Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

nikanika28
28. sep 2009

inuska, treba zmensit foto..ja to robim v tomto programe -- IrfanView

nikanika28
28. sep 2009

jamaat, ja mam tiez pocit, ze Klarke mliecko nestaci...zase som nasadila homeopatika a cajiky...
No, a je dospate....

iinuska
28. sep 2009

baby, dik za radu, pozriem sa na to, resp. poviem Petkovi.

prave som oprala nejake vecicky, boli sme na nakupoch, tak sa vytesujem. Pri Petkovi som chodila do sekacov, teraz sa fin. situacia zlepsila, tak kupujeme aj nove vecicky, tak sa tesim 😵 .I ked v sekaci sa dalo najst vselico.

zuzkaprofant
28. sep 2009

cafte akurat som sa vratila s prechadzky boli sme vyse 2 hodky ma poradne nohy bolia malemu sa pacilo tak je spokojny

inac aj moj mi dako plackal vela po ockovany ale asi 2tt po nom a vtedy mal aj tie hnacky teraz je lepsie placka ale len sem tam ked nieco nie je oki podla neho
inac aj vase babatka sa dako vesaju na hracky moj sa cely zavesi na hrazdicku nozky vylozi na nu a ruckami sa dako povytahuje alebo sa mi gotula po celej obyvacke vnoci mi skoro spostele spadol a to len sekunda co som sa ootocila po flasu dobre ze som mala ruku inac by bol na podlahe uz ho nemozem sameho ani v kociarikunechat nebezpecne to uz je ☹

jamaat
28. sep 2009

iiinuska, ja presne tak isto pri Monike. Chudobná som bola ako kostolná myš, sama bez chlapa, len na sociálnej podpore. Nakupovala som v sekáčoch a prípadne tie sekáčové veci kúpila len kvôli látke a prešívala. Šila som aj z normálnych látok, vtedy to ešte vyšlo lacnejšie. A teraz nechápem, aká som bola šikovná, keď si spomeniem, čo všetko som dokázala ušiť.

zuzkaprofant
28. sep 2009

jamt sikulka si 😉

sssimi
28. sep 2009

Nika aj my sme boli na očkovaní vo štvrtok... Od vtedy to ide dole vodou každým dňom... Ale dnes sme boli asi hodinu a pol vonku v kočíku 😀 To je náš rekord!!! Ale samozrejme, že som malú musela dať skoro na sedato... Jednoducho musela vidieť von z kočíka a bolo dobre, tak sa z toho teším...

Jamat ja som šila veci len bábikám 😀 Teraz už sa neoplatí ani štrikovať... Za vlnu dáš toľko ako za sveter a ani sa pri tom neslepíš...

jamaat
28. sep 2009

sssimi, nad štrikovaním rozmýšľam. Pre takéto malé by sa to hádam aj oplatilo. V Otto som videla krásne štrikované šatočky, ale stáli 20eur. A nejakú vlnu aj mám, čo som nedávno kúpila, tak sa musím do toho pustiť, aby Emka nenarástla tak, že bude vlny málo 🙂

zuzkaprofant
28. sep 2009

ja strikujem malemu a aj budem jasne ze niekedy sa kupi aj lacnejsie ale nie take krasne ako robene
ja budem aj malemu sit ked si kupim stroj mne sa pacia take domace robene vecicky

mimi21
28. sep 2009

cafte
som sa dnes vytocilaaaa
mala som na reklamaciu u Batu zabky za 23 euro a oni mi ju neuznali, lebo vraj chyba vznikla nosenim a nie je to vyrobna chyba
slapky som mala 2 mesiace a zaruka trva 2 roky, takze podla mna by to tie topanky mali aj 2 roky vydrzat
no uz si tam asi pekne dlho nic nekupim 😠 😠 😠

sssimi ty uz mas malu v sportiaku? aj ja nad tym uvazujem, lebo mala uz chce tiez vsetko vidiet a do vanicky sa uz pomaly neprace

lubi tak to je fajn, ze este dostaneme cely ten rodicovsky za oktober a aj cast materskeho 😉

emode
28. sep 2009

mimi ja som zatial len doma vyskusala dat malu do sportaku, a usmev od ucha k uchu 😀

zuzkaprofant
28. sep 2009

mimi bata je brutal co sa tyka reklamacie neuznaju nic treba sa vyhadat tak smini snad pomoze

ja maleho nosim v manduce a v kocari ked ideme vonku v kociariku ked spinka a ked nie tak ho dam do mancuci a kuka okolo aby mu nic neuslo s rehoce sa pacia sa mi kvety som si vsimla bude kvetinkar po babke asi 😀

mimi21
28. sep 2009

baby aukcionarky poradte, pridavam aukciu a stale mi to pada, nechce mi ju pridat, fotku velku nemam, tak neviem co to chce byt ...

