Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

dm1
4. okt 2009

ja som uz 10 rokov nestala na lyziach ale hned by som isla. ma to strasne bavilo. mozno to casom oprasim

jamaat
4. okt 2009

Na snowboard som nešla, tam padám často, takže to som neriskla. Juuuuj, a keď tak o tom hovorím, tak som aj dostala chuť zalyžovať si!

dm, tak keď bude stretko u emode, donesieš si aj lyže. 😅

mimi21
4. okt 2009

no mm je brutalny sportovec, dokonca byvaly "profesionalny" a ja totalne drevo, aj na lyze ma dlho nahovaral, ale dobre urobil, lyze je mooooozeeeeem 😵

mimi21
4. okt 2009

idem ja dopozerat superstar a potom bru nocku vsetkym 😔

dm1
4. okt 2009

tak dobru noc mimi!

jamaat plati ale predtym si musim dat dobru poistku ak som to nahodou uz zabudla 😀

emode
4. okt 2009

no vidim ze sa mame na co tesit 😀 dm ber aj sanky aj tam potrebujes poistku 😀

jamaat
4. okt 2009

dm, nahodíš stykače a ideš! 🙂

dm1
4. okt 2009

ale neviem si celkom predstavit lyzovanie ked este budeme kojit... ved to stihnem akurat na kopec vyliezt a uz budem musiet ist dole... ale vlastne drobci uz budu velky a mozu papat aj prikrmi tak by sa to dalo zvladnut.

jamaat
4. okt 2009

Ja kojím každé 3 hodiny, takže to stihnem vyliezť aj na dva kopce. 🙂

No pozriem ešte, čo to tá Partička bude, a pôjdem spať. Už zívam okolo celej hlavy. Dobrú noc.

dm1
4. okt 2009

ja to uz asi balim. dobru noc!!!

jamaat
5. okt 2009

Dobré ráno.

ludka, kde si? Ako to, že to tu neotváraš? 🙂

nikanika28
5. okt 2009

Dobre ranko...tak zase po dvojdnovej absencii sa hlasim s5 😵 . Cez vikend sa sem akosi nemozem dostat, ale je pravda, ze na vas obcas nakuknem 🙂 .
Varit nastastie nemusim, tak dnes docela frei.... 😵

sirinka
5. okt 2009

cafte 😎

iinuska
5. okt 2009

dobre ranko, vyspinkane?
dnes je Vierky, ja ich poznam vela, moja mamina je Vierka, moja svagrinka, a mam aj dve kamosky Vierky. No musim vybavit gratulacie

jamaat
5. okt 2009

No Emka mi už spinká, takže mám 3/4 hodinu "voľno". 🙂 .........Inak túto noc spala od ôsmej do pol siedmej rána vkuse.

nikanika28
5. okt 2009

huraaaaa, zacali kurit 😵 😵 😵

iinuska
5. okt 2009

jamaat, tak to ti tichucko zavidim. Adamko zaspinkal o 21, zobudil sa o 6 a medzitym bol 6 krat hore. Teraz mi spi od 8, som zvedava do kedy

monkap
autor
5. okt 2009

dobre ranko 😉 tak lenka v noci hore 3 ci 4 krat, uz ani neviem presne ... ale u nas je to uz normalne .... vcera mala 5 mesiacov, dr. kazala davat od piateho uz zeleninku, len mne sa to este nevidi 😖

ozaj, je tu nejake 5 mesacne babo co sa nepretaca??? bo nasa len na bok a dost ... pritom uz pred dvoma mesiacmi sa par-krat pretocila ale odvtedy nic ... ale zato "skace ako zaba" - ked lezi na chrbatiku, dvihne ritulu, dvihne sa na patach a odrazi sa patami a take skoky dava 😀 😀 no uplna zaba 😅

iinuska
5. okt 2009

monka, ja plne kojim, zeleninka bude az od 6 mesiaca.Maly sa pretaca stale. Dam ho naspat na chrbatik a za chvilu je zase na brusku. Ale zato neskace ako zaba 😀

jamaat
5. okt 2009

Ani u nás sa žaba nekoná, iba pretáčanie. 🙂

monkap
autor
5. okt 2009

patrik sa nam zacal tiez velmi neskoro pretacat - az v 6,5 mesiacoch .... a tiez neskakal .... no dnes som si myslela, ze postielka padne, bo ona doskace nakoniec, narazi hlavou do tych tyciek a nevie co dalej ... tak sa snazi skakat ale nema kde ... tak bucha hlavou o tie tycky a hneva sa 😅 ....

iinuska: mne kazala od 5 mesiaca ale to kvoli tomu, ze pomalsie pribera ... jej sa nechce papat, ona tak max 3 minuty a koniec .... aj jej striekam to mliecko do pusy potom, ale ona sa len rehoce a rehoce ani len prehltnut sa jej to nechce ..... ona zije asi z toho smiechu .... bo stale sa len smeje, to je az neskutocne ... ale obcas aj mrci, aby ste si nemysleli 😔

iinuska
5. okt 2009

monka, Adamko mal pred 3 tyzdnami 7500 g a 67 cm. Teraz uz ma urcite aj 8 kg. Takze s papanim problem nemame.Ale ked mala menej papa, mrkvicku by som skusila.
Uz som vcera hovorila, ze nas drobec je asi na baterky. 😀 On zase zle spava. Ani cez den tomu vela neda. Tak dokopy za cely den max.2-3 hodinky. A vysmiaty je stale

monkap
autor
5. okt 2009

napr. vcera vecer nevedela zaspinkat tak mrncala a mrncala ... ja uz som bola v koncoch, nevedela som co s nou ... nakoniec ju mm uspal v kociku ....

monkap
autor
5. okt 2009

iinuska: Lenka vazi 6150g 😒 ale nevyzera, pekna je baculata ... ale vaha nepusti 😖

nikanika28
5. okt 2009

moni, moja ani neskace a ni sa nepretaca... 😕 😅 😀 😀

monkap
autor
5. okt 2009

nika: ale klarka je mladsia 😔 ale aspon nie sme same nepretacave 😅

iinuska
5. okt 2009

baby, podla mna vsetko ma svoj cas. Nepaci sa mi ako niektori deti tabulkuju...vtedy ma urobit to, vtedy ma vazit tolko... Ved kazdy sme ini.Hlavne ze deticky su vysmiate a spokojne 🙂

monkap
autor
5. okt 2009

iinus: tak nasa je vysmiata poriadne 😀 nejde mi o tabulkovanie, len som bola zvedava, ci sa tu najde este dake babo co sa nepretaca ... o nic nejde, cisto len zvedavost 😀

iinuska
5. okt 2009

monka, jasne. 🙂 Ja som to myslela vo vseobecnosti...Jasne ze si porovnavame detusky.

Moja kamoska ma dnes termin porodu, posledne dni sa mi neozvala, tak som zvedava, ale nechcem jej ja vyvolavat, ved co ked prave rodi?????Stale len na mobil pozeram 🙄

bambi7
5. okt 2009

cafte babule co nove?

k detickam je to individualne ,no nasa ta sa gula prevaluje ked ju dam na podlozkuteda hraciu deku tak sa tam tak prevaluje ze hned je na parketach a uz ju davam nazad aby sa nebuchla ta je ako tornado ani nezaregistrujem kde je 😀
uz skusa sediet uz sa tak steluje aj kolienka a zadok dvyha ako by chcela uz liest 😀
inac nemame nic nove vsetko po starom ....15 ideme na ockovanie no to zasa bude snad nebudu teploty ako 1X ☹ no uvidime.....