Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

dupinka
4. júl 2011

Ahojte!

@emode my sme na tom presne tak isto, ešte aj s tým Mickey. Muž je už na neho alergický 😀 😀 nehovoriac o tom, ako sa jeduje, rukami okolo seba rozmachuje, kým niečo a niekoho netrafí. tiež to nechceme riešiť capnutím po zadku, snažíme sa ho najprv ukľudniť a vysvetľovať, no niekedy sa inak ako radikálne zasiahnuť nedá.
Už mám niekedy nervy v kýbli. 😠

jamaat
4. júl 2011

Ja Mickeyho klub ani nepoznám 🙂 Emka má rada Spievankovo a keď jej ho pustím, tak by ho chcela dookola celý deň, ale pokiaľ pustený nie je, tak si ho nejako nepýta. Ani iné rozprávky.

iinuska
4. júl 2011

U nas Krtove dobrodruzstva, obcas Spievankovo, alebo Cerveny trakturek

dupinka
4. júl 2011

u nás to ide dookola 😠

jamaat
4. júl 2011

U nás práve ide Dora, tak sedí pekne na gauči a pozerá. 🙂

iinuska
4. júl 2011

Ale zase u nas je to tak, ze Adamko chce nieco pustit, a po chvilke odide, neni taky, ze by sedel a pozeral do telky. A teraz sme aj tak viacmenej stale vonku, takze telka je pustena len rano po ranajkach a vecer, aj to niekedy nestihame, lebo sme dlho vonku, aj veceriavame na dvore, takze potom uz rovno do vane a do postielky. Teda az na tieto uprsane dni.

ludmilabb
4. júl 2011

@jamaat Sofia si Spievanko vypyta, ide tak 2x denne, vecer pozeram spravy tak to si uz zvykla
len ked ona ma navyse este aj videa z netu akonahle objavi ze je zapnuty notebook uz je na stolicke nalepena
@iinuska u nas sa Spievankovo dopozera vzdy do konca

emode
4. júl 2011

@jamaat aj my sme boli v tej faze, ze pokial nevidela, neriesila, ale teraz sa jej este aj sniva s Mickeym 😅 a stale dookola, ale fakt uz sme v stadiu, ze cez den nepustim, Mickey je vonku a pride az vecer 😉

@iinuska aj my sa to tak snazime robit, co najviac vonku, pretoze potom ma problem zaspat poobede, ked sa jej to posunie, zaspava az okolo desiatej a to uz aj ja som ko 😕 zas je to o tom, ze poobedny spanok uz jej posuva vecerne spanie ale bez neho je vecer este prilis unavena ...

no, som zvedava, ako v skolke, lebo ako som pytala, preradili ju do vyssej triedy 🙂

dupinka
4. júl 2011

@emode my sme zaspavali o pol desiatej, aj neskor. Najma ked sme sa vratili z dovolenky, to mal casovy posun. No posledne dni uz okolo 9tej. Ale aj tak som KO. A to ho budime najneskor o pol tretej z obedneho spanku, bez ohladu na to, kedy zaspal. No na obed problem zaspat zvycajne nema.

luba142
4. júl 2011

ahojte
Barborka sa dnes 2x vypytala na serblik curat a 1x ,ze chce kakat,lenze s tym kakanim to bude este na dlhsiu trat,lebo sa pokakava do gati 😀, ale s cikanim uz hadam pokrocila k lepsiemu, po spanku po obede aj rano po noci ma suchu plienku, dnes sme boli aj v meste pred tym sa vycikala,dala som jej plienku von a ked sme prosli po cca hodine a pol tak bola sucha a pekne sa vycikala do serblika, odpoludnia sa vypytala sama od seba cikat 2x

iinuska
4. júl 2011

@emode ja sa snazim o pravidelny rezim, obedny spanok medzi 12-12.30, vecer teraz v lete okolo 20-20. 30.
@luba142 super, aj u nas pokroky, 2 dni bez pocikania, pekne sa uz zacal aj pytat, len tiez este kakanie je problem. S tym caka na plienku. Ale zatial to neriesim, len vysvetlujem dokolaaaa 😅

