Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

borocka
30. apr 2011

@dupinka
@mystery7 popleteny nebude, len prisiel taky smutny...akoby sa hanbil ze spravil nieco zle. hlavne zo zaciatku vzdy ked sa vycikal/vykakal tak sa hend isiel pochvalit, bol na seba pysny. teraz uz len vnima z vzdy mu dam za to pusu, ze povime ze je velmi mily chlapcek. ze mi robi radost. a asi cakal ze ho vyvadim, ze mu ostatni povedia nieco skarede. ale ked videl ze som vynadala sestre tak ostal zaskoceny,ale rychlo sa otriasol. zvysok dna bol uspesny.

cez den ani nespal, od pol desiatej do pol druhej bol vonku,potom obed, prezliect sa a isli sme k sestre. pozvala nas na majales, udajne tam mal byt program aj pre deti. ale boli tam len take "ludove" slavnosti, heligonkary, subory.....malemu sa pacili ludove tance, chlapci s valaskami tancovali tak sledoval o 106 😝 😀 teraz lezi v posteli, daco mrmle, ale za chvilu uz musi odpadnut.

soffi
30. apr 2011

no a ja idem dat dokopy papiere, chcem si porobit poriadky este tu a v novom uz vsetko len vybalovat, aj oblecko chcem tu este potriedit, povyradzovat, topanky som uz dnes potreidila na zimne, jarne , letne, ninkine,,,,no do konca tyzdne nas tu asi totalne zaprataju krabice 😝

iinuska
30. apr 2011

ahojte
Ja som uz spravila syrovu roladu, zajtra dorobim oblozene misy, zeleninovy salat a oslava moze zacat 🙂

borocka
30. apr 2011

@iinuska vy uz zajtra mate?? torta je uz doma?

ludmilabb
30. apr 2011

@saskarisko mne bola Sofia minule od ôsmej doobeda hore do deviatej večer a to som ju musela večer vyslovene z polohy vertikálnej čo skákala, behala dať do polohy horizontálnej, viac som bola ja unavená ako ona, občas sa jej stane že aj dva dni po sebe nejde cez deň spať

dm1
30. apr 2011

zdravim sme mali dnes oslavu Matko ma presne dnes 2 rocky 😵 . Zlaty bol autickam sa sice potesil ale najradsej by sa hral len s tortou komletne rozobral vsetky zvieratka a keby ju nerozkrajame tak sa s nou hadam doteraz hra 😀 . Zvieratka pusinkoval no zlaty bol

dm1
30. apr 2011

my sme vcera boli na stavani maja a lampionoch malemu sa pacilo aj si zatancoval s kamosom Matkom ale cakali sme na ohnostroj a toho sa strasne bal sme museli ujst az do vnutra na mestsky urad a este sme potom aj zmokli

ludmilabb
30. apr 2011

@dm1 jeeej tak to gratulujeme 😵 😵 😵 , ste prvi a ake auticka dostal? to verim ze sa mu torta najviac pacila!!!! uz sa to tu s oslavami rozbieha, my si pockame skoro mesiac 😝

iinuska
30. apr 2011

@borocka ano, Adamko je prvomajovy 🙂 Noooo, tak tortu uz jednu doma mame, a druha bude zajtra 😅 . Mojou chybou bude mat Adamko 2 torty. Najprv som objednavala u jednej baby u nas v dedine, ta mi odpisala, ze sa jej to nejako nedari ( chcela som Myckeyho klubik ). No tak som objednala u druhej a tej som poslala mail, ze objednavku rusim. Teda, som si to myslela, ze som ten mail poslala... No takze za druhu som dala zalohu. A mne Ti vo stvrtok prisiel mail, ze teda v sobotu bude torticka hotova. No ja som potom zistila, ze ten mail som neodoslala 😕 😕 Tak uz som to zrusit nijako nemohla, ved uz mala urcite vsetko pokupene...No co uz. Bude nas dost, a ked ostane, dam do mraznicky. Len teda je to dost vela penazi

dm1
30. apr 2011

@ludmilabb prvy asi nie tusim aj dannynka uz oslavovali a s emode mame naraz. Auticka dostal take 2 mensie ale mali hukacku aj svetla svietili tak to ho bavi velmi a tiez este sme toho igracika dnes v tescu kupili aj s autom. No ja som povodne chcela inu tortu ale tam by nemal moc co rozoberat zvieratka ma najradsej tak ich tam mal kopu. Len ja to modelujem celu noc a on to za 10 min. rozobere 😝 . Ale nevadi radost bola obrovska a to je hlavne

iinuska
30. apr 2011

@dm1 velke gratulko malemu oslavencovi, vsetko najlesie, hlavne vela zdravicka 🙂 🙂 🙂

dm1
30. apr 2011

@iinuska no sa zadarilo s objednavanim teda 😝 . Ale nevadi spapa sa. a to budu rovnake?

