Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
27. jún 2011

@sssimi zakladne lieky pre vas a malu, od horucky,hnacky, od bolesti, opalovacie kremy, peniaze, doklady
Inak ste dobri,ja neviem ci by som sa takto rychlo vedea zbalit,potrebovala by som aspon den dopredu 😀 😀

borocka
27. jún 2011

@sssimi zavidim 😕 ale uzite si to tam 🙂
tak tak lieky pre malu aj pre vas nejake zakladne. decku kozmetiku. opalovacie a poopalovacie prkotiny.zdravotne preukazy!!!! fotak!!!!! letenky!!!! pokryvky hlavy
oblecenie zbytocne nenos,aj tak budete vela pri vode a v tom teple to bude zbytocne.

sssimi
27. jún 2011

Tak myslím, že mám všetko. Len pre nás opalováky kúpim tam, alebo na letisku.

iinuska
27. jún 2011

@sssimi jeeej, tak super, uzite si to tam 😉

dm1
27. jún 2011

@sssimi tisko zavidim a prajeme prijemnu dovolenku uzite si to!!!!

dm1
27. jún 2011

@borocka 😀 povedz ze preto lebo tam byva jeho mamina a tatino 😀

borocka
27. jún 2011

@sssimi rukavniky alebo nieco na plavanie pre sarku. jej oblubenu lyzicku alebo nieco take ak si potrpi. a tiez na spanie ak ma nejaku ceremoniu...

@dm1 a dalsia otazka by znela a preco???

dm1
27. jún 2011

@borocka no sak rodokmen je dlhy nie? 😀 lebo sa tu narodili ..... lebo tu zila babicka, prababicka.... 😀 a tak staaale dokola pokial neskoncis v pezinku 😀

borocka
27. jún 2011

@dm1 vidim ze matka budes vediet uspokojit. ja to skor davam po tej praktickej stranke co je pre neho lepsie uchopitelna, lebo tam postavili dom. lebo tam ma svoju postielku, lebo lebo lebo............

dm1
27. jún 2011

@borocka ved jasne aj take by prislo na radu keby sa minuli babicky 😀

borocka
27. jún 2011

@dm1 toto je rychlejsie. on sa spyta preco matko byva v dubnici, a ja ze lebo tam ma postielku, a preco (tam ma postielku?), aby mal kde spinkat. a preco (tam bude spinkat?) aby rychlejsie narastol. a preco narastie? aby bol velky chlapec tak ako aj ty budes velky chlapec ked budes vela papat a spinkat...........a uz som v teme ktoru neznasa a otazky by teoreticky mali skoncit 😀

sirinka
27. jún 2011

@sssimi uzite si, prijemnu dovolenku! 😵

sssimi
27. jún 2011

Ďakujeme. Už sme pobalení. Za hodinku sadáme do auta a ideme. Majte sa mi tu pekne. Papa

ludmilabb
27. jún 2011

@sssimi stastlivo docestujte!

jamaat
27. jún 2011

@sssimi Peknú dovolenku. Inšpirovala si ma a trošku som aj ja snorila 😅

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=11440199&tab=1

jamaat
27. jún 2011

Ale dovolenky som snorila, link už je o inom. 🙂

kosska3003
27. jún 2011

@sssimi uzite si to uz sa tesime na foto

@jamaat tie crocsy su krasne

nikanika28
27. jún 2011

@sssimi stastlivo docestujte a krasnu dovolenku 😵

dm1
27. jún 2011

@jamaat pekne topanocky aj ostatne som pozerala. ale zase je toto protetika? za 7,9? ale pekne su http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=11342644&tab=5

jamaat
27. jún 2011

@dm1 Bude to Protetika, lebo nedávno som Emke kúpila normálne v obuve gumáky, ktoré na MMB uvádzali ako od Protetiky a bolo tam spomínané aj ten Prorelax. TAk som to potom schválne skontrolovala priamo na gumákoch a ozaj.

dm1
27. jún 2011

@jamaat tak super lebo u nas som vzdy od protetiky videla topanky len okolo 30 evry

jamaat
27. jún 2011

@dm1 Aj mňa tá cena milo prekvapila.

O týždeň v pondelok pálim do Lidla kúpiť Snoopy tričká 🙂

mystery7
28. jún 2011

jeeej @sssimi uz je asi na malorke?? Super. Dufam, ze cestu zvladli v pohode.
@borocka @dm1 aj Mirko vie presne co chce a preto byvaju u nas hysaky a revy 🙄 niekedy sa mi ho aj podari odlakat na inu temu a zabudne, ale ked nie.....je to tak 50/50.
Dnes hnusne fuci a je pozatahovane, nechce sa mi ani z domu vyjst. Ale doobedu mam gyndu a poobede poradnu so Slavkom. Som zvedava ako to zvladneme.
@jamaat ja sa vo stvrtok chystam do lidlu na croksy pre Mirka, snad sa nam nejake ujdu 😉

borocka
28. jún 2011

@mystery7
@jamaat hmm, a nam ziadny letak z lidlu neprisiel 😠 jani tie snoopy su s rukavom? aj chalanske? po kolko?

jamaat
28. jún 2011

@mystery7 Ja nad kroksami váham, Emka má dvoje, ale sú jej ešte trochu veľké. Tá cena je však super a pekne vyzerajú.

@borocka Leták si pozri na nete www.lidl.sk Snoopy bol asi len dievčenský.

dm1
28. jún 2011

@jamaat tie croscy su fakt super ale nas ma jedny a jedny sandale a myslim ze mu to ozaj bude stacit ale baby sa potrebuju viac paradit veru 😉 . Skor tie clenkove a na jesen ma veru lakaju su fakt pekne a za suepr cenu. len aby som trafila velkost

mimi21
28. jún 2011

hello koceny, ako zijete?
mne spia oba kusy, tak mam pohodicku 🙂
chcela som upratovat v kuchyni ale netecie nam voda 😝
inak na crocsy do lidla sa chystam aj ja, dokonca som bola uz aj vcrea, lebn som az potom zistila, ze je to az od stvrtku

@jamaat tie snoopy tricka su zlate, ale je tam velkost len od 122, ci to pre koho chces?
inak aj ta osuska hello kitty sa mi paci, len pre ninku uz toho mame takehoto dost 🙂 ale navyse nie je az tak vela, ci? 😀

mimi21
28. jún 2011

@jamaat jaj teraz som objavila aj tie mensie 🙂

@mystery7 a ty ako zvladas dvoch krpcov? ake je slavko babatko? je iny ako mirko?
lebo u nas to dost plati, ze emka je ina ako nina

inak nina ma poriadne obdobie vzdoru, vrieska ako besna, hadze sa o zem, no proste des a najhorsie je, ze ked pocuje emku ako vykrikuje, tak krici aj ona, len je ine ked krici polrocne babo a dvojrocny divoch, darmi jej vysvetlujeme, ze emka inak rozpravat nevie a nech ju radsej uci ma-ma, ba-ba a tak...
ach jej, uz nech je september 🤐 a ninka pojde do skolky 😅

iinuska
28. jún 2011

ahojte
Aj u nas sa spinka, dufam, ze Adamka nezobudi zbijacka, co nam tu rozoberaju majstri mur

@mimi21 ze sa aj ukazes 😉 Ale nie, ja viem, ze pri dvoch malych detuskach mas toho dost 😉