luba142
4. júl 2011

@iinuska tebe si asponb na plienku pocka, mne to supne rovno do gati a to potom stale prem a perem 😝 😝

kosska3003
4. júl 2011

@luba142 s tymto by som nemala problem keby mi kakala do gatiek lebo mi mame stale bobky ale Marika ma strach zo serbla no cakam kedy sa oteply a ideme na to zas nabehnut 😉 nemyslela som si ze to bude take tazke

luba142
4. júl 2011

@kosska3003 ako som uz spominala pred casom tak mne sa tam nechcela vobec vycikat, len to zdrzala.....musis ju teraz nechat a skusit za tyzden alebo 2 , mne tak cika teraz cca 2 tyzdne pekne a dnes uz sa 2x vypytala, uvidim co bude dalej 🙂

kosska3003
4. júl 2011

@luba142 viem viem pisala si teraz zacneme ked sa oteplie bude aj mm doma tak hadam za tie 3 tyzdne cosi sa polepsi

emode
4. júl 2011

@kosska3003 u nas tiez zabral par dni oddych, za 3 dni sme nocnik nespomenuli, obcas som sa spytala, ci ide cikat, ale nenutila som, a po par dnoch sme boli bez plienky 😀 drzim palce 😅 ved nas uz aj preto preradili do vyssej triedy, zvladla plienku, rozprava, tak sup medzi velkacov 🙂 zdala sa nam spokojna poobede, hlavne tiez aktivity su asi lepsie pre nu, skor ju potiahnu starsie deti ...

kosska3003
4. júl 2011

@emode diky uvidime cez leto sa to musi niako naucit

iinuska
4. júl 2011

@emode Sofia- velkacka 🙂 uz aj spava bez plienky ?

jamaat
4. júl 2011

Hm, tak Emka ak má nastúpiť v septembri do škôlky, to už by mohla veru niečo aj s rozprávaním pokročiť 🙂

kosska3003
4. júl 2011

@jamaat este stale len hmka Marika uz zacina kvakat pekne ale niekdy mam problem prekladat 😀

jamaat
4. júl 2011

@kosska3003 Nejaké 2-3 slovíčka pridala, lenže u nej je problém, že aj to, čo vie, tak proste nepoužíva.

kosska3003
4. júl 2011

@jamaat no raz to pride a zacne vsetko naraz uvidis tak zacalo moje krsna nic nic a zrazu cele vety

emode
4. júl 2011

@iinuska len cez den je bez, na noc este potrebuje, lebo ju ma riadne plnu rano 😅 nechapem to sice, ale co uz ... vecer len mlieko vypije, teraz sa este pytala z postielky, nechcela cikat do plienky a rano je plna ...

@jamaat este si uzi prijemne ticho 🙂 pokial nerevci samozrejme 😀

jamaat
4. júl 2011

@emode Ona hmká dosť nahlas. 😅

ludmilabb
4. júl 2011

@jamaat a v aute ako kričala že bačááá, som skoro ohluchla keď obidve naraz spustili

ludmilabb
4. júl 2011

baby vy prevarate pasterizovane mlieko stale?

ludmilabb
5. júl 2011

ej tu nikto uz vcera nebol, teeeda
my sme vstali o pol osmej tak som spokojna 🙂 len som isla neskoro spat tak by som este prijala viac spanku, dnes mi pride mm po vyse tyzdni tak sa tesime

jamaat
5. júl 2011

@ludmilabb Podľa mňa to netreba prevárať, veď to už je prevarené, bacily dobré aj zlé zabité.
Inak ja si nepreváram ani mlieko z automatov. Emke ano, ale pre mňa sa mi nechce 😕

kosska3003
5. júl 2011

@ludmilabb ja tiez neprevaram z automatu este nemala ale musim kupit ci ho bude pit

emode
5. júl 2011

@ludmilabb uz ste na mliecnej strave??