Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
1. okt 2009

zuzi, pozri str. 331 prispevok od mimi

sirinka
1. okt 2009

fiiiha, tak ta rosnicka to trosku nezvladla.... 😨 asi ma tazke obdobie...

iinuska
1. okt 2009

sirinka, mna sa to netyka, ja mam matersku z rak. Ale ty si tam tusim tiez robila

sirinka
1. okt 2009

iinuska hej, ale ja poberam na sk a z rakuska mam iba dorovnavaciu davku...ale este stale vybavujem papiere, uz ma ide porazit. akurat zajtra si idem pre vypis z materskych kniziek, uvidim, co si este vymyslia...

zuzkaprofant
1. okt 2009

jaj dobra moderatorka ta asi isla cez tlacenku..........xiixixiii.......

ludmilabb
1. okt 2009

sused si kupil psa a ten tu zavija ako besny, katastrofa a dufam, ze mi malu zobudi 😠

sirinka
1. okt 2009

http://mimiaukce.sk/aukce.php?id=1356655
ja som uplne zatazena na cervenu... 😀

iinuska
1. okt 2009

siri, ale ja som si neplatila na slov. nemocenske ani socialne, takze na to nemam narok.

sirinka
1. okt 2009

iinuska ani ja som tu nic neplatila...

sirinka
1. okt 2009
emode
1. okt 2009

siri na tie pyzamka si robi zalusk mimi ...
siri mne sa vobec nepaci ako ten rodicovsky podmienili maju narok len ti, ktori boli nemocensky poisteni teda neboli nezamestnani pred nastupom na MD ...

ludka, este ma nieco napadlo, skus ju najprv vytiahnut do sedu, predpokladam, ze rada sedka, aspon nasa ano, ja ju za to hned pochvaim, ako krasne sa vytiahla do sedu, a potom ju skus opatrne zobrat pod pazusky, tiez jej hlavku uz nepodopieram davno ... my sme sa tak naucili, ze ked som ju isla zodvihnut, pockala som chvilku a mala uz vedela tak sa cela spevnila, hlavku podvihla a tak mi vlastne pomahala ...

my mame uz dva tyzdne noci katastrofalne, ako pisete, len mala neplace, len sa zobudi, dam prsnik a spime dalje, ale tato noc, to som uz nezvladala, takze nervy tiekli ... mala sa len totalne na nieco zlostila, mam podozrenie ze dasienka, bola hore o polnoci, o 3, 5, 6, 7 ... ale prsnik som jej stale nedavala ... a potom sme este tvrdo zaspali vsetci unaveni do poldesiatej 😠 tato noc zatial vedie ...

luba142
1. okt 2009

ahojte

vsetky tu aukciujete tak sa idem popozerat na nieco 🙂 aj nasa mala ma sopliky zase ale zatial vodove kupila som dnes nasivin, dnesna noc celkom v pohode

ludka neskusala si ju tak dvihat prd doktorkou, co by na to povedala? Neviem ale aj nasa viska ked ju vezmeme na ruky a skor ked jhu pokladame tak sa rozplace

idem kuknut ten casopis dnes som pren bola na poste bola tam hracka a Cd co som dostala ako predplatitelka

ludmilabb
1. okt 2009

emode nasa do sedu vobec nejde, ona sa zaprie nohymi a koniec, doktorka ju takto vytiahla do stoja a vyslovene mi zakazala tahat ju do sedu ze krcne svaly ma posilovat len na brusku

inak velkost 74 je pre ake velke babatka, bude to moct Sofia nosit uz v zime? teraz ma velksot 62 alebo 68

sirinka
1. okt 2009

ludmila to zavisi od konkretnych strihov...ale ja myslim, ze uz hej...

sssimi
1. okt 2009

Ahojte!
Ludka veru záleží od strihu. Moja má 64cm a nosíme už aj 74 😕 .... Musím stále kontrolovať veci či už do nich nedorástla...

Dnes sa chystáme na trhy, tak hádam nezmokneme... Chcem malej nejaké pančušky kúpiť.

A zajednala som si už aj kŕmiacu stoličku čo sem Jamat link dávala na ňu. Už pred tým som na ňu pozerala a nenašla som nič lepšie a lacnejšie tak ju beriem.

sssimi
1. okt 2009

Ha kukala som to počasie... Tá už si nezamoderuje 😀 😀 😀 Ale bola hustá...Ty debil 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sirinka
1. okt 2009

sssimi no asi uz nie... 😝

rybca
1. okt 2009

Ahojte, citam, ze komentujete tu moderatorku pocasia, ono je to nahrane, ma tam ist o to, ze ma nejakeho obdivovatela, ktory sa pokusi nakoniec ju unies, ci take nieco.
http://www.markiza.sk/clanok/508737-v-telerane-...

nase noci su teraz divne, maly sa okolo jednej, druhej budi na papanie a potom je kazdu chvilku hore, ale staci, ze mu dam dudku a je zase pokojny, asi tiez dasienka, stale ma ruku v pusinke, len niekedy uz nam ani nezaberu kvapky na dasienka

sirinka
1. okt 2009

rybca tak v tomto pripade je to este ubohejsie ako to na prvy pohlad vyzeralo...stupidna zabava... 😔

rybca
1. okt 2009

neviem ci tam malo ist o zabavu, alebo ukazku prace policie, nevidela som to, myslim, ze to bolo skor to druhe, ale asi nie prave dobre podane

ludmilabb
1. okt 2009

no ako som pisala ze to bola len taka sranda! normalne mobil nezdvihas vsak uz kolko krat politikom v diskusnych relaciach zvonil mob a vzdy sa ospravedlnili a vypli ho

sirinka
1. okt 2009

ja som to telerano nevidela iba tuto ukazku, takze som bohuzial ten zasah policie nezaregistrovala...

sirinka
1. okt 2009

baby co ste objednavali z bess.sk je to oblecenie kvalitne? a co ta potlac, nesperie sa to?

sirinka
1. okt 2009

uz som zistila, aka je to znacka, tak to je ok...este co ta potlac? neviete niektora?

emode
1. okt 2009

ludka urcite 74, nam uz je 68 mala ... ozaj my sme mali vcera 5 mesiacikov 😀 😀 😀

sirinka
1. okt 2009

jaaaj velka vdaka tomu co vymyslel make up, rozjasnovace oci a kavu... 😎

luba142
1. okt 2009

emode- blahozelame k mesiacikom Sofinke 😉

nikanika28
1. okt 2009

sirinka... 😀 😀 😀 suhlasim..i ked ja make up nepouzivam vobec.. 😅
Ja tiez uz kupujem len 74 a vacsie..aby to chvilu aj ponosila....68 by mala uz len na chvilku.. 😅
SOFINKE a jej maminke blahozelame 😵 😵 😵