly trozku teraz

soffi
6. apr 2011

@sirinka my sme do 5 mesiaca chodili na nakupy vyyyylucne v nosici, potom uz posedela aj v nakupnom kosicku

sirinka
6. apr 2011

@kosska3003 no ja uz 25 idem kupovat...

@soffi ono ani nemusi byt narocne dieta...ved je prirodzene, ze ked bolo 9 mesiacov spojene s matkou a takmer neustale sa v brusku hojdalo, ze mu to aj po narodeni bude robit dobre...ved aj dospelemu dobre padne, ked ho milovana osoba objime a pohojda v naruci, na tento pocit z bruska sa nezabuda...
😎

iinuska
6. apr 2011

ahojte

@kosska3003
@sirinka
to vase dievky uz maju take velke nozky ? Teeeda. Adamko ma teraz nove tenisky 23,5 🙂

kosska3003
6. apr 2011

@iinuska no ako ja uz tiez budem 25 kupovat boze ako jej podrastla ta noha hruza

mystery7
6. apr 2011

@iinuska Mirkovi som kupovala uz cislo 25 a tenisky 26 😉
@soffi akcia bude teraz od stvrtka. Nemas letak? Skus mrknut na nete.
@borocka ja som mala prve tehu klud, pohodicku, vsetko ok a Mirko by sam dobrovolne nezaspal ani za nic. Teraz mam dost vela stresu, nervov, nespim, nemam kus kludu, tak som zvedava. Snad nebude este horsi ako Mirko, to je moje tajne zelanie

iinuska
6. apr 2011

@mystery7 obcas to byva aj tak, ze ak mas jedno dieta kludne, tak to druhe je presny opak. A u nas to tak aj je. Petko ked bol maly, tak bol taky mly ''dubacik'', kam sme ho posadili, tam sedel, kludne dieta, vsetko spapal, na ulici len za ruku,..., no a Adamko, to je presny opak. Tak snad to tak bude aj u vas 😉

borocka
6. apr 2011

@jamaat ty si vzdy tak strasne mila ustipacne priamociara 😠 😝

borocka
6. apr 2011

@sirinka
@soffi ja myslim ze byt mamou je narocne. kazde dieta ma svoje vychytavky a starostlivost je narocna!! niektore dieta je placlive, ine zasa az prilis aktivne (ze siri 😉 ) aky bol patko pokojny a kludny, taky je dnes divoch a saso pojaseny. A dobre mu tak, aspon viem ze je zdravy.

inak my sme teraz tiez kupovali 24botasky, ma tam aj medzeru. ale na leto uz sandale budu 25. rastie mu riadna laba, ved papuce kupujem kazde tri mesiace

ludmilabb
6. apr 2011

@sirinka @kosska3003 @iinuska my nosime topanky este z jesene velkost 21-22 ale Sofia nejako nerastie ani nepribera 😖

sirinka
6. apr 2011

@iinuska
@ludmilabb no merala som jej nozicku a ma ju 15cm...ona uz ked sa narodila, mala obrovske slapky oproti zvysku tela 😝 ale tiez velmi nepribera, stale sa drzi na cca 12 kil, len do vysky sa taha...
no a klarka ma topanocky 27-28 cislo...

emode
6. apr 2011

my sme tiez kupovali tenisky 23ky, ale pre istotu skontrolujeme, ked budem kupovat sandalky, tie budeme potrebovat trochu skor ako obycajne ...

ludmilabb
6. apr 2011

@sirinka ja som Sofiu vcera vazila u Janky a ma 10,30 oblecena s plnou vybavou na zadku

sirinka
6. apr 2011

@ludmilabb tak to je radne utla a vysoka je kolko? ta nasa 89cm

soffi
6. apr 2011

@borocka narocne dieta je konkretne pomenovanie babatiek, niekedy sa vravelo ze su to deti nepokojne, alebo zle, dnes sa pouziva fraza "narocne dieta" http://www.mamaaja.sk/ActiveWeb/Article/2162/va...

