Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
17. sep 2009

byby ja sa zblaznim to len moja je taka buchta teraz som ju vazila tak ma 78OOg a 67 cm a niektore maju aj o kilo menej co vas citam som zvedava co povie dr ked to zisti a ja len kojim nic jej nedavam tak neviem asi bude bucha po mamine

ludmilabb
17. sep 2009

zuzka takze zubky, vidis a toto ma caka, chesus si neviem predstavit co to uz bude za rev od rana do rana 😲

u mna ma stres a nervy z malej opacny efekt uz aj manzel si vsimol ze vyjedam kadeco a potom sa cudujem ze mala prdi 😝

kosska3003
17. sep 2009

nie bucha ale buchta 😀

ludmilabb
17. sep 2009

kosska tvoja je o tyzden starsia ako moja? fiha ale ma 67 cm ja neviem kolko ma moja ale pred tyzdnom mala 5850 g tak tento tyzden uz hadam bude sest kg no ale tvoja je taky chutny pampusik 😉 to je uz aj namahavejsie na nosenie

ludmilabb
17. sep 2009

kosska ja tiez len kojim ale asi mam v prsnikom len take mlieko co hadam aj v obchode predavaju cize riedene s vodou a malu štopkam stale

zuzkaprofant
17. sep 2009

no ked pojdu takym tempom a take hystericke zachvaty budemme mat pri vsetkych zubkov tak zacnem asi fajcit lebo som hotova s nervami ja normalne neviem spat v noci sa zobudim o 3 ked malemu davam jest a do 6 neviem zaspat

inac zuzkad to vazne mas uz davat aj mesko a zeleninku tak casto , mne tu kazdy huci ze je to skoro ze az od 6m mam davat mrkviku ci pasternak ci ako sa to vola taka biela mrkev ze mesko az neskor ja uz neviem mne uz tu sibe kazdy inac mi vravi ☹

kosska3003
17. sep 2009

ludmila tak to ja mam asi slahacku tam potom 😀 😀

zuzkad
17. sep 2009

Zuzi tak zubky narobili taku neplechu 😉 😉 s tym fajcenim si ma pobavila 😀 😀 😀
Ja vobec nestresujem za prikrm ...proste mi to doki poradila, dala mi rozne brozurky aby som pocitala ako pripravovat a co pripravovat papat, nieco mi k tomu poradila a je to 😉 😉 😉 ja nekojim a asi preto je v tom rozdiel od vas, ze tu nikto este nechce davat prikrm...ved pre boha ja mu nejdem ublizit, len mu idem dat uz roztlaceny zemiacik, kuracie masko, mrkvu, brokolicu a ovocie a malemu to chuti 😉 😉 a doki urcite poradila v dobrom. Keby to nebolo vhodne tak by ani hipp a ostatne znacky nevyrabali uz prikrm a kase vhodne od 4 mesiacov. kuk sem http://www.mojalekaren.sk/hami-jedlo-zelenina-k... http://www.mojalekaren.sk/hami-prva-lyzicka-bro... http://www.mojalekaren.sk/hami-prva-lyzicka-kar... a je toho veeela co moze papat od ukonceneho 4 mesiacika 😉 😉 😉

kosska3003
17. sep 2009

no tak tu je moja buchta odfotena to som dneska fotila ked som ju odvazila a som sa zhrozila ze aka je uz tazka au au au moje krizike a ze ma bolie potom

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

ludmilabb
17. sep 2009

kosska moja ma tiez pneumatiky ale take mini pneumaticky ale tvoja je isto kludnejsie babo ked je syta a dobre pribera, moja je taky nervak 😝

kosska3003
17. sep 2009

ludmila no ja mam zlate dieta no ma aj ona svoje muchy ale to len niekedy ona je dobrunka od malinka idem si spravit halusky akurat mi zase zaspala na balkone a ak bude len pol hodku tak mam co robit aby som to stihla

lenand
17. sep 2009

zuzkad ja tiež už davam prikrm ibaže ja zeleninku sama varím a kombinujem zatial som mesko nedavala ale dnes mame brokolicu zo zemjačikom a malemu tiež velmi chutí doobeda davam ovocné viživky a poobede zeleninku 🙂

ludmilabb
17. sep 2009

lenand ty kojis?

