Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
22. okt 2009

siri, to je zlateeee 😅

inak dnes sa stanka naucila vyplazovat jazyk, a taky ho ma dlhy a spicatyyyy.... 😀 sme boli v nakupnom centre a vyplazovala ho na vsetky strany 😀

monkap
autor
22. okt 2009

jamaat: ja som mladica asi druha- hned po tebe 😀

jamaat
22. okt 2009

tento vak mám v červenom a je výborný: http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1432489

dm1
22. okt 2009

jamaat je pekny ale uz som vydrazila tescovy

ladywitch26
22. okt 2009

tak listky kupene, nakoniec vysli 90€, ale dlabat na to, vsak 30 ma len raz 😉

sssimi
22. okt 2009

Lady moja sa dnes naučila vyplaziť jazyk a pľuť... ako keď deti robia motorku no sa šulááám na nej... A stále ju to baví hlavne keď sa ja na tom smejem 😀

ladywitch26
22. okt 2009

simi, moja este ked sme boli na svk, tak zacala robit brrrrrm brrrrm, no taka bola zlata 😀 sme sa smiali,ze to hovori o tej dlhej ceste,co presla. teraz u nas fici slovo ham

sssimi
22. okt 2009

Kosska nakoniec sme ich popredali a 2och rozdali. Boli veľmi pekní... Normálne som nabehla ku nám na burzu zvieratiek... Muž sa hanbil ako pes, ale ja som ich do hodiny popredala... 4och bastardov za 1300sk 😀 😀 😀 , ale musela som na nich aspoň niečo zarobiť šak cisarak ma stál 3000sk, lebo jeden pes sa v nej zasekol... Chúďa teraz keď ideme k veterinárovi, tak si sadne pred dvere a nechce sa postaviť a keď na ňu volám tak sa snaží zdrhúť druhými dverami 😀

Lady možno keby sme ich mali ešte o týždeň dlhšie, tak by sa fakt pojedli 😀 😀 😀

Inak tá moja Fibi si toho už užila... Najskôr bola prechladnutá, keď sme ju kúpili a cikala krv-dostala antibiotika, pri tom jej zistili obojstranne pruhy, tak po vyliečení mechúra išla pod nože... Potom ju 2 x dohrýzla susedova suka keď bola moja babka venčiť... 1x sme aj šili... No a nakoniec cisarak a zápal ceckov... Ten pes za 3 roky zožral viac tabletiek ako ja za 22 rokov 😀 😀 😀

sssimi
22. okt 2009

Lady tak u nás ešte len máááámááá a mééémééé a potom na všetko huhní... také, že hummmmm... neviem ako to písomne napodobniť 😀

Ozaj už hodila jamat na FB to číslo účtu? Neviem to tam nájsť

dm1
22. okt 2009

sssimi ano hodila ked to nevies najst poslem ti do IP

ladywitch26
22. okt 2009

simi, u nas kazdy tyzden ine slovo. najskor to bolo abuuu, aguuu, teraz ich uz skoro vobec nepovie. potom bolo to brrm, a teraz ham, mam, mammma a obcas hamba 😀

tak to fakt chuda pes, to ako muzovho kamarata kedysi.toho tiez 2x bitbul chytil do parady, tiez sili, potom ho autom ktosi presiel a nakoniec aj jeho otec mu po hlave traktorom nechtiac presiel. ale v zdravi sa dozil vysokeho veku

sssimi
22. okt 2009

Lady tak to je pekne ukecaná 😀 Ozaj a vy sa ako doma s mužom rozprávate? Po slovensky?

jamaat
22. okt 2009

lady, ale to musel byť potom hračkársky traktor 😀

sssimi
22. okt 2009

Jamat v nedeľu ti pošlem peneži... Koľko to vychádza? Euro?... Inak niektorí psi sú nezmari-hlavne čo sa bastardov týka.

ladywitch26
22. okt 2009

simi, normalne po slovensky, vsak on nevie bohvieako po anglicky 😉

jamaat, to bolo v makkom terene, tak sa mu tam ta hlava zaborila do blata 😀

kristiniatko
23. okt 2009

ahojte, dnes som tu prva!
som vas zanedbavala s pisanim, ale som vas poctivo citala! musim pozriet na FB na to c. uctu. tam ho dala jammat vsak? koli dade.
mali sme problem s mlieckom, mala som ho nejako malo, ale uz sa to hadam rozbehlo. minulu noc sme boli kazde 2 h. hore, co bola stale hladna, chudatko moje. papali sme 3 dni zemiacik. najskor chutil, ale potom az tak nie. tak pridam mrkvu, dufam, ze bude lepsie chutit. cez vikend nebudem mat cas, lebo ideme uz k nam do LV na hroby, tak vas potom precitam. papa zatial

ludmilabb
23. okt 2009

dobre ranko!