iinuska
30. apr 2011

@dm1 no, ja som niekedy dost zbrkla, tak sa to teraz potvrdilo 😀 . Myckyho uz mame doma, inak je nadherna, a druha bude s krtkom

ludmilabb
30. apr 2011

@iinuska my sme mali aj minuly rok dve torty, jednu robila moja segra a druhu svokra a minuli sa obidve, jasne ze ked sa objednava tak to musi byt viacej penazi ale vsak Adamko ma dva rocky tak bude fukat sviecky dvakrat 😀

dm1
30. apr 2011

@iinuska tak ked nie su rovnake tak to je super bude mat aspon radost 2x 😉

luba142
30. apr 2011

@dm1
@iinuska gratulko oslavencom k 2 rockom.....vela,vela zdravicka 😉 😉

iinuska
30. apr 2011

@luba142 mame az zajtra, ale dikyyyy 🙂

luba142
30. apr 2011

@iinuska no ved ja viem,len tak dopredu keby sme tu zajtra spolu neboli 😀 😀

iinuska
30. apr 2011

@luba142 😀

sirinka
30. apr 2011

@iinuska no super....bude dvojnasobna radost a keby ste nevedeli co s tortami, tak pridem ochutnat hehe...

jamaat
1. máj 2011

Dobré ráno, všetko najlepšie oslávencom.

@luba142 Už si nepamätám, ale dala by som to na 30 stupňov a len trochu prášku, teda tekutého prostriedku. Tak asi aj vtedy som tak 🙂

zuzkaprofant
1. máj 2011

cafte gratulko oslavencom nas az zajtra ma 2 rocky ja idem piect asi micky mausa tortu alebo cars uvidime lebo teraz na autickach letime cervenych 😀
vcera sme boli na nakupe v centre a maly zlaty bol sedel v kociariku pospinkal tak som si nakupila potom v metre ludi zabaval ze ma 3 roky nie 2 a pol hodku mi presedel tisko na rukach a sledoval ako ideme zlatucky bol ako nikdy pred tym a aj kamaratov si nasiel pri fotanke a opakovali po nom po slovensky tak som sa nasmiala uz len poprat veci a pobalit a o tt ideme na sk sa tesim etse hokej stihame 😀

soffi
1. máj 2011

aj ja sa pripajam a prajem vsetko naj malym oslavencom 🙂

ja dnes cely den balim a balim , asi ma tie krabice uz zasypu tu 😅 😅

iinuska
1. máj 2011

dakujeme gratulantom 😵 😵 😵

Ja som tu len na skok, o 15 mame oslavu, tak drzte palce, aby dobre dopadla 🙂

ludmilabb
1. máj 2011

@jamaat ja mam tiez aj klasicke s perim prat som ich neskusala

ked necham Sofiu bez plienky tak samozrejme na nocnik ist nechce a potom precika gatky, teplaky, ponozky seeecko 😝
@iinuska jasne ze vsetko dobre dopadne 😉

borocka
1. máj 2011

@iinuska
@dm1
@zuzkaprofant dodatocne, predcasne aj akuratne gratulko 😉 a pusinky pre frajerov 😵 sami chlapci startuju 😅

maly uz spi, ja by som sa mala ucit ale teda nechce sa mi. tak tu pazrosim na cukrikoch. a neviem ci si tiez nelahnem, hlupe mrholive pocasie mame a od rana ma oci bolia 🙄

borocka
1. máj 2011

@ludmilabb to aschval ignoruje nocnik, alebo vobec netusi v praxi co by mala robit. jasne ze teoriu vie, ale prakticka stranka? a vadi jej aspon ked je mokra?

mystery7
1. máj 2011

ahojky
U nas doobedu super nadherne 22'C a poobede vietor, dazd a 11'C 🙄
My sme dnes boli na oslave, svokra mala v piatok narodky, tak som prezrata.....nevladzem sa hybat.

@dm1 @iinuska srdecne gratulko 😉

Tu sa bude gratulovat teraz cely mesiac, my sa nacakame ako @ludmilabb az do 25.5. 😉

@zuzkaprofant tak taky super den, az zavidim. U nas nehrozi. Mirko uz ani v obchode na nakupe nechce sediet vo voziku, len vyskakuje a vyskakuje. Pre istotu aj vam gratulko k zajtrajsim narodkam 😉

soffi
1. máj 2011

tak dnes som sa namakala, nenavidim balit tie veci ktore sa Vam bezne valaju po dome, a nemaju miesto, nikdy neviem co na vrch krabice napisat tak som pisala ze !bludy" 😅 , asi taka polka zbalena, oblecka som sa este ani nedotkla, okrem vetroviek, kabatov a zimnych doplnkov, ale uz mam vypratanu kupelnu, obyvku, lieky, sicie potreby, cd-cka,obuv, a vsetky tie estetcike doplnky, ble

iinuska
1. máj 2011

@ludmilabb dobre dopadla, len nas bolo strasne vela, tak len velky hluk, ale dobre bolo 🙂
@borocka dikyyyy za Adamka 🙂
@mystery7 dakujeme 😵