Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

emode
12. máj 2011

@mystery7 asi tak, ale vidim, ze aj vy si uzivate 🙂

luba142
12. máj 2011

@dankakk gratulujem...k spanku ti asi neporadim,alebo skus ho cez den prikladat teda ak kojis aspon po 2 hodinach,teda neviem nepisala si ako casto cez den papate, mne sa presne po dvoch alebo 3-4 hodinach Barborka budievala na kojenie cez den a v noci sme spali od 19:30- 1 a potom do 5. Von by som ho este nedavala sa slnit,radsej ho povyzliekaj vnutri a daj na slniecko niekde v izbe pod okno kde svieti,este je malinky aby bol vyzleceny vonku,a tvaricka sa samotna slnit vraj nema pri zltacke,bud cele telicko,alebo nic...mne to povedali v nemocke,ale uz som zabudla preco 😒

emode
12. máj 2011

@luba142 co sa tyka pitia, u nas rovnake, ona si sice chlipne, ale tiez to dokopy nie je viac ako pol litra a na dovolenke detto, urcite nepila viac ... ale beriem to tak, ze keby potrebovala, tak si pyta ...

dankakk
12. máj 2011

@borocka vďaka🙂 kojim, aj si ho rozbalujem z perinky, nech sa podupci aj cez den trosku. Mame problém s kozickou, tak môžeme kúpať len 2 x do týždňa. Dnes skúsim tak ako ty. Snáď sa vyspinkame. A malého dám asi fakt len k oknu.

dankakk
12. máj 2011

@luba142 dakujeme🙂 ...mne vravela pediatricka, že stačí ho dat na denne svetlo.... Kojime sa mám pocit že stále. Teraz ale spinka uz cez 2 hodky. Asi ho zobudim, prebalim, nakojim a nechám rozbaleneho....

borocka
12. máj 2011

@emode aj ja chcem...........krasne ste to tam mali!
ozaj, tie plavky co ma sofi na sebe, to ma nejaky dalsi vyznam,ci len ochrana proti slnku?
mne sa tieto dresy velmi nepacia, vyzera to ze sa tazko obliekaju a potom mokre este horsie vyzliekaju.ale dost sa to predava tak neviem.......

kosska3003
12. máj 2011

@borocka my sme to mali tiez na dovolenke ten ubor a to ma sluzit ako ochrana proti slnku ma ta aj nieke to uv proste slnko nema presto prejst a este su malinky na to aby sa opalovali mala ak bola holata tak len chvilku aj to svietila ako ziarovka taka bola biela 😀

emode
12. máj 2011

@borocka podla mna su super, lahko sa oblieka, nema to byt obtiahnute a v pohode aj vyzlieka, horsie sa mi vyzliekali mokre plavky, overal som jej davala len na najvacsie slnko a bez plienky (lebo mi este stale mame 😠 ) ma to UV ochranu 40, ja som velmi spokojna a bola som pokojnejsia ked sme boli na priamom slnku, v chorvatsku podla mna netreba, ale pri rovniku urcite 😉

borocka
12. máj 2011

@kosska3003 tak ja si myslim ze trocha slnka neuskodi......ma aj vela vitaminov. a ked je dieta vo vode, tak je vo vode cele......aspn pato az po nos 😀 a ked vysiel von, tak vyfasoval tielko.

borocka
12. máj 2011

@emode tak my sa ani do chorvatska nedostaneme ☹ to len tu, ked pojdeme na kupko....ale ja kupim obyc klasicke nejake bermudy. len ma to zaujalo, ze ci to ma aj nejaku dalsiu vyhodu ako len ochrana pred slnkom

kosska3003
12. máj 2011

vsak ano neuskodi ale tam je ine slnko ako tu silnejsie

emode
12. máj 2011

@borocka na Slovensko zbytocne 😉

emode
12. máj 2011

@borocka mne sa podarilo ten overal kupit v Mothercare vo vypredaji zlacneny z 25 Eur na 9 Eur, tak som mala kupeny uz skor 🙂

nikanika28
12. máj 2011

caute koceny 🙂
tak ja zase vynervovana a vystavena z doobedia, ako nech mi nikto nehovori, ze dievcata su kludnejsie 🙄 ...
@borocka presne si viem predstavit, ako to asi vyzeralo, u nas by to nebolo urcite o moc lepsie, dost mozne, ze by sa aj na zem bachla a cela predajna by patrila jej 😝 .. Klara je proste v poslednej dobe jak utrhnuta z retaze, neskutocne, co dokaze doma vyprodukovat a vonku leze vzdy opacnym smerom, ked ju zoberiem, tak nervaci a auka .... no nervy 😠