lady to by bola sranda sa rozpravat po anglicky s mm! my ked sme boli v UK pracovne s mm tak po anglicky raz vykrikoval zo sna Would U like any more drinks? Glass of wine? asi nejaka nocna mora....robili sme tam obidvaja casnikov 😀

Sofia bola v noci hore 4x, z toho 3 kojenia a raz cumel. Zajtra mame krst tak neviem ako ju idem obliect, v overali to bude asi smiesne

iinuska
23. okt 2009

dobre ranko, za nami je celkom dobra noc, maly bol hore o 22.30, 3.30, 7.To este chvilku podriemkal a od 8 je vysmiaty ako slniecko. 🙂
Rano mal prvy krat hustejsie hovienko, vcera som mu dala na 2x mrkvicku.Konecne to nemal az medzi lopatkami 😀
Teraz sa hraje v kresielku. Dnes by som chcela ist aj trosku von, vyzera to na celkom dobre pocasie.
S obedom vela roboty nemam, Petko si rozkazal spagety, takze v pohodke.

iinuska
23. okt 2009

lady, taky darcek k 30-tke by potesil aj mojho manzela.Len skoda, ze uz ju davno mal 😀

dupinka
23. okt 2009

ahojte!

baby, neviete nejake dobre net stranky na detsku stolicku na krmenie?

nikuska19
23. okt 2009

ahojte.tak prisli sme od doktorky.Drobec mal vcera nadchu a v noci sa mu to tak zhorsilo,ze nemohol chudatko ani spinkat.som mu odsavala soplik,ale nepomahalo 2x sa nadychol a bol zase plny....teraz buva.aj ja som taka unavena skoro celu noc som bola hore..

iinuska
23. okt 2009

dupinka, stolicky sme tu uz rozoberali.Mne sa pozdava tato http://www.prebabo.sk/Plastove-stoličky/Detska-...

jarabicka
23. okt 2009

Nikuska ahoj, aj náš drobec má nádchu ☹ ...dala mu na ňu niečo doktorka???...ja rozmýšľam či ísť k lekárovi alebo nie, odsávame mu soplík a teploty nemá 😉

iinuska
23. okt 2009

nikuska, skusila si mu aj nieco dat do nosteka? Aby mu odpuchla sliznica
Inak ked mal Admko nadchu, ja som mu najprv strekla Sterimar, nechala chvilku posobit, potom odsala, nakoniec vytrela nostek Nasivinom.

nikuska19
23. okt 2009

Mne dala doktorka akysi roztok ktory mi namiesali v lekarni.odsavam mu soplik,ale hned ma plny nostek.Len tak chrci,ked dycha.Davala som mu nasivin,ale nezaberal.

iinuska
23. okt 2009

nikuska, skus predne nohy postielky podlozit tak, aby mal vyvysenu hlavku.Dobe je aj zvlhcovat vzduch

jamaat
23. okt 2009

Dobré ránko.

Tak my sme dnes vstali o deviatej, Emka si už dlhšie asi brblala v postieľke, ale až o deviatej sa poriadnejšie ozvala. V noci bola hore len raz o pol siedmej (takže nie v noci, ale ráno), napapala sa a spala ďalej. Ledva sme stihli psa vyvenčiť, lebo ho už tlačilo a ten dilino nie aby na spálňové dvere zaškriabal, ale čaká pred vchodovými dverami. Myslela som, že poštárka zvonila, keď odtiaľ vybehol, tak som aj bola do schránky pozrieť, či je tam lístok, že ju ešte dobehnem niekde, ak mi balíček doniesla. Ale nič tam nebolo, tak som pochopila, že asi mu treba onéé. 🙂

monkap
autor
23. okt 2009

ahojte,
lenka ked mala sopliky, davala som jej do nosteka moje mliecko, super pomohlo ...

dupinka: my mame stolicku IKEA ... je perfektna .... jednoducha, lacna , super sa udrziava ....

monkap
autor
23. okt 2009

pridala som fotku patka v tej IKEA stolicke ... juj, som si zaspominala ... ta fotky ma skoro dva roky ...

ladywitch26
23. okt 2009

nikus, nasa mala brutalnu nadchu v septembri. jej sme najskor dali MM do nosteka, po chvile poodsavali a potom este ten nasivin. postielku podlozit a este aj vzduch zvlhcovat. my sme malej cez postielku prehodili mokru plachtu vzdy. neboj, ono to za tri dni prejde, len treba vydrzat.

inak vcera som kupila tie listky na manchester muzovi,ale ma nenapadlo,ze uz budem vtedy vlastne v praci. tak teraz este musim bezat za sefom, ze nastupim o dva dni vcassie a tie posledne dva dni dovolenky si zoberiem 25.a 26.novembra. dufam,ze nebude frflat... 😖