Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
10. dec 2012

@ludmilabb ja som kupila to odrazadlo a dostane puzzle knizku a kufriky s krtkom ja som nemala sajnu tiez co jej kupit ked ma vsetko chcela autodrahu ale to sme jej povedali ze nie nie to bude chciet marek na rok 😀 😀 😀

iinuska
10. dec 2012

@ludmilabb k meninkam doktorsky kufrik, Spievankovo 3, lego, plysoveho Goofyho, Pluta, Daisy,zeriav

jamaat
12. dec 2012

Ja už som aj zabudla, čo som kúpila. 😅 Detské kuchynské spotrebiče, gitarka ukulele, knižka ....a viac si nespomeniem. Ešte nejaké gorálky na navliekanie som chcela.

ludmilabb
12. dec 2012

@jamaat @iinuska @kosska3003 my sme uz nieco teda povyberali, pretoze svokrovci aj moji rodicia dali len peniaze ze my mame vybrat takze bude to mat tiez Spievankovo 3, manušky na ruky, Play Dooh plastelinu, naradie na kupanie, oblecenie nejake...inak mam pocit ze hraciek ma az az, vsak clovek pocas roka toho nakupi, to sa neda porovnat ako sme na tom boli my ako deti 😅

kosska3003
12. dec 2012

@ludmilabb no tak to sa veru neda porovnat ja to musim prebrat tie hracky uz lebo zas zacnu pribudat auticka autodrahy a neviem co musime aj izby prehodit tak o rok dva hadam vymenime spalnu z deckou nech maju viac priestoru nam uz tolko nebude treba 😀 😀 😀

iinuska
12. dec 2012

@ludmilabb oblecenie som jupila, ale ani som nenapisala, lebo to asi nebude nic moc, aletak su to tricka s Plutom a Mickynkom, tak mozno... 🙂

dm1
13. dec 2012

@ludmilabb my sme kupili auticko na ovladanie lebo to chcel, za nasich sme kupili sanitku taku velku, este stol taky hraci kde je aj futbal, biliard a tak a este 2 knizky. Uz chcem kupit iba dnes v lidly peciatky. Segra sa pytala este co mu ma kupit uz som veru nevedela aby toho nemal zbytocne moc tak som povedala nech dokupi kolajnice k vlacikovi tomasovi s tym sa hrava stale tak nech dlhsiu drahu postavi

mystery7
13. dec 2012

my sme kupili 2 velke lega-hasicska a policajna stanica, kazdemu jedno. Taku formulu so srubovakom pre Slavka a Mirkovi lietadlo a motorku s vrtackou. Je to jedna seria, cele sa to da rozoberat a poskladat. Kazdemu knihu. Mirkovi hodinky McQueena. A este vselico od babiciek a krstnej. Nechcem to nejako prehanat. Minuly rok toho bolo vela a nevedel kde skor skocit, nevedel s cim sa hrat, nakoniec len rozhadzoval hracky ☹

mystery7
13. dec 2012

a je jasne, ze hraciek mame doma milion. Minule som chlapov (mm a Mirka ) poslala na nakup, dosli s 10 autami. Takze asi tak.

dm1
13. dec 2012

@mystery7 my sme kupili min. rok lego poziarna stanica a skoncila hore na skrini v krabici a vytiahneme ju taka za 2 roky..... velmi krpate diely, nevedel sa s tym este hrat. pracne som mu to cele zlozila aj pre mna to bola makacka nieto este pre dieta a ked sa s tym hral po svojom tak opadavali diely z toho....

joannas
14. dec 2012

@dm1 MAŠ PRAVDU to lego je strašne male ☹

mystery7
14. dec 2012

@dm1 @joannas hovorite o lego duplo??? Ved to vie uz aj Slavko skladat. Vacsinou je su to futuristicke stavby, ale ked ja sa hram s nimi, tak nieco postavim a hrame sa s tym.

dm1
14. dec 2012

@mystery7 nie nie klasicke lego a uplne pidi midi diely ja som mala problem to zlozit lebo to nebolo ze jedno auto jeden sacok ale krizom krazom budova, 3 auta a vrtulnik 😝