nikanika28
12. máj 2011

@emode vitaj doma, krasne fotky 😵

nikanika28
12. máj 2011

huraaaa, mama zobrala obidvoch von ...jupiiii...tak co si zacnem? 😕 😀 ...asi idem korpusy upiect ...pre tu moju certicu 😀
Ozaj, dnes sme boli na kontrole s Lukaskom a rovno aj s Klarkou na dvojrocke --- takze ma 14,5kg a 88cm 🙂 Lukaskovi brali krv, ideme testnut alergiu ...nabrala prvu ampulku v pohode a druhu ani za boha, tak mu tam vykrucala tu ihlu v ruke 😨 ..nakoniec vybrala hrubsiu ihlu a zobrala krv z druhej ruky, ale ani nemukol, len sa triasol, co ho to bolelo, hrdina moj 😎

sssimi
12. máj 2011

@dankakk Jediné čo ti môžem odporučiť, tak spi s ním cez deň a v noci behaj.... Nám sa to upravilo až po 6tonedelí. Ale opäť staré dobre pravidlo-každé dieťa je iné. A ohladne žltačky-neodporúčam na priame slnko. Treba vyhrievať cez okno cca 10 minúť denne. Ja som vyhrievala až tak okolo 16tej.

ludmilabb
12. máj 2011

viacere tu mame dnes nasieracky den 😠 ja som fajne chora tak som isla k doki ale po troch hodinach som odtial vypadla aj ked mi je riadne nahovno ale cakat ak si tam nejaky dealerko vybavuje hodinu ksefty a predtym ma este vela kopa inych ludi prebehla tak to nieee a mam chut od nej odist....boha nascipana som jak hovado, nevladzem nic, hubu som si otvorila az ked som si isla priepustku pytat (to ma stalo 1,70 pre mm), sestricka mi povedala ze aj ju to stve ale noooo som si len pomyslela jasne dovolenky im musi niekto platit 🤐

ludmilabb
12. máj 2011

@emode krasne fotky, zbezne som prebehla lebo nevladzem nist ale krasne hned sa mi nalada zlepsila 😉

borocka
12. máj 2011

mamina zobrala patka, ja sa mam ucit, ale som taka znicena.....psychicky z "nakupov" a fyzicky z toho tepla.......a pato rev ako tur, lebo on chce ist len s maminkou 😠 😠 mamina rit je to. ja uz neviem, chapem ze aj ja som na neho viac naviazana ako ine mamy, a aj on na mna logicky, ale do prcic ved ho brala len na prechadzku!!!!!! 😠 🙄 jeho nik iny nesmie nakrmit, prezliect, okupat, uspat, tlacit trojkolku, ..... ci ja neznasam taketo mazny 🙄
asponze o hracky sa vie normalne podelit a aj pekne vrati ked si pozicia od niekoho 😎

jamaat
12. máj 2011

@borocka Susedovci sú normálne oco-mama a ich malá sa tiež nikomu inému nedá nič, len mame.

borocka
12. máj 2011

@jamaat hej, viem su take deti, neskutocne otravne. ale pato nebyval. akoze je maznacik, milacik.....ale na prechadzku mu bolo jedno s kym a kam, hlavne ze isiel. a to iste kupanie. dalo sa s nim, ked mal dobru naladu tak mohol hocikto hocico....aj uspavanie. ale teraz?!?!? no nervy moje 😠 🙄

jamaat
12. máj 2011

@borocka Tak to má len také obdobie, prejde ho to.

kosska3003
12. máj 2011

@jamaat toto ma aj moja marika hlavne ked mm odyde do roboty tak nikto nic nemoze len ja aj vonku len ja vsetko len mama mama mama asi sa boji ze aj ja odydem ale tak potom ju to prejde a neboj aj Pata to prejde ked bude mat 15 tak nebude mamina rit

borocka
12. máj 2011

@jamaat to by som mu odporucala 😝

@kosska3003 dik, fajn prognoza

iinuska
12. máj 2011

ahojte
my sme boli trosku s kamosmi na pivku, ked sme odchadzali s domu, tak som si myslela, ze Adamko bude protestovat, ale pekne nam este aj cez okno zakyval. Potom bol so svokrou v zahrade, tak sme mu vobec nechybali. No ako dobre. 😅
A Dnes som skusila na obed ulozit Adamka bez kojenia, dala som mu mlieko do flasky, zaspal. A teraz vecer takisto, Takze dnes zatial ziadne kojenie.
@borocka no tak to potesi. 😒 Skore uzdravenie Ti prajem

borocka
12. máj 2011

@iinuska uzdravenie??

iinuska
12. máj 2011

@borocka jejda, prepac, to patrilo ludke... A to som vypila len jedno male pivo 😅

kosska3003
12. máj 2011

@borocka no ako ja to poznam mne to tak lezie na nervy niekedy ani vysrat sa nemozem bez nej aj to mi do wcka vleze ☹ ale tak si poviem ved to prejde ine mi neostava

borocka
12. máj 2011

@iinuska a co ti mam prepacit, len som sa nechapavo pozastavila 😉 aj vy ste pivari??