Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
12. okt 2009

no maly konecne zaspinkal, som zvedava dokedy.
ludka, nemozu to byt zubky?

ludmilabb
12. okt 2009

iinuska kdeze, nic jej nevidim, dasienka nema naliate, vsetko ok.
Posledne dni bola dobra tak raz to muselo prist!
ech hrmi riadne a ta moja krpana hromzi tiez

luba142
12. okt 2009

ludka aj nasa uz je tusim pokazena s tym spanim nie a nie sa ulozit a trva to uz par dni 😠 a tak mi pekne spinkavala a v noci sme stale hore

iinuska
12. okt 2009

vravi sa ze ked ma zena kludne tehotenstvo, je aj dieta kludne a dobre spava. Tak to vobec neplati. Ja som pomaly cele tehotenstvo prelezala, a maly vobec dobre nespava. A ked zaspi, tak chodim po spickach, co som hovorila, ze nebudem robit. 🤐

nikanika28
12. okt 2009

inuska a bola si aj vnutorne kludna? nebola si nervozna alebo nieco podobne? Lebo u nas to tak funguje...

sssimi
12. okt 2009

Ahojte.

Inuska aj ja som to hovorila a nedodržujem snáď nič z toho čo som si sľúbila.... No čo druhé tehotenstvo budem
múdrejšia ... A za celé tehotenstvo so nervačila len prvých 8tt čo som do roboty chodila inak som bola úúúúúúplne pokojná.... Len občas nervozita zo skúšky.... Proste asi moje najkľudnejšie obdobie a tiež nie je malá najkľudnejšie dieťa na svete....

dm1
12. okt 2009

baby to je urcite tym pocasim ved aj ja som mrzutejsia z toho 😀 . najradsej by som vypadla von ale tam stale prsi tak neviem asi pojdem aj tak ked sa maly zobudi. Soplik este ma odsavame tak 4x denne a uz riadne sople idu z neho... ale este v pohode v noci spi staci odsat len vecer a rano aj papat sa mu celkom da.

dnes sme jedli spenat a zemiacik - prvykrat som dala kupovane lebo trochu spenatu sa mi robit neda nejako a celkom mu to islo. ked som zbytok isla davat do ladnicky tak mi miska padla a cela zaclona, ladnicka aj ja sme boli od spenatu... 😠 😠 😠 no ked sa dari tak sa dari. maly sa samozrejme rehnil jak leco.

nikanika28
12. okt 2009

danka.. 😀 😀 😀 no pekne...mne sa tak vcera darilo..Klarka rucala jak tur, ked som konecne prevarila vodu, ochladila a spravila cajik, tak ked som jej to isla davat, flasa mi dr.la na zem a vsetko sa mi rozlialo....

dm1
12. okt 2009

nika aj to sa mi uz stalo...

jamaat
12. okt 2009

No sme tu od doktorky. Zastupovala nejaká staršia, no tak vedela som viac ako ona. Vravela som o Nutritone a zápche, ale prdlajz chápala. A celý čaj ochkali, že aké kľudné a pohodové dieťa mám, lebo Emka si spokojne ležkala a usmievala sa na nich. Cestou od doktorky zaspala v aute, po 20 min. sa zobudila, takže sa môžem tešiť teraz, čo bude nasledovať. A máme 66cm a 6815g.

Idem uvariť obed.

nikanika28
12. okt 2009

dani kukaaaaaj, toto je bombaaa 😵 😵

emode
12. okt 2009

ahoj sme naspat z plavania ... mala uz v aute domov zaspala prelozila som do kocika spi na terase 😔 ... ale dokedy ???

dnes sme uz hlavku po nostek potapali 😅 a dohodli sme sa ze pokracovaci kurz spravime az na jar ... uz teraz je to fuska ich vyzliect potom obliect navliect do sedaciek ... des tak si to s fusakmi uz vobec neviem predstavit tam je zas hned strasne teplo a kym malych zas oblecieme tak sa spotia pri odchode ... ale aspon budem vediet co a ako ked vybehneme niekam do bazena aj s mm ...

dzanna
12. okt 2009

Ahojte ja sa len chcem opýtať či nepoznáte Dianku hladám ju lebo v porodnici my vravela že je na modrom koníkovy tiež sa jej narodil synček v máji dakujem za odpoved

nikanika28
12. okt 2009

emode, no ake sikulky..tak povedz aj mne, ako na to..my tu plavanie nikde nablizku nemame, 40km od nas najblizsie.. 😒

nikanika28
12. okt 2009

dzana ee-ee..aspon nick taky tu nikto nema..pokial viem 😅 Pod akym menom vystupuje, nevies? Ak ano,tak ju potom lahko najdes..
Janka, pekne miery mate 😵 😵 😵

sssimi
12. okt 2009

dzanna neviem.... Skôr keby si nick vedela.