dm1
6. apr 2011

@ludmilabb tak to nas Matko je na tom podobne topanky mame tak 21-22 a neviem ci by obleceny vazil aj tych 10,30 😖 . Bude na stretku jednoznacne najmensi drobec. Ale ked on ani nema kedy pribrat stale je v pohybe veru....

iinuska
6. apr 2011

ja ked som naposledy vazila Adamka, tak mal 13 kg. Ale vysku netusim. Musime ho odmerat

ludmilabb
6. apr 2011

@sirinka to veru neviem ale myslim ze ak tak 85 cm najviac
@dm1 Matko bol vzdy taky tensi vsak aj Sarah bola taka utla na stretku ale Sofia nie teraz zacala stagnovat

kosska3003
6. apr 2011

no to Marika ma 91 cm mala naposledy a 14,5 kila no neviem ci uz aj nepodrastla a nepribrala zase mala zravu naladu asi rastla

soffi
6. apr 2011

inac mi sme cocsky mali uz aj minuleho roku 🙂 a namiesto tych gulatych dierok boli dierky srdieckovane-nadherne boli 🙂 lepsie foto v albume

soffi
6. apr 2011

ninka ma 86 a 12 kil

mystery7
6. apr 2011

aj ja chcem kupit Mirkovi crossky, len dufam, ze najdem nejake zaujimave. Na chlapcov je toho malo.

@iinuska ved tvoj Adamko je tu hadam najkludnejsie dieta 😉 poziciam ti na den Mirka?

kosska3003
6. apr 2011

no to moja Marika a Stanka to su ine kategorie 😀

iinuska
6. apr 2011

keby si nebola tak daleko 😉

mystery7
6. apr 2011

my mame tych 17kg a radsej ho ani nemeriam 😅

kosska3003
6. apr 2011

@mystery7 inac mne podla fotiek Mirko pripada taky normalny akurat a hlacne chudicky a nie ze 17 kil ze by mal ale tak fotku vedia klamat

borocka
6. apr 2011

ja vysku a vahu vobec neriesim, netusim kolko ma. ved ani nachvilu nepostoji,tak ani vaha neukaze a na vysku....ved nikdy sa riadne nevystrie,nepostoji. to nejde. len podla oblecka mozem tipovat ze to bude necelych 90cm. ale zda sa mi ze posledne tyzdne bud on nerastie, alebo rastu len vsetci okolo neho viac. najradsej by som bola keby sa znovu zacal zmensovat az na babatko 😔

@iinuska
@mystery7 preco myslite ze adamko je najkludnejsi?? vobec nemusi byt, staci len ze je trochu poslusnejsi, nerobi problemy oklo spanku a hlavne neplace. aj pato je celkom dobry, sice vobec neposedi, nezastavi sa, energie ma za 10tich. ale cely den vobec nereve, nehysterci (len ked ma ozaj ze dovod) a mam dojem ze adamko je podobny, ci??

soffi
6. apr 2011

inac baby , riesim dilemu, malej sme pri narodeni nedali prepichnut uska, lebo sme mali v roine zle skusenosti tak som sa bala...na rok som jej ich dala prepichnut ale mojim zlym osetrovanim jej zarastli, teda ja som jej ich kazdy vecer vybrala, dezinfikovala a dala spat do uska, ale vraj som ich nemala vyberat a tak sa raz stalo ze som ich vybrala a dnu mi uz nesli...-asi jej to tam opuchlo...potom uz velmi plakala a nechcela si ich dat naspat, a tak teraz rozmyslam ci to skusit este raz teraz , alebo sa na to vykaslat a pockat az kym pojde do skoly....sestra teraz davala 4rocnej dcerke a vravela ze hruuuza ako vystraja pri cisteni tak ja neviem 😕

soffi
6. apr 2011

@borocka ty si dnes akasi impuzivna ci ustipacna...ci s ami to zda????? 😅