mimi21
28. sep 2009

uuups, som si nevsimla, ze som pridavala nezmensenu fotku, blondinecka 😀 😀 😀

nikanika28
28. sep 2009

mimi, a mas predplatene aukcie? Asi blba otazka, ze? 😀 😀
Ako ti to pada...Co ti to vypisuje?
Mam taky pocit, ze mam malo mlieka...asi preto vresti, lebo jej to nestaci... 😒 vystriedam obidva a furt by este chcela, len ona sa straaasne certi ked jej to netece ako bola zvyknuta, a to niekedy uz po dvoch minutach... V takychto chvilach by som najradsej s kojenim prestala... ☹
Co sa strikovania a sitia tyka...no tak akoze nehrozi... 😀 😀 strikovat ako tak viem...ale mna to absoluuutne nebavi...ale nakazala som svokre..tak aspon cosi 😀

mimi21
28. sep 2009

nika, hej mam predplatene 😉
uz mi jednu pridalo, ale dalsie fotky ani za boha a ani dalsia mi nesla
vypisuje ze problem pri nacitani stranky, ze padol server alebo vypadok spojenia a ine stranky idu v pohode, tak neviem

nika moja toto robievala cca pred mesiacom, ale uz je dobre, uz sa necerti, papava tak 10 minut, niekedy aj menej

mna svokra hrozne nahovara, ze mam prikrmovat, vecer kase a cez den vyzivu, ked uz som zavarila, ale ja chcem pockat kym malej mleicko staci do tych 6 mesiacov
a ma 7 kilo a nohy ako miselin, tak dovod naozaj nevidim, aj spokojna je

dm1
28. sep 2009

no hlasim sa po predlzenom vikende u nasich. Bolo super pogrilovali sme, bola tam sestra s dcerkou a aj sestrenica s malou dcerou. Celu nedelu sme ich okrikovali aby si davali vonku pozor a nepodkli sa vonku o taky okrasny kamen az moja mamina vecer cuvala cuvala az sa on podkla a padla na skalku - vysledok 2 zlomene kosti v zapasti... ☹ tak sme rovno leteli na pohotovost no kedze je v Ilave zrusena chirurgicka tak z hornej poruby az do TN... A to mama este maroduje zo seknutymi krizami....

nikanika28
28. sep 2009

mimi, ved ja by som tiez chcela do 6mesiacov len kojit...tiez mame 7kilov a nohy jak mischelinky 😀 😀 Potrebujem trosku zvysit produkciu mlieka...tak sa furt nalievam...snad pomoze

mimi21
28. sep 2009

neboj pomoze, my sme tu raz mali na navsteve znamych a oni popijali a ja s nimi do pol3 vineu, tak som mala potom mlieka na rozdavanie 🙂

nikanika28
28. sep 2009

no snad hej... 🙂

zuzkaprofant
28. sep 2009

na mliecko je dobre pit vinu a me naj pomohol caj od hipp taky granulovany stoho som mala plno mliecka

mimi21
28. sep 2009

zuzi aj ja pijem ten caj
mam este taky bio z DMky, ale ten mi ani velmi nechuti

luba142
28. sep 2009

baby je mi dnes super nemozem dychat, boli ma hlava, mala malo spala boli sme 2 hodiny vonku a sopala sotva pol hodky teraz som juý supla mm a malej nech sa bavia 🙂

jamaat
28. sep 2009

Nika, mne sa tiež posledné dni hrozne zlostí na prsníku takmer od začiatku papania. Lenže ja nemám pocit, že by bol prázdny. Tak som si dnes po jej papaní a zlostení skúsila odstriekať. A fakt mi nešlo. Buď tam mlieko nie je, alebo sa nechce pustiť.
Ale čakala som, že bude menej a budeme zase bojovať, lebo pred pár dňami sa mi nezvykle naliali, až som musela odstriekať, no a mne sa vzápätí potom produkcia až príliš zníži, keďže Emka to nestihla spapať. Ale prečo sa mi až o toľko zníži, to nechápem. Ubudne za 1 den, ale zvyšujeme potom týždeň. 😠

jamaat
28. sep 2009

A keďže ma bolí hrdlo, tak ani vineu nemôžem piť, aj keď ju vybublinkujem.

Toto som dnes vyhrala, ťažkýýý boj to bol! Až vyvolávaciu cenu som potvrdila. 😀 http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1356492

mimi21
28. sep 2009

jamaat, krasne su 😉 😉 😉

mimi21
28. sep 2009

nika nieco kittynkovske na jar, leto 2010 😀

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1347269

mimi21
28. sep 2009

tot sa mi hrozne paci, len je to velke, ale tak na jar by to bolo OK

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1353279

sssimi
28. sep 2009

Mimi ja mám taký všestranný kočík. On sa dá všeliak poskladať... Tak ju tam mám skoro ako vo vajíčku. Jemne zdvihnutý chrbátik a aj nožičky...Sedí ako vo valove 😀 ... Ja musím jedine takto... Zatiaľ sme boli 2x a páčilo sa jej. Snáď jej to vydrží.
A v žiadnom prípade nepočúvaj svokru o príkrme.... Koj plne do 6 mesiacov. Veď malá ti krásne priberá... Toto ma najviac sere keď mi niekto nanucuje niečo čo malá nepotrebuje... Akonáhle jej nasadíš kaše môže sa ti odstaviť, lebo jej to bude viac chutiť.... Kamoška tak zašala robiť a malý sa jej v 5 mesiaci odstavil sám... Má 8 mesiacov a zje všetko čo mu dá... Nehovorím že je to zlé, ale mohla kľudne kojiť aspoň 6m...

jamaat
28. sep 2009

mimi, aj ja tú aukciu sledujem. 🙂 ....do jari do toho dorastú.

Mne sa nikto do ničoho nemieša. Mám kľud.