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

Baby čo hovoríte na toto... Váham či mám kúpiť na vianoce... Cena je tam 36€ s poštovným a je do 20kg

mimi21
12. okt 2009

sme spat z ockovania, bolo placuuuuuuuuu, a teraz sa blazni, uzasna je

jamaat ten obchod je na namesti, oproti katolickemu kostolu v takom podchode, je oznaceny anglickou zastavou, a je na tej strane ako sa ide k divadlu
vlastne je hned vedla office shoes

a bola som pred ockovanim aj v Taku a kupila som si opasok (na mna to je uspech) a malej taky sivy kabatik, taky tenky ako mikinka, len bude az na jar, lebo je to 80

nikanika28
12. okt 2009

simi, ja z mojho pohladu by som nekupovala...my sme mali podobne a nic ine som nerobila, len som pri hupacke stala...zo zaciatku super, ale neskor..straaasne na nervy..ale inac vyzera super 😉

dzanna
12. okt 2009

ahojte chcem sa opýtať či sa vám už zrastá fontanela?lebo my máme stále 4 krát 4...

nikanika28
12. okt 2009

dzana, fontanela sa uzatvara do druheho roku zivota, este mate cas 😉

dzanna
12. okt 2009

Ja viem ale mojej švagrinej synovy sa začala zrestať už v 4 mesiaci mali 2 krát 2 tak som sa trošku zlakla teda neurologička ma nalakala a vy ako?

nikanika28
12. okt 2009

http://www.radost.sk/tiptyzdna.php?show=more&ac...
No ja to teraz moc ani nesledujem, len viem, ze tam je a to je dolezite...nie je dobre, ked sa prilis skoro uzatvara fontanela, kvoli mozgu. No ale asi tiez tak zhurba 4x4. Mrknem, ked sa zobudi 😉 A preco ta neurologicka nalakala, kvoli comu?

sssimi
12. okt 2009

Tak som tu hojdačku objednala. Nika a prečo ste museli pri nej stále stáť? Táto má aj popruhy a cez leto ju asi aj mirne zakopeme aby sa neprevrátila-možno....Uvidím akú bude mať stabilitu....
A Sarah sa rada húpe.... Tak mám aspoň Vianoce vyriešené aj keď pre malú by som vedela vymyslieť milión darčekov 😀

mirip
12. okt 2009

ahojte tak dnes kodada tuším ju všetky poznáte robila vám tabulku porodila má chlapčeka Tomáška 3470g a 53cm 😵

jamaat
12. okt 2009

Jeeeeeej.....tak Dada je ukážková, rodila presne na termín! A tie miery! Kde sa to do toho malého bruška zmestilo? Gratulujeeeeem! ..................Pošlem jej aj SMS.

jamaat
12. okt 2009

sssimi, no stáť pri nej asi preto, aby si ju hojdala 🙂

ludmilabb
12. okt 2009

baby ja som mala tehotenstvo dost aktivne aj stresove sem tam, najprv svadba potom furt stres ci bude Sofia zdrava, potom prerabanie bytu, stahovanie, susedia nam tu robili zle ze na cierno prerabame ze nas nahlasia na stavebnom urade (papiere sme mali vybavene ale zacali sme bez nich) a jedna suseda co byva oproti do mna tak nabliakala ze som revala ako dazd. Este sme tu ani nebyvali a uz to bolo peklo aj potom sme mali problemy , teraz sa to trosku ukludnilo. Mame tu fetakov hned ako sme sa nastahovali nam v noci nejaky debil zvonil zdola, kym sa prerabalo tak moj otec zabudol zavriet vodu a vytopili sme susedov, riesili sme poistky ja som z toho bola obcas fakt v prdeli

a ci to malo na Sofiu vplyv???
ja fakt neviem

ludmilabb
12. okt 2009

jeeej aj ja som porodila na termin tak GRATULUJEM k babatku, krasne miery ma syncek

Janka odkaz jej ze jej vsetky drzime palce a myslime na nu 😉