zuzkaprofant
17. sep 2009

a co davate aku zeleninku a ako ju pripravujete zacnem aj ja bo ja tize uz davam len umele

lenand
17. sep 2009

ja nekojim a začinala som mrkvou varenou petom jablčko tiež varene a potom som to skombinovala dale zemjačik ,karfiol a teraz brokolicu ja všetko varím a potom rozmixujem s ponorným mixerom na kašičku ked sa mi to zda huste tak pridam vodu alebo aj mliečko teda nutrilon

jamaat
17. sep 2009

emode, ja kúpim ten emitex na inzerát. A ten bunker som videla v obchode za vyše 100eur. Na nete ja asi lacnejší.

ludka, tie naše žihadlá nemôžu tak priberať, ako bábätká, čo spia a pokojné sú. A je to aj o génoch. Aj keď ja som bola riadna buchta taká ročná, ale nezostalo mi to, chvalabohu. 🙂

nika, Tá suknička je perfektná. Aj za super cenu. Porozmýšľam, či aj ja neobjednám.

kosska3003
17. sep 2009

no halusky mam hotove mozem sa napchavat ja to tak lubim

dupinka
17. sep 2009

zacina sa zeleninou - zemiak, mrkva, cuketa. par lyziciek + dokojit, postupne pridavat tuhu stravu, mlicko obmedzovat. varit + podusit vidlickou na kasu, nesolit. potom ide k tomu maso - kuracie, morcacie - varene, naporciovat doslova na vlasky. neodporuca sa mixovat, aby sa dieta naucilo hltat a prezuvat.
potom idu ovocne prikrmy, no niekto odporuca naopak.

aspon takto pisu mnohi....

ludmilabb
17. sep 2009

jamaat dnes je relativne klud oproti vcerajsku, inak ked sa vcera vykakcila tak sa normalne uclovecila, potom dala este jednu naloz len vecer bol problem so spanim
dnes spi po polhodinkach ale uz zacina byt nervozna velmi rukami nohami rozhadzuje v takych kratkych intervaloch
to viem ze nervozita u nej stupa aha zachranili to na chvilku prsty v ustach 😉

nikanika28
17. sep 2009

jamaat, skus mrknut tuto.... http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3985054 😉

nikanika28
17. sep 2009

chcela som povodne tuto, ale potom som objavila s tym trickom a capickou

kosska3003
17. sep 2009

ta suknicka je pekna ale neviem kde by to vynosila teraz ked uz je zimsie

nikanika28
17. sep 2009

pride este babie leto kosska 😀 😀 ...ja jej obliekam ked je chladnejsie k suknicke alebo satam take leginky, ci co su to .. 😀
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4360276

iinuska
17. sep 2009

nika, tie suknicky su krasne.Mozno budeme obliekat pri tretom 😀 😀 😀

nikanika28
17. sep 2009

inuska 😀 😀 u nas uz tretie nehrozi , ale tie saticky su fakt perfektne..a aj kvalita je dobra..ja uz som so satami vysporiadana, uz som si dnes objednala .. 😀

kosska3003
17. sep 2009

nika a kedy dojde to babie leto aby som vedela 😀 😀 a nedrazdi lebo zase jej cosi kupim ved ta ma hander a hander neviem co jej mam obliect a ja chodim v teplakoch ☹

nikanika28
17. sep 2009

no koska...naaaaapodobne...ja tak isto...mala ma strasne vela veci..ani ja nemam tolko znackovych veci co ona... 😅 . NO a to babie leto...kazdu chvilu tu bude.. 😀

kosska3003
17. sep 2009

nika ok tak ho budem znacit ale nejdem jej nic kupovat lebo minuli tyzden som jej nakupila zase veci bola som v meste a sama tak si to viete predstavit ako som sa vybujacila sebe som kupila teplaky a mikynu a malej hander plnu tasku este ze mm je v robote keby to videl tak prevraca inac ocami 😀