Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
16. apr 2011

@rybca ja neviem presne kam to isli 😒

hoogy
16. apr 2011

@rybca ja matkovi meriam tym do uska. da sa pouzit aj ako na celo,ale nie je to take presne 🙂 uzked vytiahnem teplomer tak si odmeria aj sam :D ja som nikdy v ritke nemerala lebo sa mi to zdalo take krute ani mne by sa to nepacilo 🙂

borocka
16. apr 2011

@hoogy vcera bolo aj u nas trochu neprijemne,ale dnes poobede sa splhalo na 15stupnov,aj slnko svietilo. a nechcem aby mi spohodlnel. ked mu necham plienku tak sa do nej kludne vycika. takto je stale "v strehu" a ak by zima nebola mne za tu minutu tak jemu uz duplom nie. je omnoho otuzilejsi.

sirinka
16. apr 2011

@hoogy 😀 ved to je take tenke, ze to ani citit nie je...

emode
16. apr 2011

@soffi fuu, to co je za realitka? ak mozes, sama si odkontroluj z katasterportalu aspon zakladne udaje z LV, aby boli rodne cisla, adresy v poriadku, cisla parciel a pod. tazko takto radit, to by mala robit realitka, ale inak je to katastrofa, co sa dnes deje a ake si s...e ti predajcovia, mame dalsiu neprijemnost s nimi ... neskutocne 😠

soffi
16. apr 2011

@emode no ta baba z banky boal hrozne zlata a ona sama sa ponukla ze nam to vsetko odkontroluje a aj nas HP , len on tu zmluvu dostal 10min,predtym nez sme ju videli my, takze asi tak, hrozne fakt, akoze tahaju to uz 2mesiace, potrebuju to rychlo riesit a taky detail, ze dali cu kde maju byt peniaze rozdelene, a suma nesedi tak cca o 1000e!!!!!!akoze nie viac ale menej, ked uz niekto nevie zodelit peniaze na dva ucty aby suma sedela.....k tomu sme ho ziadlai aby bola doplnena o nejake casti ako podrobny popis co v byte ostava, a nebolo to tam a totalna pecka na koniec!!!!moje rc zleeeeee

mimi21
17. apr 2011

bre ranko
tak zda sa ze je ninke uz lepsie, aj vcera uz mala hlavne lepsiu naladu, uz nezvracala, sice este 2 krat vecer kakala ale uz to bolo bez placu
mame adeno virus, je to nieco podobne ako rotavirus, poobede utekala svokra s pokakaknou plienkou za zanamou na mikrobiologiu a ta nam za hodku volala ze co je vo veci
no ale liecby je v podstate len dieta, pit napr colu s cajom 1:1 ale to ninka odmieta, jedine co pije je Lucka alebo prevarena cista voda,ale som rada ze aspon nieco, lebo vcera rano som sa vazne bala, bolo to dost zle, kebyze idem s nou na pohotovost tak nas tam asi rovno nechaju
ale radsej som jej kazdu chvilu ponukala pit, hoci pila doslova po mililitroch, ale zas na druhej strane keby sa napila vela naraz tak si zatazi zaludok
a vcera dostala od svokrovcov predcasny narodeninovy darcek - jahodkovy bicykel, tak bola strasne stasna, hodim potom foto na fb 🙂
teraz mi uz len ostava dufat, ze to ale nechyti emka, lebo sucastou diety pri tomto viruse je prisny zakaz mliecneho 😨

sssimi
17. apr 2011

@hoogy Ani ja som nikdy nemerala v riťke. Tiež mi to príde nepríjemné 🙂

borocka
17. apr 2011

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=3332339 nieco pre dora fanynky. myslim ze jeden z tych krajsich kuskov 😉

mystery7
17. apr 2011

ahojky
Posledne dni nestiham.
Vcera sme boli na celodennom vylete v kosickom depe, predvadzali sa vlaciky. No super zazitky sme mali. Ja cely den na nohach, domov som dosla totalne vymleta. A nakoniec som nemohla zaspat, tak som do 2 cumela do stropu a grgala 🙄
Vcera som bola na utz v nemocke, u mojej porodnicky, tak maly mal 3,2kg a mam si dat spravit predoperacne vysetrenia.
Dnes mame narocny den, Mirko spal do 8:10 a poobede sa uz nevedel zmestit do koze, ale spanok nehrozi. Ja som s nim bola vonku a teraz je mm. Poobede ma prist aj babka a pojdeme do mesta.

iinuska
17. apr 2011

ahojte zienky moje
tak nakoniec si nas v piatok nechali na kramaroch, Adamkovi to este vecer o 21 vyberali, musel 6 hodin nejest, no katastrofa, s napichnutou kanilou v zile, tak ani behat nemohol, ale zvladol to perfektne. Robili mu to v celkovej anesteze. Som rada, ze to uz mame za sebou, a ze sme doma.Vo stvrtok ideme na kontrolu.
Inak na mna ta nemocnica posobi velmi traumatizujuco, asi som aj za tie dve dni schudla.

iinuska
17. apr 2011

@emode dakujeme 😉

mystery7
17. apr 2011

@iinuska tak to je dobre, ze to uz mate za sebou. Rychlo sa uzdravte.

