Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ludmilabb
21. okt 2009

Ahojte Sofia uz spi a ja sa idem chystat do Dračika

dm velmi peky komplet 🙂

zuzkaprofant
21. okt 2009

dobre ranecko ako sa mate ja celkom dobre maly spal pri mne tak sme spali 4hodyk v kuse tak som rada len mna vboli vsetko lebo som sa nemohla ani pohnut ale nevadi
dnes chcem ist konecne snim na prechadzku zuu mam fusacik tak pojdeme len u nas je 3 stupne zima max lebo je tak sychravo

emode
21. okt 2009

Dobre ranko, aj my sme po ranajkach a ideme sa chystat tatataa ... 😀

jamaat
21. okt 2009

A my sme o tomto čase mali už byť na ceste tatataa, ale Emka stále spí. Ona mi to robí naschvál! 😅

ladywitch26
21. okt 2009

jamaat, tebe clovek raz nevyhovie... 😀 ked nespi, tak sa ti nepaci a aj ked vela drichme,tiez nie 😀 😀
nas mala zobudila o osmej vykrikmy HAM HAM z postielky 😀 a o desiatej zasa zalomila a chrniii. inak uz sme chceli dnes ist podla knihy, ale tam pisu,ze dieta sa ma do postielky ukladat este bdele. a mne zalomila pri krmeni. tak neviem, nemala som to srdce ju zobudit,aby som ju akoze znova dala spat. zacneme asi zajtra teda.

ladywitch26
21. okt 2009

boooze aku hrubicu tam mam....VYKRIKMI.....clovek aj slovencinu zabudne v tomto irsku 😀

monkap
autor
21. okt 2009

halo, kde ste vsetky??

ladywitch26
21. okt 2009

no co mne ta moja potvorka dnes spravila... uz zistila,ze zuby su na hryzenie. ked som ju krmila zeleninkou, tak sa mi zakazdym zakusla do lyzicky a ani pustit. kazdu jednu lyzicku som z nej musela pacit. 😀

dm1
21. okt 2009

lady ked len do lyzicky 😉 mna zase rano tak kusol do bradavky ze az. pyrana moja mala 😀

ladywitch26
21. okt 2009

dm, no to som si hned spomenula na vsetky,ktore kojite, ze vam fakt nezavidim... 😕

zuzkaprofant
21. okt 2009

no dako tu dnes viazne ja som bola s malym vonku super je sopm sa poradne spotila ale nevadi malemu sa v kociari sportovom paci len musim byt tak akoby v sede alebo v polosede lebo ked je lezmo place tak dufam ze to nevadi na jeho chrbticu pekne kukal na ludi sa usmieval zlatucky bol potom mi zaspal
ja som zahnala daky darcek pre muza lebo bude mat narodky tak u ideme s malym malovat obraz som kupila take finger farbe co deti maluju rukami a urobim maleho odlacky a tak pekne nieco namalujem snasd sa potesi lebo som nevedela co mu mam kupit ked moj muz ma vsetko 😖
a rpipnem tam take stopce dekorativne s 30.ciatkou 😀

sssimi
21. okt 2009

Ahojte!
Dnes je vonku užasne. Už som si stihla aj okná umyť a navariť aj s malou na prechádzke byť a to sme vstávali o 9:30 😀 a už asi hodinu čumím na kopu vecí, ktoré treba ožehliť, ale sa mi nechceee.... Ale musím ísť na to, lebo same sa to neožehli, však?

Zuzkaprofant ja už sa začínam muža pýtať čo chce, lebo mi dochádza inšpirácia.

ladywitch26
21. okt 2009

zuzi,aj tvoj ma 30ku na krku? moj ma 19.teho novembra. a absolutne nic ma nenapada ☹ a navyse uz budem vtedy aj zarezavat v praci, tak aj casu na usporiadanie velkej oslavy budem mat malo. muz chce pozvat zopar kamosov, tak budem mat co robit. vypekat, navarit pre asi 10 ludi, z toho pol dna denne v praci a este aj o malu sa pomimo toho starat 😕

zuzkaprofant
21. okt 2009

ja som mu s maleho ruckom nakreslila obrazok ff gihihi odlacky sa nepodarili maly bo cely od farby som ho teraz kupat musela snad sa mu bude pacit
simi praveze osm sa ho pytala on nic nechce lebo vsetko ma jemu sa tazko nieco kupuje nie ako mne 😀

ladywitch26
21. okt 2009

moja potvorka uz dve a pol hodiny spi 😨 neuveritelneeee. asi nas pocula,ze sme sa s muzom rozpravali,ze zacneme praktizovat uspavanie v postielke podla tej knihy. zaspala mi pri krmeni, tak som ju len prelozila do sedacky. sice sa zo trikrat prebrala,mrkla na mna,ale po par sekundach zasa zavrela oci a spala dalej. normalne nepoznavam to moje dieta... 😀

iinuska
21. okt 2009

ahojte, nesiel nam internet, takze sa hlasim 🙂

lady, ahoj, ja uz praktizujem

iinuska
21. okt 2009

dm, mna vcera pokusal 2x, auuuuuuu.Ale vsimla som si ze to robi, ked uz ma dost.Dnes som v strehu 😀

ladywitch26
21. okt 2009

inus a ako? jaci v postielke? a ty s nervami ako?