joannas
14. dec 2012

@mystery7 nie,normalne lego 😉

ludmilabb
15. dec 2012

boze tak my mame vsetko pre Sofiu na Vianoce nakupene, svokrovcom sme povedali co sme za nich kupili (tento rok nam dali peniaze) a svokor sa jej dnes spyta ze co chces Sofinka aby ti Jezisko priniesol? a ona ze spievajucu babiku, tak jej vravim ze babik ma celu kopu a ona ze ano a le nie spievajucu, grrr no naco sa jej to pytal ak bude vrestat pri stromceku tak sa mu podakujem ale nemienim ziadnu babu kupovat, jednu jej totiz kupili na jarmoku v lete, taka cinska blbost, babika ktora blika a spieva dikostekovu hudbu hned som ju odpratala a ani jej ju nechcem pripominat, novu kupovat nejdem...proste nechapem tu logiku, na co sa jej pytal!!!???dnes sa musim postazovat lebo aj svokre islo, prechorena je, pokaslieva tak jej vravim nepusinkujte sa so Sofiou a ona cmag, cmag vsak len na licko 😨 plus este ju dnes chovala co ona jedla tak ju krmila, neznasam to tou istou vydlickou.neervy

borocka
17. dec 2012

tak kocky, po sto rokoch.......ale idem sa pochvalit.
mame // 🙂 a bude to dievca. taky pocit, silny. ako aj pri patovi. a vychadza mi to niekedy koncom augusta. ale zatial psssst, este okrem partnera som nikde nikomu nevravela. chcem pockat este aspon po novom roku, teraz je to tak 2-3 tyzden.

jamaat
17. dec 2012

@borocka Alečo! A ani si sa nepochválila novým partnerom! Čo to? Ako dlho? Žijete spolu? Dúfam, že to nebolo unáhlené rozhodnutie ako to prvé 😉 Tak gratulujem. 🙂

sirinka
17. dec 2012

@borocka no gratulujem, budete nejako narovnako s rybcou 😀

jamaat
17. dec 2012

@ludmilabb Nooo, dobre by som bola vytočená! V Detve ste?

jamaat
17. dec 2012

@ludmilabb Jaj, to asi len na víkend. Ja mám emku doma prechorenú, tak neviem, kedy ti tie snehule dotrepem.

rybca
17. dec 2012

@mystery7 ze nechcem to nejak prehanat..🙂)) my mame pre Matiho len jeden darcek, vlacikovske depo Churlingston..🙂 tot vsjo, este viem, ze od mojej sestry dostane roborybu a nasi mu kupia nieco tu, si pripadam pri vas ako krkavcia matka..🙂 ale tak, myslim, ze aj to je dost, na mikulasa dostal dost darcekov, z prace, od opatrovatelky, zo skolky, tak to fakt nechceme prehnat..🙂 aj sme sa do buducnosti dohodli, ze deti budu dostavat len jeden darcek od nas, rodicov, vsak dost mu pokupime aj pomimo sviatkov...

hoogy
17. dec 2012

@borocka jej tak to gratulujem. ani si sa nepochvalila novym chlapom 😉 len bude to zaberak chodit s velkym bruchom v tych horucavach s @kosska333 by sme o tom vedeli rozpravat 😀 😀

hoogy
17. dec 2012

@rybca my sme matkovi kupili len kuchynku a teda nejake riadiky k tomu. a knizku to u nas musi byt vzdy. takze nie si krkavcia mama 😉

borocka
17. dec 2012

@jamaat
@sirinka
@hoogy no unahlene...tak chcela som otehotniet az v juli, aby som si stihla uzit to leto a potom aj to po porode. som zjavne enormne plodna 😝
peto je cely rad, tesi sa ako maly. uz ma pomaly 32r, takze on uz ma take rodicovske pudy a potreby, a aj s patrikom to vie super.nechapem ze som ho nemohla stretnut skor. len ma presviedca aby to bola sarlotka ( s cim ja absolutne nesuhlasim. hrozne)

hoogy
17. dec 2012

@borocka tak nech vsetko dobre vyjde. aj spolu byvat ci si s Patkom este u rodicov.

kosska3003
17. dec 2012

@borocka super gratulujem taka novinka no veru v lete to bude huste sa zasmejem ked porodis v rovnaky den ako Marek to by sme mali obe deti v ten isty den narodene aj ked jedno by bolo o rok starsie tak vela zdravicka

borocka
17. dec 2012

@kosska3003 a marek je kolkeho?

iinuska
17. dec 2012

@borocka jeeej, tak srdecna gratulacia, hlavne vela zdravicka Ti prajem 🙂

jamaat
17. dec 2012

@borocka U nás v jednej vetve rodiny je Šarlotka tradičná. A volali ich Lotka. Jedna z nich má sestru Martu. Marta - Martula , z toho vzniklo Tula. Takže boli Tula a Lota a mne sa to strašne páčilo! 🙂

borocka
17. dec 2012

@jamaat tak mame vybrateho mata......budeme mat pata a mata 😀 mne by sa pacila klarka, eliska, alebo kamilka. ale vsetko mi zatrhol. mozno ho este spracujem na nelu. ale casu dost, nazor zmenime este stokrat