iinuska
17. apr 2011

@mystery7 dakujeme

luba142
17. apr 2011

ahojte decka su s mm vonku tak mam chvilu volno 🙂

@mimi21 no tak to je dobre ze to nie je nic vazne, nasa Kika to mala pred nedavnom,len musela ist do nemocky lebo neudrzala v sebe ani dusok vody

@iinuska tak super ze uz je to v poriadku a s tou nemockou viem o com hovoris, ja som za 10 dni tam scvhudla myslim aj 5 kil a to vobec mi neni treba a viem ze ani ty chudnut nepotrebujes 😀 😀 😀

iinuska
17. apr 2011

@luba142 lubi, ja to rychlo dobehnem, svokra navaila obed, tak som si dobre dala 🙂
@mimi21 tak skoe uzdravenie, aj teplotky ma Ninka ?

luba142
17. apr 2011

@iinuska tak to nepochybujem 😅 a co ste dobre mali na obed?

mimi21
17. apr 2011

@iinuska nastastie nemala ale velmi som sa baôa dehydratacie, nechcela ani pit, iba cistu vodu aj to doslova po kvapkach, ale zda sa ze uz je dobre
teraz len striehnem na emku, ci sa to neprejavi ☹

iinuska
17. apr 2011

@luba142 maso v zemiakovej placke 😝

iinuska
17. apr 2011

baby, ja pozeram superstar, a ta bartosova bola nejaka mimo. Ona je asi na liekoch 🙄

luba142
17. apr 2011

@iinuska ja som ju presvihla tak neviem,ale aj tak je vsade poslednou dobou mimo 😅 😅
a take by som si dala masko v placke mnam mnam 🙂

borocka
17. apr 2011

@iinuska a co to vlastne mal adamko? mal touz od narodenia alebo z nicoho nic?? hlavne aby bolo vs v poriadku, zvladli ste to super 😉

borocka
17. apr 2011

@luba142 no, mnam mna, a ktomu fajnovy salatik.

ozaj,neviete daktora nejaky speci typ na zeleninove salaty? co pouzivate? len olivovy olej alebo aj daco dalsie primiesate?

iinuska
17. apr 2011

@borocka no ten hemangiom. Ono je ich viacej druhov. Vytvoril sa mu asi pred 3 tyzdnami. Mal to velke ako spendlikova hlavicka, a on si to nejako odskrabol a vkuse mu z toho kvapkala krv, nedalo sa to zastavit, tak sme isli na pohotovost, a rovno si nas tam nechali. Sestricka mi hovorila, ze aj tak by sme mu to museli dat vybrat, tak uz mame pokoj. Dufam, ze histologia bude ok

iinuska
17. apr 2011

@borocka existuju aj take hotove nalevy v sacku od knorr. Je to len prasok, ktory rozmiesas vo vode a oleji. Ja to kupujem v rakusku. Neviem, ci to je dostst aj u nas. A vitazi u nas rucola+ redkovka+uhorka. Na to tato zmes, no mnamka. Ale ak nemam, tak davam len olivovy olej, niekedy trosku octu

borocka
17. apr 2011

@iinuska joj, tak este aj dobre obisiel. ten by mu mohol rast a rast. mozno sa aj dobre stalo ze si odskrabol, vies ako to myslim. hlavne nech ma v poriadku vysledky!
chcem si spravit taky salatik, ladove listy, uhorka,paradajka, redkovky,kukurica....tak neviem ci len zaliat olivovym.....mam radsej ejdnoduchsie chute. alebo aj dake koreniny pridat. ale aj udeny syr?? a k tomu len take zapecene zemle.....v podstate "hlavne jedlo" pre navstevu

luba142
17. apr 2011

@iinuska
@borocka ja vacsinou pouzivam ladovy salat, do toho davam rajciny , niekedy pridam aj kukuricu polejem olivovym olejom a kvapnem citronu trochu namiesto octa, inak robievam klasicky uhorkovy salat alebo len nastruham uhorku dam kyslu smotanu s cesnakom, a potom hlavkovy salat s octovym nalevom a vlete ked je dost cerstvej zeleniny tak miesam s cestovinami a zalievku robim z bieleho jogurtu a byliniek
Inak rukolu som este nejedla asi ju niekedy kupim a vyskusame

luba142
17. apr 2011

@borocka hej taketo jednoduche mam aj ja rada len olej a citr.stava a bylinky ked tak bazalku,oregano

iinuska
17. apr 2011

@borocka jasne, rozmumiem, vsetko zle je na nieco dobre...Ani mozarella by nemusela byt zla. Vymyslas menu na Patkove narodky?

borocka
17. apr 2011

@iinuska
@luba142 rukolu vsetci chvalia, ja som si minule dala z nej prilohu k pizzi a teda ziadna chut. neviem......bola o nicom. a lepsie cherry ako obycajne? lebo teraz este nie je ani na jedny obdobie a ja dako tuto zeleninu umelu nemusim. ide velka noc,tak potrebujem daco rychle lebo sa nam prekvapivo sibaci nahlasili 🙄