iinuska
21. okt 2009

lady, no na pocudovanie to nie je take strasne. Vcera vecer zacal plakat/inak prvy krat som ho tak pocula revat/, na 3 krat zaspinkal, po 30 min. sa prebral, potom som bola pri nom asi 6 krat a zaspinkal okolo 21 a potiahol do 2. Dala som mu papat, spal do 4,30, chvilku pomrncal, a vstaval o 7.30.
Cez den doobeda spal hodinku, potom o 2 pol hodinku a teraz zaspinkal o 17. Bol dost unaveny. Ale vzdy sam zaspinkal po cca10 min mrncania.

ladywitch26
21. okt 2009

no u nas to budu vacsie boje. ja som ju tak raz skusala este pred precitanim knihy. chodila som ku nej, ale ziapalaaaa, pol hodinu v kuse, potom uz len mrnkala kym nezaspala,ale spala tak pol hodky a dost. 😒

iinuska
21. okt 2009

lady, no uvidime ako to bude, snazim sa nepovolit, aj ked mi ho bolo hlavne vecer luto.Ta zmena casu mi az tak nevadi, skor to, ze buduci stvrtok mame ockovanie... 😖

ladywitch26
21. okt 2009

inus, ja som vtedy povolila, ale mne vie moja ziapat statocne. fialova, zachadza sa,dych nemoze polapit...a uz to na mna skusala aj vcera,ked som s nou nechcela behat po byte na rukach a dala som ju do sedacky. zas som nevyhrala chrbat v loterii,tak uz som nevladala,ale ona to nechcela pochopit. no ale proste som odisla z izby a za par sekund klud. zistila,ze to nezabera,tak stichla...vraj okolo pol roka si to uz deti velmi dobre uvedomuju,co dokazu robit s rodicmi,ked zacnu plakat. a moja je v tomto veeeelmi sikovna. 😀

iinuska
21. okt 2009

lady, ved prave, podla mna som to podchytila vcas.

ladywitch26
21. okt 2009

inak predtym som nechapavo krutila hlavami,ked som u nas v obchode videla decka,co ziapali na plne hrdlo a matky flegmosky, ze nezajem. som nechapala,ze preco to decko neutisia. no ale utis take decko. jedine tak,ze mu spravis po voli. ale ked ho nechas vyrevat aj hodinu a zisti,ze to nesplnilo ucel,tak to druhykrat uz nespravi.

sa mi paci reklama,davaju tu akurat na sprej do nosa.chlapcek v obchode, ze mami, ja chcem toto. a ona,ze nie. tak zacne jacat. na to sa matka hodi o zem,trieska rukami,vresti, po chvili vstane, oprasi si saty a kyvne decku, ze ideme. chlapcek usta dokoran, polozi to co chcel, a uz poslusne cupita za mamou. a do toho slogan, najlepsia obrana je utok... 😀 😀 😀 😀

jamaat
21. okt 2009

lady 🙂)) .........Moja sesternica má synátora a ten bol hrozné decko. Večne vrešťal, nebavili ho hračky, knižky, nič. Moja mama spacifikovala ten jeho škrek tak, že (bola tam aj moja Monika) začali aj s Monikou tiež vrešťať a prevrešťali ho, tak stíchol a viac to na ne neskúšal 😀

My tri z BB sme tu neboli, lebo sme sa túlali. Nike s lubou asi diovky nerváčia, tak nemal kto sem písať 🙂

dm, ja Emku tiež volám piraňa 🙂

Dnes sme aj s ludkou kúpili hovoriacich psíkov.
dm, skúšala som aj tú korytnačku, čo chceš ty kúpiť, ale nepáčil sa mi hlas.

ladywitch26
21. okt 2009

jamaat,ja som vcera vecer vrestala s malou a tiez bola zaskocena... 😀

iinuska
21. okt 2009

lady, sokova terapia? 😀 Mozes napisat knizku. 😀 😀 😀

ladywitch26
21. okt 2009

inus,no len som skusila,ze ako bude reagovat. vsak ten moj skrekot jej uskam lahodil asi rovnako ako ten jej mojim. aspon vie, co to je, ked ju musime pocuvat. keby aspon plakala,ze jej nieco je, ale ona sa vyslovene len zlosti, ani slza a ockom poskuluje, ci uz ideme k nej brat ju na ruky. predtym sme skakali, ale to mavala koliku chudatko, tak ked zaplakala,uz sme boli pri nej. ale uz jej davno nic nebolo a ked viem,ze je napapana, odgrgnuta, plienka sucha, spat sa jej nechce, a stale jaci, tak uz ju necham aj povrestat trosku.

ladywitch26
21. okt 2009

inak inus,k tej sokovej terapii, tak to mozem pisat knizku hlavne co sa tyka manzela 😀 😀

iinuska
21. okt 2009

lady, jasne ked dietatu nieco je, tak ho clovek nenecha.Ale keby to pokracovalo takto dalej, bola by zo mna troska.Maleho cez den vela mojkam, hram sa s nim, aby vedel, ze ho lubenkam, ale poriadok musi byt.